Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Storage > Optički uređaji
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.09.2006., 16:26   #1
Crash
Premium
Moj komp
 
Crash's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Split
Postovi: 827
Lg gsa-h20lrbb

Kupia san gore navedenu przilicu. Nego kad pocnem snimat buffer mi skace od 90 do 94%, jer mi na lite-onu staja konstantno na 98%. Jeli to u redu? Snimi mi lg uredno dvd bez greske. I jos me nesto zanima bia san na lg-evoj stranici i nisam moga nac firmware za moj lg! Di da ga nadjem? : lol2 :
Crash je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2006., 18:17   #2
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Firmware evo tute, a što se buffera tiče provjeri da nije u pio modu ili 40 žilnom kabelu, ali mislim da ti je to normalno (neka wopc tehnologija-nisam siguran u točan naziv, ili nešto slično od LG-a, koja stalno podešava leću tokom snimanja, te poboljšava kvalitetu zapisa).
Za N verziju te pržilice ima i RPC1 verzija firmwera, evo ovdje, ali još je u beti i nisam siguran da je moguće stavljat N verziju na tvoju L, odnosno ima li ili nema hardwerskih razlika, te dali je uopće moguće tako nešto izvest.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.09.2006., 01:11   #3
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Ne mjenjaj ništ dok sve radi ok. A to kaj ti skače od 90-94 i nije neki problem. možda LG ima manji buffer. Dok snima dobro, ne mjenjaj ništa
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na