Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Web dizajn, programiranje i ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.10.2015., 20:00   #31
sYsT3m
Premium
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Ankum
Postovi: 161
mene su zanimali programi za "voditelje izrade i provedbe projekata financiranih iz eu fondova" pa sam se malo raspitivao oko uvijeta i cijena itd..

algebra:
uvijet SSS, trajanje 120 sati, cijena skoro 12k kna, upis u radnu knjižicu

jedna druga ustanova:
uvijet: VSS/VŠS, znanje engleskog jezika, trajanje 157 sati, cijena 8k kna, upis u radnu knjižicu, program odobren od strane ministarstva znanosti (za algebru ne znam)
sYsT3m je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2015., 10:35   #32
ovčica
Banned
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: rijeka/pula
Postovi: 166
Citiraj:
Autor sYsT3m Pregled postova
mene su zanimali programi za "voditelje izrade i provedbe projekata financiranih iz eu fondova" pa sam se malo raspitivao oko uvijeta i cijena itd..

algebra:
uvijet SSS, trajanje 120 sati, cijena skoro 12k kna, upis u radnu knjižicu

jedna druga ustanova:
uvijet: VSS/VŠS, znanje engleskog jezika, trajanje 157 sati, cijena 8k kna, upis u radnu knjižicu, program odobren od strane ministarstva znanosti (za algebru ne znam)

Ja sam bio završio tečaj "voditelje izrade i provedbe projekata financiranih iz eu fondova" u Algebri

BESPLATNO....eto kako trenutačno sam bio bez posla, prijavio se na HZZ i davio svog savjetnika da mi kaže kakvi su tečajevi financirani od strane HZZ-a za tekuću godinu ........i bio je na popisu "voditelj izrade i provedbe projekata financiranih iz eu fondova"
naravno nisam ga puštao , maltretirao sam svaki mjesec svog savjetnika dok me nije prijavio za to i prošao sam testiranje i HZZ me poslao na tečaj u algebru
bilo je nas 8 koji su išli besplatno i još nam je hzz plačao što idemo na taj tečaj 1000kn mjesečno hehe i još 5 ljudi koji su si plačali sami 12000kn
tako da smo imali isti tretman
(probaj tako ako ti uspije)

A što se tiče tečaja bilo je SUPER naučili smo dosta toga,dobiješ masu literature i na kraju smo pisali neki projekt i branili ga (nešto slično kao kada braniš maturalnu radnju)

Iskreno poslije toga taj tečaj nije mi puno pomogao u zaposlenju ali makar ga imam

Ako te još šta zanima slobodno pitaj
ovčica je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.10.2015., 18:07   #33
0siris
Banned
 
Datum registracije: May 2015
Lokacija: Stan
Postovi: 122
deco ajde vjerujte mi prestanite bacati novce na ove gluposti..sjedite kući zagrijte guzice godinu ili dvije ovisno o osobi i položite nakon tog učenja magento licencu

najača stvar licenca je jeftinija nego tečajevi u algebri

Zadnje izmijenjeno od: 0siris. 26.10.2015. u 19:17.
0siris je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2015., 18:50   #34
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ili... ako već ne to, onda najbolje kupiti početni herbalife paket za samo xyz.xy€ pa prodavat to.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2015., 19:17   #35
0siris
Banned
 
Datum registracije: May 2015
Lokacija: Stan
Postovi: 122
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ili... ako već ne to, onda najbolje kupiti početni herbalife paket za samo xyz.xy€ pa prodavat to.

ili još bolje prodavati drogu i završiti u zatvoru i biti kriminalac
0siris je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2015., 00:29   #36
Dr.Gonzo
Premium
Moj komp
 
Dr.Gonzo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 228
Samo da se osvrnem na originalno pitanje - certifikati imaju tezinu, raznorazna "osposobljavanja" s upisom u radnu knjizicu ni priblizno toliko. Medjutim, ucenje po strukturiranom programu nikako i nikada nije "bacanje love". Na kraju krajeva, uvijek je kod zaposljavanja bitno da znas raditi posao, a papiri su samo neka vrsta uvjerenja poslodavcu da ti imas nekakav konkretan minimum znanja koji trazi. Medjutim koja je korist od minimuma? Nikakva. Zato uvijek imamo situaciju gdje se cak i kad se prvi put zaposljavas trazi iskustvo. To je mozda kontraintuitivno, ali zapravo ima smisla kad shvatis da "iskustvo" nije samo rad na identicnoj vrsti posla kod drugog poslodavca. Iskustvo je sve ono što stječeš direktno ili indirektno kroz svoj vlastiti rad i zalaganje. Tako je npr. kod zaposljavanja programera poslodavcima uglavnom potpuno nebitno kakve papire poseduju ako mogu demonstrirati svoje znanje. Papiri sluze samo kao filter za smanjenje broja kandidata za posao. Cak i ako nemas papir a mozes pokazati konkretne (i kvalitetne) primjere svog rada (kao npr. web sajtove ili racunalne/mobilne aplikacije) koje mozes u detalje objasniti imas daleko, DALEKO vecu sansu za zaposljavanje od nekoga tko ima sjajne papire a kad ga pitas koja je razlika izmedju sucelja i apstraktne klase nema blage veze. Eto, sreca je da se bas u ovoj struci vrlo lako sa par pitanja moze razdvojiti one koji se "kuze" od ostalih. Iz vlastitog iskustva, 15 minuta razgovora sa kandidatom za posao je i vise nego dovoljno da se vidi o kakvom je profilu programera rijec i sto se od njega moze ocekivati. Vecina se zaposli iskljucivo na tome, a ne na posjedovanju ovakvih ili onakvih papira i certifikata (osim ako je to eksplicitni uvjet za posao). Zato - ulazite u svoje znanje, ucite stalno i radite vlastite hobi projekte koje mozete pokazati potencijalnim poslodavcima jer apsolutno nema bolje reference za zaposljavanje od toga. Papiri su potpuno sporedni, ali znanje i iskustvo koje se stice na ovakvim tecajevima zlata vrijedi.
Dr.Gonzo je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2022., 12:06   #37
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 534
Nemrem naći temu o vaučerima (HZZ, Algebra). Još nisu odobrili. valjda budu do sutra kada je 10 dan.
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2022., 12:10   #38
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2022., 12:31   #39
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 534
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Tnx za link (ne znam kako ga nisam mogao naći, tražilica mi nije baš pomogla).

Poslao im sada upit putem obrasca na vaučeru.

Mod može prebaciti na drugu temu moje upite.

P.S. Rekli su da se strpim još.

Zadnje izmijenjeno od: spiderhr. 22.09.2022. u 13:40.
spiderhr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na