Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Web dizajn, programiranje i ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.10.2012., 10:49   #1
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Prikazivanje editirane web stranice

Htio bih sakrit i izmjenit neke informacije s jedne web stranice, tako da kad određena osoba bude to išla gledati na mom kompu da bude izmjenjeno pa me zanima način da se to obavi, čisto jednokratno? Ne stignem editirat cache iz browsera prije, a kad skinem cijelu stranicu i počnem sam editirat kod dizajn se lomi, dosta sam slab po pitanju web dizajna. Kada pregledavam elemente u Chrome-u, brišem ih i izmjenjujem prikaz stranice se fino mijenja pa mi je pala na pamet jedino neka vrsta skripte koja će to odmah izvršit ili sl. no kao što sam več rekao ovo područje mi je definitivno jedno od najslabijih tako da sam zahvalan na bilokakvoj pomoći.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2012., 11:02   #2
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor doky Pregled postova
Htio bih sakrit i izmjenit neke informacije s jedne web stranice, tako da kad određena osoba bude to išla gledati na mom kompu da bude izmjenjeno pa me zanima način da se to obavi, čisto jednokratno?
1.) Napravis backup
2.) Editiras stranicu
3.) Vratis backup
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.10.2012., 12:46   #3
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
To sam prvo i htio no kako sam rekao html/css su mi jako, jako slabi, jedino što sam radio u vezi toga je nešto sitno u Notepadu++ i sad dok sam te stranice u njemu otvorio usro sam se od količine elemenata za koje uopče ne znam čemu služe, plus kaj sam god išao mijenjat layout je pucao.

Izgleda da sam našo riješenje u Firefoxu i ekstenziji Costumize Your Web, nešto slično ko Greasemonkey samo prilagođeno za njubare u web dizajnu poput mene.
doky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na