Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.12.2019., 13:18   #6841
G-boy
Premium
Moj komp
 
G-boy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: VG
Postovi: 307
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
decki kakav je xiaomi a3 sto se tice rezolucije ekrana jer vidim da je to sad manje neg na mom A2?
drugo mi se sve cini super, pogotov za cjenu od 1450kn.
Cura ga ima i ona kao ne neki zahtjevan korisnik, kaže da joj fali jako FHD.
Meni osobno izgleda katastrofa, dok su neki tu pisali da im nije greda..dakle osobne preferencije.
G-boy je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2019., 13:33   #6842
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
a jel znate jel polarizacija open zahebana kao kod A2 pa nema gledanja cvikama u odredenoj poziciji ili su ovajput napravili kak spada na 45 stupnjeva?
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.12.2019., 15:33   #6843
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
a jel znate jel polarizacija open zahebana kao kod A2 pa nema gledanja cvikama u odredenoj poziciji ili su ovajput napravili kak spada na 45 stupnjeva?
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Za ekipu koja ima ove uređaje i sve koji imaju vertikalnu polarizaciju na njihovim ekranima, ja sam sasvim slučajno pronašao rješenje
Naime, kupio sam od ovog sellera ovo mat staklo
i sada nema više problema sa polarizacijom. Osim što je staklo jako fora (mat je i osim očitog benifita u vezi odsjaja, prst tako lako klizi da je to milina) i nekim čudom, negira vertikalnu polarizaciju, i sada iz kojeg god kuta gledam u mob sa naočalama sa polarizacijom, vidim normalno


Ako i ima, eto ti rješenje na stranici prije.
Ne znam da li A3 ima istu stvar ali ako i ima postoji rješenje.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2019., 16:06   #6844
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
osobno ne volim stakla tak da za mene to njet.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2019., 17:22   #6845
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Revolver3844 Pregled postova
Do 1500kn koji xiaomi je sad best buy ? Ne pratim već neko vrijeme.
Ako postoji i da je što manji bi bilo super.
Redmi note 7/8, običan Redmi 7/8 (mrvicu manji) ili Mi A3 (nema MIUI već čisti Android)
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2019., 19:41   #6846
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
jel zajebava kome mobilni promet od zadnje zakrpe iz prosinca... jucer napravio apdejt dok se restartao, i sad mi serucka... facebook radi, whatsapp radi, prolaze poruke, slike nece. igricu koju igram isto mi nece spojit... sad ne znam jel do mobitela ili do a1
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2019., 20:15   #6847
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,979
Vidio neki dan u Mi Storeu u Areni u ZG na akciji MI8/MIX 2S za nekih 1600-1700 kn ako se dobro sjećam. Pa ako ste u potrazi za novim xiaomijem, po meni su proper flagshipovi starije generacije puno bolji od raznih a3, note 7/8 modela i sl.
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2019., 23:03   #6848
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Uspio sam napravit ogrebotinu na ekranu, mobiel u đepu sa ključevima ... slab je taj GG5
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2019., 06:58   #6849
dj_darko
kinsirok inarirtsigeR
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Hr
Postovi: 96
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
... slab je taj GG5
i GG6 isto. Ogrebotina od nošenja u đepu
dj_darko je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2019., 23:11   #6850
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 754
prosle noci sam ostao bez tri aplikacije. google photos, shazam i iptv smarters, ujutro nije bilo nikave sistemske poruke, jednostavno kao da su se same deinstalirale. kak je to moguce?

poco f1, miui 11
okarm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.12.2019., 18:50   #6851
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Već 3 puta u 2 mjeseca mob se zblesira do te mjere da niti držanje power buttona ne pomaže, jednostavno ili je crn ekran ili se upali ali totalno zazmrzne.

Jučer je primjerice gornja traka sa notifikacijama skroz nestala, odrezana kao da tu staje ekran mobitela.

Inače, Mi 9T. Ovo je fakat prerano da se takve stvari dešavaju, mobitel je star ni 4 mjeseca.
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2019., 21:52   #6852
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Ja na Mi8 nikakvih problema sa MIUI 11. Ali brat mi je pričao da neki njegov ima Mi 9T i ima previše bugove u MIUI 11.
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2019., 16:22   #6853
sokre10
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 405
Citiraj:
Autor Nixis Pregled postova
Već 3 puta u 2 mjeseca mob se zblesira do te mjere da niti držanje power buttona ne pomaže, jednostavno ili je crn ekran ili se upali ali totalno zazmrzne.

Jučer je primjerice gornja traka sa notifikacijama skroz nestala, odrezana kao da tu staje ekran mobitela.

Inače, Mi 9T. Ovo je fakat prerano da se takve stvari dešavaju, mobitel je star ni 4 mjeseca.
Mi9 t Pro,
Zblesirao mi se par puta.
Kod punjenja baterija bi bila na 100%, a pisalo bi još 52h do napunjenosti i slične gluposti.
Jednom mi je čak i ekran izgledao kao da je razvijen, poslije restarta bi sve bilo ok.
Napravio factory reset, onda se krenuo rušiti Google services.
Uglavnom,
Baš nemam sreće sa tim xiaomi uređajima,
svakih nekoliko god im dam šansu, a uvijek me razočaraju.
Uzeo sam ga preko amazona pa sam dobio refund.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk
sokre10 je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2019., 21:45   #6854
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Ma ta Mi 9 serija je promašaj, previše bugova ima, izludio sam totalno i vratio ga kolegi neka ga proda kome hoće...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2019., 10:11   #6855
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
redmi note 8t? valja to ista? zena hoce kupit, a ja skeptican, buraz kupio neki xiaomi, resetirao mob i vise se nikad nije bootao, imo ga je mjesec dana.
domina je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2019., 13:46   #6856
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Citiraj:
Autor sokre10 Pregled postova
Mi9 t Pro,
Zblesirao mi se par puta.
Kod punjenja baterija bi bila na 100%, a pisalo bi još 52h do napunjenosti i slične gluposti.
Jednom mi je čak i ekran izgledao kao da je razvijen, poslije restarta bi sve bilo ok.
Napravio factory reset, onda se krenuo rušiti Google services.
Uglavnom,
Baš nemam sreće sa tim xiaomi uređajima,
svakih nekoliko god im dam šansu, a uvijek me razočaraju.
Uzeo sam ga preko amazona pa sam dobio refund.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk
Zanimljivo da počinjem slušati o tim problemima nakon kupnje, a inače je svugdje mob hvaljen.

Sad ću se opet ponavljati, ali ovo se počelo dešavati nakon MIUI 11 updejta. Doduše nisam dugo koristio mobitel prije updatea, ali opet drži vodu ono čega se držim i tvrdim tu po forumu, a to je da se sa updejtovima namjerno mobiteli usporavaju i bugiraju.

Za godinu dana će mi to dopi... pa ću ići kupiti novi mobitel, to je i poanta cijele priče.
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2019., 14:50   #6857
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor Nixis Pregled postova
ali opet drži vodu ono čega se držim i tvrdim tu po forumu, a to je da se sa updejtovima namjerno mobiteli usporavaju i bugiraju.
Što je glupost samo takva jer pričaš o mobitelu koji je izašao prije par mjeseci.
Znači, namjerno ga bugiraju i tjeraju te da kupiš što točno kad je ovo najnoviji model?
Ajd da pričaš o modelu starom 2-3 godine pa bi to i imalo smisla.

Mobitel ti može biti ili defektan ili jednostavno updejt ima bugove i nije još sve ispolirano, ali to se može utvrditi ako se baš svi korisnici žale na iste probleme, što ne znam baš da je slučaj.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2019., 16:48   #6858
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Imam isti vec dobrih pola godine.

Niti jedan jedini problem nisam imao sa njime. Doduše imam malo ispeglani developer rom + nisam na MIUI11.

radi ko urica.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2019., 17:08   #6859
PlayerName
Premium
Moj komp
 
PlayerName's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Našice
Postovi: 125
F1 MIUI 11...sve radi. Puno bolje od desetke. Prebacio cijelu užu obitelj na Xiaomi uređaje, ne zovu i ne žale se više. Period privikavanja oko dva tjedna. Da su idealni, nisu...al miljana od uređaja slične cijene i karakteristika.

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
__________________
PlayerName je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2019., 17:15   #6860
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Kod mene MI9T i dalje radi savršeno, jedini "problem" je ulazak preko otiska prsta ako je koža vlažna ili masna pa treba ponoviti nekoliko puta.
Odličan uređaj, nikakvi bugovi, baš ga je gušt koristiti.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2019., 22:06   #6861
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,286
Dosta ljudi oko mene koriste Šaomije. Ima tu svega, ali većina stalno ima nekih problema
Nekontrolirano trošenje baterije, problemi s notifikacijama, ekran se zacrni i ne reagira nakon poziva, problemi s punjenje,Google aplikacijama, touch zajebava...
A opet jedan prijatelj je za crni petak uzeo Note 8 Pro i prezadovoljan, sve fercera...

Meni se čini da moraš imati jebene sreće kad kupuješ Šaomi. Ako pogodiš, na konju si.Inače volim Šaomi i imali smo ih nekoliko u kući, ali kad čujem i čitam šta se sve događa, malo sam skeptičan
locks je online   Reply With Quote
Staro 24.12.2019., 22:21   #6862
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Meni je moj Mi 4 LTE bio savrsen dok ga nisam hardbrickao. Je da su gore bili Windowsi, ali vrtio ih je bolje od Lumia
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2019., 22:26   #6863
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Dosta ljudi oko mene koriste Šaomije. Ima tu svega, ali većina stalno ima nekih problema
Nekontrolirano trošenje baterije, problemi s notifikacijama, ekran se zacrni i ne reagira nakon poziva, problemi s punjenje,Google aplikacijama, touch zajebava...
A opet jedan prijatelj je za crni petak uzeo Note 8 Pro i prezadovoljan, sve fercera...

Meni se čini da moraš imati jebene sreće kad kupuješ Šaomi. Ako pogodiš, na konju si.Inače volim Šaomi i imali smo ih nekoliko u kući, ali kad čujem i čitam šta se sve događa, malo sam skeptičan
koliko sam skuzio od frendova sta ih imaju, samo problemi budu s jeftinim modelima. ovi flagship modeli su im uvjek dobri
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2019., 22:27   #6864
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
ali kad čujem i čitam šta se sve događa, malo sam skeptičan
I to kažeš ti koji od 1380 postova, 1000 ti je preporuka za kupnja Xiaomija, realno.

Po meni nema tu ništa više ni manje bugova nego kod ostalih telefona, stvar je u tome što su to jako popularni mobiteli, hrpa ih je u opticaju pa će se ljudi i češće požalit na nešto.
Neće sigurno nitko kukat da mu je Sony bugovit kad ih se proda 2 mjesečno.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2019., 01:46   #6865
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Problem većinom imaju osobe koje baš ne znaju rukovati elektronikom.

Tu je problem MIUI -a i raznih dopuštenja koje moraš napraviti za notifikacije i slično. I ljudi kad im iskoči tipa - želiš li dopustiti notifikacije za WhatsApp - ni ne gledaju nego klikaju automatski - ne dopusti.

Mater je imala Redmi 3, i nije imala nikakvih problema jer je sam joj ja podesiv mob. Mnogi ljudi koji su imali razne "probleme" su često do toga da jednostavno ne žele si postaviti telefon da sve radi kako spada.

Na stranu da ima hardverskih problema, Bože moj. Nema tu se što pametno reći osim nositi na reklamaciju.

Meni je Poco treći Xiaomi, nakon cijele niske flagship mobitela svih proizvođača. I slijedeći će bit Xiaomi. Jednostavno, meni osobno savršeno odgovara.
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2019., 11:02   #6866
Qvezbra
Premium
 
Datum registracije: Sep 2015
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 91
Imam Mi8. Nema problema.

Sretan Božić svima !
Qvezbra je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2019., 11:32   #6867
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 754
Citiraj:
Autor fishkal Pregled postova
Problem većinom imaju osobe koje baš ne znaju rukovati elektronikom.

Tu je problem MIUI -a i raznih dopuštenja koje moraš napraviti za notifikacije i slično. I ljudi kad im iskoči tipa - želiš li dopustiti notifikacije za WhatsApp - ni ne gledaju nego klikaju automatski - ne dopusti.

Mater je imala Redmi 3, i nije imala nikakvih problema jer je sam joj ja podesiv mob. Mnogi ljudi koji su imali razne "probleme" su često do toga da jednostavno ne žele si postaviti telefon da sve radi kako spada.
evo ja za sebe mogu reci da znam jako dobro rukovati elektronikom, stovise zaradjujem za zivot u ITu. Sad cu napisati felere koje sam ja na saomiju f1 dozivio pa mi ti napisi kako sam ih mogao rijesiti podesavanjem postavki.

notifikacije koje bi se pojavile na sekundu i nestale, problem je bio na miui9 i 10, tek na 11 su rijesili problem.

dark mode koji je nestao na miui10 i tek su ga na 11ci vratili

automatsko podesavanje osvjetljenja koje kao da ima samo tri, cetiri unaprijed definirana levela

sve do miui11 u status baru nije bila ikona za mute i aktivan alarm

kriva polarizacija ekrana

i sad ono sto sam na 11ici primjetio, u dva navrata alarm nije zvonio, vise se u njegov alarm ne mogu pouzdati tak da isti nariktavam ko u devedesetim, na radio budilici.
i ovo od nekidan kad su preko noci nestale tri aplikacije bez ikakvog traga.

e, i jos jedna stvar koja me muci, pa da mi kazes gdje se to podesava.. u kuci imam dva ssida, jedan u kuci drugi u garazi.
i sad recimo u kuci sam spojen na kucni ssid, idem u grazu i taj kucni mi je na nekih 10%, ali mob to u vecini slucajeva ne jebe i ne prebacuje na ssid iz garaze koji mu je na 100%. tek nakon 20ak minuta prebaci. u kuci su jos jedan samsung, motorola i oni to puno bolje odradjuju.
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2019., 11:57   #6868
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Ma ta Mi 9 serija je promašaj, previše bugova ima, izludio sam totalno i vratio ga kolegi neka ga proda kome hoće...
Mi 9T ili i obican Mi 9? Ja kupujem novi mob, i razmisljam izmedju ta dva.

Imao do sad Redmi 4 Pro, Mi A1 i sad Mi 8, svi uredno rade dan danas i ja sam zadovoljan. Ali ako su nove serije zbugirane, mozda cu razmisliti...
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2019., 12:17   #6869
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Citiraj:
Autor okarm Pregled postova
evo ja za sebe mogu reci da znam jako dobro rukovati elektronikom, stovise zaradjujem za zivot u ITu. Sad cu napisati felere koje sam ja na saomiju f1 dozivio pa mi ti napisi kako sam ih mogao rijesiti podesavanjem postavki.

notifikacije koje bi se pojavile na sekundu i nestale, problem je bio na miui9 i 10, tek na 11 su rijesili problem.

dark mode koji je nestao na miui10 i tek su ga na 11ci vratili

automatsko podesavanje osvjetljenja koje kao da ima samo tri, cetiri unaprijed definirana levela

sve do miui11 u status baru nije bila ikona za mute i aktivan alarm

kriva polarizacija ekrana

i sad ono sto sam na 11ici primjetio, u dva navrata alarm nije zvonio, vise se u njegov alarm ne mogu pouzdati tak da isti nariktavam ko u devedesetim, na radio budilici.
i ovo od nekidan kad su preko noci nestale tri aplikacije bez ikakvog traga.

e, i jos jedna stvar koja me muci, pa da mi kazes gdje se to podesava.. u kuci imam dva ssida, jedan u kuci drugi u garazi.
i sad recimo u kuci sam spojen na kucni ssid, idem u grazu i taj kucni mi je na nekih 10%, ali mob to u vecini slucajeva ne jebe i ne prebacuje na ssid iz garaze koji mu je na 100%. tek nakon 20ak minuta prebaci. u kuci su jos jedan samsung, motorola i oni to puno bolje odradjuju.
Čekaj, ti tu dosta mješaš kruške i jabuke. Jedno je problem, a drugo je nedostatak nekog featura koji ti kao korisnik želiš.

Notifikacije - kažeš sam da je riješeno

Dark mode - to što tu opciju imaš ili nemaš ne može bit problem već feature koji bi ti kao korisnik želio imati a nema ga.

Automatska svjetlina - slažem se, loše izvedeno. Ja sam isključio i podešavam ručno.

Kriva polarizacija - prvi put čujem da postoji prava i kriva polarizacija. Koja je to prava a koja kriva? Da se razumijemo, i mene smeta jer za vožnju koristim polarizirane naočale i ne vidim ekran ako ga ne okrenem vodoravno. Ali to sam doživio na x uredaja, ne samo xiaomiju.

Do MIUI 11 nije bilo ikone alarma u status baru - sam vidiš da je popravljeno, kao i dosta ostalih stvari. Znaš koliko Sony ili LG, pa i Samsung brzo izbacuju novi software sa fixevima koji korisnicima smetaju?


Uglavnom, da se razumijemo. Xiaomi nije savršen, daleko od toga. Al Poco F1 sa 6GB Rama i u tom trenutku top procesorom je koštao trećinu koliko je s istim iznutricama koštao ženin S9. Sam kažeš da je dosta problema koji su se pojavljivali popravljen u MIUI 11 verziji.

Mislim, ajmo malo bit realni. Platili bi trećinu cijene jednog S9 i sličnih telefona, a očekivanja su da sve bude bolje? Pa taj isti S9 je meni osobno takvo smeće od telefona da ga nikad nebi imao kao primarni uređaj, na stranu sve stvari u kojima je čudesno dobar (tipa ekran i kamera).

Znači svatko si bira mobitel prema nekim osobnim preferencijama. Ako trebaš brz mob, odlicne baterije, stvarno izdržljiv po pitanju udaraca, ispadanja i ne želiš za to sve platiti 1000 eura, za tebe je Xiaomi. Ako želiš bez kompromisa sve najbolje, onda gledaš Samsung ili Jabuku i pripremiš višestruko veći iznos krznenih životinja

Velim, daleko je to od savršenstva, tko to tvrdi je budala i funboy.

Al da stvarno Xiaomi uređaji daju puno za malo love, daju.
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2019., 12:37   #6870
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor okarm Pregled postova
evo ja za sebe mogu reci da znam jako dobro rukovati elektronikom, stovise zaradjujem za zivot u ITu. Sad cu napisati felere koje sam ja na saomiju f1 dozivio
Pošto si stručan za IT, mislim da si trebao biti upoznat s određenim softverskim nedostacima tog modela kad si kupovao jer se pisalo naveliko o istima.
Poco je jednostavno nudio najbolji hardver za najmanje pare, i to mu je bila glavna prodajna točka.

Dobra stvar kod Xiaomija je što stalno nešto updejtaju, mijenjaju i ubacuju pa se ponekad treba strpiti dok sve proradi na global romu.
Fala bogu pa postoji i ogromna podrška od strane korisnika pa se hrpa stvari riješi eu romom puno ranije nego službeno.

P.S. Ponekad je bolje kupiti godinu dana star flagship nego trčati za najnovijim, taman se sve ispegla.
panasonic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na