Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.11.2012., 11:51   #301
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
A da, istina, neki imaju probleme a neki ne, sa modelom 4300..
Čuj, 2000kn ajde, neka bi to bilo realno, ali onda i dobro ispolirano i bez dječjih bolesti..
Što se tiče memorije, bar kako piše u specifikacijama, onaj najskuplji model od 2300kn ima 512MB.. Ah, ovaj put se neću zaletiti, na kraju sam umjesto 4300 uzeo DHD a sad ću recimo ciljat na taj model od 2300kn ali tek za koji mjesec, pored toga da bude polovan, naravno..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2012., 12:25   #302
lubenne
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: B.M.
Postovi: 12
PAP 4300 firmware

Citiraj:
Autor alcem Pregled postova
Najnoviji (od 02.11.2012!!!) SLUZBENI firmware i toolsi za PAP4300:

http://yf2.value4it.com/Service_File...hones/PAP4300/
imam dosta pitanja pa ću ovako pitati .
1. ako je službeni zašto mi ga ne nudi (system update).
2. treba li tel. bit rootan za taj firmware
3.ako ne , kako se instalira
totalni sam početnik , pa ako neko ima volje da pomogne .
lubenne je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 15.11.2012., 13:01   #303
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Jel se to meni čini da za 4020 piše da ima GB? Dobro da nisu stavili Donut...
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2012., 14:18   #304
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Ja svog prodajem (4300) da bi uzeo vecg (4500), da su mi losi ne bi opet iso na prestigio.
Jucer ili prekjucer sam u zivo imao demostraciju kako jatelefon (aka iphone 5) nece na internet iako je spojen(lan) i resetiran i svasta nesto (samo sta u zid nije letija), tako da se i naj bolji kvare, lega ima 4300 kupili ih zajedno, njegov radi od prvog dana ko grom, a moj je ima bug sa kamerom, cita sreca ili nesreca, sve drugo uz telefon je meni cista +5-ica, osim sta sam se razbahatija pa sad ocu 4.5" umjesto 4.3" i dual core
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2012., 14:31   #305
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor lubenne Pregled postova
imam dosta pitanja pa ću ovako pitati .
1. ako je službeni zašto mi ga ne nudi (system update).
2. treba li tel. bit rootan za taj firmware
3.ako ne , kako se instalira
totalni sam početnik , pa ako neko ima volje da pomogne .
Samo cu brzinski parcijalno odgovoriti:

1. Jedno je update, drugo je full flash kompletne nand memorije. Morat ces puuno jos uciti o Androidu. Fino probaj opet update preko telefona i snifaj promet na netu pa ces vidjeti da request ide prema onom siteu samo s drugim parametrima.

2. Za flashanje MTK SoCeva nikad ne trebas root, opet, nije update nego full cijeli, kompletni soft telefona od A-ZH.

3. Googlaj SP Flash Tool... ali ako si novi u svemu ovome bolje se toga okani i odnesi u servis da ti flashnu. Prije toga backup svega jer flash ubije sve po redu od settinga, kontakata, svega... factory reset.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2012., 14:40   #306
tonitti1
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: tamo
Postovi: 1
Citiraj:
Autor fant0mas Pregled postova
Bok svima!

Imam Prestigio 4040 i otkria sam bug sa multitouchem. Ako držim prst na ekranu i zatim stavim drugi, ovog drugog registrira sa manjim delayem. krači dodir drugog prsta uopče ne registrira. ako se stavi oba prsta istovremeno onda radi okej. Igranje igara npr. neki sidescroller ala Super Mario je zbog toga nemoguče jer ne možeš istovremeno hodat i skakat... jel to stvar jeftinog screena ili moj ide na servis?

Goran
Ja imam isti problem, dali jos netko ima ili smo mi nesretnici ciji će primjerci ići na reklamaciju izgleda...molim vas odgovorite da znam.
tonitti1 je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2012., 14:48   #307
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
ja bi kupio MultiPhone 4500 DUO, ovi ostali mi nisu previše interesanti.
4500 duo ima 1gb rama i 1ghz dual core. dok nekim čudim jačim model ima samo 512mb rama....


chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2012., 15:16   #308
lubenne
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: B.M.
Postovi: 12
@alcem ; u svakom slučaju hvala , a ja ću se za sad držati one "ne popravljaj ono što nije pokvareno" .
lubenne je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2012., 17:21   #309
Alen.megane
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Solin
Postovi: 22
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
ja bi kupio MultiPhone 4500 DUO, ovi ostali mi nisu previše interesanti.
4500 duo ima 1gb rama i 1ghz dual core. dok nekim čudim jačim model ima samo 512mb rama....


ni meni to nije jasno da skuplji model ima manje rama a nista uzet cu 4500
Alen.megane je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2012., 17:34   #310
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor Alen.megane Pregled postova
ni meni to nije jasno da skuplji model ima manje rama a nista uzet cu 4500
samo se nadam da neće biti nekakvih problema oko njega
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.11.2012., 19:18   #311
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
Jel netko možda složio clockworkmod za 4300 ili 4040? Problem mi je to raditi sam jer nemam windowse pa ne mogu koristiti njihove alate, a fastboot ne radi pa nemam nikakav način da ga odbrickam ako nekaj zeznem
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2012., 12:16   #312
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
4500 model je po speckama hebeno dobar .

postam tu cim mi dodje na lager
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2012., 15:59   #313
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
4500 model je po speckama hebeno dobar .

postam tu cim mi dodje na lager
Odma opali i jedan *#*#3646633#*#* pa testaj kako bog zapovijeda, a ne ovo kakve je boje, jel kuha rucak i te *izdarije.

Za ostale, ovaj kod gore kucate na vlastitu odgovornost.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2012., 19:35   #314
Vortex1
Registered User
 
Vortex1's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 3
Prestigio PAP 4040

Pozz svima! Novi sam na forumu, pa da odmah iznesem problem - naime, odnedavno sam vlasnik navedenog moba (prestigio 4040) i zadovoljan sam njime, osim nekoliko "sitnica" - Prvo, a to je boljka praktički svih smartfone-a, baterija! Potpuno napunjena, prazni se nevjerojatnom brzinom, iako nije uključen ni wi-fi, ni bluetooth, niti je uključena veza s internetom preko SIM kartica...imam dojam da se baterija brže prazni nego što joj treba za punjenje...Drugi problem na koji sam naišao - ne znam dal' sam bedast, ali - kad spojim mob data kabelom na komp, otvori mi se posebno prostor samog mobitela, a posebno prostor dodatne memorijske kartice (microSD) - a ni na jednom ni na drugom nikako ne mogu pronaći fotke koje sam uslikao...jednostavno ih nema, a u galeriji moba se normalno vide. Napominjem da u izborniku kod uključenog foto aparata nemam mogućnosti da odaberem gdje da se spremaju fotke - jednostavno mi ne nudi tu opciju, ili je ja ne znam naći...eto, pa ako netko kuži kako ovo riješiti - unaprijed zahvaljujem!
Vortex1 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2012., 19:48   #315
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Slike su ti na SD kartici u folderu DCIM/Camera..
Kapacitet baterije će ti se barem malo povećati nakon kojih mjesec dana korištenja moba.. Ali malo je čudno da ti traje, (barem prema tvome dojmu), "manje nego koliko treba da se napuni", naročito ako nije uključen WiFi i ostalo. Probaj precizirati?

Instaliraj app Android System Info, tamo, između ostalog, možeš pratiti bateriju, dijagrame i slično..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2012., 20:04   #316
Vortex1
Registered User
 
Vortex1's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 3
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Slike su ti na SD kartici u folderu DCIM/Camera..
Kapacitet baterije će ti se barem malo povećati nakon kojih mjesec dana korištenja moba.. Ali malo je čudno da ti traje, (barem prema tvome dojmu), "manje nego koliko treba da se napuni", naročito ako nije uključen WiFi i ostalo. Probaj precizirati?

Instaliraj app Android System Info, tamo, između ostalog, možeš pratiti bateriju, dijagrame i slično..
Hvala na vrlo brzom odgovoru, no, 0 bodova...već sam ispregledao sve direktorije, pa i DCIM, ali u tom folderu nema ničega, prazan je - nema čak niti podfoldera "camera"...U vezi baterije, mob ima instaliran onaj svoj preglednik potrošnje baterije i tamo piše da mi baterija u mirovanju troši 48% kapaciteta....
Vortex1 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2012., 20:11   #317
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Ne znam, to mi se čini puno previše, recimo meni je mobile standby 17%..

Da nije možda da ti OS ne downclocka proc u mirovanju? Instaliraj onu aplikaciju pa se javi, reći ću ti kamo da odeš vidjeti za to..

EDIT: Android System Info / System / CPU. Ovdje ćeš vidjeti na kojim ti frekvencijama procesor radi najviše vremena..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2012., 22:21   #318
Vortex1
Registered User
 
Vortex1's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 3
ok, thx!
Vortex1 je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2012., 01:43   #319
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
...recimo meni je mobile standby 17%..
Što ne govori ništa, ako je to neki podatak iz battery statsa pod settingsima Na jednom forumu sam već pisao sličan post, prenosim malo uređenu verziju posta. Tko hoće neka širi riječ:

Citiraj:
Cell standby ti može biti 15% ili 55% što ne znači da je pojeo isto toliko baterije. Gledaj to ovako: mob ti je na bateriji 1h. U tih jedan sat baterija je pala za 5%. Znači imaš potrošku od 5%/h... Battery statistika ti pokazuje koliki udio je svaki od zabilježenih appova imao u toj potrošnji baterije od 5%/h. Ekran će ti možda biti 50%, cell standby 15% itd... Iz toga izvučeš zaključak koji app/proces je imao najveći UDIO u potrošnji baterije u VREMENU u kojem ti se mob napaja iz baterije i potrošio TIH 5%/h.

Primjera radi, onaj tko jako puno surfa ima stavku ekrana redovito iznad 70%. Browser je tek negdje na 3-4. mjestu, ako je uopće ispisan jer ekran je ogroman potrošač da browser i drugi procesi pored njega zauzima možda 1-5% udjela i često nisu niti na listi potrošača.
Onaj tko jako malo koristi mob i čiji je mob najviše vremena u stand by modu njemu je ekran vrlo nisko na listi, ali mu je cell standby recimo 70%! I to je savršeno normalno jer to znači da je Cell standby zaslužan za najveći udio potrošnje baterije u stand by modu te nije bilo drugih appova/procesa sa strane ili korištenja ekrana.

E sada, ovaj koji je jako puno surfao spizdio je 15%/h, dok je ovaj koji nije koristio mob uopće izgubio možda 2%/h. Ekran od 70%... Cell standby 70%. Sve je to relativno

Postoje prave aplikacije koje pružaju detaljniju statistiku koja aplikacija koliko i kada koristi procesorsko vrijeme ili uzrokuje wakelockove od one statistike ugrađene u svaki Android rom nakon Froyo verzije - BetterBatteryStats! I to sve prikaže s realnim i lako shvatljivim postotkom
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2012., 03:58   #320
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Je, BetterBatteryStats je stvarno koristan alat kad treba otkrit gdje curi baterija u sleepu. Ako se zaletite do xda-developers foruma možete tamo naći i besplatnu inačicu za članove .
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2012., 08:11   #321
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
xlr - razumijem sto govoris, i na to sam mislio dok sam ono pisao. Ali, kao sto je rekao, bat mu jako kratko traje, od toga je gotovo 50% mobile stb, i odmah sam pomislio da se proc ne spusta na neku min frekv. Jer nema logike da se bat tako brzo prazni bez niceg ukljucenog.
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2012., 11:24   #322
salvarez
Premium
Moj komp
 
salvarez's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 269
Ipak nisam dobio novi mob jer se na servisu pookazalo da je s mobom sve ok, ali nije tak. Znaci, problem je u tome kad data paket radi, mob se blesira i ne mogu nikoga nazvat. Prva kartica je tmobile, druga vip. Isto mi se radi toga pali i gasi airplane mode.

Drugi problem na koji sam naisao je kod upaljenog browsera. Maksimalno dvije minute radi i samo me izbaci van na home screen.

Ima ko kakvo rjesenje? Nosit ga u servis je banana jer ga oni testiraju bez upaljenog 3g-a. Isto takvih problema je imao kolega sa galaxy s2. Rjesenje je bilo da se ne koristi data paket, a to je banana jer mi treba kad sam vani. On je to rijesio sa drugim romom, ne znam kakva je situacija za prestigio.
salvarez je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2012., 15:17   #323
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
xlr - razumijem sto govoris, i na to sam mislio dok sam ono pisao. Ali, kao sto je rekao, bat mu jako kratko traje, od toga je gotovo 50% mobile stb, i odmah sam pomislio da se proc ne spusta na neku min frekv. Jer nema logike da se bat tako brzo prazni bez niceg ukljucenog.
Mobile standby znaci da mob vec spava. To je samo stanje u kojem je mob, ne proces ili aplikacija. Sto veci mobile standby to je mob bolje spavao, tj. bateriju je trosilo spavanje. Ako mu je cpu zakucan i mob ne ide u sleep to ce se prikazati kao mozda android os ili android system stavka. U te svrhe bolje probati BBS app koji sam spominjao (ima free na XDA, tnx Tutix).

Tesko je uopce pricati o tome sto je problem kod njega kada nemamo podatke o koristenju. BBS moze kreirati log pa neka proba s tim.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2012., 15:58   #324
Domagoj28
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 10
Pozdrav svima,
Prošli tjedan sam kupio model 4040 i nisam baš oduševljen jer postoje dva problema:
1. mobilni internet ne radi ( Tele 2 3G )
2. aplikacije nije moguće prebaciti na mikroSD karticu
Ima li netko riješenje za gore navedene probleme?
Unaprijed hvala.
Domagoj28 je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2012., 21:53   #325
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor Domagoj28 Pregled postova
Pozdrav svima,
Prošli tjedan sam kupio model 4040 i nisam baš oduševljen jer postoje dva problema:
1. mobilni internet ne radi ( Tele 2 3G )
2. aplikacije nije moguće prebaciti na mikroSD karticu
Ima li netko riješenje za gore navedene probleme?
Unaprijed hvala.

1. Jel ti Tele2 SIM kartica u prvom sim slotu i 3G enablan?
2. Naravno da je moguce... neke out-of-the-box, a apsolutno sve ako napravis ext4 particiju na SD kartici.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2012., 00:30   #326
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Citiraj:
Autor salvarez Pregled postova
Ipak nisam dobio novi mob jer se na servisu pookazalo da je s mobom sve ok, ali nije tak. Znaci, problem je u tome kad data paket radi, mob se blesira i ne mogu nikoga nazvat. Prva kartica je tmobile, druga vip. Isto mi se radi toga pali i gasi airplane mode.

Drugi problem na koji sam naisao je kod upaljenog browsera. Maksimalno dvije minute radi i samo me izbaci van na home screen.

Ima ko kakvo rjesenje? Nosit ga u servis je banana jer ga oni testiraju bez upaljenog 3g-a. Isto takvih problema je imao kolega sa galaxy s2. Rjesenje je bilo da se ne koristi data paket, a to je banana jer mi treba kad sam vani. On je to rijesio sa drugim romom, ne znam kakva je situacija za prestigio.
Moj savjet popij krv na slamcicu servisu dok ti ne rjese problem, pa nisi ti naso pare za mobitel na cesti
Ili mozda jesi (mislim naso pare za mobitel), u tom slucaju kupi novi za nove pare sa ceste, ok ovo je sarkazam
Ponovit cu ti, pravac servis i kampiranje kod njih dokle god ti oni ne dokazu da si u krivu ili ti njima da mobitel ne radi kako treba.
Sretno lega
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2012., 07:17   #327
Domagoj28
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 10
Citiraj:
Autor alcem Pregled postova
1. Jel ti Tele2 SIM kartica u prvom sim slotu i 3G enablan?
2. Naravno da je moguce... neke out-of-the-box, a apsolutno sve ako napravis ext4 particiju na SD kartici.
Tele2 kartica je na svom mjestu, provjereno.
Ja sam do sada koristio Huawei U8650 ( Gingerbread ) i postojala je mogučnost prebacivanja aplikacija na mikroSD karticu ( naravno ne sve aplikacije ).
Ovdje ta mogučnost ne postoji što je poprilično čudno.
Domagoj28 je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2012., 08:00   #328
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Instaliraj app2sd.
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2012., 09:38   #329
LUX_67A
Registered User
 
LUX_67A's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Slavonija ravna
Postovi: 56
Citiraj:
Autor Domagoj28 Pregled postova
Tele2 kartica je na svom mjestu, provjereno.
Ja sam do sada koristio Huawei U8650 ( Gingerbread ) i postojala je mogučnost prebacivanja aplikacija na mikroSD karticu ( naravno ne sve aplikacije ).
Ovdje ta mogučnost ne postoji što je poprilično čudno.
Nema veze u kom slotu je SIM za data ... Imao sam slican problem i da sad ne duljim previse, rjesenje je bilo hard reset ... cudno, ali nakon toga sve radi kako treba ...

Imao sam i ja problem dvije kartice, neko me zove a ja nemam pojma o tome ... dobijem poruku da sa mbio zauzet, a to nije bilo tako i sl.

Recimo, nisam imao na ikonici, kad stisnes data uk/isk ikonicu, broj kartice, a sada je to ok i kako velim sve radi ok ...

Ocito da je nesto sa softwareom u pitanju, pa mozda napraviti hard reset i sve ce biti ok ... i meni malo cudno, al kod mene nakomn toga sve radi ok ...

Dakle, preporucam svima koji imaju bilo kakav problem s pap4300, vjerojatno i kod drugih modela, neka naprave hard reset ... kod mene se pokazalo ok.

Eto, ako sam nekome pomogao sa ovim postom nek proba ...

Edit: za odredivanje koja je kartica za data promet, mob prebacuje sam, samo kazez da ti je npr, sim2 za data ... tako je npr, kod mene. U SIM managamentu postavljas sve oko toga ... gdje ti je poziv gdje ti je data promet, ne mora biti sim u slotu 1 da bi imao data promet, i slot2 moze biti data ... eto
LUX_67A je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2012., 10:18   #330
Tihomir111
ZeNgE_Tiho_Cro
Moj komp
 
Tihomir111's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 465
da li ovaj model možda ima led light notifikaciju?


http://www.svijet-medija.hr/p/GSM-te...O,-crni/43543/
Tihomir111 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na