Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.01.2018., 23:37   #3751
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,103
150h PUBG-a natukao i 45% Batmana Arkham Knight. To bi mogao završiti uskoro, nije nešto preduga igra.
Nakon toga nemam pojma što dalje. Čekam nešto novo, nova godina je tu, ali vidim da do trećeg mjeseca nema ništa, tek ond FC5.
Možda krenem witcher 3 ponovo. Moram i primal proći.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 11:37   #3752
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
PUBG ( 280+h) , F. Horizon 3 i ponekad Overwatch s ekipom...



Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
Snowrider je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.01.2018., 13:35   #3753
ddoxy
Banned
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: home
Postovi: 236
Moram priznati nažalost da sam izgubio doticaj sa stvarnošću općenito u životu, a zajedno s tim i ideju kaj igrati.

Jučer krenuo sa Doom 3 BFG Edition.
ddoxy je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 14:15   #3754
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Neki dan krenuo sa Far Cry 3. Ovaj put me više zaokupila i zainteresirala nego prije par godina. Otok je stvarno veeeeeelik, prekrasan.. mislim da ću puno sati utući na nju Polako čistim towere, outposte, lovim životinje.. Za sad mi je zanimljivo
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 17:08   #3755
drle1
Premium
Moj komp
 
drle1's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 182
csgo, dota2, pubg i forza motorsport 7
drle1 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 19:02   #3756
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Max_Damage Pregled postova
Neki dan krenuo sa Far Cry 3. Ovaj put me više zaokupila i zainteresirala nego prije par godina. Otok je stvarno veeeeeelik, prekrasan.. mislim da ću puno sati utući na nju Polako čistim towere, outposte, lovim životinje.. Za sad mi je zanimljivo
Morat ću joj i ja dat šansu uskoro dok petica ne izađe sjetio sam se zašto sam odustao - bilo je problema sa saveom odigro sat ipo u komadu, išo nastavit a ono turnulo me ispočetka... sad ću je kupit pa ćemo lakše

Far Cry 3 od sutra kretje

Sent from Mobara

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 02.01.2018. u 19:14.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 20:47   #3757
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Max_Damage Pregled postova
Neki dan krenuo sa Far Cry 3. Ovaj put me više zaokupila i zainteresirala nego prije par godina. Otok je stvarno veeeeeelik, prekrasan.. mislim da ću puno sati utući na nju Polako čistim towere, outposte, lovim životinje.. Za sad mi je zanimljivo
Sve je Ok, osim ako ju budeš išao rješiti 100% kao ja, jer skupljanje svih artefakata može postat monotono.

Najgore je kad si na nekoj planini i ne znaš dali je artefakt u planini, negdje gore iznad tebe, ili ispod planine u moru putem neke uvale i sl. pa kružiš okolo tražiš prilaz, kako se popeti ovo ono.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 21:13   #3758
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Morat ću joj i ja dat šansu uskoro dok petica ne izađe sjetio sam se zašto sam odustao - bilo je problema sa saveom odigro sat ipo u komadu, išo nastavit a ono turnulo me ispočetka... sad ću je kupit pa ćemo lakše

Far Cry 3 od sutra kretje

Sent from Mobara
Ja imam 1.01 verziju, htio ju apdejtati preko fcupdater na 1.05 i kad počelo skidati, piše da update nije kompatibilan sa starijim sejvovima tak da sam odustal. Bogme mi se opet neda sve ispočetka..
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 21:15   #3759
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Sve je Ok, osim ako ju budeš išao rješiti 100% kao ja, jer skupljanje svih artefakata može postat monotono.

Najgore je kad si na nekoj planini i ne znaš dali je artefakt u planini, negdje gore iznad tebe, ili ispod planine u moru putem neke uvale i sl. pa kružiš okolo tražiš prilaz, kako se popeti ovo ono.
Mislim sa neću ići na 100%. Čeka me nakon trojke četvorka i ostale pa ono...
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 21:24   #3760
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
HL.
Halos je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.01.2018., 22:57   #3761
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Max_Damage Pregled postova
Ja imam 1.01 verziju, htio ju apdejtati preko fcupdater na 1.05 i kad počelo skidati, piše da update nije kompatibilan sa starijim sejvovima tak da sam odustal. Bogme mi se opet neda sve ispočetka..
Nadam se da nećeš imati gamebraking bugova. To se mora odmah na početku prije prelaženja rješavati. Ja sam ju prešao sa najnovijim patchem i nikakvih problema. Frend ju je igrao dok je bila nova, pa je na pola igre imao gamebraking bug (nije mogao na drugi otok)
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 00:24   #3762
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Nadam se da nećeš imati gamebraking bugova. To se mora odmah na početku prije prelaženja rješavati. Ja sam ju prešao sa najnovijim patchem i nikakvih problema. Frend ju je igrao dok je bila nova, pa je na pola igre imao gamebraking bug (nije mogao na drugi otok)
A šit. Već sam skoro pola otoka prošao
... Nadam se da neću imati problema.. A ako da, onda ću popizdit.. I sto dana guglat kako dalje...
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 01:50   #3763
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Dobro 1.05 možda gubi sejvove, ali to znači da bi možda mogao na 1.04?
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 07:15   #3764
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Dobro 1.05 možda gubi sejvove, ali to znači da bi možda mogao na 1.04?
A ništa, igrat ću i dalje pa ako zapnem, idem na update pa ću vidjet.. A jesam ga zaje...
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 11:36   #3765
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,103
Citiraj:
Autor Max_Damage Pregled postova
Neki dan krenuo sa Far Cry 3. Ovaj put me više zaokupila i zainteresirala nego prije par godina. Otok je stvarno veeeeeelik, prekrasan.. mislim da ću puno sati utući na nju Polako čistim towere, outposte, lovim životinje.. Za sad mi je zanimljivo
Nećeš. Sve zajedno jedno 15-20h igre, za 100% nekih 25h. Čini se veliko i puno toga, ali uglavnom ništa posebno.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 11:52   #3766
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
Ja igram sa joystickom, Logi Attack3 koji mi stalno lezi negdje po policama doma (imam i gamepad neki, ali not my thing). Traction control mi je off, stability isto off, manual sequential tramsmission. Samo je ABS na 2, mozda bi i to mogao ukinut, razmislit cu.
Najčešće se mučim, ali jako ovisi kako si uspijem složit setup auta. Uglavnom, mislim da jos uvijek suckam malo zesce, ali se zabavljam so who cares Kad uspijem odvozit stage bez "vrtuljka" ili kakvog drva, mogu knap osvojit prvo mjesto...ali najcesce ne, prije neko 3.-4. sa zaostatkom 20-40 sec. Nisam siguran da je snimka voznje nesto pretjerano zanimljiva

Igram Career/Championship mode, trenutno sam najvise vozio Sierru Cosworth i Lanciu Stratos. Ako netko želi, na steamu sam Crack, nemam bas frendova da si usporedim voznje pa trazite link na PM
Što se tiče ABS-a nisam previše probavao ali koliko vidim svi govore da nema neke prevelike razlike između 1-5 kao i off. Ja sam uživao sa stratosicom, jako zabavan a i dosta težak auto za voziti. Nego na kojoj si težini sada? Ja sam probao sa Polom i Imprezom 2001 završiti Master ali nikako na prvo mjesto uvijek završim na drugom i jako teško dolazim na prvo mjesto u stazama jer su jako zahtjevni auti zbog snage i brzine. Sada sam za odmor duše i živaca uzeo Alpine 110 i na Master težini uvijek završim sa 10 sekundi prednosti jer je auto stvarno overpowered naspram ostatka klase no svakako ga je zabavno voziti.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 14:37   #3767
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Max_Damage Pregled postova
Ja imam 1.01 verziju, htio ju apdejtati preko fcupdater na 1.05 i kad počelo skidati, piše da update nije kompatibilan sa starijim sejvovima tak da sam odustal. Bogme mi se opet neda sve ispočetka..
Uzeo za 10 EUR-a Deluxe verziju na Steamu. Winter Sale je na Uplayu je 30 eura
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 17:04   #3768
gmax
Tuco “the Rat” Ramirez
Moj komp
 
gmax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 423
They Are Billions, naletio na youtube-u na ovo čudo, uboo je i trenutno se ne mogu maknuti od nje. Za sad mi je vrlo zanimljiva.
gmax je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 17:52   #3769
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Citiraj:
Autor Max_Damage Pregled postova
A ništa, igrat ću i dalje pa ako zapnem, idem na update pa ću vidjet.. A jesam ga zaje...
Išao sam apdejtati redom od početka pa do zadnjeg 1.05. I fala Bogu, sejvovi mi rade, wow! Ne znam dal imam sreće ili kaj ali sad mogu u miru igrati
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 22:56   #3770
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Danas 5 sati odvalio 26% progress, igra je copy paste od FC4
Znam znam, ali ja sam FC3 preskočio pa sam igrao FC4. Pa sve je doslovno isto :/ sad vidim zašto ste neki bili besni na FC4 i Ubisoft. Valjda FC5 ne bude na tu foru.

Nije loša igra, ali kao da igram neku extenziju FC4 sada

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 22:58   #3771
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Pa da. Ja gledam taj FC4 (nisam igrao), znači ono - far cry 3 u planinama
A otoci mi bolji okoliš (najsličniji orginalu), mada generalno gledano nisam neki veliki fan tog serijala, al su OK igre
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 23:00   #3772
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,103
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Danas 5 sati odvalio 26% progress, igra je copy paste od FC4
Znam znam, ali ja sam FC3 preskočio pa sam igrao FC4. Pa sve je doslovno isto :/ sad vidim zašto ste neki bili besni na FC4 i Ubisoft. Valjda FC5 ne bude na tu foru.

Nije loša igra, ali kao da igram neku extenziju FC4 sada

Sent from Mobara
Mislim da će biti gotovo isto samo druga mapa, druga priča, možda nešto novo na mapi, malo bolja grafika.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 23:18   #3773
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Pa da. Ja gledam taj FC4 (nisam igrao), znači ono - far cry 3 u planinama
A otoci mi bolji okoliš (najsličniji orginalu), mada generalno gledano nisam neki veliki fan tog serijala, al su OK igre
Ma da, OK igre, ništa više. FC2 je najlošiji nastavak od svih definitivno, ali koncept FC2 , 3 i 4 je praktički isti. Main story je OK ali previše tih side questova. To je valjda Ubisoftov trademark. Isto kao i Ghost Recon Wildlands. Da ideš sve te repetitivne misije odrađivat, eto ti 100 sati gameplaya.

Mislim da FC3 nebum detaljizirao kao FC4, iako sam našao veliki broj relica i onih search/find misija.

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 23:33   #3774
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Napravili su kostur sa FC2 (nema veze sa fc1, samo su kupili licencu za ime) i onda dalje samo refreshali, omašćivali teksture i to je to. Naravno drugi likovi i lokacije, priča, taj kreativni dio, no far cry serijal je uglavnom "call of duty style" šema refreshanja, samo ne svake godine (hvala bogu).
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2018., 14:36   #3775
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Što se tiče ABS-a nisam previše probavao ali koliko vidim svi govore da nema neke prevelike razlike između 1-5 kao i off. Ja sam uživao sa stratosicom, jako zabavan a i dosta težak auto za voziti. Nego na kojoj si težini sada? Ja sam probao sa Polom i Imprezom 2001 završiti Master ali nikako na prvo mjesto uvijek završim na drugom i jako teško dolazim na prvo mjesto u stazama jer su jako zahtjevni auti zbog snage i brzine. Sada sam za odmor duše i živaca uzeo Alpine 110 i na Master težini uvijek završim sa 10 sekundi prednosti jer je auto stvarno overpowered naspram ostatka klase no svakako ga je zabavno voziti.
Ma ja uzivam sa Stratosicom, super zvuk ima i kad se jos lijepo podesi grip... ide k'o luda... samo kad jednom izgubi grip... odee!

Ma tek sam na pocetnoj razini, totalni noob... Master mi je daeeleekooo
1960-e sam prosao sa Lanciom s prednjim pogonom...onda 80e sa Sierrom i sada sam igrao sa Stratosicom... nazalost, ne stignem previse igrat zbog drugih obaveza, obicno u komadu odigram sat do sat i pol svaki drugi dan, vise jednostavno ne stignem.

Nedavno sam kupio Alpine 110 pa cu sada opet proc 60e s njom

Mozda isprobam i sa gamepadom opet, ako uhvatim vremena...
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2018., 22:51   #3776
piydek
Premium
Moj komp
 
piydek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Prije nekih mjesec dana sam završio Dark souls II Scholar of the first sin i rekoh dobro, sada malo odmora od Dark Soulsa mojim napaćenim živcima. I onda uleti Steam winter sale i rijetko dobar popust na Dark Souls III. Nakon toga, konačno kupim novu grafičku nakon GTX 960. I rekoh, idem instalirati Dark Souls III sad, ali neći igrati. I ne, čim sam ju startao igra mi je počela žderati život haha.

Imam jedno pitanje samo: ako je netko igrao DS III, kako vam izgleda anti aliasing na toj igri? Imam uključen AA kroz opcije u igri i dok u igri gledam statičnu sliku, AA je dobar. Međutim kad se krećem, rubovi objekata ne izgledaju baš zaglađeno. Zna li netko zašto se to događa? Je li to neki loš AA u igri ili imam nešto krivo podešeno na razini nvidia drivera?
piydek je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2018., 02:03   #3777
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Tu igru upskejlaj na 4K (DSR ili kako li se već zove opcija)

Mislim da je nvidia fičr reklamirala baš na nekom nastavku dark soulsa
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2018., 14:08   #3778
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Nedavno završio igru s istom grafičkom, nisam primjetio loš AA, bitnije mi je da sam imao zakucanih 60 FPS (max postavke).

Probaj s ovim što ti Manuel kaže, u Nvdia driverima kreiraj profil za DS3 i uključi DSR.

edit: sad vidim da imaš 2K monitor, u tom slučaju nema smisla DSR na 4K. Ajde nabaci screenshot iz igre da vidimo AA.
sti je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2018., 15:13   #3779
piydek
Premium
Moj komp
 
piydek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Manuel, hvala na sugestiji, nisam ni znao za taj fičr, ali kao što sti reče, 1440p nije moguće na dobar način upscaleati na 4K.

sti, primjeri lošeg aa u slikama:

DS1 posebno vidljivo na rubu krova gore

DS2 posebno vidljivo na horizontalnoj gredi iznad grmlja

DS3

DS4 posebno vidljivo na pragu u unutarnji prostor

Ali stvar je daleko najvidljivija na ovom videu koji sam snimio. Posebno vidljivo na vegetaciji i rubovima kutija prema kojima se krećem:

DS video
piydek je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2018., 15:40   #3780
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Ne može bolje od ovoga, ipak je to igra koja je rađena paralelno za PC i konzole, i ne može imati napredni AA, jer su konzole preslabe.

Ovo je još i dobar AA, trebaš vidjeti kako su portali Nioh na PC, užas.
sti je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na