Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.11.2009., 16:31   #151
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
će bit aukcija ko nekada??
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 17:04   #152
kian
Premium
 
kian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 600
Citiraj:
Autor M. Bajkovac Pregled postova
Bit će i novi web. Bez brige. Dok ne ugleda svjetlo dana, stari ćemo maksimalno poboljšati.
Dobra vijest, stari mi se vise svidjao, em po izgledu, a da ne pricam po funkcionalnosti.
kian je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.11.2009., 17:09   #153
sinn69
Premium
Moj komp
 
sinn69's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: ZGB
Postovi: 29
Citiraj:
Autor M. Bajkovac Pregled postova
Pozdrav svima,


Ovo sada zvuči kao promo poruka, no zapravo je cilj reći da slušamo što imate za reći.



Hvala nije potrebno.



Imamo ebay sa diskontnim cjenama iz Hongkonga i Taiwana
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
sinn69 je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 17:12   #154
Majo
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb,Dubrava
Postovi: 2,280
LOL

Ajde ajde,konacno da se vrate na dobro-staro,nadam se da ce se i poslovnica u dubravi otvortit ponovno,jos bi bilo super kad bi nabacili kakvu subotnju akciju kao links,ispolirali web stranice i to je to!
Majo je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 18:15   #155
ABuser
Premium
Moj komp
 
ABuser's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb - Markusevec
Postovi: 511
Citiraj:
Autor kian Pregled postova
Dobra vijest, stari mi se vise svidjao, em po izgledu, a da ne pricam po funkcionalnosti.


To je po meni najveća boljka HG spota u zadnje vrijeme, nakon ponude proizvoda.
Drago mi je sve ovo čuti, jer u HG spotu sam redovno kupovao do prije negdje 2 godine, i to gotovo isključivo u HG spotu, a u zadnje dvije godine, tamo sma kupio svega 2 artikla, iako moram priznati, po sjajnoj cijeni i teže nabavljive drugdje (barem u to vrijeme kada sma kupovao).
Neka se smao vratite na staro, ja sretan. A ako k tome bude i još poboljšanja, npr u vidu novih proizvođača u ponudi, ja još sretniji.

Ali nešto morma jednostavno spomenuti ovdje - netko je spominjao reklamaciju, da je HG spot oduvijek OK s tim, i ja se moram apsolutno složiti. Kupujem u HG spotu otprilike jedno 6, 7 godina do sad, i nije se nikad desilo ni meni, niti ikome koga znam da je imao problema s time. I HG spot je jedino mjesto gdje sma vidio da s eprilikom reklamacija totalno vjeruje kupcu, bez dugih čekanja na provjeru ispravnosti i sl. Sve zamjene istog trena, često ni ne gledajući dali proizvod zaista ne radi, ili ako je riječ o nećemu što se može odmah provjeriti na licu mjesta, za razliku od kompjuterskog hardvera - tips MP3 playeri - upale ga, vide ne radi, i zamjene ti ili vrate novac. I ono što ej bitno - PUNU CIJENU, pa nekad ćak i više

Evo, da ispričam jednu "anegdotu" - na prošlogodišnjoj rasprodaji je jedan poznanik kupio BFG 9800GT OC, koja mu je krepala prije mjesec dana. Mislim da joj je redovna cijena bila oko 900kn, a on ju je s popustom platio oko 700 mislim. I tako on išao reklamirati, i nisu ništa ni provjeravali, on je smao rekao što se dogodilo, a tip koji radi na reklamacijama mu je rekao da nema više te kartice, da mu mogu dati novce nazad, i vratili su mu 900kn!!! Dakle punu cijenu kartice, bez popusta, iako je na računu pisalo da je kupljena na popustu te cijena koliko je plaćena!
Za razliku od njih, Links recimo, koji je dobar po nekim stvarima, ali meni se nikad nije pretjerano sviđao - jednom frendu je prije isto ne tako dugo vremena krepao BallistiX kit 2x1GB koji je on prije godinu, dvije, ne znam točno, platio preko 500kn, da bi kada je donio na reklamaciju ovi mu rekli da ta memorija danas dođe negdje oko 250kn, ali je trenutno nemaju na lageru, i da može dobiit ili nazad 250kn!!, ili NADOPLATITI za G.Skill 40kn, jer on dođe oko 290!. Bezobrazluk totalni. I natezao se jendo tjedan dana s njima, i tek kad je zaprijetio pozivanjem inspekcije su mu dali memoriju i to onu koja mu je krepala, koju su ili eto, baš taj tjedan dobili, ili su ispočetka mu srali da je nema kako bi ga navukli da im da tih 40kn. Jadno!

Također kod HG spota, ima još jedna situacija u kojoj je isto jedan frend dobio bolje nego je platio, bilo je to prije nekoliko godina - on je došao i kupio neko napajanje od 350W (mislim da je bio Chieftec, nisam siguran), i došao je doma i nije radilo, te je otišao reklamirati. Ali su mu rekli kako je to bio zadnji primjerak koji su njemu prodali, te nemaju više isto, i u zamjenu mu dali "isto" napajanje, ali 100W jače, i to bez da su tražili ikakvu nadoplatu!!!

Ispričavam se na dugom postu, ali eto, kada je na zadnjih par stranica tema iskustva i želje u HG spotu, a ne rasprodaja, eto da ja svoja pozitivna iskustva ovdje iznesem, jer kao pto rkeoh, HG spot mi je bio do prije par godina No.1 dućan, i nadam se da će mi opet skočiti na tu poziciju vrlo uskoro!

A za Mihaelu - što se mene tiče, popravite stranicu, neka bude kakva je bila, bolja ne mora, te izbacite vešmašine i sličnu tehniku, no to eto, kažete i radite ionako + izbacivanjem bijele tehnike, kako ćete dobiti prostora, uvedite što više raznolike robe ali na području PC hardveraja. jedna "Candy" van, jedan, npr. Antec unutra

ABuser je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 18:32   #156
prasak
You'll never walk alone
Moj komp
 
prasak's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
Bilo bi mi drago da na webu ostane ova novouvedena raspoloživost komponenti po poslovnicama i da ostanu raditi poslovnice i u manjim gradovima. U Sisku se Ve-mil zatvorio, ima nešto lokalaca, ali bez HG-spota bih za svaku sitnicu (boju za printer) morao u ZG.
__________________
i5 2500k i Ryzen 5 1600
prasak je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 18:43   #157
baban
Premium
Moj komp
 
baban's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: DE
Postovi: 591
evo recimo nebi bilo lose da imate u ponudi i bogatiji asortiman 'egzoticnog hardware-a' (vidi hardveraj.hr ili caseking.de)...
a ne da narucujem izvana samo zato sto kod nas nema (prije bi platio kod nas i skuplje a da imam garanciju koju mogu ostvariti u razumnom roku)
baban je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 19:19   #158
Apacer ft Bozja
Baja!
Moj komp
 
Apacer ft Bozja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 761
Citiraj:
Autor prasak Pregled postova
Bilo bi mi drago da na webu ostane ova novouvedena raspoloživost komponenti po poslovnicama i da ostanu raditi poslovnice i u manjim gradovima. U Sisku se Ve-mil zatvorio, ima nešto lokalaca, ali bez HG-spota bih za svaku sitnicu (boju za printer) morao u ZG.
Da, a i u Sisku je ponuda oduvijek bila uzasno slaba sto se tice Hg Spota. Otprilike 30%prostora je bilo namijenjeno za informatiku,60% za televizore i kucna kuna, te 10% ostalo, i u tih 10% se smjestio i jedan radnik
Kod Vemila u Sisku se moglo bar nesto kupiti, dok u Hg Spotu nisam doslovno nikada nista kupio u Sisku, a isao sam bar 4-5 puta da vidim jel imaju to sto trazio, i uvijek kajla
Nadam se da ce se i u Sisku situacija promijeniti, te da ce biti dosta veci izbor nego sto je to do sada bio slucaj.
Apacer ft Bozja je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 19:25   #159
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,383
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Šteta. Bojim se da ću zbog toga biti prisiljen i dalje je zaobilaziti te odlaziti u nju samo u slučaju nužde. A siguran sam da neću biti jedini.
ja sam već drugi.

dok je poslovnica bila u mercatoru, znao sam se ponekad ići samo prošetati i ubiti vrijeme gledajući ponudu tv i info opreme.
rijetko sam izašao bez potrošenih kuna. bolje da se vrate u mercator pa makar u pola kvadrata od prijašnjeg, ionako su pola trgovine zauzimali tosteri.
mymoon je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 20:01   #160
Luxie_DK
Premium
Moj komp
 
Luxie_DK's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 73
HG u ZG-u dal imaju gtx260 mooozda?
Luxie_DK je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.11.2009., 22:10   #161
sick_boy
Premium
Moj komp
 
sick_boy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 680
Baš lijepo što ima nekoliko dobrih iskustava iz Hg Šrota. Ja imam bar nekoliko vrlo neugodnih i ako propadnu neću ni trepnuti. Samo ću reći da su si sami krivi.
__________________

iBase MI980VF-4700EQ Motherboard
Intel Core I7-4700EQ (2.4-3.4Ghz, 4 cores, 8 threads)
16GB DDR3L RAM 1600 MHz
250 GB Samsung 860 Evo mSATA SSD
1TB Seagate Barracuda 7200 2.5" HDD
ATI RX550 4GB
Kolink Satellite mATX Cube Case
Delta Electronics GPS-350EB-200 A ATX 350W PSU
Acer 27" 1440p 75Hz Freesync IPS monitor
Cherry MX Board 1.0 keyboard, brown switches
LOGITECH G305 Lightspeed mouse
Arch Linux/Win 10


Lenovo Idepad 5 pro:
AMD Ryzen 7 6800HS
16GB DDR5 RAM 5600 MHz
1TB Micron nVme HDD
16" 2160x1600 16:10 IPS Display
Windows 11


Fujitsu Esprimo:
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7500
4GB DDR2 RAM
WDC WD1600AAJS-0 160GB
Seagate ST4000DM000 4TB
openmediavault 4.1.17

Philips 55PUS7373/12 55" 4K HDR VA Direct LED TV
Toshiba 50" QLED 4K Dolby Vision/Dolby Atmos TV
TCL 40" FullHD TV
Maxell SB-3000 soundbar
Onkyo TX-SV444 AV Receiver
Pioneer BDP-160 BD player
Audio-Technica AT-LP2XGY gramofon
Mirage 290is bookshelf speakers
sick_boy je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 22:44   #162
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
sa HgSpotom sam imao samo pozitivna iskustva. Bit ce mi drago da se izvuku iz go**na i da pocnu poslovati kako treba...
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 22:47   #163
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
a jer se zna kad bi uopce trebala ta nova roba zazivjeti i kompletan redizajn "HGšrota"...jos ove godine > sljedece??
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 22:53   #164
centaur
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 127
Da li će se konačno netko početi javljati na telefone, jer dok neće mene u HG Spotu nema, kao što me niti dosad nije bilo.
centaur je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 23:14   #165
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Šteta. Bojim se da ću zbog toga biti prisiljen i dalje je zaobilaziti te odlaziti u nju samo u slučaju nužde. A siguran sam da neću biti jedini.
Potpisujem.

Isto za web. Radje zovem links nakon sto to vidim na webu da imaju da potvrdim nego da igram igre imate li - nemam.
, a ovo drugo - jok....

A druga - najvaznija - ako nesto narucim zelim da to a) zna se kad ce doci i b) da dodje tada.

Par puta sam otkazao narudzbu jer bi dosao taj dan, a toga nema. Trebali ste nazvati.. jesam, tri puta, ali nitko se nije javio.
A par puta sam dobio i laganje tipa poslano je i stize tad i tad - a nije(bfg 260). Treba da se rijese i problemi - ti gluhi telefoni izmedju poslovnice i ZG i da se uzme da je kupac na prvom mjestu i da je najbitnije rijesiti problem, a ne samo obaviti proceduru pa ako ona zapinje nije moj problem.....

Zadnje izmijenjeno od: Alfa_R. 05.11.2009. u 23:42.
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2009., 01:18   #166
Nebbo
gejmer
Moj komp
 
Nebbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Virgin Islands
Postovi: 451
Evo da se i ja ubacim.

Takodjer do prije dvije godine kupovao iskljucivo u HG-u. Osim kada sam trazio proizvode koje oni nisu imali u ponudi.

A sto se reklamacija tice, sve je bilo i vise nego korektno. Nikad, ali ama bas nikad problema (Varazdin, Zagreb). I sto je najbitnije reklamacije se rjesavaju u roku od par radnih dana! Fantasticno!

S tim da posebno moram pohvaliti decke u Varazdinu. Ekipa je stvarno prva liga, kuze se u ono sta prodaju. Uvijek ce nastojati dobaviti stvari iz Zg ako ih trenutno nemaju. Stvari koje idu na servis u Zg rjesavaju u kratkom roku i telefonski obavijeste ako dodje do nekakve promijene.

Jedinu zamjerku kao i vecina imam na Web. Koma. Jedva se snalazim. Proizvode ne pronalazim. Drugim rijecima radje odem stranice konkurencije nego da gubim vrijeme trazeci. Mijenjat pod hitno. Da se mene pita, mozete dignuti onaj stari.
__________________
Nebbo je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2009., 12:41   #167
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
reklamacije su se brzo rjesavale u hgspotu samo zato sto im se nije valjda dalo u servisu zajebavati oko toga, ekipa je redovito nosila krifo flashane graficke i dobivala u zamjenu odmah novu seriju grafa. tako nesto u linksu nema teorije da prodje.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2009., 13:07   #168
borgy
kenova
 
borgy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: München / Dubrovnik
Postovi: 901
Predlažem jednostavan potez kojim ćete osvojiti srca entuzijasta, koji će onda prijateljima i bakama dijeliti savjete kako ste vi super trgovina:

-Nabavite kvalitetne SSD uređaje i u početku smanjite maržu dok se stvar ne zakotrlja
borgy je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2009., 13:16   #169
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
borgy takvih entuzijasta je malo
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2009., 13:20   #170
borgy
kenova
 
borgy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: München / Dubrovnik
Postovi: 901
Uvijek se isplati uvesti par proizvoda koji su "in" u geek populaciji, jer oni sastavljaju kompove bakama i dijele savjete okolo.
borgy je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2009., 13:28   #171
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
bas.. to ce ih sigurno izvuci iz minusa
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2009., 13:34   #172
Melani
Banned
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: doma
Postovi: 964
Citiraj:
Autor borgy Pregled postova
Uvijek se isplati uvesti par proizvoda koji su "in" u geek populaciji, jer oni sastavljaju kompove bakama i dijele savjete okolo.
Potpis.
Citiraj:
Autor V.I.P Pregled postova
bas.. to ce ih sigurno izvuci iz minusa
da izvuci ce ih zadovoljni kupci koji ce im vratiti izgubljene kupce i dovesti nove.
Nebi vjerovao kako se brzo sire vijesti bile one lose ili dobre.
Melani je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2009., 13:46   #173
subtex
Premium
 
subtex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 328
Samo neka bude sve kao prije i ja ću opet kupovat tamo. Do sad sam promijenio 8 kompova, a 6 sam ih uzeo u Hg spotu, u zadnje 3 godine tamo nisam uzeo niti jednu stvar

Znači normalne cijene, nit ne tražim da budu najniže, al se ne smije dogodit da je npr. ati 5850 skuplja 200 kn nego u ostalim dućanima
Proširit ponudu na više brandova iz svakog područja, od mbo-a, memorije i sl.
I to bi trebalo bit to

Ekipa koja tam radi je uvijek bila susretljiva i korektna, tak da po tom pitanju nema problema
__________________
Abit AB9 Pro \\ INTEL E6300 1.86Ghz & CoolerMaster Gemini II + 2X Xsilence RedWing 120mm \\ G.E.I.L PC26400CL5 2GB \\ Sapphire 3870 TOXIC 512mb
Seagate Barracuda 320GB 16mb SATA2 + 2x WD 500Gb, 16mb,SATA2 \\ DVD-RW SAMSUNG SH-W163A SATA & LITEON SHM-165S6S SATA
LCD Asus PW201 20,1" \\ Antec P160 Aluminium \\ Enermax Liberty 500W \\ MX518 + func 1030\\ Potenciometar ZALMAN ZM-MFC1 plus, sreberni 5.25"
subtex je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2009., 13:57   #174
Elpresidente1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 389
Citiraj:
Autor borgy Pregled postova
Predlažem jednostavan potez kojim ćete osvojiti srca entuzijasta, koji će onda prijateljima i bakama dijeliti savjete kako ste vi super trgovina:

-Nabavite kvalitetne SSD uređaje i u početku smanjite maržu dok se stvar ne zakotrlja

.....

Uvijek se isplati uvesti par proizvoda koji su "in" u geek populaciji, jer oni sastavljaju kompove bakama i dijele savjete okolo.
... uf ja bi odma kupio
Elpresidente1 je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2009., 14:12   #175
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Ja isto moram pohvaliti HGSPOT.Moram priznati da kupujem iskljucivo kod njih i nikoga drugog.Razlog?Izuzetna korektnost prilikom reklamacija i izlazenje u susret cak i kad nije toliko potrebno.Zao mi je sto imam priliku procitati nezgodne situacije kod pojedinih ljudi prilikom reklamacije,ali sam 100% siguran da to nema veze sa poslovnom politikom HGSPOTA nego do odnosa prodavac/kupac.U svakoj poslovnici gdje je doslo do nepravde kriv je prodavac i poslodavac treba reagirati,jer jedan incident ne cini citavu firmu losom.
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2009., 14:14   #176
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Citiraj:
Autor M. Bajkovac Pregled postova
-cut-

Ovo sada zvuči kao promo poruka, no zapravo je cilj reći da slušamo što imate za reći.
G. Mihaela ,

netko mi skrenuo pozornost na rasprodaju i tako ja s nešto novaca otišao do ST podružnice misleči malo pogledat....
Ali nakon što sam kroz vanjsko staklo pogledao koji su ljudi unutra dobio sam mali flashback te se okrenuo kuči bez da sam i ušao. A nebi ušao ni da djele stvari . Štoviše, da vidim ikog iz HG Spota sa strane ceste u nekom jarku nakon što ih pukne auto, pos**o bi im se u usta!

I nakon ovog zadnjeg ,žao mi je što če nekom prva misao bit moje psihičko zdravlje a ne " kakvo je iskustvo HG spot nekom sposoban pružit da ga dovede do ovog stajališta"

Šta se mene tiče nek sve propadne i nek svi izgube posao.

A Ako se slučajno desi ono što je netko citirao s stranice ,HG spot mene i moje poznanike neče više vidit.

Citiraj:
Mogu samo reći da, kada bih osnivao tvrtku ispočetka, svi novi zaposlenici bili bi iz redova današnjeg HGspota
__________________
if you build it they will come
Imagine je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2009., 14:44   #177
Maxis6
Registered User
Moj komp
 
Maxis6's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 5
Ima neko pojma dal oni drže kaj od procesora za 939 socket. (da, 939 ..nisam krivo napisao. Imam prastaru konfu) Ugl, kolko sam vidio i istražio, trebao bi mi bilokoji Athlon X2 pasati na to, uz uvijet da nije iz serije 7000 koji imaju L3 cache. Znači, L2 još dela solidno na 939 (navodno)
Maxis6 je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2009., 15:55   #178
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Krivo si istražio...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2009., 16:48   #179
M. Bajkovac
HGspot
 
M. Bajkovac's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 42
Pozdrav svima, hvala na komentarima i sugestijama.
Žao mi je zbog svih onih koji su imali negativna iskustva kod nas. Upravo zato i imate priliku reći na kakve ste probleme naišli. To je i korisno i nama kao firmi da ne više ne ponavlja, a i vama kao kupcima. Nije floskula reći da želimo zadovoljne kupce.

Ugodan vikend!
M. Bajkovac je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2009., 16:49   #180
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Lijepo da se netko iz tih "velikih" firmi sjetio pogledati po forumima sto korisnici govore o njima i kakva iskustva imaju. Svak cast!
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na