Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.03.2012., 18:09   #91
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020


you are born to do this ! prosli trnci na ovo i glazba epic epic epic
blava je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2012., 20:52   #92
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Uz ovako kritično i napeto spašavanje Zemlje vidim da Shepard opet uspijeva okretat ženske
doky je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2012., 21:06   #93
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor dokis Pregled postova
Uz ovako kritično i napeto spašavanje Zemlje vidim da Shepard opet uspijeva okretat ženske
To je dio taktike. Shepard se protiv uništenja svega živoga bori razmnožavanjem.
Nego, vidim da je uspio šarmirat i tresher mawove i rachniie da se i ovi uključe u fajt. Kul.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2012., 21:19   #94
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
meni je samo krivo da mi REX neće biti playable character , a uspio mi je preživjet u jedinici i u drugome djelu je vodio pleme Korghana.
  Reply With Quote
Staro 02.03.2012., 21:36   #95
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
kako nece biti ? citao sam na dosta portala da se vecina "stare" ekipe vraca .
mislis Krogana ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2012., 22:50   #96
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Na ovog sam mislio, samo sam krivo ime napisao
http://masseffect.wikia.com/wiki/Urdnot_Wrex
  Reply With Quote
Staro 02.03.2012., 22:55   #97
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
pa vratiti ce se,mislim da je u demou bio igriv i u dosta trailera pojavljuje se sa Garrusom,Ashley/Kaidan te Liarom
*ebo taj Mass Effect bez Wrexa i njegovog humora
blava je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2012., 19:05   #98
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Perki Pregled postova
Slično i kod mene, jedinica izvrsna, dvica skoro za plakat. Iako ni original nije bez mana, upalivši nastavak sam skoro poludio. FOV je preširok, kamera se vrti ko mutava, čovjeku muka dođe. Dva sata mi je trebalo da dovedem to u red. Onda krenem malo dalje u igru i ne mogu vjerovat kak su je poblesavili. Inventory, skillovi, grupiranje komandi, ma sve, ono, WTF? Naknadno se pokazalo da im je to modus operandi (DAO/DA2)
Slažem se sa svime, ali to poblesivanje dvojke i nije joj bio najveći problem.
Nekako je mehanika borbe izgledala drugačije, i priča nije baš bila na nivou jedinice (dobro, truth be told, ni jedna igra nema priču dobru kao jedinica, a i sumnjam da će skoro neka igra imati)


Citiraj:
Autor Perki Pregled postova
Djelomično radi u obrutom smjeru. Mass Effect 2 se uredno može aktivirat na Originu sa Steam keyem. Kod nekih to čak i Origin sam napravi. Kod jedinice to ne funkcionira iz nekog razloga, isto kao i Crysis i Crysis Warhead.
Da, i meni je Origin povukao sa Steama NFS HP, BF BC2 i još neke, samo što mi je Origin jako mrzak



Citiraj:
Autor Perki Pregled postova
Ali što jest, jest, priču znaju ispričat. Tricu sam preordao, i idem ispočetka prva dva dijela (jedinici je to već četvrti nastup)
Priča je poseban dio ove igre koja je nulirala puno mana same igre.

Ja nisam napravio nikakav preorder no kupit ću trojku sigurno preko nekog CD Key shopa.


Još manje od 3 dana
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2012., 19:17   #99
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ME2 , je, definitvno , , poslužio za DA 1 koncept. Od priče , do karakterizacije likova. Recimo onaj dio loyaliti quests , postoje u DA 1 gotovo isto kao u ME2. Naravno , to je opcija , ali drugačiji je kraj ako se "riješi" pozadina likova. Recimo , u DA 1 onaj assasin Zevran ti ostane onda lojalan itd. Definitvno se vide neke sličnosti sa onom Jack iz ME2.
Sad , ja se samo nadam da ME3 , neće biti ono , "bio vidio , radio" , ne u smislu borbe ,jer je ona manje više poznata stvar nego na priču. Osobno bih htio zaigrat više opcija a prva je, normalno , srušit reapere i poslije toga cerebrus i Illusive Mana.
  Reply With Quote
Staro 04.03.2012., 14:21   #100
croi1
Premium
Moj komp
 
croi1's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Varazdin
Postovi: 253
ME3 Standard edition (Region free/Multi-lang) CD key za ORIGIN - 210kn
- Ruski key (igra ima samo Ruske titlove i meni -> treba skinuti 12.5mb ZIP, raspakirati u mapu i pokrenuti file koji izmjeni jezik - 3min posla)
__________________
Pošteni trgovac: 17/17

Zadnje izmijenjeno od: croi1. 09.03.2012. u 15:40.
croi1 je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2012., 22:24   #101
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Sljedeći put tjedan dana GO.

Zadnje izmijenjeno od: Hamm. 05.03.2012. u 22:36.
blava je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2012., 13:55   #102
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Kad čovjek fino sjedne ,već u glavi igra ME3 , instalira svoju legalno kupljenu kopiju i vidi ovo a okolo se na veliko igra "ona verzija".. idem probat sa VPN om do 9 tog..

radi sve 5 sa proxijem se otključa par dana prije . čak i potvrđeno od strane bioware da "nemaju ništa protiv"

inače igra je mrak , uredno importao lika iz 2 jke i počinje

Zadnje izmijenjeno od: ivan77. 06.03.2012. u 14:57.
  Reply With Quote
Staro 06.03.2012., 16:36   #103
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
A znači postoji i import charactera?
Fino.

Jel se može importati iz ME1?


Ngo, evo review Escapista, nije Zero Punctuation, nego pravi review






"You'll be scared, you'll be moved, you'll be angry and you'll be amused, but mostly, you'll be sad when it's all over.
It's the ending the series deserved, and then some"


Lijepo sročeno!

Ja upravo instaliram
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2012., 20:05   #104
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Jel netko zna kako ide fora sa importom savea? Npr, zavrsio ME2, poslije sredjene coll. baze presao par DLCeva, Liaru i Kasumi itd.
E sad, kad se importa, jel final save koji ME3 importa onaj koji se kreira kad sam unistio bazu ili je zadnji doslovno "zadnji" po datumu.
Inace izgleda da cu morati ucitati neki save sa pola kampanje i sve opet preci radi tog "final" savea.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2012., 20:27   #105
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Bome su se potrudili oko Ashley , valjda kao zamjenu za Mirandu, dali je dostojna Mirande prosudite sami.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2012., 21:14   #106
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Ashley je nekako "draža" od Mirande, al teško je nadmašiti Mirandin zadnji kraj iz dvojke
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2012., 21:21   #107
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970



Dali ashley po defaultu mora završiti u bolnici ili je to zato jer nisam uspio uloviti onu kiborginju na vrijeme?




A Ashley i Miranda su meni osobno tuke Volim egzotičniju robu
-->
@BladeRy: možeš birati, koliko ima sejvova toliko različitih možeš loadati, jedini je uvijet da je igra završena, a sad koliko je dlc-a prođeno ovisi o tebi.

Da se osvrnem, prošao prve dvije misije tj prolog i čini se odsta dobro....samo imam baš previše skill pointsa na početku pa je malo lagano al ajde, fali malo trećih opcija u konverzaciji osim paragon/renegade....skill treeovi su bolji nego u dvojci, vratila se modifikacija oružja i armora, to je super, može se postaviti da ekipa fakat nosi kacige kad ide u borbu ili u vakuum što mi je uasno smetalo u dvojci, a alternative appearance pack nudi i da ekipa ne trči okolo u majici i kratkim hlačama nego ima oklop (Liara!).

Nego, pitanje:



Dali ashley po defaultu mora završiti u bolnici ili je to zato jer nisam uspio uloviti onu kiborginju na vrijeme?




A Ashley i Miranda su meni osobno tuke Volim egzotičniju robu
raliSHA je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2012., 09:27   #108
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980



Glavno da me nakon 2h u igri Liara pita da biram izmedju nje i Tali, to je bilo brzo