Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Storage > Mediji
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.01.2010., 19:14   #31
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Citiraj:
Autor Majkus! Pregled postova
Pa šta ima ljudi koji još uvijek vjeruju u to? Ja sam imao sličan problem, nabavio extra uber super povoljno preko ebay-a 32GB USB i kad je došlo doma on prikazuje 32GB ali nemožeš prebaciti ništa na njega.
Poludio sam,i naslušao sam se onog "A šta sam ti ja reko"

Rješio to tako da sam skinuo ovaj program

http://flashboot.ru/Files-file-304.html

i flashao USB i dobio realnih 2 Gb.
Postoji i neki HP-ov utility program da ga flashas na stvarnu vrijednost, bar da donekle smanjis stetu...

Uglavnom, koliko sam skuzio ti Kingstoni sa ibeja ne odgovaraju po bojama originalnim DataTravellerima i po tome se vec moze razaznati da je fake, ako vas vec cifra navuce kao sobarice
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2010., 18:15   #32
The Player
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Tu i tamo
Postovi: 335
dizel, dal znas mozda koji je to HP-ov program za flashanje
The Player je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2010., 21:39   #33
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2010., 13:48   #34
Neo2001
Premium
 
Neo2001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: zg
Postovi: 110
san disk micro cruzer 16gb

Eto nazalost i ja sam bio zrtva takve jedne prijevare Da stvar bude bolja, nije decko mlad, ima 38 godina, i jos spominje da nebi on nikoga prevario, ima on dvoje djece, vec je odrasli, mah mislim uzas... uglavnom, svi neka paze kaj rade, meni je ovo daleko najgore iskustvo koje sam imal kupovajuci preko oglasa, oglasnika

rezime, i moj je bio zapakiran, izledao je mozda i bolje od orginala ali su mu performanse bile da ne velim za kaj... stoga bez provjere, apsolutno nema nista, i da obavezno provjerite full kapacitet koji kupujete, dakle, ako je 16 gb, 16 gb na njega i onda to provjeriti, znam da je to fjaka, i gnjavaza ali koliko sam skuzio, dobio odgovore drugacije metode nazalost nema...
Neo2001 je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2010., 14:23   #35
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
stari moj, ne bi se htio pravit pametan...

al vec si u par tema napiso da si dobio "fake" i da su performanse "da ne kazes za sta"...

pa de nam fino napisi kolke su performanse... u cem je tocno problem... kapacitet?? jeftina plastika??? spor read/write???

micro cruzer je mainstream model... ne mozes ocekivat neke extra performanse... pogotovo od 16gb modela...


osobno sam vidio kingston fake... to cim ga uzmes u ruku i osjetis plastiku odma se skuzi da je fake... isto tako deklariran je bio kao 32gb, a bio je 4gb hehe
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2010., 15:38   #36
Neo2001
Premium
 
Neo2001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: zg
Postovi: 110
performanse su sljedece, krene snimati, sto je vec uspjeh , ali pukne snimanje, stane... pa nakon 3 pokusaja, nasnima taj file, radilo se o iso fileu, kojega sam namjerno koristio (njega sam isprobao najprije na corsairu kupljenom u ducanu, koji usput radi super, stabilno, ne bas prebrzo pisanje, ali citanje je super super) dakle kad konacno uspijete nesto nasnimati na usb stick e tu nije kraj, naime pokusate pokrenuti taj file, e onda je veselje, krene ali samo na tren i onda sve pukne

dalje jedan film sam uspio nasnimati, ali isto 10 sek radi, probas fast forward, i naravno ne radi...

primjer treci, nasnimao nesto, izvadio stick iz komp, naravno uredno, sa eject click i zatim ponovno ustekao usb i pogodite, filea nema

nakon toga mi se vise nije dalo uopce isprobavati, ustvari isprobao sam i jedan benchmark koji je prijavio brdo gresaka, i broj koji je bio sa strane, dakle ko velicina sticka je bila 64mb! e nakon toga sam bio

Sva sreca da sam uspio dobiti svoje novce nazad

EDIT:

zaboravih napisti, star sam sto se pakiranja tice, ma to je bilo super super, velim, izgledalo je i vise nego dobro, zbilja sam povjerovao da je orginal, sve super zapakirano, slova na onoj naljepnici, ma sve je izgledalo super. Isto tak kad sam ga otvorio, plasitka je isto bila ok, ona polugica za potezanje takoder, nista klimava, ma velim, mozda je i predobro izgledao

Zadnje izmijenjeno od: domy_os. 11.03.2010. u 20:31. Razlog: spajanje postova
Neo2001 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2010., 19:52   #37
Hasta
Premium
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zg
Postovi: 118
Citiraj:
Autor Neo2001 Pregled postova
zaboravih napisti, star sam sto se pakiranja tice, ma to je bilo super super, velim, izgledalo je i vise nego dobro, zbilja sam povjerovao da je orginal, sve super zapakirano, slova na onoj naljepnici, ma sve je izgledalo super. Isto tak kad sam ga otvorio, plasitka je isto bila ok, ona polugica za potezanje takoder, nista klimava, ma velim, mozda je i predobro izgledao
Evo ja jučer kupih Apacera 16GB u dućanu i manje-više isti problemi kao kod tebe. Pretpostavljam da si i ti kupio nerabljeni, zapakirani od tog čovjeka. Ništa neobično. Ljudi to znaju dobiti na poklon, ne treba im pa prodaju.
Ja sam svoj danas vratio u dućan, prodavač ga je probao i dao mi drugi koji radi bez greške. Dakle zna se dogoditi da ne radi, a nije fake. Ne bih odmah popljuvao čovjeka sa dvoje djece jer nije on kriv ako je stik loš. Sam sam imao pušionu kad sam prodavao MX518. Stari je dobio na poklon i naravno bez računa i garantnog listića prodavača. Nisam ga otpakirao kako bih dobio višu cijenu Tip dođe po njega kod mene doma, otvorimo ga i ne radi. Srećom ovi iz Logitecha su zakon pa su mi ga zamjenili bez problema
Hasta je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 08:36   #38
Neo2001
Premium
 
Neo2001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: zg
Postovi: 110
"Hasta" pa nije mene naljutilo to sto ne radi, znam ja da se takve stvari dogadaju, eli poslije bio 'show' kad sam vracao stick, frajer je poceo ovo ono, da stick radi, a pazi testirao ga tek onda skuzis da je fake Inace nisam niti ja neki klinac da ne bi znao da hardware nekad ne radi, ali poslije ti sve sjedne na mjesto reakcijama onoga koji ti je prodao
Neo2001 je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2010., 02:19   #39
MuroF
Premium
 
MuroF's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: VŽ-okolica
Postovi: 118
kak vam ovo izgleda,cijena je ok,jel ima 16gb,ili 2?

http://cgi.ebay.com/New-16GB-USB-2-0...#ht_2189wt_952
MuroF je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2010., 02:31   #40
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Ima nešto manje od 4 GB
Oko 3,5.
Provjereno.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na