Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.03.2009., 23:11   #1
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
Neki virus i kako ga se riješiti?

ovak,da napravim uslugu frendici,posto joj lap bio u banani da joj spasimo slike,izvadim joj hard jer nije mogla nisa,niti na net,niti se ja preko mreze spojit na njezin lap niti na stick prebacit a ni przit,banalno izvadimo disk,prikopcam na komp svoj ,prebacimo slike,reset da maknem njezin disk i prikopcam natrag svoj i banana,nemogu na net,odmah vidim da mi norton ugasen,ajd jedino kaj sam u registry mogao i task manager,ona na lapu niti to..i sad ,bio format C,slike su na drugoj particiji...bojim se da i s novim windowsima nebude bajnoo....najzesce je kaj se steam spojio na net i mogao sam cak i igrat css,ali nisam mogao primit mailove niti sa firefoxom niti IE surfat....sad sa svog lapa muku mucim,windowsi se instaliraju..sta da dalje radim?

ps.nakon prebacivanja slika na drugu particiju,na C mi se sav slobodan prostor izgubio,a prebacivao sam na E particiju,cak mislim da je to drugi disk....
komer je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2009., 18:22   #2
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
pa ja bi prvo skinuo neki novi antivirus kod frenda
instalirao ga kliknuo yes kad me pita dali da se prvi put pokrene prije windowsa i onda vidio dali ce ga naci kad ga nadje dalje je lako.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.03.2009., 18:41   #3
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
instaliro windowse i odmah sa weba kaspersky pokrenuo i nista nije nasao..nemogu vjerovat
onda sma sa ad awareom i spyboto mproskenirao i opet nista....sad sam frendicin disk formatirao i napravio particije,sad ce valjda bit sve kak se spada!
hvala na odgovoru codiac!
komer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na