Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.09.2021., 21:38   #1231
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 785
Boli briga Zabu za jedan obrt ili građana. Dizao sam kredit za stan i u Pbzu ti kazu evo imate tamo brošuru i to vam je to. (boli ih ona stvar...) dok recimo u Splitskoj banci (dok je postojala) primili me kao da im poslovanje ovisi o meni😁. Ipak na kraju uzeo od PBZ jer su bili najjeftiniji u nekoj kombinaciji al eto. Ljubaznost i briga za klijenta im je 0.
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2021., 21:50   #1232
masterCG
Banned
 
Datum registracije: Apr 2021
Lokacija: Zg
Postovi: 124
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Cujem da puno klijenata odlazi, ali sto je najgore jako puno djelatnika koji su dugo godina tamo odlaze.
To su uvijek birtijske price, rekla-kazala, ne mozes ti znati tko im odlazi od klijenata i radnika, bas kao sto ne znas tko im novi dolazi.
Mozda su bas privukli neke ogromne klijente i velike firme i zaposlili hrpu strucnjaka...

Banke su kao i operateri, nece nitko plakati za tobom, a to sto promijenis banku/operatera neces nista puno postici, eventualno ako imaju bas neku pogodnost koja ti pase.
Svi rade po jednakim obrascima i zakonima, razlike su u sitnicama, a cesto to ovisi i o samoj poslovnici, a ne cijeloj banci, pa ne treba generalizirat.
masterCG je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2021., 22:02   #1233
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Pos'o ide, boli njih briga sto ja gubim vrijeme i jadam se po forumu.

Nista, cekam mozda netko naleti s pozitivnim iskustvom.
Citiraj:
Autor masterCG Pregled postova
Banke su kao i operateri, nece nitko plakati za tobom, a to sto promijenis banku/operatera neces nista puno postici, eventualno ako imaju bas neku pogodnost koja ti pase.
Svi rade po jednakim obrascima i zakonima, razlike su u sitnicama, a cesto to ovisi i o samoj poslovnici, a ne cijeloj banci, pa ne treba generalizirat.
Ne generaliziram nego ti kazem svoja iskustva u zadnjih 3 godine sto sam isao u banku.

"Koliki Vam kredit treba uvazeni gospodine?"
"Ovisi kolika mi je kamata i koliki mi je maksimalni anutitet. Imam vise opcija pa me zanima koje su mi kreditne mogucnosti."
"Uvazeni gospodine, na zalost to nije uobicajena procedura. Nisam vam u mogucnosti dati te informacije. VI meni trebate reci koliki vam kredit treba i na koliko godina pa vam onda ja mogu izracunati jel vi to mozete ostvariti ili ne."
"U redu, treba mi X tisuca eura. Na Y godina."
"Trenutak"
2minute kasnije dok kokos od tri i pol banke s noktima otipka ta tri broja tipkajuci s 2 prsta.
"Na zalost nemate toliku kreditnu sposobnost. Vas maksimalni anuitet je X eura."
"U redu, imate li vi taj izracun negdje na vasim stranicama?"
"Kako to mislite uvazeni gospodine?"
"Pa zar za svaki iznos kredita mi moramo prolaziti ovu proceduru?"
"Tako je uvazeni gospodine".

Dakle oavko nekako je isao razgovor od prije godinu dve. Trajalo je sve skupa 15 minuta. Pa kad vec radis u jebenoj banci, s kreditima koji su jedna od 3 usluge koje prodajete, zar mi ne mozes reci kako se racuna iznos maksimalnog anuiteta. Pa valjda postoje neki jednostavni kriteriji, i valjda bi bilo normalno da mi objasnis u 3 minute kako stojim, a ne ko da smo retardirani:

"Jel moze ovako"
"Ne moze"
"Ovako"
"Ne moze",
"A ovako"
"E to moze ali na zalost za vise detalja o tome morate otici u drugu poslovnicu"

S djetetom od 3 godine bi prije nasao zajednicki jezik.

Zadnje izmijenjeno od: hash. 06.09.2021. u 22:26.
hash je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2021., 22:08   #1234
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
ZABA i PBZ imaju prihode od 2-3 milijarde kuna i dobit od 700-800 milja kuna.
Erste je negdje na pola sa nekih 400 milja kuna.
Čisto da si stavite to u perspektivu, jer te 3 banke imaju oko 60% trižšta u RH.

Rade što rade jer su im prihodi/dobit veliki i može im se...
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2021., 22:30   #1235
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Ma sve jasno, tragikomedija samo se nadam da postoji alternativa.
hash je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2021., 22:58   #1236
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
RBA, zadovoljan i godinu završavam u plusu u odnosu na banku
Imam u RBA VISA kreditnu, Uniqa putno (preko VISA), imam tekuće i devizne, internet bankarstvo (token), mBanking i RaiPay.
Troškovi su mi (kartica 19,00), m (3 kn), tekući za RBA direkt servise 11 + 9 i 9 za vođenje računa, 0,67€ za devizni. Dakle 56,00 kn * 12 = 672 + 100 putno = 772 kn. Kako sve nabave, točenje goriva, ... uglavnom 90% troškova rješavamo sa karticom skupi se više od 150.000 kn godišnje troškova. Za 145.000 bodova (ili ti utrošenih kuna) u programu Zlatna Rbica se dobije 1.000 kn. Kako klopu i većinu namirnica kupujemo u intesparu, na blagajni samo kažem plaćam rbicama i to se knjiži kao 1 kn troška.

Dakle, čovjek da ne povjeruje ali ja izađem sa bankom u plusu 200 kn i to još bez onih famoznih 0,02% kamata Da ne koristim putno osiguranje i da si ostavim samo token na mobitelu i ukinem onaj klasični to bi bilo još skoro 250 kn. Dakle skoro 450 kn + u odnosu na banku.
Osobna bankarica me ne gnjavi, ne žele me svakih 5 minuta nešto pitati, vidjeti me, ponuditi mi nešto ... i kada nešto pitam bankaricu dobijem promtno odgovor i ista je već tako dugo da mi je skoro frend.

Supruga ima Lepezu u ZABA i tamo plaćamo račune bez naknade i preko te lepeze imamo one kućne popravke neku ZABA verziju HAKa .. (60 kn mislim) ali je ZABA katastrofa, gnjavi, svaka promjena u poslovnicu, svako malo mail mi bi vama nešto nudili, gnjavili, osobna bankarica izmjena jedna do ručka, druga poslije ručka, treća sutra za doručak, ... još malo pa će naplačivati 2 kn jer si ušao u poslovnicu i 1 kunu jer si dezinfcirao ruke ...

U PBZu sam imao račun dok sam bio student, i zaboravio sam taj račun zatvoriti. Nisam imao nikakve troškove, da bi oni kada sam imao 40 skužili da nisam više student, tj. da nemam 26 godina (tako je nešto pisalo u dopisu ako se dobro sjećam) i počeli mi naplaćivati održavanje računa. Pitanje zašto nisam plaću i ostalo prebacio kod njih. Zato jer ste tada imali Americen koji kao i Diners nitko nigdje nije primao, a i kad malo bolje razmislim, malo duže vam je trebalo da shvatite koliko imam godina i da bi mi mogli počet naplaćivat održavanje računa na kojem nema prometa već skoro 15 godina. Ostajem kod RBA do daljnjeg.
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.

Zadnje izmijenjeno od: Black Dragon. 06.09.2021. u 23:15.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2021., 23:22   #1237
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor masterCG Pregled postova
To su uvijek birtijske price, rekla-kazala, ne mozes ti znati tko im odlazi od klijenata i radnika, bas kao sto ne znas tko im novi dolazi.
Mozda su bas privukli neke ogromne klijente i velike firme i zaposlili hrpu strucnjaka...
Pa gdje si kolega, dugo nisam vidio tvoje masterTroll postove. Dobar je ovaj, dobar. :thumbup:

Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
ZABA i PBZ imaju prihode od 2-3 milijarde kuna i dobit od 700-800 milja kuna.
Erste je negdje na pola sa nekih 400 milja kuna.
Čisto da si stavite to u perspektivu, jer te 3 banke imaju oko 60% trižšta u RH.

Rade što rade jer su im prihodi/dobit veliki i može im se...
Potpis. Erste mi je dobar zasada bakon Zabe, vidjet ćemo hoće li ostat tako. Bio mi je problem mijenjat banku, kad si dugogodisnji klijent, očekuješ nekakav normalniji pristup, jer je takav bio godinama ali sve se mijenja pa i to.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2021., 08:00   #1238
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Pitanje za korisnike Zabine VISA (nove) kartice.

Dobio karticu, aktivirao, plaćao s njom u trgovini, digao lovu na bankomatu...

Ali... Bolt, PayPal, internet plaćanje mi ne radi.

Kod Bolt-a i internet plaćanja mi samo piše odbijeno, kontaktirajte svoju banku.

Kod PayPal-a mi piše: "We added your card but you can't use it before we confirm that you are the owner of this card. Please confirm you as owner and try again".
Kada ju dodam u PayPal, dođe mi notifikacija na mob gdje moram potvrditi tu karticu, ja to odradim, piše "POTVRĐENO", i na PayPalu mi doda karticu ali s ovom gore porukom.

Jesam li nešto previdio?
Dobio karticu, otvorio kuvertu, aktivirao ju u aplikaciji, otišao na bankomat da dignem lovu, otišao u trgovinu (beskontaktno nije radilo prvi puta), gurnu karticu u pos uređaj i transakcija prošla.

Gdje griješim?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2021., 08:21   #1239
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
U zaba appu moras omoguciti online transakcije.

Sorry, online transakciji limit:
https://www.zaba.hr/home/upoznajte-n...ebitnu-karticu
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.

Zadnje izmijenjeno od: xlr. 07.09.2021. u 08:26.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2021., 08:32   #1240
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
U zaba appu moras omoguciti online transakcije.

Sorry, online transakciji limit:
https://www.zaba.hr/home/upoznajte-n...ebitnu-karticu
Eh, nije to problem, imam po defaultu 5000kn.

Ovo mi piše na PayPal-u:
Citiraj:
Your card is still linked to your PayPal account, but you can’t use it for purchases until you confirm that you’re the owner. Try confirming again or contact the card issuer.
Kliknem na Cofirm, dođe mi notifikacija na mobitel, potvrdim i ponovo mi izbaci ovaj error.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2021., 09:03   #1241
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,007
Ima netko da koristi RBA mtoken?
Radi se o tome da kad plaćam online nešto, npr. iz browsera na kompu, nakon što prođe payment gateway otvori se ona stranica od Raiffe gdje se traži dodatna potvrda. E, sad bi to kakti trebalo poslati push poruku na mobitel koja nikad ne dolazi Onda moram čekati minutu, nakon toga moram ručno iz mtokena generirati kod za što trebam upisati šifru trgovca + iznos. To je tlaka. RBA support naravno veli da je problem kod mene
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2021., 09:28   #1242
spaceman
Registered User
Moj komp
 
spaceman's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Našice
Postovi: 317
Slično i kod Erste banke, moram ući ponovo u George aplikaciju na mobu, m token pa odem na transakcije za potpisivanje i tamo potvrdim transakciju. Kažu u banci da po novome to tako mora biti.
spaceman je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2021., 09:37   #1243
acmevagabundo
Premium
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: ZG
Postovi: 265
Kod Erstea moraš omogućiti notifikacije u Georgeu. Nakon toga dolaze push notifikacije za potpisati, ne treba ulaziti u mtoken. Meni tako prolazi.
acmevagabundo je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2021., 11:27   #1244
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
PBZ mobile
Ako vam baca interna pogreska pogledajte u postavkama pod withSIGN da nije istekao certifikat. Lako se obnovi pod promjena lozinke (moze biti ista kao prethodna).

Sent from my RMX2002 using Tapatalk
BlackDwarf je online   Reply With Quote
Staro 07.09.2021., 12:02   #1245
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Ima netko da koristi RBA mtoken?
Radi se o tome da kad plaćam online nešto, npr. iz browsera na kompu, nakon što prođe payment gateway otvori se ona stranica od Raiffe gdje se traži dodatna potvrda. E, sad bi to kakti trebalo poslati push poruku na mobitel koja nikad ne dolazi Onda moram čekati minutu, nakon toga moram ručno iz mtokena generirati kod za što trebam upisati šifru trgovca + iznos. To je tlaka. RBA support naravno veli da je problem kod mene
Meni se uredno pojavi logo RBA (istina je da je 2 x 2 milimetra ikona u status baru) povučem dole ispiše se obavjest, na nju pritisnem i odvede me na app RBA i samo me traži da prislonim prstić ili ukucam PIN i obavi se autorizacija. Provjeri da li su ti u Postavkama od mojaRBA uključene Obavijesti
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2021., 01:08   #1246
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,394
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Pitanje za korisnike Zabine VISA (nove) kartice.

Dobio karticu, aktivirao, plaćao s njom u trgovini, digao lovu na bankomatu...

Ali... Bolt, PayPal, internet plaćanje mi ne radi.

Kod Bolt-a i internet plaćanja mi samo piše odbijeno, kontaktirajte svoju banku.

Kod PayPal-a mi piše: "We added your card but you can't use it before we confirm that you are the owner of this card. Please confirm you as owner and try again".
Kada ju dodam u PayPal, dođe mi notifikacija na mob gdje moram potvrditi tu karticu, ja to odradim, piše "POTVRĐENO", i na PayPalu mi doda karticu ali s ovom gore porukom.

Jesam li nešto previdio?
Dobio karticu, otvorio kuvertu, aktivirao ju u aplikaciji, otišao na bankomat da dignem lovu, otišao u trgovinu (beskontaktno nije radilo prvi puta), gurnu karticu u pos uređaj i transakcija prošla.

Gdje griješim?
Pa nemaš tu što, ja sam je aktivirao i odmah je sve radilo, limiti su ostali kakvi su bili od stare kartice. Zovi prvo banku, samo puno sreće s njihovim jadnim supportom, a onda kontaktiraj PayPal support.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2021., 08:00   #1247
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,007
Kako stoji kod ostalih banaka otvaranje trajnog naloga?
U RBA mi vele da moram doći u poslovnicu
Što mi nimalo ne odgovara jer imaju trudničko radno vrijeme, a trenutno ne mogu s posla da idem tamo gubiti vrijeme. Dobro da reklamiraju da preko internet bankarstva svakih zahtjev koji se postavi ima težinu kao da sam u poslovnici, tako mi je rekao jedan od mojih privatnih bankara - svaki tjedan je valjda drugi/druga
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2021., 08:45   #1248
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
U mpbz aplikaciji sam slozia trajni nalog sam bez problema.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2021., 08:49   #1249
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
U mHPB ima mogućnost eTrajni nalog. Uredno da mogućnost unosa, ali nisam probao kako radi.

U Erste u novom Georgu ima tipka Trajni i štedni nalozi, ali kada stisnem ništa se ne pojavljuje, tako da kao i da nema.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2021., 09:14   #1250
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Kako stoji kod ostalih banaka otvaranje trajnog naloga?
U RBA mi vele da moram doći u poslovnicu
Što mi nimalo ne odgovara jer imaju trudničko radno vrijeme, a trenutno ne mogu s posla da idem tamo gubiti vrijeme. Dobro da reklamiraju da preko internet bankarstva svakih zahtjev koji se postavi ima težinu kao da sam u poslovnici, tako mi je rekao jedan od mojih privatnih bankara - svaki tjedan je valjda drugi/druga
mPBZ i m-ZABA, 3 min posla.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2021., 09:19   #1251
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,215
i u OTP isto 3 minute posla 2 kune naknada.
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 20.09.2021., 09:50   #1252
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,007
Vidim ja da ću morati mijenjati banku
RBA dosta kaska po nekim stvarima za ostalima. Samo treba potrošiti vremena za proučiti troškove održavanja računa i ostalih usluga u usporedbi s drugim bankama.
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2021., 09:55   #1253
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,320
Nekidan stigla mailom obavijest da Erste ukida netbanking (*@$&!). Pojavio mi se problem jer trenutno plaćam mamine račune tako da se ulogiram na njen account obzirom da ona nema pojma o smartfonovima.
Jedino što mi pada na pamet je da nabavim neki smartfon, stavim Georga na nju i koristim ga za samo plaćanje njenih računa. Ofkors, bez SIM kartice u njemu.
Ima netko bolju ideju?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 20.09.2021., 10:04   #1254
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Nekidan stigla mailom obavijest da Erste ukida netbanking (*@$&!). Pojavio mi se problem jer trenutno plaćam mamine račune tako da se ulogiram na njen account obzirom da ona nema pojma o smartfonovima.
Jedino što mi pada na pamet je da nabavim neki smartfon, stavim Georga na nju i koristim ga za samo plaćanje njenih računa. Ofkors, bez SIM kartice u njemu.
Ima netko bolju ideju?
Prvi glas. Može neki link na obavijest?
Možda taj nesretni george ima svoj netbanking.

Inače, stara mBanking aplikacija i dalje radi, samo se nije smjela nadograditi na novu verziju koju su izdali krajem 6. mjeseca.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2021., 10:06   #1255
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Preporuka Banke

Pa ukinut je ima neko vrijeme već...

Pretpostavljam, ti si u Erste banci? Edit: jesi, skužio.

Ako imaš dual apps ja bih probao tako. George provjereno radi na više uređaja, samo treba tokenom generirati nove kodove i to je to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz

Zadnje izmijenjeno od: aski. 20.09.2021. u 10:12.
aski je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2021., 12:52   #1256
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,320
Ja koristim Goerga na svom privatnog mobu i nemam nekih bitnijih zamjerki na njega. Možda zbog toga što ga koristim samo za osnovne stvari.
A ima i gluposti. Ima nekakav kalkulator za mjenjenje deviza. Idem ja računati i kurs full povoljan. Odem u mjenjačnicu kad ono kurs nema veze sa kalkulatorom. Koji q će mi onda taj kalkulator?
Netbanking definitivno ima više opcija nego George i ne vidim neke logike u njegovom gašenju.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 20.09.2021., 14:56   #1257
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,007
Citiraj:
Autor Black Dragon Pregled postova
Meni se uredno pojavi logo RBA (istina je da je 2 x 2 milimetra ikona u status baru) povučem dole ispiše se obavjest, na nju pritisnem i odvede me na app RBA i samo me traži da prislonim prstić ili ukucam PIN i obavi se autorizacija. Provjeri da li su ti u Postavkama od mojaRBA uključene Obavijesti

Sve sam provjerio, sve je uključeno, push notifikacije i dalje ne dolaze
Možda je problem u nekim skrivenim postavkama na sadašnjem mobaču (Realme), prije dok sam imao Xiaomi radilo je sve bez problema. Ti kinezi znaju imati skrivenih postavki.
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2021., 15:42   #1258
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Na pocetku dok je tek George izasao je stvarno puno toga manjkalo. Sada sam zapravo svojevoljno ugasio mbanking od erstea jer ce mi ga oni i tako uskoro ugasiti, a George mi ima sve sto mi treba.
Naravno da ovisi od covijeka do covijeka, njegovih navika i rutina. Uglavnom meni koji nemam velikih zahtjeva George je dosao do razine da ima sve kao i mbanking.

Jedina stvar koja me i dalje zivcira u Georgeu je dosta duboko zakopan mtoken. Dok dodjem do mtokena za web treba mi ono 15 sekundi.
mann je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2021., 14:35   #1259
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,162
Kako ste zadovoljni sa HPB SuperSmart? Razmišljam se skroz prebaciti sa PBZ-a. Radi li kartica normalno sa Revolutom i Curveom? Ima li nešto dodatno za pripaziti?
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2021., 15:57   #1260
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Žorž je teško s......e od aplikacije. Net banking je puno ljepše i preglednije radio.
Čak sam mislio samo radi toga promijeniti banku.
Onda me iznenade s promjenom kamate u kreditu na najmanju moguću ccc...
lowrider je online   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na