Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.06.2021., 12:39   #3391
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,784
Znaci parni je safe to go. Pretpostavljam da mislis na ovaj:
https://www.topshop.com.hr/rucni-parni-cistac-nano

Kod mene se najvise smeca nakupi na ventilatoru, pa ga omeksam vodom i carlijem i onda vise puta ispirem spricanjem cistom vodom itd... Crni komadi smeca otpadaju + otjece sivo-crna voda... nakon ciscenja ventilator bude originalne prozirno zelene boje.

Koliko god cistio isparivac, u kanalicu jednostavno nista ne pada, sve izgleda cisto i zato nekako sumnjam da na ovaj nacin uopce dopirem dublje u ta rebra.

Tnx!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2021., 13:06   #3392
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Doduše, ove godine nisam imao tog sredstva za klime, već sam upotrijebio neki Genox ako se ne varam, to je neki industrijski dezinficijens pa sam njime prešpricao isparivač, nakon njega i pare više nije bilo nikakvih mirisa.
Drago mi je da si spomenuo Genox, proslo je toliko godina od zadnjeg upisa u temi, strah me je uopce traziti zadnji post. Tada sam za one, koji ne zele imati vesele molekule kancerogenih miomirisa post ciscenja, stavio poveznicu na (tada) jedino nano sredstvo, koje je bilo neotrovno i biorazgradivo, te se ni u prostoru/autu nije trebalo dodatno provjetravati.

Nazalost, Nanoteh je propao, nije ostvario suradnju s vecim kupcima/centrima, a od maloprodaje se nije dalo zivjeti, jer prakticno se nigdje nije ni reklamirao da bi ih uopce mogao privuci. Genox je takodjer ekoloski, biorazgradiv, prilicno sposoban na sve vrste mikroogranizama

Genox professional boca se koristi za ciscenje klime. 1:5 je omjer za klimu. Za razliku od nanoteha, nema "parfemiranog" mirisa, ali kad zavrsi posao, iza njega ne ostaje ikakav miris. Za razliku od Nanoteha, ostvarili su suradnju s vecim centrima, pa ih se moze nabaviti na puno mjesta.

Ne pratim dugo temu, mozda neki vec i duze koriste, ali za one koji tek razmatraju, ideja za sljedece ciscenje auta ili prostora.


Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Jedino mi je problem što je klima relativno blizu stropa, preblizu da bih parnim čistačem mogao pošpricati onaj dio isparivača koji je svinut u slovo U prema iza.
Imam na 3.90 na jednoj lokaciji, na drugoj mrvicu nize. Moras imati dobar pregled kad cistis gore, kupi si teleskop amortizirane lojtre, lagane ko perce, stabilne, jer kad si u nervozi na visini, pa gledas da ne padnes, a ruke ti nisu potpuno slobodne, radis sve nabrzaka.




...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2021., 14:09   #3393
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Znaci parni je safe to go. Pretpostavljam da mislis na ovaj: https://www.topshop.com.hr/rucni-parni-cistac-nano
Koliko god cistio isparivac, u kanalicu jednostavno nista ne pada, sve izgleda cisto i zato nekako sumnjam da na ovaj nacin uopce dopirem dublje u ta rebra.
Tnx!
Omeo me telefon, pa nisam zavrsio komentar na tvoje pitanje.

Model koji si naveo, naspram ozbiljnog parnog cistaca, citaj, koji konkretno deklarira pritisak, vrsnu temperaturu, trajanje maksimuma ili efektivno radnu temperaturu - je nazalost, vise placebo cistac.

Imaju nadimak parnih ovlazivaca povrsine. Temperatura koju postizu te koja efektivno i radno izlazi van, tesko moze se nositi s deklariranjem velike dezinfekcije. On sigurno nesto obavlja, ali to je preslabo za vremenski period kojeg realno pokriva.

2k (ili preko koristeni) je minimum za imati ozbiljniji cistac.

Sad, ako bi bas isli surovom metodom (povoljne) topline i dezinfekcije, mozes uzeti posudu cvrstog jogurta, naliti prokuhanu vodu te precizno (novom) cetkicom za zube proci i napraviti istu stvar. S druge strane, nisam nacisto, da bi se usudio sa svojim profesionalnim parnim ulaziti pritiskom u vanjsku jedinicu. Nisam to radio, razmatrao bi da imam rastavljenu vanjsku ili unutrasnju, pa da tocno vidim sto adresiram parom. Kod velikih cistaca, to je preveliki nalet pare, nisam siguran moze li naci prostora, na mjesta koje ne bi trebao.

Radije bih se drzao jaces spreja i dezinfekcije likvidom. Posebno ako nemas dobru vidljivost onoga sto cistis, ili je nervozna visina.


...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2021., 21:06   #3394
Matozan
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 25

-->
Trebao bih preporuku za neku BestBuy klimu, koristiti će se samo za hlađenje, koja će zamijeniti 18 g. staru i dotrajalu 3,5 kW Whirlpool klimu. Stan 58 m2 u ZG sa rasporedom soba u Ɥ obliku, orijentacija istok-zapad.
Na jednoj strani je klima smještena u dnevnom boravku u kojoj je i kuhinja (26 m2 na istoku),
a na drugoj strani bi usput dio hlađenog zraka kroz hodnik dolazio u 2 sobe (13,5 i 10 m2 na zapadu).
Pretpostavljam da će se moći koristiti postojeća instalacija cijevi i strujni kablovi, pa će to malo umanjiti trošak instalacije?

Citiraj:
Autor Matozan Pregled postova
Koliko čitam preporuka je ići na Japanske klime, pa molim preporuku (Fujitsu, Daikin,... ima li još neka Japanska marka?) do nekih +/-4.500 kn + montaža.
Po mogućnosti sa WiFi modulom, ako ima kakvih prednosti/benefita.

P.S. netko je pitao, na staroj ne radi vanjski ventilator, a kod unutarnje jedinice je plastika ispucala/krhka.

Trenutan mi je odabir
Fujitsu - Standard Eco Inverter - ASYG12KPCA/AOYG12KPCA,
ali kad vidim da je Hyundai Performance Inverter Plus 3.5 kW – HRH-12BMV/HRO-12BMV oko 1.000 kn jeftiniji, sa isto 5 god. garancije i uključenim WiFi modulom dolazim do dileme.
Je li Japanac toliko bolji od Koreanca da opravdava toliku razliku u cijeni?
Tih 1.000 kn mi skoro pokriva trošak montaže.



Matozan je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2021., 21:13   #3395
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Citiraj:
Autor Matozan Pregled postova
Je li Japanac toliko bolji od Koreanca da opravdava toliku razliku u cijeni?
A u čemu može biti bolji?
Mislim da se općenito previše filozofira oko tih klima, više manje je to sve ista tehnologija.
Uzmi ono što je jeftinije.
Pentel33 je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2021., 23:25   #3396
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Za hlađenje to dođe sve na vrlo slično. Jedina razlika su funkcije koje hoćeš i duljina garancije.

Klime su jedan od rijetkih uređaja gdje jednostavno razlika između nekog Vivaxa ili Maxona za 2500kn za obično hlađenje nije toliko ogromna u odnosu na nekog Mitsubihsija od 5000kn ili nešto slično. Kvaliteta čak i jeftinijih klima mora biti na nekoj minimalnoj razini koja je za razliku od brojnih drugih kategorija kućanskih aparata dosta visoka.

Jedina osjetna razlika između jeftinijih klima i skupljih je grijanje, no s obzirom da živiš u Zagrebu to tebi nije presudna kategorija. A i taj Hyundai nije baš sad neki jeftikaner već dođe kao neka srednja klasa.

Ako taj Hyundai ima 5 godina garancije, jeftiniji je pa onda uzmi njega. Neće hladiti ništa lošije od tog Fujitsua. A ako je i taj stari Whirpool kojeg mijenjaš 3.5kW onda bi trebala klima pasati na iste cijevi i kablove gdje je bila ova stara.

Zadnje izmijenjeno od: Exomaniac. 01.07.2021. u 23:36.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2021., 08:36   #3397
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,539
Gdje kupiti i što kupiti za čišćenje isparivača? Imam neko sredstvo u spreju iz Peveca bazirano na alkoholu ali mislim da to ne očisti detaljno. Koliko sam vidio postoje neke pjene i slične stvari?
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2021., 08:53   #3398
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Mislim da je ovo konačno nešto mudro napisano o tim klimama.
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2021., 10:58   #3399
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,784
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Gdje kupiti i što kupiti za čišćenje isparivača? Imam neko sredstvo u spreju iz Peveca bazirano na alkoholu ali mislim da to ne očisti detaljno. Koliko sam vidio postoje neke pjene i slične stvari?
Osobno koristim ovo sto je tu dostupno i od njih takodjer i uzimam - tablete za kanalicu, Zep A i Foam sprejeve.

https://klimacentar.com/proizvodi/mo...iscenje-klima/

Vezano za ciscenje isparivaca, nisam siguran da ga ta pjena ocisti ista bolje od kombinacije carli+voda u spreju i nakon toga ispiranje+dezinfekcija sprejem. U mom slucaju nije bila bas tako ucinkovita (pisao sam par postova ranije). Pjenu sam koristio za teze dostupna mjesta tipa kanalica ako ne skidas isparivac i kad ne mozes fizicki ocistiti kanalicu dugackim stapicima za usi.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2021., 17:17   #3400
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Kad se mjenja stari uredjaj na r22 sa novim na r32 treba izmjeniti cijevi radi razlike u ulju.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2021., 08:57   #3401
sokre10
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 405
Jedno pomalo DIY pitanje.
Starcima je nešto sa vanjskom jedinicom klime, uopće se ne pali. Radi se o haier klimi 3.5kW, vanjska je 1u12be5era.
Pogledao bi elektroniku, ali joj ne mogu prići i trebao bi skinuti klimu sa nosača. Jel dosta samo zavrnuti ventile na vanjskoj i skinuti klimu ili ima neka procedura?
Hvala!

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk
sokre10 je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2021., 09:15   #3402
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Ajde, skinut bi još bilo i moguće. Ali pitanje je kak da ti to vratiš? Cijevi kad otpustiš će trebati poslije vakumirati da ne ostane zraka i vlage u njima, a kad pitaš kako se skida klima onda čisto sumnjam da imaš vakumirku.

A drugi problem je što DIY procedura za skidanje vanjske jedinice bez da izgubiš plin uključuje to da upališ klimu na hlađenje na maksimum na nekoliko minuta prvo da se plin ohladi i ukapi, onda zatvoriš izlaz plina (tanka cijev) imbusom i pustiš da radi minutu, dvije - trebalo bi biti dosta da kompresor povuče sav plin u sebe, osjetiš obično promjenu u zvuku kad se to desi, i onda zatvoriš ventil povrata.

No, s obzirom da ti ne možeš ni upaliti klimu onda takva opcija otpada sigurno, plus još k tome što poslije ne bi mogao vratiti u pogon jer bi ostao zrak u cijevima.

To je obična, stara on-off klima, nije inverter? Koliko je stara?

Zadnje izmijenjeno od: Exomaniac. 06.07.2021. u 09:20.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2021., 10:08   #3403
sokre10
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 405
Inverter je klima, cca 4 godine.
https://www.technopolis.bg/en/Invert...E5ERA/p/651059

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk
sokre10 je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2021., 10:27   #3404
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Da, ako ne radi, sigurno ne možeš skinuti sam nikako bez da izgubiš plin. A i ako otvoriš elektroniku, osim ako se baš jako dobro kužiš sumnjam da ćeš to moći popraviti. Starije, on-off klime su se mogle još popravljati, ali ovi inverteri su kompletno puni elektronike razne i to se već dosta teže može popraviti.

To je kao s televizorima, prije se dalo nešto popraviti, danas ako rikne piši kući propalo. Ili ako je popravak, taj popravak obično bude da zamijene kompletnu elektroniku unutra. Zato je kod novih klima bitno da imaš što dužu garanciju, inverter će puno prije riknut nego starije klime zato jer ima više kompliciranijih dijelova, veća je šansa da neki od njih rike i sjebe ostatak.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2021., 12:15   #3405
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Plati servis za taj slucaj.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2021., 13:00   #3406
sokre10
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 405
Hvala svima, najvjerojatnije će nova ići.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk
sokre10 je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2021., 13:24   #3407
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Uzeo sam Whirlpool klimu sa WiFi modulom,spiw 312l model i u uputama nema ništa za WiFi i spajanje.

Google trgovina nudi neku 6th Sense app koja naravno nema podržanu spiw312l, Whirlpool app službeni nije podrzan,na daljinskom blinka WiFi ikona,svakako ću kontaktirati Whirlpool customer support,svugdje spominju WiFi upravljanje ,a ne bi me čudilo da nemaju

Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2021., 13:31   #3408
masterCG
Banned
 
Datum registracije: Apr 2021
Lokacija: Zg
Postovi: 124
pa mozda ima mogucnost za wifi upravljanje ali jesi li ti uopce dobio wifi modul, tj. stick uz klimu?
obicno bude posebna kutijca u kojoj je wifi stick koji se prikopca u klimu i na njemu je QR code za app.
masterCG je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2021., 14:50   #3409
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor masterCG Pregled postova
pa mozda ima mogucnost za wifi upravljanje ali jesi li ti uopce dobio wifi modul, tj. stick uz klimu?
obicno bude posebna kutijca u kojoj je wifi stick koji se prikopca u klimu i na njemu je QR code za app.
Mislim da nema WiFi stick,još mi prodavač u Pevexu kaže svi vam imaju WiFi upravljanje i preletim malo web,svugdje se spominje WiFi i nisam dalje istraživao,a sad kako vidim da nema ništa od WiFi upravljanja.

Jel imam kakvu alternativu,smiju li se ime spajati na pametne utičnice ?

Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2021., 16:06   #3410
RainZG
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Mislim da nema WiFi stick,još mi prodavač u Pevexu kaže svi vam imaju WiFi upravljanje i preletim malo web,svugdje se spominje WiFi i nisam dalje istraživao,a sad kako vidim da nema ništa od WiFi upravljanja.

Jel imam kakvu alternativu,smiju li se ime spajati na pametne utičnice ?

Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk

Broadlink rm4mini. Za ~120kn ti se klima “opameti”
RainZG je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2021., 16:17   #3411
masterCG
Banned
 
Datum registracije: Apr 2021
Lokacija: Zg
Postovi: 124
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Mislim da nema WiFi stick
podigni poklopac unutarnje jedinice, vidjet ces mjesto predvidjeno za utaknuti usb (ako ima tu mogucnost) i vidjeti ces da li je prazno.
masterCG je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2021., 21:46   #3412
spaceman
Registered User
Moj komp
 
spaceman's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Našice
Postovi: 317
Uzeti Panasonic KIT-UZ35-WKE ili recimo Mideu All Easy Pro? Panasonic trenutno na akciji pa je i jeftiniji ali nema wifi i sva čuda što nabrajaju za Mideu. Ili nešto treće, 3.5kw okvirno i do nekih 4500 kn, bitno da je što tiša.
spaceman je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2021., 16:52   #3413
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Momc, nikako da nađem pravi izaraz za ovaj dodatak za klima uređje.

Da li itko zna da li se ovaj dodatak može naći negdje kod nas ?

https://www.amazon.de/-/en/Condition...09&sr=8-1&th=1
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2021., 16:57   #3414
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,209
Da vidis to nije uopce lose, viđa sam na aliexpresu al nisam nikad u nas.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2021., 17:00   #3415
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Ma super je sigurno. Nisam bolje mogao pozicionirati klimu pa moram ovak.

Na aliX ih ima ko dreka, ali em će proći ljeto dok dođe + velike su šanse a će ta tanka plastika puknuti dok dođe u nas. Ako baš itko ne zna da li postoji mogućnost kupnje kod nas, možda uzmem preko amazon.it pa u locker u trst kao plan B
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2021., 10:21   #3416
tbenosic
Premium
Moj komp
 
tbenosic's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 224
Citiraj:
Autor spaceman Pregled postova
Uzeti Panasonic KIT-UZ35-WKE ili recimo Mideu All Easy Pro? Panasonic trenutno na akciji pa je i jeftiniji ali nema wifi i sva čuda što nabrajaju za Mideu. Ili nešto treće, 3.5kw okvirno i do nekih 4500 kn, bitno da je što tiša.
Ja kupovao pa odlucio do oko 3kkn. Izbor je bio puno lakši
Tako da sam uzeo Midea Blanc II.
taman prije kupnje bili na moru gdje su takve dvije bile u sobama i svidjelo mi se kako su tihe...
Klima je odlicna i tiha. meni zanimljivo sto moze trositi vec od 120W - neke na minimumu trose 300 što znaci da jako malo moze hladit kad nije potrbno previse umjesto pali gasi... Ove dodatne funkcije ne vjerujem da ce se pretjerano kroistiti osim WIFI-ja
Za ovu cijenu kao vi sam gledao isto All easy pro... i neke druge a Japnci da u toj klasi imaju puno manje nego ova moja.
Rekao bi kao vecina sto bi rekla ako je za hlađenje bilo sta je OK. Taj All easy jako malos struje trosi - mislim da je najjeftinija A+++ klima, ali upitna je ispaltivost.
Za 4+kkn vec ima i ultimate comfort i breezless.... onako +japanci i eto prevelik izbor.


@Spojler za klimu
Posto je senzor temperature vecinom u uredaju mislim da bi mu ovo smetalo na nacin da bi morao postavit i manju temperaturu kako bi hladilo.. Recimo 23 umjesto 27 ili tako nešto.
Bilo bi najbolje ako netko ima pa da kaže.
Svojevremeno smo u uredu sami pravili nesto kartonsko pa je bilo tako da se klima ugasi ranije jer je zrak oko sebe ohladila.
tbenosic je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2021., 11:08   #3417
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Ja na beko klimi imam senzor u daljinskom pa mi to ne bi smetalo. Ne znam koliko novih ima tu foru
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2021., 11:12   #3418
tbenosic
Premium
Moj komp
 
tbenosic's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 224
Ova midea isto ima to ali to je ooseban mod u kojem svake 3minute daljinski salje info klimi koja je temp kod njega temperatura preko irda....
tbenosic je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2021., 11:36   #3419
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,209
Japanci to vjerojatno naplate koju tisuću ali odlična stvar, moj daikin nabada temperaturu, pogotovo kod grijanja, kod hladjenja je ok al kod grijanja bi mu trebao taj neki udaljeni senzor.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2021., 11:57   #3420
spaceman
Registered User
Moj komp
 
spaceman's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Našice
Postovi: 317
Na kraju uzeo Panasonic. Jučer postavljena klima i danas već problem , bar meni...Kad je tišina mogu čuti vanjsku jedinicu jer je montirana odmah iza unutarnje, kao neke lagane vibracije, to samo kad je tišina u dnevnoj i kad se potrudim čuti, žena nije ništa skužila naravno. Jučer to nisam skužio a radila je od podne kad je završena montaža do navečer. A uzeo je jer sam mislio da će biti tiša od Midee
spaceman je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na