Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.08.2010., 17:55   #31
Sadgasm
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 177
Citiraj:
U prepucavanju oko tržišnog udjela među smartphoneima do sada su prvo mjesto uglavnom proglašavali Apple, RIM i Google. Ipak, najzastupljenija platforma u ovom svijetu je Symbian, koji do sada nije dobivao zasluženu pažnju zbog slabe prakse Nokie i Symbian Foundationa u objavi službenih podataka.
http://www.bug.hr/vijesti/symbian-na...ji/103190.aspx

Malo na tu temu.
Sadgasm je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2010., 19:41   #32
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Morate shvatiti da power usera ima jako malu u svijetu u odnosu na "obicne korisnike". Kao sto sam napisao u prethodnom postu,symbian je najblizi obicnom telefonu koje koristi velika vecina populacije,a da je bar malo modabilan. A ono o WM platformi necu ni komentirati. Najvece smece od OS-a za "obicne korisnike". Za power usere je dobar jer ga znaju iskoristiti. O androidu necu puno pricati jer ga nisam puno koristio,ali mom starom bi ipak prije preporucio E seriju od nokije nego Android ili IOS ili nedajboze WM. A velika vecina populacije su vjerojatno kao moj stari .

Ova informacija o popularnosti symbiana samo potvrdjuje cinjenicu da power user-a ima malo,jer power user ce rijetko uzeti symbian. Svako ima svoje guste i potrebe,a to se povrdjuje svakim danom svugdje,a ne sam u IT svijetu.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2010., 11:39   #33
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Sad cu se ja opet ovdje pojaviti sa mojim "Android nema ovo" ali nemozes, jednostavno nemozes biti zadovoljan kada OS nema mogucnost spajanja na hidden SSID AP. Ja se fakat nadam da to ja samo jos nisam nasao gdje definirati hidden ssid.
mann je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2010., 11:57   #34
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Jesi i ovo probao: http://abtevrythng.blogspot.com/2010...r-android.html

Jedan lik je i ovo napisao:
Citiraj:
Thanks for the explanation here. Also handy was http://abtevrythng.blogspot.com/2010...r-android.html
Please note that you may need two certs for this to work. one which is named username.p12 (user name being your name on the network) and one that is named networknameCA.p12 (network name being the name of the network you are wanting to join).
Thanks.
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na