Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 19.05.2011., 14:11   #1
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,706
Poznaje netko člana ZORMAR?

Ne radi se ni o čemu lošem, samo me zanima da li je netko s njim trgovao putem ovog foruma ili ga zna privatno.

Profil:
http://forum.pcekspert.com/member.php?u=27522

Ja sam jednom prilikom trgovao s njim na ovom forumu, ali ovo nije primjeren post da ga pišem u zle trgovce - jer on to NIJE.
Stvar je sljedeća: u siječnju mi je uplatio neke novce, sve je prošlo ok, ali malo previše se odugovlačilo s isporukom. Čak štoviše, dan-danas ja neznam njegovu adresu gdje da mu to pošaljem, a prošlo je 4 mjeseca. Na PM mi je prestao odgovarati još u veljači makar je bio aktivan na forumu. Naveo je razloge zašto mi nije htio reći adresu, ali ne želim o tome.

Želim se rješiti robe ali ne na način da zajebem tipa ili nešto sl. pa zato pitam vas - ako ga netko zna ili mi može objasniti njegovu situaciju javite mi se na PM.

Hvala.


MOLIM BEZ UPITA O ČEMU SMO TRGOVALI ILI BESPOTREBNOG MUDROVANJA.
Neka moderatori procjene može li tema ostati ovdje. Ako ne može, obrišite je, snaći ću se već nekako, samo je ne spajajte sa zlim trgovcima!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline  
Staro 26.05.2011., 06:02   #2
zormar
Premium
Moj komp
 
zormar's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 73
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Ne radi se ni o čemu lošem, samo me zanima da li je netko s njim trgovao putem ovog foruma ili ga zna privatno.

Profil:
http://forum.pcekspert.com/member.php?u=27522

Ja sam jednom prilikom trgovao s njim na ovom forumu, ali ovo nije primjeren post da ga pišem u zle trgovce - jer on to NIJE.
Stvar je sljedeća: u siječnju mi je uplatio neke novce, sve je prošlo ok, ali malo previše se odugovlačilo s isporukom. Čak štoviše, dan-danas ja neznam njegovu adresu gdje da mu to pošaljem, a prošlo je 4 mjeseca. Na PM mi je prestao odgovarati još u veljači makar je bio aktivan na forumu. Naveo je razloge zašto mi nije htio reći adresu, ali ne želim o tome.

Želim se rješiti robe ali ne na način da zajebem tipa ili nešto sl. pa zato pitam vas - ako ga netko zna ili mi može objasniti njegovu situaciju javite mi se na PM.

Hvala.


MOLIM BEZ UPITA O ČEMU SMO TRGOVALI ILI BESPOTREBNOG MUDROVANJA.
Neka moderatori procjene može li tema ostati ovdje. Ako ne može, obrišite je, snaći ću se već nekako, samo je ne spajajte sa zlim trgovcima!
Evo me, evo me, bas sam ti se mislio javiti ovih dana. Bio sam 2-3 mjeseca izvan Hrvatske itd., pa nisam htio da saljes dok me nema. Javim ti adresu sutra na PM! Pozdrav!

P.S. tnx sto se brines :P
zormar je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.06.2011., 22:29   #3
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,706
Eto nakon 10 dana još čekam da mi kolega javi adresu kao što je rekao, bilo svoju ili nekog frenda. I ništa.
Imao sam potrebu to podijeliti s vama.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline  
Staro 05.06.2011., 22:34   #4
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Na Tržnjaku postoje teme o dobrim ili lošim trgovcima-Svaštara nije za ovo
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na