Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.07.2010., 11:57   #1
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,783
Arrow Tele2 naručivanje/rezerviranje mobitela - tko je tu lud?

Malo je reći da sam pissed off jer već barem mjesec dana pokušavam naručiti Desire u Teletu. Pola centara u Istri sam zvao i svi me već znaju, ali nitko nije dobio taj mobitel zadnjih mjesec dana.

Fora je sljedeća - na lageru ima taj model, trgovina šalje zahtjeve za narudžbom, nekada čak i telefonski zovu, ali taj model nikada ne dolazi u njihovu poslovnicu. Naravno, ostatak robe im uredno stiže... Onda nakon tjedan dana nastupa tjedan dana kada mobitela nema na lageru i potrebno je svaki dan zvati trgovine ne bi li čekirali lager i eventualno obnovili narudžbu. Mobitel stigne na lager, ista procedura, zovi, šalji - mobitela više nema na lageru.

Tko je ovdje lud? Dal oni na lageru drže 100 mobitela, tko ne poznaje značenje riječi narudžba (vjerojatno ovi u skladištu) i na koji način doći do prokletog telefona a da ne moram osobno ići u Zg? Čak sam trgovinama nudio kaparu ili plaćanje unaprijed samo da ga sigurno dobiju - nula bodova.

Šta sad?
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2010., 12:36   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Probaj zvati poslovnicu u riječkom Tower Centru jer su oni dosta dobro opskrbljeni i imaju prilično veliki promet pa su veće šanse da ga dobiješ. A i bliže je od ZG.
051/436-564 Radno vrijeme: pon 13-21h, ut-sub 9-21h, ned 10-19h
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.07.2010., 12:44   #3
knocker
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Kaštela
Postovi: 295
a ono, u ST u vecini ducana koji su Tele2 partneri imaju minimalno po 1 komad Desirea.
knocker je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2010., 12:58   #4
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,783
A u Istri nijedan. Doduše, mi niti nemamo neki veći Tele2 centar pa...

@coconut: HVALA! Uspio sam rezervirati jednog. Nadajmo se da neće biti daljnjih problema.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2010., 16:25   #5
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,004
Isto tako sam ja nekad Hero-a pokusavao naruciti. To su isto u Tele2 imali valjda samo ogranicenu seriju i nakon toga jos dugo u cjeniku, ali mobitela niotkuda. Na par mjesta su mi cak rekli na tel. da je dobavljiv, a kad bi doslo do toga da trebaju naruciti, onda je bila druga prica. A cijena je isto bila upitna, imam staru tarifu koja vise nije aktualna i uvijek je bio problem odrediti u koji cjenovni razred to sad spada za uzeti mobac na produljenje pretplate. Jedni zovu u centralu pa dobijem jednu cijenu, drugi pak drugu... Ma cirkus jedan.
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2010., 07:51   #6
Tihomir111
ZeNgE_Tiho_Cro
Moj komp
 
Tihomir111's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 465
tak sam i ja načekavao, otišao u vip, tarifa 30, ugovor 2 god, broj bacio u ladicu i furam Desire
Tihomir111 je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2010., 08:27   #7
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Full ti se isplatilo: 2.500kn + 24mj. x 30kn = 3.220kn, a na oglasniku ga nađeš za 2.800kn.
http://www.vipnet.hr/privatni-pretpl...e/1679#panel_1
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2010., 09:30   #8
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Opcenito se mobiteli na pretplatu jako "isplate".
Ima za kunu , za 199, 599 , 1199 , dam da prodam, nagrada nasim vjernim korisnicima.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2010., 10:00   #9
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,783
A gle, meni se ful isplati jer preplatu fura stari a 1900kn za Desire i nije tako loša prilika.

Makar, mislim da ću odustati od njega i uzeti Legend. Srce me boli al šta ću, izdriblam se do Rijeke i nazad, a ispadne skuplja pita nego tepsija... Teletu nikad neću oprostiti ovaj nonsense.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2010., 10:28   #10
Tihomir111
ZeNgE_Tiho_Cro
Moj komp
 
Tihomir111's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 465
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Full ti se isplatilo: 2.500kn + 24mj. x 30kn = 3.220kn, a na oglasniku ga nađeš za 2.800kn.
http://www.vipnet.hr/privatni-pretpl...e/1679#panel_1
hebeš 30 kn mjesečno... a bar imam garanciju. Da sam ga uzimao na tele 2, tarifa bi bila daleko veća od tih 30kn, tako da, isplatilo se.
Tihomir111 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.07.2010., 21:03   #11
Soudny
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
A gle, meni se ful isplati jer preplatu fura stari a 1900kn za Desire i nije tako loša prilika.

Makar, mislim da ću odustati od njega i uzeti Legend. Srce me boli al šta ću, izdriblam se do Rijeke i nazad, a ispadne skuplja pita nego tepsija... Teletu nikad neću oprostiti ovaj nonsense.
neznam jesi na kraju uzeo mob il nisi (tj jesi ga dobio il ne) al eto da ti podijelim svoje iskustvo s njima :P kolko god volio tele2, digli su mi tlak sa tim desireom jer sam ga isto narucio i ceko mjesec dana da bi mi rekli "danas ce doc, dodjite u poslovnicu poslije 5" da bi ja doso i vele mi "sori dosli ljudi pa im dali mobitele". imo sam srecu da sam za svaki slucaj rezerviro na 2 mjesta mob pa sam hitno zvao u drugu poslovnicu gdje su isto (!) prodali rezervacije al im je osto jos sam 1 pa sam im reko da cuvaju. inace mislim da bi si pocupo kosu -.-'
Soudny je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2010., 00:00   #12
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,783
Isto sam imao rezervacije na par mjesta i u porecu su dobili dva komada - tip me zvao, rekoh cuvaj ga kao da ti zivot o njemu ovisi. I dobio sam ga. Cisto predodzbe radi, kaze tip da im drugi model nije bio rezerviran a prodan je u sat vremena. Imao sam srece, samo to. Inace pohvale liku, ali pokude teletu. Kao da dobiju 100 mobitela po posiljci...
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2010., 00:07   #13
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Ne kao da dobije 100 mobitela, nego ih i dobiju toliko Zasto pokude teletu, potraznja za tim uredjajem je velika, ista stvar je i bila u vipu kad je dosao u prodaju u pocetku, ni u zgu nigdje nije bilo Desirea jedno vrijeme. A da ne govorimo o tome koliko je i nase trziste malo, zato i generalni dobavljaci ili kasne sa jako popularnim uredjajima ili ih dobe na kapaljku (nazalost u cehu veleprodaje imam previse iskustva ). A sto se tice rezervacija po raznim centrima, mislim da 1 od 10 sam dobivao call nack, uglavnom zapisu podatke i ne jave se, upravo jer znaju da ak ti opet ne dodjes, netko drugi ce kupiti.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2010., 09:58   #14
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,783
100 komada vec objasnjava dosta toga. Ali onda su narudzbe obicna lutrija...

Vezano za rezervaciju i poziv: zato sam ih i radio u manjim mjestima, a ne u Puli. Manji promet - veca zelja da prodaju i zarade. U mom slucaju su me uredno zvali.

Eto ako netko naleti na ovaj topic nek ima jos malo podataka
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2010., 10:14   #15
gibo
Premium
Moj komp
 
gibo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 187
Slično je bilo i sa LG Cookie. Naručiš mob, kaže lik zvati ćemo čim dođe. Naravno od poziva ništa, odem do radnje, eto baš smo sad sve prodali itd. Na kraju naručim u Slatini, i tamo ga kupim. Mobitel se u to vrijeme prodavao kao kokice.
gibo je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2010., 21:02   #16
Sadgasm
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 177
Upravo sređivao prebacivanje u Zadru na tele2 i pitam za Desire i kaže lik da ga nemaju ali da će provjeriti sutra ujutro. Kakva je situacija po Zagrebu trenutačno ?
Sadgasm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na