Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.12.2015., 16:03   #18811
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Kao što rekoh, mora se i lažnim dušobrižnicima dati da se zabave, i to sam vam dao, na PC Ekspertu, dakle na domaćem terenu. Idemo se društvo i ja dalje zajebavati, ovi moji krepavaju od smijeha čitajući neke od komentara.
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 16:07   #18812
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor ozren Pregled postova
Kao što rekoh, mora se i lažnim dušobrižnicima dati da se zabave, i to sam vam dao, na PC Ekspertu, dakle na domaćem terenu. Idemo se društvo i ja dalje zajebavati, ovi moji krepavaju od smijeha čitajući neke od komentara.
E i to je tužno.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 16:08   #18813
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor ozren Pregled postova
Kao što rekoh, mora se i lažnim dušobrižnicima dati da se zabave, i to sam vam dao, na PC Ekspertu, dakle na domaćem terenu. Idemo se društvo i ja dalje zajebavati, ovi moji krepavaju od smijeha čitajući neke od komentara.
dusebriznici bi bili da smo se pitali odakle ti auto ili sl, a to mene ne zanima uopce, ja samo komentiram debilnost tvojih uradaka kao i mnogi ovdje. A ti si skaci u usta i dalje i uvjeravaj samog sebe da ti i tvoji imaginarni frendovi umirete na nase izjave
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 16:16   #18814
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Jel trebam spomenut nekog VW Golfa?
Ili zimske vs. ljetne gume?
Ili dizel vs benzin?

Da se vratimo na prave, stare teme.


Ozren, evo ideja.



Super mi je dole disclaimer: "Do not try to tow or pull anything with this vehicle."
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 16:44   #18815
nex
Premium
 
nex's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: .
Postovi: 526
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Ili dizel vs benzin?
Dizel je gorivo za traktore i kamione. Ljudi koji voze dizelase vjerojatno takodjer imaju i AMD CPU i GPU. Mozda cak i ponekad voze bicikl i sjede dok pisaju.

nex je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 17:22   #18816
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Svima želim Sretan Božić i Novu Godinu!

Tradicionalno svake godine grupa prijatelja održava "igre" u kojima svaki od nas dobije zadatak koji treba pokušati ispuniti. Tko ispuni je izuzet plaćanja svog dijela tradicionalnog prvog gableca u Novoj godini. Ukoliko svi ispune onda se trošak dijeli normalno.

Stručni žiri me je upravo obavijestio, oko 18 sati prije roka, da sam uspješno ispunio zadatak za ovu godinu, koji je glasio:

"Ozren:
Zadatak je u Božićno vrijeme raspizditi veći broj ljudi od kojih su neki znani, a neki ne. Bijes mora biti direktno usmjeren na Ozrena ili bližnje, ali pri tome ne smije biti vezan uz politiku ili navijanje za neki klub. Ne postoji propisani način na koji to treba izvesti, ali na neki način mora biti vezan uz susjedstvo, kvart prebivališta, radno okruženje i sl., te nikako ne smije namjerno uključiti "publiku" van Hrvatske."

Obrazloženje žirija:
"Postoje neupitni i javni dokazi da je sudionik na sebe navukao zavidnu količinu bijesa, pizditisa i netrepeljivosti. Način u sebi ne sadrži ništa vezano uz sportske klubove te politiku i političku pripadnost, te je time taj uvjet u potpunosti zadovoljen. Vrlo kreativno i hrabro ispunjen uvjet o vezanosti uz mjesto cijele stvari. PC Ekspert se može smatrati vlastitim kvartom ili radnim mjestom, s obzirom da se radi o jednom od osnivača.

Oslobođen sudjelovanja u troškovima Prvog Gableca."

Hvala svima! Očekivano rješenje je bilo neka varijanta stvaranja buke ili slično u susjedstvu i da se to onda snimi mobitelom ili skrivenom kamerom.
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 18:40   #18817
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor ozren Pregled postova
Svima želim Sretan Božić i Novu Godinu!

Tradicionalno svake godine grupa prijatelja održava "igre" u kojima svaki od nas dobije zadatak koji treba pokušati ispuniti. Tko ispuni je izuzet plaćanja svog dijela tradicionalnog prvog gableca u Novoj godini. Ukoliko svi ispune onda se trošak dijeli normalno.

Stručni žiri me je upravo obavijestio, oko 18 sati prije roka, da sam uspješno ispunio zadatak za ovu godinu, koji je glasio:

"Ozren:
Zadatak je u Božićno vrijeme raspizditi veći broj ljudi od kojih su neki znani, a neki ne. Bijes mora biti direktno usmjeren na Ozrena ili bližnje, ali pri tome ne smije biti vezan uz politiku ili navijanje za neki klub. Ne postoji propisani način na koji to treba izvesti, ali na neki način mora biti vezan uz susjedstvo, kvart prebivališta, radno okruženje i sl., te nikako ne smije namjerno uključiti "publiku" van Hrvatske."

Obrazloženje žirija:
"Postoje neupitni i javni dokazi da je sudionik na sebe navukao zavidnu količinu bijesa, pizditisa i netrepeljivosti. Način u sebi ne sadrži ništa vezano uz sportske klubove te politiku i političku pripadnost, te je time taj uvjet u potpunosti zadovoljen. Vrlo kreativno i hrabro ispunjen uvjet o vezanosti uz mjesto cijele stvari. PC Ekspert se može smatrati vlastitim kvartom ili radnim mjestom, s obzirom da se radi o jednom od osnivača.

Oslobođen sudjelovanja u troškovima Prvog Gableca."

Hvala svima! Očekivano rješenje je bilo neka varijanta stvaranja buke ili slično u susjedstvu i da se to onda snimi mobitelom ili skrivenom kamerom.
tebi isto sve najbolje...
to je sa robertom onda sve izrežirano ili? dakle robert je isto bio vaš igrač?
esc je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 18:43   #18818
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ne, robert ti igra za lokomotivu, a vikendima belu s dečkima.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 18:48   #18819
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ne, robert ti igra za lokomotivu, a vikendima belu s dečkima.
...

Zadnje izmijenjeno od: esc. 30.12.2015. u 20:40.
esc je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 21:55   #18820
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Autor esc Pregled postova
tebi isto sve najbolje...
to je sa robertom onda sve izrežirano ili? dakle robert je isto bio vaš igrač?
Ne, moram priznati da nije. Igrom slučaja se to snimilo, i stajalo je na kompu... ha jedno godinu i pol, s hrpom drugih razno-raznih snimki, od životinja na cesti, oluja i uhvaćenih dobrih auta do snimki klinaca i kaj ti ja znam čega sve ne - i ja sam na to skroz zaboravil. I onda sam gledal nekaj na YT-u i vidjel žučnu raspravu ispod i dobil inspiraciju.

Onda sam napravil test i vidjel da sama snimka nema željeni efekt. Onda sam složil captionse prek YT-a, pa je to palo u vodu kad sam skužio da se dotični ne pojavljuju neg samo na kompu... Tak da sam njih moral izeditirat u samu snimku, no srećom sam do tad razradio tekst hihi. No ni to se nije pokazalo dovoljnim, no nažalost (ili srećom haha) svi znamo da sukobi i forumi nekako idu ruku pod ruku.

Zadnje izmijenjeno od: ozren. 30.12.2015. u 23:46.
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 23:36   #18821
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
hahaha kakva bujna masta, pokusaji izvlacenja iz govana neuspjesni, sretna nova i adio. Edit, burna->bujna ,autocorrect...

Zadnje izmijenjeno od: buljaka. 31.12.2015. u 10:22.
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 23:45   #18822
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
hahaha kakva burna masta, pokusaji izvlacenja iz govana neuspjesni, sretna nova i adio
Btw kaže se bujna a ne burna mašta...

Zadnje izmijenjeno od: ozren. 30.12.2015. u 23:51.
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 23:56   #18823
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Jer skuzio tko kolko se seljacina vozi po centru Zagreba ovih dana? Stvarno pomisljam da bi aute sa nekim tablicama trebalo zaustavljat na ulazima u grad i natjerat ih da ostave aute na parkinzima od shoping centara ili sl. i idu dalje busom.. Seljacine zbog nacina voznje da nebi netko se nasao uvrijeden..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 23:59   #18824
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Svuda je tako ovih dana.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2015., 06:51   #18825
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Sad na cesti ima veliki broj vikend vozača, i nevozimautoosimnedjeljomnamisu vozača, većinom žena jer muški su već tjedan dana za betonirani pred tevejem. I naravno penzića koji moraju odraditi onih ukupnih 500km godišnje s auto koji stoji inače u garaži pokriven sivo zelenom ofucanom dekom punom mačjih dlaka-jer mujceku je fino toplo spavati na povišenom
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2015., 08:20   #18826
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Tko se više vozi primjetiti će da takvih specijalaca ima na cesti stalno
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2015., 08:26   #18827
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Mene su psovali prošli vikend u Budimpešti, npr GPS me vodi kroz avenije i veli drži se desno, ja se držim desno, a ono dve trake za skretanje u desno, a GPS pokazuje da moram naprijed i piči guls preko dve pune trake u traku za naprijed. Sve me sram, ali fakat neki put čovjek napravi sranje bez namjere, zato kaj je na nepoznatom terenu a gps se fonetski nije znao pravilno izraziti.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2015., 08:27   #18828
nex
Premium
 
nex's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: .
Postovi: 526
Zbog specijalaca ja cesto pozelim da vozim kamion. Dosta mi je toga da svako malo u zavoju moram bjezati na bankinu/skoro u grabu jer je idiot dojurio po sredini ceste. Kamion i onda se ne micem nikome. Kad dobijem na lotu necu kupiti Ferrarija nego kamion.

Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Sve me sram, ali fakat neki put čovjek napravi sranje bez namjere, zato kaj je na nepoznatom terenu a gps se fonetski nije znao pravilno izraziti.
Pih, to je nista. Pravi zajeb je kad puzis po gradu i pokusavas s papirnate karte ocitati kamo ici. Mracna, low tech vremena prije GPS-a. E to je neugodno.
nex je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2015., 08:34   #18829
karlo10
šekler
Moj komp
 
karlo10's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 115
Fora je kamion, ali ja se nebi u tome mogao voziti. Previsoko je to, ko oni monovolumeni ili C3. Užas.

R*t mora biti čim bliže cesti
karlo10 je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2015., 08:37   #18830
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Citiraj:
Autor nex Pregled postova
Pih, to je nista. Pravi zajeb je kad puzis po gradu i pokusavas s papirnate karte ocitati kamo ici. Mracna, low tech vremena prije GPS-a. E to je neugodno.
O da, o da. Prvi dan faksa, stari dao auto da se frajerišem, ja kartu u ruke i prvi put za Zg. Još sam došao do faksa, ali natrag nije bio isti put, pa kartu u ruke i majmun balavi ravno u jednosmjernu u krivom smjeru (rotor na petrovoj prema kvatriću)... ajme bruke
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2015., 08:45   #18831
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
A jbg. Dogodi se sranje i glupost svaklome, bitno da nešto naučiš iz grešaka i ne radiš sranja svaki dan.

Ja jučer tako loše sparkao i zauzeo pola mjesta do sebe a koje je bilo privatno, s onom polugom. I kontam, ma neću popravljat ne da mi se, samo moram ostaviti komp na servisu, za tri minute sam natrag. Kad ono šipak, ostao unutra 15 min, izađem van, a tip me blokirao s autom jer nije mogo na svoj parking.

Double face palm i bruka pred kolegicom
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2015., 08:46   #18832
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Kamion s ralicom cccc.....
Posebno ih ima u dane katoličkih blagdana, to je preočito
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2015., 10:22   #18833
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Mene su psovali prošli vikend u Budimpešti, npr GPS me vodi kroz avenije i veli drži se desno, ja se držim desno, a ono dve trake za skretanje u desno, a GPS pokazuje da moram naprijed i piči guls preko dve pune trake u traku za naprijed. Sve me sram, ali fakat neki put čovjek napravi sranje bez namjere, zato kaj je na nepoznatom terenu a gps se fonetski nije znao pravilno izraziti.
Jel i dalje pol grada raskopano? Kad sam bil zadnji put to je bila teža komatoza.
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2015., 10:29   #18834
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Je, raskopali su obilaznicu na ulazu i izlazu, i aveniju gdje je onaj glavni trg. Tamo su bile gužve i sve se nekako vozilo na silu bez smisla i razuma. Mađari su grozni vozači, ne znaju za žmigavce i obožavaju naglo kočiti bez razloga na skliskim cestama što je još više pogoršalo moj amaterizam po ulicama Budimpešte.

No najveći problem je ogromna količina vojske i policije koji te svako malo mrko gledaju i legitimiraju (kalaši pod uredno) što nimalo ne pridonosi osjećaju ugode i sigurnosti.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2015., 10:58   #18835
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Vozio jučer po Beču, prošlo sasvim ok. Slušam GPS kuda mi kaže da skrećem i samo kuda i drugi idu u tom smjeru, pratim. Došao doma ko bog
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2015., 16:55   #18836
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Je, raskopali su obilaznicu na ulazu i izlazu, i aveniju gdje je onaj glavni trg. Tamo su bile gužve i sve se nekako vozilo na silu bez smisla i razuma. Mađari su grozni vozači, ne znaju za žmigavce i obožavaju naglo kočiti bez razloga na skliskim cestama što je još više pogoršalo moj amaterizam po ulicama Budimpešte.

No najveći problem je ogromna količina vojske i policije koji te svako malo mrko gledaju i legitimiraju (kalaši pod uredno) što nimalo ne pridonosi osjećaju ugode i sigurnosti.
Ne čudi me da ti je prisjelo... Krešo i ja kad smo išli uvijek smo se iznova divili...
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2016., 17:34   #18837
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
esc je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2016., 18:12   #18838
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor karabaja Pregled postova
Općenito sam mišljenja da su ljudi koji imaju kamere u autu, a nisu Rusi, veoma posebni.
+1

Mada rijetko vidim (primjetim) po Zgu, a po civilizacijama jos manje.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2016., 11:57   #18839
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Neki put se čovjek stvarno zapita oko te današnje elektronike u autima... Frajer se malo nasukao na rinzol, no ustvari naoko sretno jer mu je lijevi prednji ostao ispod rinzola, s punim gripom, a desni je imao nešto minimalno gripa jer nije potpuno nasjeo.

Pogledam ja to i velim dečecu ma bumo to riješili s guranjem, samo izravnaj kotače (čak je i to mogao) i lagano daj gasa u rikverc, bum te ja pogural i riješeno. Probamo, niš od toga... jer elektronika zbog manjka gripa u desnom kotaču uopće ne vrti lijevi (a taj je ključan i samo nam treba malo da krene i bilo bi dobro). Velim ja njemu daj isključi DSP, itd... no kak je čest slučaj kod novijih (manjih) auta, nemreš sve nikako isključit (Mazda 2), neovisno kaj sve postiskaš.

Na kraju zaustavili još par dečkiju pa smo auto prenijeli - dobra stara metoda

Da nije glupe elektronike problem bi bio riješen bez beda, a ovak praktički ispala havarija...
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2016., 11:59   #18840
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Mogu iskljucit na MEganu al na nekoj brzini se ponovo ukljuci na Sx4 radim kaj god hocu, moram iskljucit ak se hocu zabavljat po snijegu, ubije mi i to malo konja kaj ima.. Jos se nisam vozio po Zg, jedva cekam.. Najgora var. je elektronika plus automatik, mos se slikat kad pocne proklizavat.

Najbolje mi je kad vidim Nisam Qaskaji ili sl. kak nemre krenut sa 1% uzbrdice zbog snijega sa zimskim gumama..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na