Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.01.2006., 15:34   #31
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,416
Citiraj:
Originally posted by GoGzS
Sve me više škaklji da napravim sam, samo neznam kako bi kanale urezbario u bakru....
Evo jedan zanimljiv tutorial....
http://webx.dk/oz2cpu/pcmod/water.htm
Ja isto mislim za buducu konfu napravit homemade, za sada imam jedan hladnjak od VW Golfa 2, kasnije ce doc na red i blokovi, btw @masni, ako me mozes savjetovat vezano za ovaj radiator, dali ce to biti ok? Dali mi se isplati nac jedan 14-15 cm vent ili dva manja? Mjerio sam u ovo stane tocno 0,5 L vode. Svaki savjet je dobrodosao! Evo i slikice, stavio sam vhs kasetu da vidis cca koliko je veliko:





__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2006., 15:45   #32
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
kolko se sijecam bilo je 15 cm ventova za servere il tak nes...al da me ubijes neznam gdje
__________________
blup

mc_fish je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.01.2006., 15:48   #33
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Originally posted by mc_fish
nepobija...jer ako oces se preseravati ok...your choice...a zas uzet vodeno za a k kuna ako mos mozda i bolje i tise itd uzet za 1 k???:confused: isplativostr=0 dakle nefikasno...jer ti bar mora vratit ulozeno

da glasno...jer nema jake a tuihe pumpe

a 3 venta na hladnjaku koji svijetle na 12v isto nije tiho da su to recimo panafloi papstovi...cak neki sarkunovi...bi bilo tiho al ovak i ne bas

dakle on se oce preseravat a tome nije mijesto ovdje...a ja bome mogu zborit oko toga jer poznam skoro svako vodeno koje ima na marketu...a ne samo u hrvatskoj...i ne po citanju revizija vec po iskustvu jer sam svako malo u njemackoj
Ok,daj kad vec kazes da se netko preserava,budi malo precizniji i reci o kome je rijec?Jer ja ne vidim nikog da se icim ovdje "preserava".

Sto se tice 3x venta...ta 3 venta rade na 16dba glasnoce,ja nikakvu buku ne cujem?!
Ti radis neki review mog vodenog ili sta? Mislim ovo je smjesno

Ovo vodeno nebi za NISTA mjenjao,NE cuje se,temperature su 34C za CPU po max opterecenjem prime 95 3hr,dok na Bug Water ide do 45C min,o cemu pricamo??50% skuplje ali je i 60% bolje !!

Uostalom,ja nista nisam rekao iz svog iskustva o tom vodenom,glupani uce na vlastitim iskustvima,pametni na tudjim!To vodeno je popljuvano i to vrlo mastovitim vokabularom...

Ne vrijedi bzvz stara dobra uzrečica,koliko para toliko muzike...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2006., 15:48   #34
psf[i]-[Tomek]
-nVidiot-
 
psf[i]-[Tomek]'s Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin/Zabreg
Postovi: 962
Mislim da u Čipoteci.
__________________
psf[i]-[Tomek] je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2006., 15:51   #35
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Originally posted by nino5
Ja isto mislim za buducu konfu napravit homemade, za sada imam jedan hladnjak od VW Golfa 2, kasnije ce doc na red i blokovi, btw @masni, ako me mozes savjetovat vezano za ovaj radiator, dali ce to biti ok? Dali mi se isplati nac jedan 14-15 cm vent ili dva manja? Mjerio sam u ovo stane tocno 0,5 L vode. Svaki savjet je dobrodosao! Evo i slikice, stavio sam vhs kasetu da vidis cca koliko je veliko:





Ok je,ako je moguce stavit neke uvodnice od npr 10mm bilo bi super!
Koji je promjer te cijevi,u mm?Jer ti je neki standard kod blokova 10+ mm,a ovo mi se cini dosta usko...

Sto se tice 14cm ventovima,imas u cool pc-u nove 14cm aerocool ventove,jako su tihi
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2006., 16:01   #36
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,416
Citiraj:
Originally posted by Thoroughbred B
Ok je,ako je moguce stavit neke uvodnice od npr 10mm bilo bi super!
Koji je promjer te cijevi,u mm?Jer ti je neki standard kod blokova 10+ mm,a ovo mi se cini dosta usko...

Sto se tice 14cm ventovima,imas u cool pc-u nove 14cm aerocool ventove,jako su tihi
Ok, znaci bolje jedan veci nego dva manja, jel? Onaj komad cijevi je gore origigi od Bigwatera, to sam tako na brzinu ubacio, a na radijatoru su rupe velicine cca 15-18-mm u promjeru tako da ima mjesta za napravit uvodnice.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2006., 16:20   #37
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Originally posted by nino5
Ok, znaci bolje jedan veci nego dva manja, jel? Onaj komad cijevi je gore origigi od Bigwatera, to sam tako na brzinu ubacio, a na radijatoru su rupe velicine cca 15-18-mm u promjeru tako da ima mjesta za napravit uvodnice.
Ako ima mjesta za 2x12cm onda je bolje od 1x14cm,a ako ima za 2x14cm,ne razmisljaj previse...ja imam 3x 12cm i ne cuju se uopce
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2006., 16:36   #38
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
ovak prvo sam ti pisao cijeli referat...al sam ga pobrisao...msli kaj os...evo ti ravno u facu sta to vodeno moze...

hladilo je preksota na 3ghz koji cica punooo vise strujenego bilo koji amd

e da da ne zaboravim...venotvi su ti rkivo okrenuti...pusu u kuciste...tako ga zagrijavaju...orekni ih

evo i slikice

http://img414.imageshack.us/img414/9...intelload5.jpg
http://img414.imageshack.us/img414/6...intelload4.jpg
http://img414.imageshack.us/img414/9...intelload3.jpg
http://img414.imageshack.us/img414/9...intelload2.jpg
http://img414.imageshack.us/img414/3...pintelload.jpg
__________________
blup

mc_fish je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2006., 16:53   #39
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Originally posted by mc_fish
ovak prvo sam ti pisao cijeli referat...al sam ga pobrisao...msli kaj os...evo ti ravno u facu sta to vodeno moze...

hladilo je preksota na 3ghz koji cica punooo vise strujenego bilo koji amd

e da da ne zaboravim...venotvi su ti rkivo okrenuti...pusu u kuciste...tako ga zagrijavaju...orekni ih

evo i slikice

http://img414.imageshack.us/img414/9...intelload5.jpg
http://img414.imageshack.us/img414/6...intelload4.jpg
http://img414.imageshack.us/img414/9...intelload3.jpg
http://img414.imageshack.us/img414/9...intelload2.jpg
http://img414.imageshack.us/img414/3...pintelload.jpg
Ventovi ne griju kuciste nego hlade,jer je temperatura vode vrlo niska,a radijator na dodir leden,i provjereno puse hladan zrak

Ok,temperatura je 33c ,a vcore je 1.39...to je nisko?Jedino sto ja ovdje vidim nisko jer vcore

I btw...jesu to temp onog jaceg vodenog kojeg si rekao da imas ili big water-a?

TT BW
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2006., 17:09   #40
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
nino5, jel to onaj hladnjak od grijanja kabine?

Ja to mozda ipak ne bi stavljao u komp... ti hladnjaci u Golfu 2 i 3 su poznati po tome da vole procurit
JC Denton je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.01.2006., 17:09   #41
psf[i]-[Tomek]
-nVidiot-
 
psf[i]-[Tomek]'s Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin/Zabreg
Postovi: 962
1.4 je normalan vcore za Pentiuma D 830 koji radi na 3GHz!
__________________
psf[i]-[Tomek] je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2006., 18:11   #42
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
U tome i je caka,sve na stock...hebes to

TT BW 3.6 Ghz P4

TT BW P3.4 Ghz

Toliko od mene
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2006., 18:20   #43
psf[i]-[Tomek]
-nVidiot-
 
psf[i]-[Tomek]'s Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin/Zabreg
Postovi: 962
Hmmm... Stock hlađenje D 820 2,8GHz 100% CPU load 63 stupnja!

http://hothardware.com/viewarticle.a...&articleid=685
__________________

Zadnje izmijenjeno od: psf[i]-[Tomek]. 09.01.2006. u 18:32.
psf[i]-[Tomek] je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2006., 18:30   #44
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
pa to su sve izvanredne temperature...

s tim da gledas na ovo...ja hladim chipset koji sa svojim pasivcem ima 90°+proc...

vent je bio na max...

hebes ti to sto nemas pojma...moj proc zdere 125w dok tvoj niti 70!!!

razmisli si malo...33° na max sto moze...uz chipset cooling..sta ces sad rec???koej ej vodeno jace?tvoje ili moj drek tj govo za 550 kunađ

hahaha koji si ti plejer...

prvi link

Intel 2.4GHz Pentium 4 ‘C’ chip @ 3.3GHz / 1.875 volts ima load 46°plavuso jedna znas sta je 1.875 looool...hahahahaha
__________________
blup

mc_fish je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2006., 18:37   #45
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Predajem se,TT big water je stvarno super Mislim da sam jedini na ovom planetu koji to tvrdi,a da pritom nisam vlasnik doticnog

Ja znam sto procitam,osobno nemam nista protiv,ali ja se drzim toga da je bolje platit 300kn manje za iste ili slicne temperature,to je moja procjena nakon svih review-a koje sam vidio.

Ako si zadovoljan-drago mi je,i ja sam s svojim,ne zalim ni kune
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2006., 18:40   #46
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Originally posted by mc_fish
pa to su sve izvanredne temperature...

s tim da gledas na ovo...ja hladim chipset koji sa svojim pasivcem ima 90°+proc...

vent je bio na max...

hebes ti to sto nemas pojma...moj proc zdere 125w dok tvoj niti 70!!!

razmisli si malo...33° na max sto moze...uz chipset cooling..sta ces sad rec???koej ej vodeno jace?tvoje ili moj drek tj govo za 550 kunađ

hahaha koji si ti plejer...

prvi link

Intel 2.4GHz Pentium 4 ‘C’ chip @ 3.3GHz / 1.875 volts ima load 46°plavuso jedna znas sta je 1.875 looool...hahahahaha
Ajde pukni load temp s nekih 1.6-7v,ovako mozemo do sutra

A za prvi link nisam vidio voltazu,samo 3.3Ghz
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2006., 18:46   #47
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Originally posted by GoGzS

Ak se ne varam tu se radi o Bih Wateru a ne o Big Wateru SE koji ima rezrvar i bolju pumpu....
A to što ti imaš vodeno za 2k kuna i meni je bacanje para....
Bumo vidili kolko će me para izać i kako će hladit.....
Pozdrav
Gle,bacanje para ili ne...kako kome,ali svima je dobro poznato da se najbolje stvari uvijek najbolje i placaju,nije best buy ali je GP ilitiga najbolje vodeno koje mozes nabavit,i ja cijenu nisam gledao,nit me interesirala
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2006., 18:47   #48
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
tolko nit nemogu dat procu...i netreba...dodatan izvor topline je bio chipset...a kak god okrenes...disipacija je veca neg na tvom za kojih 35%...stoga...pliz nemoj pljuvat po necemu o cem neznas skoro pa nis

inace po bigwateru non se se pljuvalo jer su rikavale pumpe! e n po se...al dobro nema veze

a inace oni koji pisu reviewe za ta vodena...nisam bas odusevljen sastavljanjem...oni to puknu unutra it o je to...
__________________
blup

mc_fish je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2006., 18:55   #49
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
Citiraj:
Originally posted by Thoroughbred B
Gle,bacanje para ili ne...kako kome,ali svima je dobro poznato da se najbolje stvari uvijek najbolje i placaju,nije best buy ali je GP ilitiga najbolje vodeno koje mozes nabavit,i ja cijenu nisam gledao,nit me interesirala
najvolji su waterchilleri..i to power watercooling kit...a razlika je nikakva izmedu sea i njega...a tot i mogu rec jer sam ga imao...u temp su isti...stas sad rec?
__________________
blup

mc_fish je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2006., 19:21   #50
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Originally posted by mc_fish
...stas sad rec?
Da mi se neda vise raspravljat
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2006., 19:41   #51
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Neznam zašto se ekipa začudi kad mc_fish, rak ili netko pokaže da je nešto dobro ili loše...
Sjećam se velikog testa coolera kad zalman nije mogo ohladit prescota....i onda padaju komentari tipa ,,ma daj ponovo to testiraj, negdje ste pogrješili" ,,ma nemoguće da zalman nemože a stock cooler može ohladit prescota"....
Pa prije ću njima vjerovat nego nekim kamikaze testovima po netu, šibnu i ak radi radi, ak ne radi, ne radi...osim ak je review plaćen pa GeForce dvojka pere ATI X1800XT i take stvari
Sve mi se čini da će kod mene past sljedeća stvar:
TT Big Water SE i home made GPU blok....
Hvala svima na pomoći, pogotovo ludoj ribi
GoGzS je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2006., 21:51   #52
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,416
Hebote di je ovo otislo:confused: , a kolegu je samo zanimalo par sitnica. I normalno da se nadje netko tko je cuo i citao nesto o necem sto nije vidio/probao. Pa nemogu ja raspravljat o kvaliteti ATI x1800xt gt tdh grafi ako_je_nisam_probao! Mogu raspravljat o svemu ali bez argumenata se necu javljat. I da ne zaboravim, , uh, zaboravio sam.....:clap:
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2006., 19:48   #53
Konan
Banned
 
Konan's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Xindi weapon
Postovi: 441
Citiraj:
Originally posted by mc_fish
dakle: da tocnoje da puma ima "samo"90l/h al zaboravljate cinjenicu da se voda sporo krece te da predate time vecu toplinu na radijator,shodno s time uzima vecu toplinu sa bloka...


http://www.thermaltake.com/2005/wate...l-w0005-01.htm

@ fleks nisi li ti rekao da se nes zajefrkavat s time
Nemam običaj vaditi stare topice, ali budući da je ovaj referenciran u jednom novom...
Ovo je najgori opis fizikalnog procesa kojeg sam ikada vidio.
Kada voda sporo teće ona preuzme veću toplinu s bloka, ali stvar je u tome da što je voda zagrijania to je slabiji prijelaz topline s bloka na vodu.
Dakle ako si to predočimo u paketima(nije tak ali teško je drukčije objasniti)

V1,V2,V3,V4,V,5...
Sada reciimo da dio vode V1 ima temp 20 i kada dođe na blok počinje se zagrijavati. kada dođe na 35 V2(reciumo vrijeme t1) još nije došla dakle temp se i dalje diže. Dakle V1 preuzima više topline nego da je došla V2???
KRIVO. Točno da bi V1 pokupila više topline, ali zanemaruješ da prjelaz topline ovisi o razlici između temp bloka i vode. Tak npr ak je blok 45 a voda 20 brže prelazi toplina na vodu nego da je temp 45>35.
Ukratko da je u trenutku t1 došla V2 ona bi brže odvodila toplinu jer je hladnija.
Najukratkije- da je po tvom ona bi protok od 1l /starost svemira bio najbolje rješenje. A očigledno nije.
Konan je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2006., 19:52   #54
Konan
Banned
 
Konan's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Xindi weapon
Postovi: 441
Citiraj:
Originally posted by GoGzS

Sjećam se velikog testa coolera kad zalman nije mogo ohladit prescota....i onda padaju komentari tipa ,,ma daj ponovo to testiraj, negdje ste pogrješili" ,,ma nemoguće da zalman nemože a stock cooler može ohladit prescota"....
Pa prije ću njima vjerovat nego nekim kamikaze testovima po netu, šibnu i ak radi radi, ak ne radi, ne radi...osim ak je review plaćen pa GeForce dvojka pere ATI X1800XT i take stvari
S
Vidim mnoge ljude koji prodaju zalmana i modaju Intel stock cooler da ga mogu staviti na AMD sockete.
Konan je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2006., 00:17   #55
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
Citiraj:
Originally posted by Konan
Vidim mnoge ljude koji prodaju zalmana i modaju Intel stock cooler da ga mogu staviti na AMD sockete.

nemam ni ja tendenciju dizanja starih tema...al evo da ti velimd a si u krivu i da ne vodis ljude u zabludu...naime imam pumpu od 1200l/h i 90l/h...isti blok...temp je veca sa 1200l/h...ja nisam mao teoreticar nego i prakticar

inace prelaz topline vrijedi do tocke isparivanja...a to je tek na 100°

istina je da se zasiti na odredenoj temp tj da pocne slabije primat tu toplinu/energju...al to se tek dogada oko 70-ak°

kad kuhas tijesto...mos taj "efekt" gledat s kuhacom (ak je metalna)

jer ako ti sam provuces(dakle voda se ne zadrzi) temp ce biti mala...tj ako 10% erazlike...a ako ju provuces sporije ce se vise top nakupit...recimo to mi palo napamet jr sad idem jest)

pozz
__________________
blup

mc_fish je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2006., 00:43   #56
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Mnogo filozofiranja nizasto

Zaboravljate da je (idealno) vodeno jedan zatvoreni sistem u kojem kruzi jedna te ista kolicina vode! Ako se to uzme u obzir, ispada da je protok prakricki nebitan jer uvijek se vodi uvijek predaje ista kolicina topline


Gledaj ovako:

Osnovna pumpa (nazvat cemo "pumpa brzine 1") ce progurati XY molekula vode samo jednom kroz blok, i tamo ce se te molekule zadrzati 10 sec i preuzeti neku toplinu.

10 puta brza pumpa ce progurati 10 molekula vode kroz blok u 1/10 vremena, ali ce to napraviti 10 puta u zadanom vremenu znaci dodjes na isto.


Male su razlike osim ako se protok ne razlikuje par redova velicine.


edit:

Ima tu jos nekih vise-manje vaznih fizikalnih komponenti, ali nismo na PMFu...
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2006., 01:31   #57
psf[i]-[Tomek]
-nVidiot-
 
psf[i]-[Tomek]'s Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin/Zabreg
Postovi: 962
Citiraj:
Originally posted by CatKiller

Ima tu jos nekih vise-manje vaznih fizikalnih komponenti, ali nismo na PMFu...
Neki jesu baš učim Bernulija ima 8oga Fiziku 2 ...
__________________
psf[i]-[Tomek] je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na