Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.08.2018., 00:36   #151
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Citiraj:
Autor Matijac Pregled postova
Ima koja stranica osim hawkers koja ima ok naočale i da ima polarizirane? Nisam našao polarizirane na hawkers stranici.

Polaroid gdje god nadješ
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2018., 00:57   #152
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Malo prošvrljal po temi i naletim na tvoj upis

U procesu sam nabavke tih naočala, kolko čitam jako su kvalitetne tj stakla na njima, a hvalospjeva za iste ne nedostaje, što od strane korisnika, što od optičara..

Tak da možda već od sljedećeg tjedna bi ih trebal imat..
Neces pogrijesit sigurno. Samo bi bilo dobro da ih probas prije kupovine jer ih dobar dio ima cudan bridge (onaj dio sto nasjeda na nos) i ne pasu svakome..

Za ovaj moj model s linka dobivam samo pohvale, skoro svima su odlicne i neuobicajene.

Kad sam kupovao naocale isao sam na klasicni model, raybanke su bile prvi izbor ali malo sam istrazio i odlucio se za persol.

Imao sam silhouette prije i to su bile najudobnije naocale koje sam ikad imao, mozes ih doslovce cijeli dan imati na glavi da zaboravis da su tu. Kome njihova cijena ne predstavlja problem, preporucio bih ih i prije persola..
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2018., 07:37   #153
ti.le
[CTN]Mr.Ti
Moj komp
 
ti.le's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: SZ HR
Postovi: 539
Budući da su ray ban-ke RB3445 počele pokazivati znakove posustajanja, krenuo sam bio i ja u potragu za nekim novima, i više manje odlučio za Persol, gledao prvenstveno 3154 model, ali nakon isprobavanja malo su mi bile uske, i nisam htio riskirati da bi mogle žuljati nakon nekog vremena, i na kraju našao i uzeo 3156 model.




BTW, kako je bio poprilično loš izbor sada Persola po optikama gdje sam gledao, već sam skoro opet otišao na Ray Ban: probao New Wyafarer, i kad sam ga primio u ruke i pokušao staviti na glavu, a isti je škripao kao stara drvena kola, odmah sam ga vratio na stalak...
__________________
CPU: Ryzen 7 5700G / Noctua D15S; MBO: MSI B550 Tomahawk; RAM:Corsair Vengeance 2x16 3200MHz; GPU: XFX Merc 319 RX 6900 XT; HDD: 1. Samsung 970EVO 256 GB; 2. Crucial P2 500GB; PSU: EVGA Supernova G2 750; CASE: NZXT H440 White; MONITOR: Asus MG279Q; KEYBOARD: Roccat Vulcan 100; MOUSE: Razer ViperMini @ SteelSeries QCK mass; HEADPHONES: Kingston HyperX Cloud (I) - Superlux HD-681 EVO
ti.le je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2018., 07:53   #154
salvarez
Premium
Moj komp
 
salvarez's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 270
Ja sam isto imao 5 godina rej banke model RB4181 i moral sam ih zamjeniti jer se ljepilo otopilo izmedu okvira i stakla i stakla su bila dosta unistena.

Uzeo prije mjesec dana Persol PO3195S polarizirane, odlicne su.
salvarez je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2018., 08:06   #155
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,322
Vidio sam nedavno da Xiaomi prodaje polarizirane Turok Steinhardt cvike za nekih 20$. Malo sam neodlučan jer je cijena sumnjivo niska, a s druge strane Xiaomi ne prodaje šrot.

https://www.gearbest.com/stylish-sun...pp_699164.html
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2018., 12:09   #156
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442


Stare nekih 10 godina. Plastika je na nekim mjestima izblijedila ali su stakla kao nova. Mana je što su dosta teške.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2018., 16:46   #157
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Vidio sam nedavno da Xiaomi prodaje polarizirane Turok Steinhardt cvike za nekih 20$. Malo sam neodlučan jer je cijena sumnjivo niska, a s druge strane Xiaomi ne prodaje šrot.

https://www.gearbest.com/stylish-sun...pp_699164.html
Ove su mi cak bolje https://m.gearbest.com/men-s-sunglasses/pp_1835475.html

Sudeći po kritikama na netu izgleda da je to dost dobro.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2018., 16:54   #158
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor rak21 Pregled postova
Neces pogrijesit sigurno. Samo bi bilo dobro da ih probas prije kupovine jer ih dobar dio ima cudan bridge (onaj dio sto nasjeda na nos) i ne pasu svakome..

Za ovaj moj model s linka dobivam samo pohvale, skoro svima su odlicne i neuobicajene.

Kad sam kupovao naocale isao sam na klasicni model, raybanke su bile prvi izbor ali malo sam istrazio i odlucio se za persol.

Imao sam silhouette prije i to su bile najudobnije naocale koje sam ikad imao, mozes ih doslovce cijeli dan imati na glavi da zaboravis da su tu. Kome njihova cijena ne predstavlja problem, preporucio bih ih i prije persola..
Kupio cvikse, odlicne su, pravo staklo je..
Primjetio sam na njima, jedno ono krilo nije 100% na podlozi dok ih stavis na stol, mozda ima lufta zrno pijeska, al kolko sam vidio na vecini suncanih naocala je tako..
Inace naocale su odlicne, definitivno svaka preporuka za njih..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2018., 15:23   #159
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 667
Došle mi danas RB3025 sa polariziranim G15 staklima.

Kad sam ih pregledao, primjetio sam da lijevo staklo ne prijanja okviru 100%, postoji razmak. Dodatno uz to, to isto lijevo staklo malo viri van:
https://imgur.com/a/l0U7BRA

Čitam malo po netu, ne nalazim da itko ima isti ovakav problem, uglavnom se radi o oštećenim staklima out of the box.
Itko imao slična iskustva? Napisao sam mail dućanu pa sad čekam njihov odg.
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2018., 11:47   #160
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,322
Nabavih Xiaomi naočale. Dolaze sa kožnim etuiem i krpicom za brisanje stakala (iako se radi o plastici).

Imam jednu zamjerku: s unutarnje strane stakala se nalazi refleksivni sloj koji jako reflektira stvari koje se nalaze iza leđa nositelja pogotovo u onom dijelu naočala koje su na rubu vidnog polja tj. ne pokriva ih glava nositelja. To me trenutno malo živcira, ali možda mi treba neko vrijeme da se naviknem na to.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2019., 13:00   #161
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,322
Pale su mi rejbanke (origigi, polarizirane) na pod i razbilo se desno staklo. Postoji li šansa da nabavim i zamijenim samo njega ili mi ne ginu nove cvike?
http://i66.tinypic.com/2iasmjp.jpg
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2019., 14:01   #162
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,005