Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.02.2019., 15:33   #91
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Naravno, treba odvojiti gameplay tj. igrivost od priče. Mada i sve više igara imaju "logike" po tom pitanju - npr. da se može nosit samo 1 puška, 1 pištolj i par granata, da lik nije svemoguć i sl.

Da se razumijemo ne tražim ja ništa realno, pa i quantic dreamove igre su SF, samo želim da priča ima određenu zrelost i dubinu, makar je SF.

Eto ti za primjer najbolja igra svih vremena za mene - Grim Fandango. Radi se o kosturima u after lifeu, blesavom dizajnu i sl. pa opet igra ima fenomenalne likove, odličnu priču, dubinu i sl. Igra je baš dogodovština
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2019., 17:24   #92
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,888
To si takve avanture mogu dopustiti jer igrač nema previše slobode. Tako da u takvim igrama priča može doći maksimalno do izražaja.
mkey je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.02.2019., 17:32   #93
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
U toj konkretnoj igri ne, ali u quanticovim igrama priča može poći u gro smjerova, a i dalje ostane smislena i vrhunska.

https://guides.gamepressure.com/heav...e.asp?ID=34629

Kao i u nekim RPG-ima
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2019., 18:05   #94
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Igre koje ovako padaju na pamet nakom toliko vremena a da su mi imale dobru priču-radnju:


Metal Gear Solid 1-3
Baldurs Gate 2
Xenogears
Silent Hill 2
Planescape Torment
Deux Ex (prvi dio i Human Revolution)
GTA V
Dragon Age Origins
Kotor 1
Witcher 3
Fallout 2
Legacy of Kain serijal
Alan Wake
Day of the Tentacle (lol)
Vampire The Masqurade oba nastavka
BioShock Infinite




Ove novije tipa taj Heavy Rain nisam probao još pa nemogu suditi, a ovo gore je neka lista igara koje su meni ostale u lijepom sjećanju da su imale dobru priču od početka do kraja igre, i bile su nešto ekstra u svoje vrijeme.
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2019., 19:03   #95
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,888



U biti mogao si igrati kao jedan od likova koji je istovremeno bio i ubojica a pritom si mogao čuti misli dotičnog lika.

Meni je taj detalj bio dosta bezvezan.

Ali svakako bilo je dosta igara koje su odradile odličan posao s račvanjima. Prije svega Witcher (mislim na prvi) pa je bio tu i Blade Runner (koji je opet interkativna novela više nego drugo ali je prenio čari filma). Uz već gore spomenute klasike RPGa koji su u biti izmislili cijeli žanr.

MGS je imao odličnu priču u više nastavaka, ali brate mili animacije od 45 minuta su previše

Ipak meni najupečatljivija priča je bila u Shadow of Colossus, ali to nije baš ono klasično što se smatra pod dobrom pričom. Više je to ubijanje u pojam. Igra završi i dodje ti da razbiješ opremu.

-->
Pa Heavy Rain i jeste primjer igre u kojoj se igrača "rail roada" od početka od kraja, to je više interaktivna novela. Vidio sam to god prijatelja davnijih dana, bilo je nekih malo većih rupa u zapletu, ako se dobro sjećam.



U biti mogao si igrati kao jedan od likova koji je istovremeno bio i ubojica a pritom si mogao čuti misli dotičnog lika.

Meni je taj detalj bio dosta bezvezan.

Ali svakako bilo je dosta igara koje su odradile odličan posao s račvanjima. Prije svega Witcher (mislim na prvi) pa je bio tu i Blade Runner (koji je opet interkativna novela više nego drugo ali je prenio čari filma). Uz već gore spomenute klasike RPGa koji su u biti izmislili cijeli žanr.

MGS je imao odličnu priču u više nastavaka, ali brate mili animacije od 45 minuta su previše

Ipak meni najupečatljivija priča je bila u Shadow of Colossus, ali to nije baš ono klasično što se smatra pod dobrom pričom. Više je to ubijanje u pojam. Igra završi i dodje ti da razbiješ opremu.

mkey je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2019., 21:10   #96
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
To su cutscene trajale pol sata samo u dvojci, pa je skuliro Kojima u ostalim nastavcima. Iako sam ja bio fanboy mgs serijala pa mi nije uopće smetalo kao mnogima.



Ali sad kad se sjetim dvojke koja je imala priču ispred svog vremena u nekim aspektima, i recimo zadnji nastavak peticu, koja je imala super gameplay ali praktički nepostojeću ( i nedovršenu priču) uzeo bi ja takav mgs 2 preko mgs 5 što se tiče priče i dužine cut scena u bilo koje doba dana.

PS: nova Rezi epizoda sa Claire je out, za vas dvadesetak koji redovito gledate


Moram sad nabaviti Plejku 4, imam listu želja za odigrati neke super igre, koje su ekskluziva, jer sam odkantao konzole tamo negdje pri izlasku prve PS4-XboxOne konzola.
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2019., 21:51   #97
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,156
Citiraj:
Autor Colossus Pregled postova
Obavezno second run i obavezno sa drugim likom.
Zašto? U čemu je fora između first run i second run?
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2019., 21:57   #98
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
Zašto? U čemu je fora između first run i second run?
Nova oružja, razmješteni itemi i neprijatelji, malo teže, drugačiji ending, etc...
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 10:50   #99
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,156
Malo mi je splasnulo oduševljenje s igrom. Šteta, a baš sam se nadao da će to biti povezano u neku smislenu cjelinu. Ne kužim zašto su to išli tako radit? Baš sam razočaran. Mislim, odigrat ću jer je zabavna igra ali ono, bit ću malo ljut dok igram...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 15:49   #100
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,151
Ne analiziraj previse nije to opcenito dobro znas kakve su dns igre jako povrsne i kratke...ja sam uletio u igru naslipo nikad original odigra nisam i od zanra samog jedino zadnji RE,fear,dead space odigra i totqlno se iznenadija kako mi je dobro sjela i stvarno je odlican remake.U biti moje misljenje da je baza sta uopce postoji remake nego da ne postoji.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.02.2019., 16:17   #101
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Prešao SOMU pa sinoć instalirao Resident Evil HD Remake, da se odigra jedinica prije dvojke jednog dana.

Miš i tipkovnica ili gamepad?

Moderne ili klasične kontrole?
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 16:19   #102
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Gamepad i klasika, nemaš tu šta razmišljati previše
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 16:46   #103
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Prešao SOMU pa sinoć instalirao Resident Evil HD Remake, da se odigra jedinica prije dvojke jednog dana.

Miš i tipkovnica ili gamepad?

Moderne ili klasične kontrole?



I obavezno hard difficulty stavi, jer i na hard je skroz razvodnjena verzija orignala što se težine tiče, jer normal je za ove millenials pahuljice da slučajno nebi bili trigerani u neki temper tantrum pa poslje kakali po igri po netu, te time utjecali na prodaju.


Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 21:22   #104
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Gamepad i klasika, nemaš tu šta razmišljati previše

Krenio sa gamepad. Ma klasične kontrole su u kurcu, bolje mi je alternate.


Na kraju krajeva na gamepadu se mogu koristiti obje (d-pad jedno, analog drugo)


Citiraj:
Autor Colossus Pregled postova
I obavezno hard difficulty stavi, jer i na hard je skroz razvodnjena verzija orignala što se težine tiče, jer normal je za ove millenials pahuljice da slučajno nebi bili trigerani u neki temper tantrum pa poslje kakali po igri po netu, te time utjecali na prodaju.



Malo sam započeo čisto da isprobam.



Inače igre igram na hard, no nisam siguran da je ova igra za mene na hard. Na prvog zombija ode cijeli šaržer, otvorio vrata u hodniku i ušao mi doberman, sa nožem nemam šanse protiv njega. Šljampavo je kretanje, izgubljen sam u vremenu i prostoru, mogu mislit kako bi mi bilo kasnije kad postane teže...


Inače nisam ja odrastao na ovakvim igrama što se tiče kretanja i kamere, zadnje što sam slično ovome igrao bio je Silend Hill 2 directors cut, sa mišem i tipkovnicom...


Ne znam, vidjet ću kad krenem igrati, možda za vikend
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 21:27   #105
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,888
A šta su ovi lickeri nekakvi feministi? (mislim na to da nekako ne napadaju previše Claire dok ih pomalo zaobilaziš)

Zadnje izmijenjeno od: mkey. 18.02.2019. u 22:09.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 23:11   #106
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
To ti je frende, RTFM at its finest


Nekada davno, sjećate se svi stariji gameri (ili ljubitelji starih hit igara) sigurno, igre su bile dizajnirane tako da bi napredovao dalje ili sebi olakšao prijelaz igre morao si tu i tamo ili vrlo često (zavisi od žanra, odigraš staru Black Isle-Interplay igru i pročitao si knjigu sigurno ) pročitati neki tekst.



E pa tako je u i ovom Rezi Remake, imaš jedan dokument od nekog poginulog drota, i tamo ti piše ako si pažljiv i ne radiš buku (trčanje-pucanje) kraj Lickera možeš proći laganini osim ako ne lupiš u njega direktno u tijelo.



E sad to je super ako trenutno nemaš healtha ili municije da ih riješiš, ali uvijek ih stave na onaj dio mape gdje ćeš morati opet doći kasnije,i to mnoge pogodi da im se desi da ulete tu trčeći dok ih Mr.X ganja pa dvostruko silovanje može početi, ili jednostavno nakon sat vremena igre zaboraviš da su tamo (ili promijene poziciju u hodniku) pa te začepaju ko pseto.



Apsolutno su mi najviše iritantni od svih monstera jer prvo imaju range boli glava, ultra su brzi, treba po 3-4 metaka sačme ili magnuma i to upgrejdanog (barem na hardcore) da bi ubio jednog, a ima scena gdje ti izlete po dva komada, te kad ga upucaš sa bilo čime osim flame grenade launcher kod njih nema stun animacije, samo napada non-stop dok ne crkne.



Iako se sa Claire dosta lakše ako imaš flame rounds za grenade launcher jer ako ga precizno skineš onda se krene valjati po podu da se ugasi pa ili možeš bježati ili ga dovršiti ako imaš municije za oružja.


@Manny, to je najbliže oldschool reziju osim orginala, nije sve predviđeno da se ubija, nego eskivacija, bježanje, taktiziranje itd. Postaje lakše kad se ufuraš malo, i kad dobiješ jača oružja, za prvi prohod moj savjet probaj sa Jill, jer ako se dobro sjećam ima veći inventory slot, bar je tako bilo sa orginalom. Probaj malo load-save i uhvatiti feeling za gađati ih u glavu, što je malo zajebano, moraš čekati da se približi malo bliže pa istovremeno povući joystick prema gore i pucanje istovremeno, i onda ga uz sreće malo skidaš u glavu direkt. Pucanje po tijelu je skup sport u toj igri.



To su ti te takozvane Tank kontrole, stara škola, nema zajebancije


https://www.youtube.com/watch?v=C9Bc3wQ90Po
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 23:37   #107
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,888
Ja osobno nisam neki veliki ljubitelj obrezivanja inventorija, to ne vodi ničemu nego backtrackingu. Stavi jedan slot pa da vidimo tko je pravi hardkoraš
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2019., 00:11   #108
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Odvalio sam jedan komad večeras (ipak na najtežem). Naravno trošio sam metke u krive zombije, naravno u tijelo, tako da sam trenutno u kurtzu
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2019., 10:26   #109
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,156
Počeo jučer sa Claire first run... Nekako mi se čini da je ona malo agilnija, već sam se 2 puta, ne znam kako, uspio izvuć od zombijevog zagrljaja a da mu nisam utrpao nešto u usta ili ga proboo nožem... Jednostavno ga je odgurnula i nastavila dalje. Uglavnom, sad mi je još i veća fora igrat kad više manje znam mehaniku i igrine fore. U biti, u igri je najteža stanica dok je istražuješ i skupljaš resurse, kroz kanalizaciju i NEST sam se prošetao.
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2019., 15:06   #110
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
Počeo jučer sa Claire first run... Nekako mi se čini da je ona malo agilnija, već sam se 2 puta, ne znam kako, uspio izvuć od zombijevog zagrljaja a da mu nisam utrpao nešto u usta ili ga proboo nožem... Jednostavno ga je odgurnula i nastavila dalje. Uglavnom, sad mi je još i veća fora igrat kad više manje znam mehaniku i igrine fore. U biti, u igri je najteža stanica dok je istražuješ i skupljaš resurse, kroz kanalizaciju i NEST sam se prošetao.

Nema razlike u kretanju između dva lika, osim u smislu animacija, a izvlačenje je više fore radi stavljeno, ima to sa oba lika, ako se uspiješ na guz izvuć u posljednju sekundu skrenuti lika, ali to se rijetko događa.
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2019., 15:35   #111
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,156
Citiraj:
Autor Colossus Pregled postova
Nema razlike u kretanju između dva lika, osim u smislu animacija, a izvlačenje je više fore radi stavljeno, ima to sa oba lika, ako se uspiješ na guz izvuć u posljednju sekundu skrenuti lika, ali to se rijetko događa.
Moguće jer sam sa Leonom skoro sve zombije poubijao prije nego me udbaš počeo ganjat pa me i nisu baš imali prilike grabit.
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2019., 21:53   #112
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,888
Onaj zadnji zombi u knjižnici u trećoj epizodi je odradio genijalno
Nikad nisu mrtvi mrtvi JIPMS!
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2019., 22:47   #113
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Pa ja sam inaće fan re serijala, ali mi je ovo već na početku postali dosadno. Traženje koje čega da bi mogao dalje. Draži su mi ovi re5, re6, relevationsi, pa čak i 7-ica mi je bolje legla. Možda sam to old for this shit?
Al dat ću mu šansu nakon batt1!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2019., 23:55   #114
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Onaj zadnji zombi u knjižnici u trećoj epizodi je odradio genijalno
Nikad nisu mrtvi mrtvi JIPMS!



Falio me mileni za dužinu dlake


Nekako sam škrtica po pitanju municije, još uvijek mi je u glavi stari rezi šema, jer japanci sadisti dizajneri su nekad radili ovo:


Opcija A: potroši ammo i ubij sad, te olakšaj si backtrack da bi 3-4 sata kasnije baš kad je negdje napeto skužio da nemaš municije za preći bossa, game over, load neki xy save koji je ko zna koliko daleko iza tvog progresa.



Opcija B: pleši oko njih, pa kad padne koncentracija, pogotovo dok ti je mileni za petama, dobiješ po piksni, da bi uštedio municiju za sranje koje znaš da tek dolazi. Na kraju igre onda vidiš da si sve first aid sprejeve osim jednog u igri uštekao i nisu si ih iskoristio.



Na second run, pomisliš šta god si spizdio što se municije tiče, OK na kraju dobiješ mini-gun to je to taman za krknut bossa, jes malo morgen rođo, ako nemaš u šteku nešto ubuksano zadnji fajt si prdnuo u šišanu još ti se rugaju developi daju ti nešto sitno municije prije završne scene, kao ono evo bit će dosta hahaha, GAME OVER you are DEAD.



To kad vidiš da opalim fire grenade ammo u solo jednog zombija to je tragedija ili izvlakuša u zadnji sekund, da sam snimao commentary čulo bi se lijepih sočnih komentara i psovki kad se to desi, moraš ih prvo lijepo nagomilati pa onda zvekete.
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2019., 23:58   #115
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Pa ja sam inaće fan re serijala, ali mi je ovo već na početku postali dosadno. Traženje koje čega da bi mogao dalje. Draži su mi ovi re5, re6, relevationsi, pa čak i 7-ica mi je bolje legla. Možda sam to old for this shit?
Al dat ću mu šansu nakon batt1!

Jebiga buraz, postoje Phil Heat fanovi , i Kai Greene fanovi . Osim sedmice, mi klasičari peticu, pogotovo šesticu, a većina i četvorku smatra Rezident Evil igrom samo imenom i licencom, jer nije imalo veze sa orginalnom triologijom i code veronica apsolutno nikakve po mnogočemu, osim imena developera i igre.
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2019., 00:06   #116
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,888
S Leonom se sjećam da si u jednom trenu bio bez municije skroz. Ne bi bilo hardcore da ima municije Doduše i te lubanje bi mogle biti malo manje izdržljive.

Ima ipak nekih lokacija koje po meni ima smisla očistit, ta knjižnica recimo mi se čini kao pravi kandidat. Tamo stalno neke žurke. Svakako čišćenje mirne ruke troši manje nego kasnije propucavanje u frci.

Bio sam jednom čitao neka razmišljanja kako zadnja stvar koje bi u Americi falila u zombi apokalipsi je municija, što ima smisla
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2019., 09:52   #117
ddoxy
Banned
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: home
Postovi: 236
Iskreno, na početku dok moraš tražiti "škare za ljepljivu traku" me odbio ...
Neke stvari kod "stare škole igara" trebaju ostati u prošlosti.

Kad lik koji trga sve oko sebe nemože podrapati jebenu "duct tape" onda jbg.
ddoxy je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2019., 10:00   #118
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor Colossus Pregled postova
Jebiga buraz, postoje Phil Heat fanovi , i Kai Greene fanovi . Osim sedmice, mi klasičari peticu, pogotovo šesticu, a većina i četvorku smatra Rezident Evil igrom samo imenom i licencom, jer nije imalo veze sa orginalnom triologijom i code veronica apsolutno nikakve po mnogočemu, osim imena developera i igre.
Kakvi Phil heath, Kai greene?
Ja velim da su meni 4,5,6 puno igrivije nego ova. Jesam klassic fan ili ne, nebitno!
Baš kako se veli u postu iznad, neke stvari danas nisu više in. Kužim ljude koji vole tu dozu nostalgije, ali kao primjer da sad opet igram remake Lare Croft 1,sa svim onim zagonetkama i istraživanjima da pronađem jedan ključ, to mi se ne da.
Prihvaćam da ima ljudi koji to vole, ali nemam vremena danas toliko bit ispred kompa. Nit volje.
Nije bezveze i Tomb Raider danas puno više akcijski nastrojen.Vremena se mijenjaju. 5-icu sam odigrao 4-5puta, ovu ako završim, super. A budem!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2019., 10:32   #119
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,156
Meni je 5. bila prva RE igra i bila mi je zakon. 2-3 puta sam je odigrao, nakon nje sam odigrao 4 i nikako mi nije bilo jasno zašto 5 kupi sav hejt a 4 ne a praktički iste igre - čak i iste fore i tok igre. Al ok, uživao sam i u jednoj i u drugoj a bome i u ovom remake-u... Zombije tamanim samo tako (na normal)... 2-3 metka u čuturu pa kad je na podu nožem po čuturi dok ne čujem da mu je mozak procurio. I tako redom... Igra teška nije ali je napeta i jako atmosferična a to volim. S Leonom sam imao cca 8 sati igranja a sa Claire vjerovatno 2-3 sata manje jer sam već uhodan...
Udbaš je smetalo - nikakva prijetnja mi nije bio. Barem ne u ovom prvim prohodima, vidjet ćemo kakva će situacija biti u second run-u. Kako god da bilo, uživam u igri laganini i to je ono meni bitno...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2019., 10:33   #120
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Ovaj remaster smatram nekim kao "poklonom" od capcoma za stare fanove. Ako nisi igrao 1, 2 i 3 ili jesi pa ti se ne sviđa onda shvaćam da ti se i ovo neće sviđati. Meni su recimo te zagonetke, kako god glupe bile daleko zanimljivije nego da samo trčim okolo i ispaljujem metke. Odigrao sam ja i sve ove novije i nisu loše ali za pravog RE fana to je bezveze
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na