Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.01.2019., 08:11   #301
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,156
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Klasa optimist sam. Redux je bio ebački optimiziran o odnosu na LL a kamoli na 2033. Prvi 4A engine je bio ubojica. RT je tu za RTX-ice, ali uvjeren sam da Pascal bude svoje odradio.

Podijeliti ću sa vama plan. Dakle na steamu uzeti na dan izlaska i probati sat vremena. Ako bude radilo kako se spada, refundiram i uzmem za dvadesetak eura manje negdje drugdje (gold verziju pikiram). Ako ne bude radilo kako se spada, opet refundiram i čekam videotekarsku verziju

Either way, refundiram sa steama. Imate ili 2h gameplaya ili 14 dana, do čega prije dođete. Ne vidim bojazan u tome. Kupiš, probaš, refundiraš. Nisi nikog oštetio niti bi morao na ispovijed kod Anteta koji prodaje posvećene grafičke 1060 na njuškalu po 800 kuna. Tako da bez straha...

Sent from Usreo Mobara
Ne znam kako ekipa ovdje diše ali meni se ne gadi smanjiti neku postavku i dobit koji FPS više npr. sjene i AA i već imaš 15-20 FPS više (refleksije, motion blur su također na listi za odstrel).
ALi to je sve pod uvjetom da ovi điberi naprave postavke u igri kako spada a ne da zbuksaju sve iza jedne stavke ko i kod prijašnjih igara...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2019., 09:20   #302
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Klasa optimist sam. Redux je bio ebački optimiziran o odnosu na LL a kamoli na 2033. Prvi 4A engine je bio ubojica. RT je tu za RTX-ice, ali uvjeren sam da Pascal bude svoje odradio.

Podijeliti ću sa vama plan. Dakle na steamu uzeti na dan izlaska i probati sat vremena. Ako bude radilo kako se spada, refundiram i uzmem za dvadesetak eura manje negdje drugdje (gold verziju pikiram). Ako ne bude radilo kako se spada, opet refundiram i čekam videotekarsku verziju

Either way, refundiram sa steama. Imate ili 2h gameplaya ili 14 dana, do čega prije dođete. Ne vidim bojazan u tome. Kupiš, probaš, refundiraš. Nisi nikog oštetio niti bi morao na ispovijed kod Anteta koji prodaje posvećene grafičke 1060 na njuškalu po 800 kuna. Tako da bez straha...

Sent from Usreo Mobara
To ti je sad plan, ali kad počneš igrati... već vidim odgovor Steama: “Gospodine Brko, ne možete refundirati igru nakon 14 dana konstantnog gameplaya (kako je to uopće moguće, da li koristite neke droge?), tri prelaska i unlockanim svim achievementima. Jedino što Vam možemo dati je broj klinike za odvikavanje.”
Garro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.01.2019., 14:22   #303
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,298
Čudni su mi hardverski zahtjevi tipa recommend vs high kad je u pitanju dva CPU-a sa minimalnim napretkom. Ok, može proći 8gb vs 16gb ali opet smiješno gledati sa high na ultra jer izgleda gotovo nepromjenjeno. Udariš sa i9 i druga grafička.

Meni nekako je smiješno jer sam stekao dojam da nije testirano. Izgleda da netko u snovima zamišljao konfiguraciju
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2019., 14:51   #304
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
Ne znam kako ekipa ovdje diše ali meni se ne gadi smanjiti neku postavku i dobit koji FPS više npr. sjene i AA i već imaš 15-20 FPS više (refleksije, motion blur su također na listi za odstrel).
ALi to je sve pod uvjetom da ovi điberi naprave postavke u igri kako spada a ne da zbuksaju sve iza jedne stavke ko i kod prijašnjih igara...
Tak jasno. Na Shadow of Tomb Rider sam smanjio settings sa ultra na high i dobio istu kvalitetu slike samo bez suza i boosta fan speeda na 60FPS locku

Što se Metroa tiče, nikad ni LL Redux nisam kurio na max max postavkama jer stvarno nema razlike, barem mome oku vidljive. Znam da ima gurua i šamana koji vide razliku u jednom FPS-u no eto, nije me bog darivao takvim talentom pa nemam problema sa smanjivanjem jedne stepenice sa ultra tj poštelavanje settingsa a da nije sve max out.
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
To ti je sad plan, ali kad počneš igrati... već vidim odgovor Steama: “Gospodine Brko, ne možete refundirati igru nakon 14 dana konstantnog gameplaya (kako je to uopće moguće, da li koristite neke droge?), tri prelaska i unlockanim svim achievementima. Jedino što Vam možemo dati je broj klinike za odvikavanje.”
Da je 2012 ili 2013 u pitanju, vrlo vjerojatno danas, jako teško 2 ure dnevno max. Eventualno po noći kad ne spavam ali nadam se ružnom vremenu pa da onda češljam jer nemrem van.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2019., 15:14   #305
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova

Meni nekako je smiješno jer sam stekao dojam da nije testirano. Izgleda da netko u snovima zamišljao konfiguraciju

Zahtjevi su gotovo uvijek napisani kao da ih je netko izuzetno nestručan pisao, zato ih ne treba doživljavati ozbiljno. Kao što rekoh između nekih grafi za high/1080p i ultra/1440p ima 10-15% razlike. Ovo je još i dobro kakvih zna biti. Recimo fallout 4 za minimum pod isti koš stavlja quad phenoma i sandy i5, te grafe 550Ti i HD7870 (druga skoro duplo jača) itd...


Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Tak jasno. Na Shadow of Tomb Rider sam smanjio settings sa ultra na high i dobio istu kvalitetu slike samo bez suza i boosta fan speeda na 60FPS locku

Što se Metroa tiče, nikad ni LL Redux nisam kurio na max max postavkama jer stvarno nema razlike, barem mome oku vidljive. Znam da ima gurua i šamana koji vide razliku u jednom FPS-u no eto, nije me bog darivao takvim talentom pa nemam problema sa smanjivanjem jedne stepenice sa ultra tj poštelavanje settingsa a da nije sve max out.

Pa nemaš se čega bojati. RT naravno ide off i ako ne bojiš se sa ultra na high staviti (ili ugasiti/smanjiti gluposti poput motion blur i depth of field) to je to, imaš 60+ fps sigurno
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2019., 16:18   #306
max111
Premium
Moj komp
 
max111's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 542
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova

Pa nemaš se čega bojati. RT naravno ide off i ako ne bojiš se sa ultra na high staviti (ili ugasiti/smanjiti gluposti poput motion blur i depth of field) to je to, imaš 60+ fps sigurno
Čega se on ima bojati, lik ima predzadnju generaciju grafičke a i ostatak konfe je praktično sve skoro novo. Jedino ako pati da bude sve do daske ali očito da mu to nije važno. Ako kod mene bude radilo bar na srednjim i možda neke opcije na visokim postavkama na 1080p onda možemo pričati o super optimiranoj igri jer je grafička ipak starija a ostalo je još valjda dovoljno da gura dalje.
__________________

CPU Intel i7 6700K
MBO ASRock Z270 Extreme4
RAM Kingston HyperX (2x8GB)
VGA MSI GTX970 4G TF5
HDD (1TB Samsung F3, Samsung 960 EVO, WD Caviar Green 3TB)
PSU Corsair AX750W
Windows 10 x64
max111 je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2019., 21:47   #307
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Očito nisi nikada igrao Metro prilikom izlaska. Ništa ti ne znači gotovo najnovije i najjače kad je Metro u pitanju

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 28.01.2019. u 15:17.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2019., 23:08   #308
max111
Premium
Moj komp
 
max111's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 542
Odigrao sam ja svega prilikom izlaska vjeruj mi i Metro naravno. Pa koliko vidim ovdje se priča da je ova igra na tragu redux verzija znači optimizacija na najjače.
__________________

CPU Intel i7 6700K
MBO ASRock Z270 Extreme4
RAM Kingston HyperX (2x8GB)
VGA MSI GTX970 4G TF5
HDD (1TB Samsung F3, Samsung 960 EVO, WD Caviar Green 3TB)
PSU Corsair AX750W
Windows 10 x64

Zadnje izmijenjeno od: max111. 27.01.2019. u 13:04.
max111 je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2019., 10:04   #309
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
Opaki su zahtjevi....nakon sto gurnem blueray u svoju makinu jedina briga ce mi biti koji prst da stavim u uvo, desne ili ljeve ruke
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2019., 19:40   #310
sharyn
Premium
Moj komp
 
sharyn's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: grubišno polje
Postovi: 553
glasine kruze da će metro exodus biti primarno orijentiran na Epic launcer.
Nisam sretan
__________________
sharyn je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.01.2019., 19:44   #311
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,316
Citiraj:
Autor sharyn Pregled postova
glasine kruze da će metro exodus biti primarno orijentiran na Epic launcer.
Nisam sretan
Sad sam pogledao na Steamu, koje sranje su napravili!
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2019., 19:55   #312
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Nisu glasine, službeno je potvrđeno.

Ali:
"Yes - Metro Exodus will return to Steam and on other store fronts after 14th February 2020"

OK, taman dotad srede bugove itd., maknu Denuvo,
a i cijena će bit prihvatljivija

Primjenjivo i na druge igre, obzirom da su Epic ekskluzive vremenskog trajanja ..
nabijem ih, iz principa neću ništa tamo uzimati.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2019., 20:27   #313
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Može mali info, tko i što je taj Epic game launcher? I kako sad to đubre otima steamu igre?
I kako će sad ekipa koja je preorderala na Steamu, refund ili waiting time godinu dana?

Nisam preorderao, ali mislim da nebum kupil ni preko tih panjeva.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2019., 20:34   #314
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Epic Luncher, to ti je isto kao Origin itd. Smeće od clienta, zeza dosta, isti je kao Fornite luncher, ako ti to što znači

https://www.polygon.com/2019/1/28/18...e-exclusive-pc

Uglavnom, oni koju su kupili će dobiti neki key/igru na neki način, ostatak ekskluziva preko epic-a.

Uglavnom, sjebali su gadno.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2019., 20:37   #315
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Krasno. A što ako se danas kupi na steamu, moći će se igrat preko Steama ipak?

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2019., 20:38   #316
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Mislim da da.

Citiraj:
This means that Windows PC customers will not be able to buy Metro Exodus through Steam at launch, despite the game’s listing on Steam advertising pre-orders. “Any customer with an outstanding pre-order for Metro Exodus on PC through any digital retailer will receive their game as expected,” the announcement states.
Citiraj:
The Metro Exodus Steam page now notes that the game will be removed from Steam "later today... due to a publisher decision to make the game exclusive to another PC store. The developer and publisher have assured us that all prior sales of the game on Steam will be fulfilled on Steam, and Steam owners will be able to access the game and any future updates or DLC through Steam."
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2019., 20:47   #317
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ma KGJ. Na Steamu nedam 85 ojra za gold (a gold mi je u ciljniku). Vidjeti ćemo razvoj situacije 15.02 i keyeve sa raznih servisa za steam.
Ovaj Epic ... nema šanse da imam još jedan account na kojem ću imati jednu jedinu igru. Videoteka prvo a onda Steam za godinu dana ako nikako drugačije.

Fuck them, all of them.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2019., 20:54   #318
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Mogu vam reć sjebat će taj Epic dosta Steam. Dijele dosta dobre igre, dosta sam ih pokupio


Inače making of metro:


https://www.youtube.com/watch?v=zcoYtpfRPFI
https://www.youtube.com/watch?v=nGQfcTlCpTo
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2019., 21:07   #319
sharyn
Premium
Moj komp
 
sharyn's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: grubišno polje
Postovi: 553
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Epic Luncher, to ti je isto kao Origin itd. Smeće od clienta, zeza dosta, isti je kao Fornite luncher, ako ti to što znači

https://www.polygon.com/2019/1/28/18...e-exclusive-pc

Uglavnom, oni koju su kupili će dobiti neki key/igru na neki način, ostatak ekskluziva preko epic-a.

Uglavnom, sjebali su gadno.
ja ga koristim već dugo za subnauticu i nijedan problem nisam imao...

OT: Planirao sam uzet igru na dan izlaska; točnije poslužit se brkinom taktikom ali čini se da ću igru prvo probat iz videoteke.
PS: nakon koliko inače disejblaju denuvo?
__________________

Zadnje izmijenjeno od: sharyn. 28.01.2019. u 21:15.
sharyn je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2019., 21:51   #320
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Ovisi. Za neke igre par dana, za neke čak i po par mjeseci.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2019., 22:14   #321
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Upravo sam se ohladio od Metroa.

Zbilja mi se ne da imati i peti game client (uz Steam, Origin te ubisoft i blizz smeća), čekam da dođe u videoteke...
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2019., 22:20   #322
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,337
Potpuno podržavam svudje konkurenciju, pa i ovdje...

Nije dobro kada je netko previse dugo prvi u necemu
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2019., 22:42   #323
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Od ovog tipa “konkurencije” ispaštaju samo korisnici. To je kao da kažeš da je dobro što Napolitanke možeš kupiti samo u Konzumu jer eto, Konzum uzima najmanju maržu i Kraš od njih dobije najviše love. Ma yebem ti sve, ponudi Napolitanke u svim dućanima, cijene neka sami formiraju, a novčanici kupaca će ostalo sami odraditi.

Ako hoću Steamu dati 10$ više da bi imao cijelu Metro kolekciju na jednom mjestu, to je moj problem. Yebale ih third party ekskluzive...fuj.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2019., 22:45   #324
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor gunther Pregled postova
Potpuno podržavam svudje konkurenciju, pa i ovdje...

Nije dobro kada je netko previse dugo prvi u necemu
Kakva konkurencija? Pa ne vidiš da steam dobiva od toga postotak? Sve je to dogoveno, ne konkurencija.

Čista manipulacija. Koliko će ljudi od kupnje metroa još probati "besplatan" Fornite? Koji zarađuje milijune dolara mjesečno...
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2019., 23:19   #325
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Razočaran sam. Ne znam, jeboga Alija, cijenim 4 igre na svijetu trenutno tj koje me zanimaju: Metro, STALKER, Doom i F1.

Metro Last Light - 2013 u ožujku pushed back 60 dana, par dana prije launcha
STALKER 2 - 2011 trajno cancelan i onda najavljen za 2021, ali ne vjerujem dok ne vidim
Doom Eternal - 30.12.2018., pushed back ko zna kada, tijekom 2019, vjerojatno Q4 ili sami kraj

I sad ovaj Metro ide na neku levu platformu... letdown za letdownom. Žao mi je kaj nisam fan nekih sterilnih hiperprodukcija pa da se veselim svakom uzastopnom 08.11. Ali što je tu je.

EDIT: sa svih servisa gdje se mogu kupiti keyevi je maknuta. Ima key za Epic platformu. Za steam samo još na Steamu. 450 kuna... nedam
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Od ovog tipa “konkurencije” ispaštaju samo korisnici. To je kao da kažeš da je dobro što Napolitanke možeš kupiti samo u Konzumu jer eto, Konzum uzima najmanju maržu i Kraš od njih dobije najviše love. Ma yebem ti sve, ponudi Napolitanke u svim dućanima, cijene neka sami formiraju, a novčanici kupaca će ostalo sami odraditi.

Ako hoću Steamu dati 10$ više da bi imao cijelu Metro kolekciju na jednom mjestu, to je moj problem. Yebale ih third party ekskluzive...fuj.

Upravo to. Imam sve 4 igre sa SVIM ačivmentima i sa preko 500h u svakoj na steamu. I želim tamo imati i Metro Exodus. Ali eto, para vrti gdje burgija neće, kaže stara narodna. Ali moglo je biti još gore - mogao je EA kupiti franšizu.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 28.01.2019. u 23:30.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2019., 23:34   #326
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Ja se bojim da igra neće biti na tragu prve 2, iskreno.
Video me nije oduševio, nije ostavio onaj mračan Artyom štih, previše mi je to sve boja i svijetla za jedan Metro. Još sada ovaj Epic. Ako uzmem konfu onda ću iz videoteke potegnuti, za PS će igra biti preko 500kn, a to neću dati ziher.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2019., 23:39   #327
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Samo se nemojmo nadati da će videoteke skoro imati u ponudi to. Dakle tamo negdje oko usrksa možda.
Kakav hladan tuš, ne mogu vjerovati. Gora vijest od ove bi bila jedino da sad netko kaže da Doom Eternal izlazi ipak 2020...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2019., 23:42   #328
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,337
A vi želite imati sve na jednom mjestu, a developeri zele placati manju naknadu...

Neka steam smanji proviziju pa cete imati sve na jednom mjestu...

DA sam developer naravno da trazim povoljniju trgovinu koja me manje dere, a steam dere, to sto vas to ne smeta, to je ok, vas novac, ali mislim da to proizvodjace smeta dobro

Čudna mi je ta fetižacija game launchera, tipa, moram imati sve od AMD-a ili obavezno nvidia/Intel combo...
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2019., 23:49   #329
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Previše ste se vezali za jednu platformu, nekakvo kolekcionarstvo. Koga boli kuki gdje je, let it go
Sve to ona "white people problems..."

U mojim očima steam nije ništa bolji od svih ostalih, sve je to isti kuki
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2019., 23:57   #330
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor gunther Pregled postova
Potpuno podržavam svudje konkurenciju, pa i ovdje...

Nije dobro kada je netko previse dugo prvi u necemu
Samo što ovo nije konkurencija nego ucjena - ili ćeš kupiti kod nas, ili ne igraš (dobro, do daljnjega - ali svejedno, poanta je u forsiranoj ekskluzivnosti).

Konkurencija bi bila da svi imaju u ponudi u isto vrijeme,
pa se servisi natječu tko će više privući kupce kojekakvim pogodnostima (popustima, bonusima i slično).
Origin, Blizznet, Ubisoft - prodaju svoje igre isključivo na svom servisu,
i to je okej; Metro, međutim, nije Epicova igra ..




@ Brko

Što se Dooma tiče - pripremi se na još jedan servis,
jer će i Bethesda po svoj prilici šibati svoj.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na