Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.10.2008., 13:59   #1
VistaMan
Premium
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 27
The adventures began - Novi TV(i) , MaxTv , kabelska i dvb-t

Pozdrav ekipo.Ovdje me uputila ekipa jer kažu da su tu najjžešći eksperti koji barataju svime što ima struje.

Pa da počnem svoju priču.

U mojoj dnevnoj sobi sobi stoji jedna kanta.Ta kanta je ofo neki televizor , a zapravo je Phillips Tv star 20 godina.Zvuk otkazuje , slika je kaos i nekada zna nešto pregoriti.Taj Tv je priključen na kabelsku od bnet a ta kabelska je sve osim kabelske.U mojoj ulici od predviđenih 30 i nešto programa dobivamo 15 od koji je pola za šekret.

U drugoj (mojoj) sobi imam "pristojni" Quadro Tv koji je ok.Nije star više od 10 godina ali je isto kanta.E u toj sobi imam MaxTv.Tu je sve u redu ali kada se neš modernizira i ja moram uskočiti o taj vlak.

Evo takva je situacija a sada par pitanja :

1. Idem danas ako ću moći kupiti novi TV tj. dva nova TV-a , oba dva neka budu LCD , do 82 a drugi može biti i veći (100+ za dnvenu sobu ) iz ve-mila , gramata ,metroa ili gdje god vi znate da je dobro.

2.Što preporučate umjesto ove šrotne kabelske?Ja imam na umu dvb-t jer sada je u ve-milu neka akcija , Phillisov LCD TV za 3.6 k kuna + taj dvb-t uređaj:
http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?sifra=4020368
...živim u zagrebu tj kvart špansko...
za MaxTv mi se neda provlačiti kablovi i davat 1200 kuna za još jedan reciver njihov...

3.Glede nekih stalaka koji se ugrađuju na zid (da mi TV bude na zidu) što preporučujete...

4.Također ako postoji neki tanki DVD playeri koji idu na zid bio bi zahvalan . i neki pokrivači žice da se ne vidi ako će biti na zidu a šteker i dvd player su ispod TV-a....

5.Slušalice .... tata oće neke bežične , gledao sam ove :
http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prika...=0&Sifra=42385
upiko bih ih u telku po nochi a iz komp bi poslužile ...

EKIPO i unaprijed
VistaMan je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2008., 14:52   #2
Kristijan_7
Just don't give a fuck
 
Kristijan_7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 764
Samo mali info (blagi OT): imaš u Metro-u na akciji 94cm Samsunga sa DVB-T tunerom za iste pare. Neznam koji je bolji, al eto, da znaš. Iste pare, 12cm više...
__________________
“One morning I shot an elephant in my pajamas. How he got into my pajamas I'll never know.”
Kristijan_7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.10.2008., 15:02   #3
VistaMan
Premium
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 27
ok fala na informaciji , svi svajeti i informacije su dobrodošli..
hvala još jedanput!
VistaMan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na