Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.05.2007., 18:35   #1
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
Red face DVD Menu Editor

znači ja imam par videa svaki u svom .vob fajlu veličine 700MB (rađeno sa Super DVD Creator 9.20) i sve super radi - i ja bih htio neki drugi Menu Editor (pošto mi je ovaj gore navedeni) "preslab" za to područje pa bih htio neki u koji bih mogao raditi menue, npr. naziv videa (znači bit će ih više na jednom DVD-u) te ispod njega SS videa gdje bi se klik na taj SS pokrenuo taj video, također da je pozadina (di su glavni menui) neki također video koji se stalno ponavlja kad dođe do kraja te da ima opcija pozadinske muzike (također di su glavni menui)

nadam se da ste me skužili


p.s. cijena nije bitna
svebee je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2007., 08:13   #2
mrga
all you need is freeware
Moj komp
 
mrga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Stolica
Postovi: 896
DVDLab Pro, s njim možeš napraviti praktički sve što vidiš na komercijalnim dvdima, a imaš od iste tvrtke i menu editor
__________________
Ovo je potpis.
mrga je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.05.2007., 16:46   #3
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
evo "slučajno" išao skidat Photoshop sa Adobeove stranice ( ) i tam sam videl "Adobe Encore 2.o" i reko idem videt kaj je to - i mogu reć fenomenalan program al za mene "malo" zaheban al lagano se učim

bum probal i ovaj DVDLab Pro - tnx. na prijedlogu
svebee je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2007., 18:00   #4
mrga
all you need is freeware
Moj komp
 
mrga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Stolica
Postovi: 896
Citiraj:
Autor zahpic Pregled postova
evo "slučajno" išao skidat Photoshop sa Adobeove stranice ( ) i tam sam videl "Adobe Encore 2.o" i reko idem videt kaj je to - i mogu reć fenomenalan program al za mene "malo" zaheban al lagano se učim
tu baš uskače DVDLab - jednostavan da ga mogu i potpuni početnici koristiti, a opet užasno kompleksan da ga mogu i profesionalci
__________________
Ovo je potpis.
mrga je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2007., 16:51   #5
Stormbreaker
---
Moj komp
 
Stormbreaker's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: -
Postovi: 527
Stormbreaker je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2010., 17:32   #6
Rebel
Premium
 
Rebel's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 96
Da malo oživim temu - koji bi bio danas bio najbolji program za izradu svojih dvd menija?
Trebao bi mi neki gdje bi mogao ubaciti svoj neki dizajn, znači da nije sve predefinirano.
DVD bi imao glavni meni sa 2-3 podmenija, a svaki podmeni bi sadržavao tekst i fotke.
Kakav je Adobe encore? Da li bi mi ga bilo teško koristiti ako napredno koristim Photoshop, a dobro se snalazim i u Illustratoru?

Bonus pitanje Kako napraviti dvd label? Znam da se može pržiti (postoji li samo Lightscribe?). Postoji li alternativa u obliku naljepnica? Kakve je uopće kvalitete sprženi label (npr. našao sam u vemilu ovu pržilicu: DVD+RW/-RW/R9/RAM LG GE20LU10, Lightscribe, externi USB2.0, retail, za 419,00 kn ).

Zadnje izmijenjeno od: Rebel. 06.09.2010. u 18:22.
Rebel je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na