Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 03.07.2008., 14:49   #421
swordfish
aka: N.W.S.K. b_buha
 
swordfish's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 214
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Kad već druge teme nema, moram ovdje pitat. Vozi li itko od vas ovdje automatika, tj. poluautomatika? Starci iz Njemačke dofurali Smarta kao treći auto u familiji i šalta se onim čudom od joysticka na plus i minus ( to se kod smarta označava kao šaltgetriba, dakle ručni mjenjač ). Ne znam kako ću se naviknut na vožnju bez kuplunga, ali zanima me treba li kod mijenjanja brzine u višu maknuti nogu s gasa ili to sve šljaka kao i kod običnih automatika, dakle, nogu do poda i deri.
imam alfu sa slicni mjenjacem, mjenjam na punom gasu, samo sam cuo da smartovi imaju veliki delay tj mjenja sporije nego ruka i dosta mu treba od rtrenutka kad stisnes komandu do trenutka kad on uopce pocinje mjenjati. kod mene ide sve trenutno. mozda iz trece u cetvrtu nije brze od ruke ali iz 4 u 5 je. za po gradu mila majka jedino pazi kad ides prema raskrizju ili bilo gdje drugo kad mislis stati, da nebis instiktivno lijevom nogom kvacilo isao stisnuti jer ces opaliti po kocnici i stati na mjestu a iza ce biti sinfonija trubljenja i spominjanja majki i oceva. ne nije mi se to dogodilo pozrav ekipi na vezici
__________________
u alkoholu sigurno ima ženskih hormona , jer ja kad popijem ne znam voziti auto i počnem pričati gluposti.....
swordfish je offline  
Staro 03.07.2008., 15:04   #422
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Citiraj:
Autor swordfish Pregled postova
imam alfu
voč maj sig
Uber Gosu je offline  
Staro 15.08.2008., 14:57   #423
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Zna li netko tko u Zagrebu plaća reklamiranje preko automobila? Dakle, dam auto da nalijepe reklame na njega, a oni meni mjesečno lovu, taman da si benzin pokrijem. Dobio sam letak prije par mjeseci, ali sam ga izgubio i sad ne znam gdje se mogu prijaviti za to. Ako netko slučajno zna, bio bih jako zahvalan.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 11.09.2008., 17:10   #424
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,300
Godišnji izvještaj:

Evo prošla još skoro jedna godina. Neznam koliko točno Zafira ima ali probližava se 200000 km. Do kraja godine će biti toliko kako izgleda. Izgorio je alternator. Utvrdili su da je tvornička greška. Preslab je za taj auto i za elektroniku. Naravno garancije više nema. Kupljen novi. Cijena: 6000 kn.
Sve ostalo za sad u redu. Redoviti servisi i sve to. Nikakve zamjerke nemam na auto. Unutrašnjost je jako ušćuvana s obzirom koliko ljudi se vozilo i na kilometražu. Isto tako i karoserija je u redu. Čujemo se sljedeće godine.
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline  
Staro 13.09.2008., 22:30   #425
Valg
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: City
Postovi: 1,404
Valg je offline  
Staro 22.11.2008., 16:09   #426
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI - iskustva

Pozdrav ekipa,

Molim vas ako netko ima iskustava s Opel Zafirom 2005.g > , 1.9 CDTI 120 KS, da napiše. Zanima me taj automobil jer mi je to sad za trenutni budget bestbuy. Uzeo bih polovno vozilo, 2005. godina sa 100 000 km. Problem je što ja vjerujem samo i jedino japancima :-). Na netu nisam pročitao ništa loše za Zafiru ali ima dosta oprečnih tvrdnji oko potrošnje diesela, Zaključuijem da troši cca 7-8.5 L 100km kombinirano.


Hvala unaprijed.
__________________
Jak ko rakija!
Darth Vader je offline  
Staro 22.11.2008., 16:28   #427
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Susjed mi ima zafiru, a ja astru karavan s jačim motorom. Potrošnja prosjek je 7.5l
Što se tiče samog auta, susjed se nije na ništa žalio, i taj je motor dobar i nema nikakvih problema. Eto ako sam pomogao, super
__________________

domy1 je offline  
Staro 22.11.2008., 18:20   #428
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
@domy1

Hvala ti, svaki komentar je dobro došao.


Ostali molim komentirajte ako imate iskustva ili poznate nekoga tko vozi Zafiru.
__________________
Jak ko rakija!
Darth Vader je offline  
Staro 22.11.2008., 19:48   #429
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
Citiraj:
Autor Darth Vader Pregled postova
Pozdrav ekipa,

Molim vas ako netko ima iskustava s Opel Zafirom 2005.g > , 1.9 CDTI 120 KS, da napiše. Zanima me taj automobil jer mi je to sad za trenutni budget bestbuy. Uzeo bih polovno vozilo, 2005. godina sa 100 000 km. Problem je što ja vjerujem samo i jedino japancima :-). Na netu nisam pročitao ništa loše za Zafiru ali ima dosta oprečnih tvrdnji oko potrošnje diesela, Zaključuijem da troši cca 7-8.5 L 100km kombinirano.


Hvala unaprijed.

mislim da ako bolje procitas ovaj topic budes vidio da je autor uzeo bas Zafiru i da ju redovitno na skvaih godinu dana samo hvali (nisam siguran ali mislim da je bas zafiru uzeo)

a sto se potrosnje tice to najvise ovisi i tome kako se vozi auto,,,

ja u prosjeku trosim 1l manje od starog na passatu 1.9TDI 90KS 2000. god, a ni on ni ja ga nestedimo na gasu


pogledaj par stranica unazad mislim da ima jedan poveci post bas o Zafiri
speedy-3 je offline  
Staro 23.11.2008., 09:15   #430
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
Ma ako uzmem opel prijatelji će mislit da mi nisu sve vile na broju :-) , uvijek zagovaram japanca. No, šalu na stranu, dobijem 5 godina garancije, doduše onaj sistem 100%, 90% itd l ali 5 kuka oni samnom održavaju vozilo i to je ubiti uz cijenu najvažniji adut kod mene za tu polovnu zafiru.
__________________
Jak ko rakija!
Darth Vader je offline  
Staro 06.02.2009., 11:56   #431
marko_zg
Premium
Moj komp
 
marko_zg's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 243
evo malo citam ove postove i nemogu vjerovat sta se tu sve pise. ovdije postoji npr jedan covjek kojemu nemogu rec da se ne kuzi u automobile ali npr rec da toyotin d4d i hondin dizel su najbolji na svijetu a onda nakon toga rec da opelov 1.7cdti nije bas najbolji ne drzi vodu. naime tom istom autoru tog teksta koji nosi nadimak speedy-3 ovom prilikom porucujem da je isti taj hvaljeni cdti motor u hodni civic zapravo isuzuov motor te da je isti ko u astri. sto znaci honda civic i opel astra 2 ista motora. plus kako covjeku mozete govoriti da ta ista astra nije dobar izbor i nuditi mu neke japance kada ta astra ima spoj 2 najbolje stvari u autoindustriji. japanski motor i njemacki lim i robusnost i iznad svega europski dizajn. po meni astra best buy sta je potvrđeno i prodajnim rezultatima, pogotovo sada kada opel daje 5-godina produzeno jamstvo. i tu su presli japansku konkurenciju. eto tolko od mene nadam se da nece biti ljutnje itd.

Zadnje izmijenjeno od: marko_zg. 06.02.2009. u 12:20.
marko_zg je offline  
Staro 06.02.2009., 13:43   #432
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor marko_zg Pregled postova
evo malo citam ove postove i nemogu vjerovat sta se tu sve pise. ovdije postoji npr jedan covjek kojemu nemogu rec da se ne kuzi u automobile ali npr rec da toyotin d4d i hondin dizel su najbolji na svijetu a onda nakon toga rec da opelov 1.7cdti nije bas najbolji ne drzi vodu. naime tom istom autoru tog teksta koji nosi nadimak speedy-3 ovom prilikom porucujem da je isti taj hvaljeni cdti motor u hodni civic zapravo isuzuov motor te da je isti ko u astri. sto znaci honda civic i opel astra 2 ista motora. plus kako covjeku mozete govoriti da ta ista astra nije dobar izbor i nuditi mu neke japance kada ta astra ima spoj 2 najbolje stvari u autoindustriji. japanski motor i njemacki lim i robusnost i iznad svega europski dizajn. po meni astra best buy sta je potvrđeno i prodajnim rezultatima, pogotovo sada kada opel daje 5-godina produzeno jamstvo. i tu su presli japansku konkurenciju. eto tolko od mene nadam se da nece biti ljutnje itd.

Milsim da si malo pobrkao stvari.Honda nema u ponudi taj motor vec 2.2 i to je njihov proizvod.Sto se tice tog motora 1.7 iz Opela on je dio koncerna GM i ugradjuje se u sve modele tog koncerna.Onaj manji dizelski motor 1.3 u Opelu je zapravo Fiatov motor jer je jedno vrijeme i Fiat bio dio GM, tj skupa su radili na razvoju auta Grande Punto i Corse.Zapravo na ta dva auta neki djelovi su indenticni radji smanjivanja troskova proizvodnje.
RAUL je offline  
Staro 06.02.2009., 14:00   #433
-POP-
Eddie
Moj komp
 
-POP-'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 5,490
1.7DTI 75KS je Isuzuov. Za nove CDTI ne znam. A ovo 100+ KS su talijanska smeća.
__________________


Intel E5450 E0 @455X9=4005MHz 1.36V // H2O Corsair H100 @low
Asus P5Q-E P45 @1.2V @Ket's 2101 bios
4X2Gb G.Skill 4GBPQ @890MHz 15-5-5-5 1.82V
Gigabyte HD5850 1Gb @960/5100MHz 1.088V @Scythe Musashi
Samsung 250GB 850 EVO // Seagate 3000GB DM001 // Samsung 500GB T166S @2X Scythe Himuro
Lian Li PC-P50 ArmorSuit // Corsair VX450W // DVD-RW LG GH24NSB0
White Shark Commandos @red switch // Logitech MX518 @blue led
AOC Q3279VWF 31.5"


Rotel RC972 // 2X Rotel RB971 @bridged // Audio Epilog Peyote // Raiz Peyote stands
M2Tech Young DSD DAC // Audioperformance Power Supply by Apparatus
Ixos Gamma Geometry 6003 // Transparent Audio The Link 200 // Kimber PBJ
Nobsound NS-01G PRO // Acoustic Energy AE100² // Asus Xonar U7 // Ixos XHS243W
Sony KD-65XH9096 // Nvidia Shield (2017) // Logitech Z-5500 sub & Focal Sib satellites
Logitech Z-10 // Logitech Z-2300 // Sennheiser HD205
-POP- je offline  
Staro 06.02.2009., 15:14   #434
swordfish
aka: N.W.S.K. b_buha
 
swordfish's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 214
moras imati stvarno veeeelika muda ici tako fejmati i napisati za fiatov 1.9 diesel da je smece....ccccc a ljudi izmislili common rail, cak je i veliki vw prasao na taj sistem dobave goriva, ali dobro svakom svoje. sto se tice zafire samo da ti kazem, kao i za svaki polovni diesel da pazis na stvarne kilometre, evo jedan poznanik je bas uzeo zafiru, neznam tocno koji motor, znam samo da je diesel i u pola godine mu je pukla klipnjaca (naravno probila je blok((), pa ventili i sad oped cujem da mu je nesto riknulo ali neznam sad sta.. uglavnom oprez sa polovnjakom, vjerovatno ces ionako uzeti od neke autokuce, jer nevjerujem da netko danas ima toliko casha pa trazi sto vecu garanciju na mehaniku. mozda najbolje da uzmes od ovlastenog opelovog dilera auto jer njima je ipak stalo do dobrog glasa a i imaju sigurno u ponudi nesto sta je netko mjenjao staro za novo pa dobijes koliko toliko normalno potroseno auto a ne neko bivse taxi vozilo iz italije

edit: cdti su fiatovi motori, mozda si ti 'pop' mislio na VM motore koji su se prije stavljali u opela, to jesu smeca
__________________
u alkoholu sigurno ima ženskih hormona , jer ja kad popijem ne znam voziti auto i počnem pričati gluposti.....
swordfish je offline  
Staro 06.02.2009., 15:40   #435
Scorpius
Premium
Moj komp
 
Scorpius's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 393
Zna itko od vas čiji su motori u Vectri C (al prvi model, 2002-2004, prije "zatezanja bora")
Pitanje se odnosi na Turbodiesel 2.2 DTI od 125 HP
__________________

Scorpius je offline  
Staro 06.02.2009., 15:50   #436
swordfish
aka: N.W.S.K. b_buha
 
swordfish's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 214
e to ti je mislim VM-ov motor.. imao mi ga frend u starijoj vectri, kupljena nova i na 50000 je turbina pocela ulje gutati, imali su ful velikih problema sa njom i prodali je... ali 100 ljudi 100 cudi, a tako je i sa motorima u autu. to nis ne mora biti pravilo. kako te posere ili kakav ti je horoskop je jako vazno
__________________
u alkoholu sigurno ima ženskih hormona , jer ja kad popijem ne znam voziti auto i počnem pričati gluposti.....
swordfish je offline  
Staro 06.02.2009., 15:57   #437
Scorpius
Premium
Moj komp
 
Scorpius's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 393
VM?
__________________

Scorpius je offline  
Staro 06.02.2009., 16:05   #438
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Citiraj:
Autor Scorpius Pregled postova
VM?
valda misli gm-ov
Problem je offline  
Staro 06.02.2009., 16:10   #439
swordfish
aka: N.W.S.K. b_buha
 
swordfish's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 214
a to ti je neka talijanska firma sta je proizvodila, mozda i dalje proizvodi, nemam pojma, diesel motore i imali su ih opeli, fiati i alfe... zbog tih motora sve do nedavno nitko nije mogao zamisliti 'pravu' alfu diesel. vrhunac ponude je bio trocilindras od 1800 kubika u alfi 33. tomo vinkovic je radio mirnije. nisam sad siguran dal je to vm-ov motor u toj vectri ali lako moguce... ali nemoras se sad misliti, necu uzeti to jer je to mozda vm-ov motor, sigurno nisu to toliko losi motori kad su se i dalje ugradivali.... nisam nikada imao niti vozio tako da nisam kompetentan za trabunjanje o tome. znam samo ove 'urbane legende'
__________________
u alkoholu sigurno ima ženskih hormona , jer ja kad popijem ne znam voziti auto i počnem pričati gluposti.....
swordfish je offline  
Staro 06.02.2009., 16:13   #440
swordfish
aka: N.W.S.K. b_buha
 
swordfish's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 214
Citiraj:
Autor Problem Pregled postova
valda misli gm-ov
ma nije, mislio sam na VM, mislim, mozda grijesim i mozda je to bas neki gm proizvod ali koliko se sijecam mislim da je to bas vm-ov motor i da gm nikada nije ni imao svoj diesel, nego ili isuzu ili vm a sada ili fiat ili isuzu. nemogu bas sad googlati jer sam spojen preko modema tako da taj uzitak prepustam vama
mislim da ce ona enciklopedija pomoci
__________________
u alkoholu sigurno ima ženskih hormona , jer ja kad popijem ne znam voziti auto i počnem pričati gluposti.....
swordfish je offline  
Staro 06.02.2009., 16:15   #441
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
moram priznati da sam sad prvi put cuo za njih
Problem je offline  
Staro 06.02.2009., 16:20   #442
Scorpius
Premium
Moj komp
 
Scorpius's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 393
Očito u Vectri nije njihov motor. Nije na popisu
__________________

Scorpius je offline  
Staro 06.02.2009., 16:27   #443
swordfish
aka: N.W.S.K. b_buha
 
swordfish's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 214
zaheb a vidis bio sam siguran... pretpostavka, majka svih zajeba
__________________
u alkoholu sigurno ima ženskih hormona , jer ja kad popijem ne znam voziti auto i počnem pričati gluposti.....
swordfish je offline  
Staro 06.02.2009., 19:39   #444
marko_zg
Premium
Moj komp
 
marko_zg's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 243
opel ima za sve dizel motore naziv cdti, ima 1.3cdti to je fiatov motor, ima 1.7 isuzu i 1.9 alfa. nego kada smo kod honde, honda je u civic novi ugradjivala 1.7cdti isuzuov motor a u accord 2.2 koji nije isuzuov, prosurfajte malo sta pokrece neunistivi civic heheheheh



Fresh from a mid-term facelift, the Civic range has offered the 1.7 CTDi engine since 2002. As the Accord’s i-CTDi was Honda’s first foray into the world of diesel – remarkable for a company that produces more than 10 million engines a year – the Civic’s motor was sourced from elsewhere (Isuzu) and after some fettling from Honda was agreed to be suitable for sale in a Civic.
marko_zg je offline  
Staro 06.02.2009., 20:06   #445
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor marko_zg Pregled postova
opel ima za sve dizel motore naziv cdti, ima 1.3cdti to je fiatov motor, ima 1.7 isuzu i 1.9 alfa. nego kada smo kod honde, honda je u civic novi ugradjivala 1.7cdti isuzuov motor a u accord 2.2 koji nije isuzuov, prosurfajte malo sta pokrece neunistivi civic heheheheh



Fresh from a mid-term facelift, the Civic range has offered the 1.7 CTDi engine since 2002. As the Accord’s i-CTDi was Honda’s first foray into the world of diesel – remarkable for a company that produces more than 10 million engines a year – the Civic’s motor was sourced from elsewhere (Isuzu) and after some fettling from Honda was agreed to be suitable for sale in a Civic.
Daj frajeru smiri se malo. Usporedujes opepela i Hondu.

To su dvije filozofije. Druga je stvar to sto je honda morala napraviti takav potez da mozda proda neki auto i raji (note: kupci opela) koja hoce traktor pod haubom. Budi siguran da taj manji dizel u hondi nece imat nitko tko kupuje hondu za ono za sto honde sluze.
Fleks je offline  
Staro 06.02.2009., 21:43   #446
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Joj micek kako volim kad pljujes po tom famoznom oPelu, samo se sjeti vožnjice u Vectri 1,9 CDTI dignute na 192ks i 420Nm. Ne, nisi plakao
Btw, i na 90k km vozi ko nov...A i ja sam sam skeptičan bio prema tolikom prednabijanju za običan 1,9 diesel motor
Sam Fischer je offline  
Staro 06.02.2009., 21:45   #447
marko_zg
Premium
Moj komp
 
marko_zg's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 243
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Daj frajeru smiri se malo. Usporedujes opepela i Hondu.

To su dvije filozofije. Druga je stvar to sto je honda morala napraviti takav potez da mozda proda neki auto i raji (note: kupci opela) koja hoce traktor pod haubom. Budi siguran da taj manji dizel u hondi nece imat nitko tko kupuje hondu za ono za sto honde sluze.

bez ljutnje frende honda je auto ko i svaki drugi i nista manje niti vise od toga, kolko je opel diesel traktor i wv diesel traktor tolko je i honda i tu svaka rasprava zavrsava. i jedni i drugi imaju konje za trku i diesele za stednju, tako da je uopce o ikome glupo govoriti u negativnom kontekstu, ja se npr ne vezem za marku auta jer svaakih par god promjenim auto tako da ne bi bilo bilo da nesto hvalim puno opel ali da ne valja to nemoze nitko tvrditi isto kao sto nemoze tvrditi da honda ne valja.
marko_zg je offline  
Staro 06.02.2009., 21:48   #448
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Joj micek kako volim kad pljujes po tom famoznom oPelu, samo se sjeti vožnjice u Vectri 1,9 CDTI dignute na 192ks i 420Nm. Ne, nisi plakao
Btw, i na 90k km vozi ko nov...A i ja sam sam skeptičan bio prema tolikom prednabijanju za običan 1,9 diesel motor
Ti si frajeru ANOMALIJA. Nemam pojma kak, ali ti si iznimka i to sam ti vec rekao 298 puta i moram ponovo. Nemas veze sa opelasima i totalna si suprotnost od svih ostalih, nemam pojma na koju foru, ali si neobjasnjiv
Fleks je offline  
Staro 07.02.2009., 16:20   #449
swordfish
aka: N.W.S.K. b_buha
 
swordfish's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 214
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Joj micek kako volim kad pljujes po tom famoznom oPelu, samo se sjeti vožnjice u Vectri 1,9 CDTI dignute na 192ks i 420Nm. Ne, nisi plakao
Btw, i na 90k km vozi ko nov...A i ja sam sam skeptičan bio prema tolikom prednabijanju za običan 1,9 diesel motor
ma cek, cek... o kojem je tu dieselu rijec, nekom cipanom 1.9 ili o ovom novom sa dve turbine??!!
__________________
u alkoholu sigurno ima ženskih hormona , jer ja kad popijem ne znam voziti auto i počnem pričati gluposti.....
swordfish je offline  
Staro 07.02.2009., 16:25   #450
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor swordfish Pregled postova
ma cek, cek... o kojem je tu dieselu rijec, nekom cipanom 1.9 ili o ovom novom sa dve turbine??!!
chipan naturpijan kod gabreka.
Fleks je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na