Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.06.2012., 18:32   #91
z33
Premium
Moj komp
 
z33's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 109
Citiraj:
Autor MrSkoetman Pregled postova
Znači:

EXTRA total+ S za mlade - 62.50 kn
Opcija Flat - 50.00 kn
Radijska frekvencija - 10.00 kn
= 122.50 kn/mj

I dobije se kaj?

Flat prema svim mrežama. Pravi flat ili kak to T-Mobile obično zna napravit: X minuta unutar T-a, Y prema fiksnim mrežama, a Z prema ostalim mobilnim?

Za data piše da je unlimited. Do kolko je unlimited u full brzini, odnosno nakon kolko shapeaju na 64/64 kbps?

I s tom Opcijom Flat isto nema uspostave poziva?
Sve ti pise na t-mobile stranici. Sa flat opcijom imas neogranicen broj minuta i sms-a prema svim mrezama, pokretnim i ne pokretnim. A internet je kao i do sad, je flat ali smanje brzinu nakon 512 potrosenih megabajta. A uspostave poziva nema uopce, sa ili bez flat opcije.
z33 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2012., 18:35   #92
zag0
Premium
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 128
Citiraj:
Autor z33 Pregled postova
Sve ti pise na t-mobile stranici. Sa flat opcijom imas neogranicen broj minuta i sms-a prema svim mrezama, pokretnim i ne pokretnim. A internet je kao i do sad, je flat ali smanje brzinu nakon 512 potrosenih megabajta. A uspostave poziva nema uopce, sa ili bez flat opcije.
Zašto bi onda netko uzeo tarife M/L/XL/XXL + Flat Opciju? Radi jeftinijeg uređaja?
zag0 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.06.2012., 19:07   #93
z33
Premium
Moj komp
 
z33's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 109
Citiraj:
Autor MrSkoetman Pregled postova
Zašto bi onda netko uzeo tarife M/L/XL/XXL + Flat Opciju? Radi jeftinijeg uređaja?
Da, jedino to i eventualno 1GB brzog interneta
z33 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2012., 19:10   #94
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor MrSkoetman Pregled postova
Zašto bi onda netko uzeo tarife M/L/XL/XXL + Flat Opciju? Radi jeftinijeg uređaja?
Da, izgleda da su se tu zahebali. VIP i Tele2 ih je stavio pred gotov čin, pa su nekako ovu ponudu napravili zbrda-zdola.

Čovjek iz T-Mobile mi je rekao kako su promptno morali nešto napraviti i odgovoriti na ponudu konkurenta inače im se ne bi dobro pisalo.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2012., 20:47   #95
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Pa da,evo juče smo ja i 2 lika i jedna trebica prebacivali brojeve,šta u VIP šta u Tele2....i nisam požalio,iako me nagovaral lik na šalteru....ne fala
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2012., 14:41   #96
Bezecinho
Premium
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: HR
Postovi: 148
Po meni, nakon višesatnog vaganja, za mlade do 28.g najpovoljnija je ova nova T-mobile tarifa EXTRA TOTAL S+, sa 50% popusta za mlade.

Uglavnom, za mjesečnu naknadu od 62,50kn + 10,00kn radijske frekvencije = 72.50kn dobije se 1000 minuta prema t-mobile i t-com mreži, 150 minuta prema ostalim mrežama BEZ uspostave poziva, flat internet (512mb) po max brzini i 50 sms-ova.

Za dodatnih 25,50 kn može se aktivirati 300 sms/mms unutar T-mobile mreže, ILI za 50,00kn opcija FLAT za neograničene sms/mms, pozive, prema svim mrežama!

U biti, korisnik može birati pretplatu, 72,50kn, 98,00kn, ili 122,50kn, ovisno koji su mu mjesečni apetiti.

Meni je do sada u extra total s račun bio oko 160,00kn-170,00kn jer sam imao brdo kratkih poziva pa me uspostava pojela, u extra total s+, ću zasigurno prešparati barem 50,00 - 70,00kn mjesečno. Na prvu ruku, odlično!
Bezecinho je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2012., 14:35   #97
Feyd
hungry, for a little more
 
Feyd's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 227
Citiraj:
Autor Bezecinho Pregled postova
...i t-com mreži...
Mislim da nije prema T-Com fiksnoj. Bar sam ja tako shvatio iz onoga što piše na netu.
Feyd je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2012., 16:35   #98
Bezecinho
Premium
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: HR
Postovi: 148
Citiraj:
Autor Feyd Pregled postova
Mislim da nije prema T-Com fiksnoj. Bar sam ja tako shvatio iz onoga što piše na netu.
Piše, citiram: "U mjesečnu naknadu uključeno je neograničeno telefoniranje untar T-Mobile HR mreže i prema T-Com fiksnoj mreži u Hrvatskoj, te 150 minuta razgovora prema svim ostalim mobilnim i fiksnim mrežama."
Bezecinho je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2012., 12:08   #99
Feyd
hungry, for a little more
 
Feyd's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 227
Citiraj:
Autor Bezecinho Pregled postova
Piše, citiram: "U mjesečnu naknadu uključeno je neograničeno telefoniranje untar T-Mobile HR mreže i prema T-Com fiksnoj mreži u Hrvatskoj, te 150 minuta razgovora prema svim ostalim mobilnim i fiksnim mrežama."
Gdje to piše?

Ja sam iz ovoga zaključio da nije uključeno.

Feyd je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2012., 15:56   #100
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,730
27. U tarifnim modelima (naziv) HT zadržava pravo onemogućiti korištenje VoiP I MoiP usluga svojim
krajnjim korisnicima. HT će navedene zabrane primjenjivati od 31.siječnja 2013.godine.

Ovo je netko stavio na jedan drugi forum... nadam se da nece poceti takva praksa i kod drugih operatera.
rendula je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.06.2012., 01:04   #101
Bezecinho
Premium
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: HR
Postovi: 148
@Feyd

Kad klikneš na opciju u tablici, pojavi se mali prozorčić u kojem piše ovo o čem govorim. Evo i slike. Sad ak ga muljaju, muljaju ga.

Bezecinho je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2012., 09:20   #102
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
KAKVI GENIJALCI

U doba kad svi uvode flat na sve,oni se našli kur*it. Osim kaj bu dobili odgojnu šamarčinu od EU,potjerali bu si fin dio korisnika do nove jare..... well done T-Mobile CRO!
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2012., 13:01   #103
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,507
Ma znaju oni predobro naše većinu prosječnih korisnika kakvi su, i kako lako ih se može obradit pričom, uvjeravanjem ili malo jeftinijim mobitelom, tak da neće ništa puno izgubit. Ali da ponuda je jad i bijeda, potpuno je, drugi daju prema svima a oni se ograničavaju na svoju mrežu.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2012., 15:00   #104
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
KAKVI GENIJALCI

U doba kad svi uvode flat na sve,oni se našli kur*it. Osim kaj bu dobili odgojnu šamarčinu od EU,potjerali bu si fin dio korisnika do nove jare..... well done T-Mobile CRO!
Bas citam i ne vjerujem.

I ovak da nisam imo nekih komplikacija oko prijenosa broja na TELE 2 na Revoluciju bi se maknou od njih, a ovo ce jos samo ubrzati taj proces cim mi istekne ugovorna obveza na drugom broju.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2012., 18:33   #105
W.Digital
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: SB
Postovi: 173
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
KAKVI GENIJALCI

U doba kad svi uvode flat na sve,oni se našli kur*it. Osim kaj bu dobili odgojnu šamarčinu od EU,potjerali bu si fin dio korisnika do nove jare..... well done T-Mobile CRO!
Kao prvo, to nije na snazi i planira se tek iduće godine tako da ne znam čemu rasprava oko toga, a kao drugo, neće tmobile napraviti nešto što neće i drugi operateri.
Ono, logika neka.
W.Digital je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2012., 18:42   #106
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Nisu li neki španjolski operateri napravili isto to?

Pa to je sve kartel i mafija, kao i korporacije u bilo kojem biznisu, nisu ludi da se idu nadmetati direktno i rušiti jedni druge kad mogu musti ljude za više novaca.

Te priče o tržišnom natjecanju i blagodatima kapitalizma zaboravite, danas drmaju nekoliko velikih korporacija u svemu i svi se dogovaraju oko cijena i usluga da se profit što više maksimizira, nisu valjda blesavi da se uništavaju.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je online   Reply With Quote
Staro 06.06.2012., 19:11   #107
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Ovaj T-mobile ima najlosije stranice i to uvjerljivo.
http://www.t-mobile.hr/2/extra-obitelj-plus.asp

Pise uz aktiviranu opciju flat, a nigdje ne pise koliko iznosi opcija flat i da li je za citavu obitelj ili samo za clana.
Točno to i mene zanima... Ne da mi se sad zvat SZK jer nekak sumnjam da će i oni za sigurno znat (iz iskustva što me žena uvjeravala u jedno i to dobrih 10 min, da bi se čovjek tu na forumu javio koji isto radi u SZK i rekao drugo i napravio mi to - prebacivanje na manju tarifu)...
Jer ako je jedna opcija za cijelu obitelj onda mi se i isplati (uspostave zadnjih mjeseci ukupno budu manje od 50kn tak da samim prebacivanjem nebi niš uštedio, pošto je obitelj+ skuplja 50kn... Ali koristimo ove opcije poruke, pa bi mi se zbog toga eventualno isplatilo prebacit i aktivirat flat...
njuskalo je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2012., 20:33   #108
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Nisu li neki španjolski operateri napravili isto to?
Cini mi se je Deutsche Telekom to napravio pa je dobio dosta veliku kaznu od EU. Nisam 100% siguran, ali negdje sam cito cini mi se prosle godine.
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2012., 20:44   #109
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Ovaj T-mobile ima najlosije stranice i to uvjerljivo.
http://www.t-mobile.hr/2/extra-obitelj-plus.asp

Pise uz aktiviranu opciju flat, a nigdje ne pise koliko iznosi opcija flat i da li je za citavu obitelj ili samo za clana.
Kak ne piše? Iznad tablice desno
A za drugi dio pitanja, mislim da vrijedi samo jednom članu jer se aktivira preko poruke i veže se za taj broj
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2012., 21:30   #110
Roby86
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 73
Aktivacija Flat košta 50 kn, ali po mome mišljenju totalno skupo.
Zašto ? Jer nigdje ne piše da se po svakom priključku unutar obitelji plaća tih 50 kn, a ne grupno za cijelu obitelj. .Hvala, ne hvala.

Prešao nekidan sa Obitelj XL na Obitelj L+, 5 nas je unutar obitelji (3 pretplate i 2 simpe), nama taman.
Roby86 je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2012., 21:33   #111
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,730
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Cini mi se je Deutsche Telekom to napravio pa je dobio dosta veliku kaznu od EU. Nisam 100% siguran, ali negdje sam cito cini mi se prosle godine.
Hmm, u clancima po netu kazu da je to "praksa koju sve vise operatera u Europi provodi", tako nesto :/
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2012., 21:51   #112
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Hmm, u clancima po netu kazu da je to "praksa koju sve vise operatera u Europi provodi", tako nesto :/
Evo jedna od stranica,ne mogu vise naci gdje sam to procitao:

http://www.gomonews.com/deutsche-tel...s-users-extra/

Po ovome,DT je ukinuo zabranu ali ce naplacivati Voip mjesecno. Ne mogu naci vise,ali cini mi se da je EU nesto vikao na njih zbog zabrane
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2012., 06:09   #113
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor W.Digital Pregled postova
Kao prvo, to nije na snazi i planira se tek iduće godine tako da ne znam čemu rasprava oko toga, a kao drugo, neće tmobile napraviti nešto što neće i drugi operateri.
Ono, logika neka.
Ti si onaj kaj trolla jel? O da....

Rasprava je tu jel je vezano uz T-Mobile pretplatu kao što naziv teme i govori....i kako znaš da neće napravit oni ono što drugi teleoperateri neće?

Drž se "nestabilnog" androida i teme za nogomet boga ti...

Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova

Po ovome,DT je ukinuo zabranu ali ce naplacivati Voip mjesecno. Ne mogu naci vise,ali cini mi se da je EU nesto vikao na njih zbog zabrane
To je staro,išamarala ih EU nema naplate VOIP-a ako je vjerovati mom prijatelju u nekom-wengenu

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 07.06.2012. u 06:15.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2012., 13:11   #114
Corporal Clegg
Outlaw Torn
Moj komp
 
Corporal Clegg's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 402
Danas sam bio u T-Centru, objasnio zenskoj za salterom da mi je istekao ugovor i da razmisljam da ga produzim, ali da mi Extra Total+ ne pase s obzirom na to da trosim vise od 50 SMS-ova mjesecno i s obzirom na to da mjesecno trosim ~100 kn u trenutnoj tarifi (koje vise nema), pa me zanima je li moguce iskoristiti 50% popusta za mlade, iako sam 28. premasio prije tri mjeseca, te da bih usput kupio i mob.
"Ne, uopce nije moguce".

Na moj komentar da u tom slucaju gube korisnika doticna nije ni trepnula.

Herojski!
__________________
The sun sets forever over Blackwater Park
Corporal Clegg je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2012., 13:16   #115
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,507
Ma njihove 'posebne ponude za pojedinog korisnika' je lakše nekako dobit preko službe za korisnika, nego na pultu. Tako barem me naučila neka praksa.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2012., 13:17   #116
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
Pa normalno da nije moguće. Ako piše da je do 28 god, onda nije moguće ako više nemaš 28, to nije ona kriva... Jedino te mogla nagovarat za neke druge opcije i slično, al očito joj se nije dalo
Al ako se ne varam, ti možeš ostat na trenutnoj tarifi, možda čak i produžit ugovor na njoj :S
njuskalo je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2012., 13:25   #117
Corporal Clegg
Outlaw Torn
Moj komp
 
Corporal Clegg's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 402
Citiraj:
Autor njuskalo Pregled postova
Pa normalno da nije moguće. Ako piše da je do 28 god, onda nije moguće ako više nemaš 28, to nije ona kriva... Jedino te mogla nagovarat za neke druge opcije i slično, al očito joj se nije dalo
Al ako se ne varam, ti možeš ostat na trenutnoj tarifi, možda čak i produžit ugovor na njoj :S
Ocito, da
Nekad se na Mrak tarifu moglo preci ako si imao i vise od limitirajucih 48 g., ali opet, stosta se moglo nekad
Dobro, propis je propis, koliko god glup bio, ali mi je super kako gube korisnike, a ocito im svejedno.

Mogu biti bez ugovora na trenutnoj tarifi, ali ne mogu produziti ugovor po njoj jer su je maknuli iz ponude cijelih devet mjeseci nakon sto su je uveli.

Citiraj:
Autor Router
Ma njihove 'posebne ponude za pojedinog korisnika' je lakše nekako dobit preko službe za korisnika, nego na pultu. Tako barem me naučila neka praksa.
Vidis, ja sam mislio da je obrnuto bas zbog osobnog kontakta :-k
Vidjet cu dalje, nije da mi se zuri ikamo.
__________________
The sun sets forever over Blackwater Park
Corporal Clegg je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2012., 13:42   #118
W.Digital
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: SB
Postovi: 173
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Ti si onaj kaj trolla jel? O da....

Rasprava je tu jel je vezano uz T-Mobile pretplatu kao što naziv teme i govori....i kako znaš da neće napravit oni ono što drugi teleoperateri neće?

Drž se "nestabilnog" androida i teme za nogomet boga ti...
Nemoj ti meni govoriti šta ću ja pisati nego se bolje malo informiraj o dotičnoj temi.

Tamo negdje u nekom tmobile pdf-u o uvjetima korištenja je netko nešto napisao i odma se svi uzbunili kao da to stupa na snagu sutra.
Niti se zna kad će to biti, niti se zna hoće li uopće biti ikakavih zabrana, ali važno da se flejma po forumima.

Evo ti quote čovjeka iz tmobilea:
Citiraj:
Isprike na pogrešnoj formulaciji u specifikaiji EXTRA Total+ tarifa, promijenili smo tu stavku. Dakle, HT samo zadržava pravo na promijene što se VoIP i MoIP usluga tiče, što ne znači da ćemo to pravo i iskoristiti. Uglavnom, svi naši korisnici će biti na vrijeme obaviješteni o promjenama - ako ih uopće i bude.
Još jednom napominjemo kako je prilikom objave pravilnika došlo do pogreške u formulaciji, te nije riječ o uvođenju zabrane s 31. siječnjem već o mogućnosti uvođenja zabrane najranije od 31. siječnja 2013. Pogreška je već ispravljena što možete provjeriti na http://www.t-mobile.hr/2/extra-tarife-plus.asp.
Tako da, jedino tvoji postovi mogu biti trolanje pošto pišeš o nečemu što niti je snazi niti će ko zna kada biti.
W.Digital je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2012., 14:01   #119
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
Čim su si oni u uvjetima ostavili tu mogućnost znači da planiraju na to da će je kad tad uvest... A uopće planiranje tako nečeg je dovoljno da se ljudi bune. Istko kao da sad vlada donese zakon po kojem smije zabranit vožnju po starim cestama i usmjeravat sve na autocestu (koja se skupo plaća) i da se ljudi ne bune jer to nije još stupilo na snagu, nego su si samo ostavili tu mogućnost...
A uostalom, što to tebe smeta da se neko žali na tako nešto? Ne vidim razlog zašto treba braniti T-mobile u ovom slučaju...
njuskalo je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2012., 14:11   #120
W.Digital
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: SB
Postovi: 173
Uopće ne branim tmobile nego mi smeta kad neko priča o nečemu kao da je to gotova stvar, kad bude službeno da će to stupit na snagu onda nek se vrti rasprava.
I još o tome pričaju oni koji su otišli iz tmobile mreže kao što je trouble.

Ono, super, prebacio si se na drugu mrežu, čemu onda više flejmanje po ovom topicu protiv tmobile ako nemaš ništa s njima?
Tražiš razlog da si dobro postupio? ...
W.Digital je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na