Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.03.2015., 18:45   #7411
t3chno b0y
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Split
Postovi: 246
Ja san ima krk rokit 5, ništa posebno. Možda ovi veći modeli sviraju bolje, al petica me nije nimalo impresionirala. Može glasno do kraja bez distorzije, ali zvuk nema ono nešto, ne da fali basa šta je istina, ali se ni nemože očekivat nešto od tog drivera, nego predosadan je zvuk, valjda tako treba na monitoru bit. Prije san ima kombo nad amp i wharfedale e20 i to je bilo 2 koplja bolje od krk petice. Sad san na z5500 i tu bas sakrije cijelu zvučnu sliku, ok zvuk, glasan, ali kvalitetan ko na nad+whar, nema šanse. Ugl moja prepruka pojačalo plus zvučnici.
t3chno b0y je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2015., 18:50   #7412
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ha gle to su monitori... dobit ćeš analitički zvuk kak god okreneš, ali velim dobar stalak i odmaknut se od njih, možda i bude kaj.

5500 neću komentirat uopće jer je to jednostavno za deračinu i kućno kino, ozbiljniji stereo maltene nula.
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.03.2015., 19:04   #7413
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Dečko hoće zvučnike koje ce drzat na stolu/oko monitora a vi mu tu predlazete klasične bookshelf zvučnike kojima treba min 12 m2 da bi svirali kako treba.

Ako ces zvučnike drzat oko monitora/na stolu jedino sto trebas gledat su studijski monitori. Sve ostalo je lamborghini po šodranoj cesti, znači zali boze para.

Znači ovo zvuči katastrofa, ali ono bas, katastrofa:



MA RS1+Marantz 7001 KIS+ Aparratus DAC u prostoru zvuči vise nego dobro, ovako je neslušljivo, doslovno.

Dok recimo ovo:



Zvuči 19 puta bolje, M-audio BX5 d2 i Asus Xsona DS, sve skupa sa stalcima i zvučnom cca 1900 kn.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2015., 19:07   #7414
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
nisam skužio da se radi o stolu
syss je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2015., 19:21   #7415
Lungz
Registrirani Korisnik
Moj komp
 
Lungz's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Županja
Postovi: 400
Da, da, na stolu. Jer ono, komp mi je uz zid pa ne znam kako da stavim onda zvučnike i da se odmaknem od njih. A i to zahtijeva opet peripetije razne, što mi je jednako kao i s ovim 5.1 sustavom kad moram mozgat kako postavit stražnje zvučnike, zato i želim 2.0 ili 2.1 kombinaciju.

A ova kombinacija s M-audio, jel nužna ta zvučna ili je ova koju imam dovoljno dobra?
Oni bi bili puno bolji od Z-5500?

Bowers & Wilkins 685 S2 zvučnici su jako hvaljeni koliko vidim po netu, jesu oni OK za "na stol" ili ne?

Swans M200 MkIII isto hvaljeno, ali čini mi se da nije dobavljivo kod nas.
Lungz je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2015., 19:26   #7416
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
uzmi neke monitore manje... iskreno.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2015., 19:30   #7417
t3chno b0y
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Split
Postovi: 246
Da, za na stol uzmi monitore netrebas dalje gledat. Sve ostalo ce bit bacene pare koje neces cut.
t3chno b0y je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2015., 19:30   #7418
bor1s
Premium Ultra
 
bor1s's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Vratlo
Postovi: 289
B&W su ti pasivni tako da ti to opet otpada, mislim da ti je kolega srale7 dobro predložio gore. Koliko ti je velik stol jer su ovo dosta veće kutije od satelita Z-5500.
Naravno sa ovim zvučnicima nećeš imati ni približno jak bass kao od Z ako ti je bass bitan.
Kolika ti je veličina sobe?
Swans se ne moraš ni truditi vrlo ih je teško nabaviti čak i u cijeloj EU općenito.
Ja bih još predložio možda Audioengine A5+ ili možda Ruark MR1.
Na tvom mjestu ja bih išao ne neke aktivne 2.0 stereo zvučnike uz opciju da možeš ubaciti sub ako ti zatreba, zbog praktičnosti što si spomenuo da ti je bitno. Nema potrebe mislim da trošiš više od 2500-3500kn.
bor1s je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2015., 20:42   #7419
Lungz
Registrirani Korisnik
Moj komp
 
Lungz's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Županja
Postovi: 400
Kužim, kužim.
Stol mi je poprilično velik, 120x70 cm.
Ako mi bas bude preslab, dodao bih onda woofer vjerojatno.
Veličina sobe je nebitna jer vjerojatno uskoro opet selim, a ne znam ni gdje još.

A za pasivne zvučnike trebam pojačalo, ako sam dobro shvatio?
Ako imam sub, dakle 2.1 sustav, onda mi svejedno treba pojačalo za pasivne ili oni idu u sub pa ne treba pojačalo?
Lungz je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2015., 20:57   #7420
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Ovaj stol sto je na mojim slikama je isto 120*70, i ono, nije bas prevelik, bar meni

Ako kupis gotov 2.1 sistem onda on obično ima pojačalo u subu koje pogoni sva tri zvučnika. Druga opcija je kupnja pojačala i dva pasivna zvučnika i onda spajanje aktivnog suba, ali ti pojačalo mora imat preout.

Moja preporuka ti je, posto imas muski budget kupnja kvalitetna dva studijska monitora (tipa audioengine 5+ ili sl) i onda nemas problema sa spajanjima, uparivanjima, prostorom, smjestajem, a dobijes jako solidan zvuk, u biti odličan za kompjuter okruzenje.

Po meni sve ostalo je ili kompliciranje ili bacanje novaca
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.03.2015., 21:03   #7421
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova

Mali off, ima tko ovako složen foobar da mi pošalje config il što već treba. JA sam preljen za slagat
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2015., 21:18   #7422
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
To je moj foobar, i to je poprilično staro, tj dosta stvari ne radi (cover, biography, lyrics i sl) javi se na pm, pa ti posaljem.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2015., 21:37   #7423
jean luc
Premium
Moj komp
 
jean luc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 559
Evo još jedan zgodan prijedlog: aktivni monitor za ne-studijsko tržište
http://tooloud.co/stolna-glazba/
Nisam osobno slušao, ali pratim ovaj blog i čovjek mi se čini vrlo realan- nije mu bio problem npr. suptilno strešati novi Levinsonov integrirac, koji će doć u vrlo malim količinama na naše tržište za ekskluzivnu klijentelu....
Tako je bez problema mogao napisat da su ovi mali PSB-ovi igračke, obzirom da vjerojatno koštaju ko raspareni kabl njegovog sustava, ili šarafi na stvarima koje inače testira....al nije, čovjek se očito iskreno oduševio, naravno u okvirima klase (a i ponešto iznad).
Pa ako ovi malci mogu razveselit istrenirano uho, ono naviklo na Logitech će pomislit da su mana s neba...
Pročitaj tekst, dao je i savjet za kompletan sustav (DAC u prvom redu), točno negdje u okvirima tvojeg budžeta.
jean luc je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2015., 21:48   #7424
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Not bad
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2015., 10:02   #7425
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
nisam skužio da se radi o stolu
That makes two of us

Da, onda iole bolji/veći bookshelf zvucnici + pojacalo padaju u vodu. Aktivni monitori it is...
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je online   Reply With Quote
Staro 25.03.2015., 10:53   #7426
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor jean luc Pregled postova
Evo još jedan zgodan prijedlog: aktivni monitor za ne-studijsko tržište
http://tooloud.co/stolna-glazba/
Nisam osobno slušao, ali pratim ovaj blog i čovjek mi se čini vrlo realan- nije mu bio problem npr. suptilno strešati novi Levinsonov integrirac, koji će doć u vrlo malim količinama na naše tržište za ekskluzivnu klijentelu....
Tako je bez problema mogao napisat da su ovi mali PSB-ovi igračke, obzirom da vjerojatno koštaju ko raspareni kabl njegovog sustava, ili šarafi na stvarima koje inače testira....al nije, čovjek se očito iskreno oduševio, naravno u okvirima klase (a i ponešto iznad).
Pa ako ovi malci mogu razveselit istrenirano uho, ono naviklo na Logitech će pomislit da su mana s neba...
Pročitaj tekst, dao je i savjet za kompletan sustav (DAC u prvom redu), točno negdje u okvirima tvojeg budžeta.
ja isto pratim blog, jedan od boljih na tu tematiku i estetski jako dopadljiv, a privatno poznajem autora i slušao sam njegov sistem sa raznim komponentama i to je jedan od najozbiljnijih zvukova kaj sam čuo ikada i čovjek definitivno zna o čemu priča pošto je počeo prije xy godina sa rotelom od soma kn.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2015., 12:04   #7427
Lourdin
Premium
Moj komp
 
Lourdin's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 145
I samo još jedna mala napomena ako te slučajno KRKovi zanimaju.
Dosta su veliki. Ja recimo imam RP6 i stol od 130cm na kojem se još nalazi dell u2312 i moram priznati da bi bi mi dobro došao još koji centimetar stola.

A što se tiče gornjeg komentara kako je zvuk dosadan, ne bih se baš složio sa time. Istina je da ja imam malo veći zvučnik od gore navedenog pa je možda i u tome stvar. No meni to zaista dobro zvuči.
Bruce Springsteen me natjera na ples i pjevanje, a da ni ne spominjem kako se sav "naježim" na ponekim dragim pjesmama.
Razni jazz sastavi u meni izazivaju takvu radost i milinu da je to neopisivo.. Neki live koncert u nekom omanjem klubu...zatvorim oči i tamo sam..
Melody Gardot, Diana Krall i ostale moje mezimice kada počnu lagano tepati i pjevušiti samo za mene... mmmmm... prekrasno nešto

Sve u svemu, mnogo volim svoje KRKove

I slobodno se pridružim ostalima kod preporuke studijskih monitora.
Kao što mogu i potvrsiti da Swanse nema šanse da igdje nađeš.
No, ja sam ustvari zahvalan na tome jer me upravo nemogućnost nabavke istih dovela do KRKa.
Lourdin je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2015., 12:17   #7428
Momir
Premium
Moj komp
 
Momir's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,009
Ja na stolu držim 3* DELL U2312HM u potretu i B&W 685, jedva stane od ruba do ruba stola, ali dobro je

Pojačala sa kompom su pod stolom.

Zvuči zadovoljavajuče, ali priča se ajme popravi kad postavim zvučnike na sred sobe i nabacim ih na stalke, svaki od cca 50kg
Momir je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2015., 12:35   #7429
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Citiraj:
Autor zokisan Pregled postova
Pozdrav Imagine, za početak ti se zahvaljujem što si me uputio na pravi put.
Uspio sam se čuti s "onim" tipom i njegova iskustva su mi dala zeleno svjetlo.

Naručio sam SVS PB-2000, s Lsound.eu (Norveška) - imaju odličnu službu za korisnike (kao i sam SVS, koliko čujem), uvjerili me da neće biti carine/pdv-a jer je preko njemačke dostavne službe to sve ispoštovano i uračunato u cijenu. Naručio sam ga u ponedjeljak prije podne, došao je u četvrtak poslije podne.

Komentar koji se tiče njega samoga je da je sub pravo čudo, od impozantne veličine, težine, pa do samog zvuka koji izlazi iz njega. Trebat će mu koji tjedan da se razradi al već sad se da primijetiti njegova dopuna ukupnom dojmu prilikom slušanja glazbe, za filmove da ne govorim, sve grmi. Odgledao sam Interstellar i Hunger Games: Mockingjay i...meni bolje nego u Cinestaru, ide do 16-17hz a sve kristalno čisto i jasno. Uff.
Jedino me malo zabrinulo kad sam pustio na youtube-u hz bass test na 17hz a on ga nije htio odraditi (našao sam ih još par i njih je pretvorio u zvučno izbijanje prozora) sve dok usporedno s njim nisam pustio još nešto - da bi poslije saznao da ima toliko tehnikalija u sebi koje mu brane puštati nešto što bi mu moglo naškoditi da review-i dobro kažu - neuništiv.
Što se mene tiče, 10-ka.
Dakle , 800e za PB-2000 s uračunatom dostavom i još sve prošlo glatko. Pa gdje češ bolje. Dobre vjesti za bilo koga tko bi bolji subwoofer. Iako se čini da ta informacija odvde nema neke koristi , nikad neznaš.
Glavno da si zadovoljan. Ako želiš još korak naprijed , razmisli o ekvilizaciji istog. DSP u kombu s mikrofonom ili običnim SPL metrom & softverom radi čuda. Nisi spomenuo koji je resiver u pitanju ali pretpostavljam da si več odvrtio neki auto EQ što nije za zanemariti , ali ako želiš više slobode , razmisli o sugestiji.

Inače , zanimljivo to s 17hz. Sub baš odbija suradnju ili pumpa ali se ne čuje ništa? Potreban je popriličan SPL da bi 17Hz bilo primjetno.
Usput, kod BR subova ,hod drajvera ode u 3 PM ispod točke tjuninga pa HP filter dođe kao obaveza. No opet , to ne funkcionira kao brick-wall tako da je tu očito neko zanimljivo DSP riješenje u obliku limitera/kompresora. Svakako odlična stvar za prosječnog korisnika.

što se tiče prozora , ne brini. Velik je to prostor za napravit toliki pritisak da bi nešto izbilo, ali da rezonanca zna bit iritirajuča , to svakako. Meni plafonjera i staklena vrata regala svako malo idu na živce i odvlače od filma i svako malo mislim da ih moram zamjenit. :-/

Što se tiče adekvatnih filmova za razradit SVS, obavezno pogledaj War of the Worlds. To je moj pojam upotrebe LFEa u filmu. Kratko i eksplozivno. Sve ostalo mi puni glavu. Imaj još i zadnji Hulk ali obzirom na tih 17Hz , nisam siguran da češ baš profitirat. Pogledaj i Oblivion.
Prekjučer sam baš gledao Skyfall pa pogledaj i to. Imaš Trejn derejlment & helič vs. kuća za raspuhati SVS.
Jučer gledao Interstellar. Opet Nolan jebe s šiftanjem ARa. Pa daj odluči se čovječe. Odlučio pogledat na 16:9 ali sljedeči put ga bome režem i gledam na večoj diagonali i zaboli me ona stvar. Uz to , koji koji vrag je s kvalitetom slike na scope scenama. Pijanac vukao fokus ili što? Malo glasniji dijalog nebi škodio na u nekim momentima iako baš to daje gledatelju perspektivu. Što se tiče subwoofera , za moj ukus su ga "malo" pretjerali.
Iskreno mi nije nimalo jasno kako bi netko trebao gledati taj film bez dobrih živaca / bez brige da mu se sub ne razleti na sastavne djelove.
__________________
if you build it they will come
Imagine je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2015., 15:08   #7430
zokisan
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Slavonija
Postovi: 46
Trenutno imam Onkyo tx-sr313 (Audyssey) ali kroz par mjeseci mislim da ću skočiti na Sony str-dn1050 (kojeg preporučuju kao neki best buy, a stvarno mislim/nadam se da mi bolje ne treba).

Ima više 17hz testova, svaki je zvučao kao da helikopter slijeće, ali taj jedan nije htio (nije pumpao, ignorirao je test) sve dok uz njega nisam pustio glazbu (našao sam da ima neke napredne algoritme koji ga na taj način štite). Još uvijek nije opremljena soba samo za kućno kino, tako da je sve ovo testirano u prizemlju (dnevni + kuhinja) uz vibriranje posuđa, čaša i ostalog krhkog materijala.
War of the Worlds i Oblivion idu odmah na skidanje; poželio se sf-a, hvala na preporuci

Iz iskustva, da li frontove bolje staviti na small (iako su large) pa da sve šalje na sub ili ipak na large? Crossover na 80hz.
zokisan je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2015., 15:47   #7431
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Citiraj:
Autor zokisan Pregled postova
Trenutno imam Onkyo tx-sr313 (Audyssey) ali kroz par mjeseci mislim da ću skočiti na Sony str-dn1050 (kojeg preporučuju kao neki best buy, a stvarno mislim/nadam se da mi bolje ne treba).
A gledaj , ako gledaš bolje u kontekstu raspoložive snage i rezerve iste onda je večini nama to nepotrebno. No eto bolji resiveri dolaze i s boljim i naprednijim opcijama čačkanja. Dok meni osobno ne trebaju WiFi i sl mogučnosti , bolji Eq bi mi samo tako legao. Jedno vrijeme sam koristio Onkyo 5508 koji je imao Audyssey XT32 pa znam kako to može ljepo šljakat. Sad imam Audiolab 8000AP koji nema nikakav auto EQ pa me u zadnje vuče da idem na Dirac Live / dodam ovo ...

Citiraj:
Autor zokisan Pregled postova
War of the Worlds i Oblivion idu odmah na skidanje; poželio se sf-a, hvala na preporuci
Pogledaj i 'Edge of tomorow'. Na početku imaš jedan puls. Ne sječam se kako je izgledao waterfall ali svejedno-oprez
Btw , jesi gledao Godzillu?

Citiraj:
Autor zokisan Pregled postova
Iz iskustva, da li frontove bolje staviti na small (iako su large) pa da sve šalje na sub ili ipak na large? Crossover na 80hz.
Na small.
btw, o kojim frontovima se radi?
Mislim što god bilo da bilo , velika vjerovatnost je da sub to radi bolje
Npr. kod mene su frontovi neka poluaktiva. Zaph ZRT bukšelf na wuferu.
Scan Speak 18W8531G & 26W8861T00 sami po sebi uopče ne zvuče small ali kad smo kod filmova , to bi bilo mučenje drajvera....
__________________
if you build it they will come

Zadnje izmijenjeno od: Imagine. 25.03.2015. u 16:12.
Imagine je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2015., 16:10   #7432
zokisan
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Slavonija
Postovi: 46
Onkyo SKF-4800 - hvale ih na sve strane, meni zvuče više nego ok iako kroz dogledno vrijeme ciljam i na Klipsch 52 frontove+centralni. Frontovi mi odlično prenose sve što pustim, ali centralni mi je slaba karika, na vecoj glasnoci pocinje distorzirati.
Ma gledao sam sve moguće što valja, filmofil sam, al nije na odmet prisjetiti se, jel.
zokisan je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2015., 16:17   #7433
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
S subom filmovi imaju novu dimenziju. Bit če kao da gledaš drugi film
I da ne zaboravim...Cloverfield.
__________________
if you build it they will come
Imagine je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2015., 11:45   #7434
Lungz
Registrirani Korisnik
Moj komp
 
Lungz's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Županja
Postovi: 400
Hvala svima na savjetima. Mislim da ću prvo negdje otići prvo poslušati kako to sve zvuči prije odluke.
Lungz je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2015., 12:24   #7435
jean luc
Premium
Moj komp
 
jean luc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 559
Citiraj:
Autor Lungz Pregled postova
Hvala svima na savjetima. Mislim da ću prvo negdje otići prvo poslušati kako to sve zvuči prije odluke.
Eto, najvažnije si naučio
jean luc je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2015., 13:19   #7436
neno20st
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Višnjevac
Postovi: 202
Preporuka

Koja bi bila preporuka za 5.1 receiver? Koristio bi se 2.1 ili 3.1 sustav u sobi zasad. Bitna stavka je da ima HDMI ulaz i izlaz. Imam trenutno Denon pma 700 ae integrirano pojačalo ali ono mi nema hdmi prema tome gledam receivere. Imam Dali concept 2 zvucnike te dali concept centralni zvucnik te subwoofer kef psw 1000.2

Hvala na odgovorima
neno20st je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2015., 13:28   #7437
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Denon AVR-X7200
__________________
if you build it they will come
Imagine je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2015., 13:33   #7438
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Citiraj:
Autor Imagine Pregled postova
Denon AVR-X7200


Citiraj:
Autor neno20st Pregled postova
Koja bi bila preporuka za 5.1 receiver? Koristio bi se 2.1 ili 3.1 sustav u sobi zasad. Bitna stavka je da ima HDMI ulaz i izlaz. Imam trenutno Denon pma 700 ae integrirano pojačalo ali ono mi nema hdmi prema tome gledam receivere. Imam Dali concept 2 zvucnike te dali concept centralni zvucnik te subwoofer kef psw 1000.2

Hvala na odgovorima
Da ti prevedem prijedlog od imagine-a: koliko para si spreman potrošiti?
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je online   Reply With Quote
Staro 26.03.2015., 13:39   #7439
neno20st
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Višnjevac
Postovi: 202
Najbolje bi bila zamjena 1:1 za denona. Možda 2000
neno20st je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2015., 13:51   #7440
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Kuna? To je več malo teže nači.
Pogotovo ako si naviknut na to stereopojačalo. :-/

Mora biti novo?
__________________
if you build it they will come

Zadnje izmijenjeno od: Imagine. 26.03.2015. u 14:03.
Imagine je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na