Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.03.2015., 09:21   #3751
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Meni i kad nisam imao HD paket poslije nego običan prošireni paket kanali kao History, SK 2 mislim il jedan od SK-a i još 2-3 su mi isto znali trznut povremeno dok sam ih gledao. Prvo sam imao taj HD onda sam odustao od njega kad su mi trzali jer zašto bi plaćao polu uslugu i ostavio sam prošireni samo i onda su mi i na njemu štekali tih par gore navedenih i onda mi je prekipilo i odustao sam više sa zvanjem i trošenjem vremena na b.net jer sam ga valjda tjedan i pol sveukupno na njih samo potrošio.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2015., 09:29   #3752
grabber
Banned
Moj komp
 
grabber's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 245
Ma jasno,postane zamorno tražit da ti omoguće da radi ono šta plaćaš uredno.
Ja imam tu sreću da mi radi odlično,valjda mi petlja nije previše opterećena pa je onda ok.
Nije mi jasno kod bneta zašto ne izbace one kanale koje imaju i u hd i sd varijanti uduplo...recimo sportklubove,cinestare,novu tv itd da izbace sd varijantu...oslobodili bi sebi prostora,a dobar marketing bi im bia da ekipa u osnovnom paketu dobije koji hd kanal.
grabber je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.03.2015., 09:35   #3753
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Kolko troše na reklame i ostalo mogli bi si malo infrastrukturu pojačat i malo obnovit malo taj "potrgani" hardver. Sad sam na amis optici net im je vrhunski po meni najbolji u hrvatskoj defintivino, telefon ko telefon uvijek nekih sitnih mušica ko i na b.netu no ništa strašno čak i manje nego na b.netu bi reko, ali zato tv im nije baš za pohvalit se kanali su im brat bratu ko da nađem neki stream preko kompa pa ga na tv stavim eto, navodno će i to poboljšat tako bar kažu, a živi bili pa vidjeli.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2015., 11:18   #3754
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Ma kod mene je pola naselja pod B.net-om, mi smo davno imali u jedan kabelski sistem (ZAS) spojeno cca 20 zgrada koje su prije vise od 10 godina presle pod "Adriatic cabel" koji je poslje fuzioniran zajedno sa DCM-om postao B.net, tako da je vecina stanara pod B.net-om, u prvo vrijeme su koristili nase kabele u ZAS-u a kasnije povukli nove kabele preko kanalica do svakog korisnika, tako da je moguce da nas ima previse i da previse opterecujemo mrezu.
Ako je tako onda bi trebali biti posteni i prije potpisivanja ugovora otvoreno reci nemozemo vam isporuciti ispravne HD programe zbog toga i toga, nego kad napravis ugovor i oni spoje te HD programe imas probleme sa tim zamrzavanjem i zastajkivanjem slike koja mene iritira.
Ako misle nuditi te HD pakete pa moraju onda poboljsati-srediti taj razvod-mrezu kroz naselje, pa jednog dana cemo valjda preci totalno na HD programe valjda, pa kako ce to onda izgledati na fals mrezi.

A i dalje se pitam sta je sa onom teorijom o 4G i LTE mrezi za mobitele, dali ona lose utjece na B.net-ove HD pakete, jer su po frekvenciji navodno tu negdje, a sto je jos gore antena VIP-a nalazi se na mojoj zgradi.

Zadnje izmijenjeno od: Cilim. 27.03.2015. u 11:24.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2015., 13:51   #3755
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor grabber Pregled postova
Nije mi jasno kod bneta zašto ne izbace one kanale koje imaju i u hd i sd varijanti uduplo...recimo sportklubove,cinestare,novu tv itd da izbace sd varijantu...oslobodili bi sebi prostora,a dobar marketing bi im bia da ekipa u osnovnom paketu dobije koji hd kanal.
Da ali onda nebi mogli dodatno naplacivati HD pakete, a isto tako bi morali svim korisnicima zamijniti SD prijemnike za HD prijemnike, sto bi im bio dodatni trosak.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2015., 18:23   #3756
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Da ali onda nebi mogli dodatno naplacivati HD pakete, a isto tako bi morali svim korisnicima zamijniti SD prijemnike za HD prijemnike, sto bi im bio dodatni trosak.
Kolko znam ionako odma ako postaneš korisnik dobiš albis 8100 ili 8300, oba podržavaju HD tako da to nema veze, ali ima veze da mi nismo recimo njemačka koja i one najjadnije kanale lokalne tamo di neka sela prikazuju bezveze emitiraju u HD tako da praktički nemoraš ni uzet HD paket jer imaš već dosta HD kanala u startu, jednostavno bolje funkcioniraju što se tog tiče od nas.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2015., 21:39   #3757
sale001
Premium
Moj komp
 
sale001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sk
Postovi: 273
stvarno su carevi... na prepad postave te svoje kanalice i kablovinje.... a onda idu od vrata do vrata, moleći da se uzmu njihove usluge....
pitam se šta bi bilo da su krenuli obrnuto.. tj. onako kako spada... pitajući stanare da li mogu raditi što hoće oko njihovih vrata i prozora......
sale001 je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2015., 21:57   #3758
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Kolko ja znam nemaju pravo uvest kutiju svoju u ulaz ako predstavnik stanara ne pristane.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2015., 22:12   #3759
sale001
Premium
Moj komp
 
sale001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sk
Postovi: 273
A predstavnik stanara ne bi trebao moci odluciti umjesto suvlasnika, pogotovo dok svakog od njih ne upozna sa dogadjanjima... Ali koliko se da naci po netu, ima kod nas svega...
sale001 je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2015., 22:30   #3760
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Pa da na to sam i mislio. A da i ja sam načito svačeg šta su napravili, al šta ćeš to ti je 'rvacka naša.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.03.2015., 22:58   #3761
sale001
Premium
Moj komp
 
sale001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sk
Postovi: 273
Istina. Mozda i ovdje bude reda, za jedno 100-200 godina...
sale001 je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2015., 23:03   #3762
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Kolko znam ionako odma ako postaneš korisnik dobiš albis 8100 ili 8300, oba podržavaju HD tako da to nema veze, ali ima veze da mi nismo recimo njemačka koja i one najjadnije kanale lokalne tamo di neka sela prikazuju bezveze emitiraju u HD tako da praktički nemoraš ni uzet HD paket jer imaš već dosta HD kanala u startu, jednostavno bolje funkcioniraju što se tog tiče od nas.
Te Albise koje ti spominjes dobivaju oni koji su na B.net prikopcani u zadnjih cca 5 godina a oni koji su prikapcani prije vise od 5 do 10 godina jos imaju stare SD prijemnike koji ne love HD programe, njih bi trebali u tom slucaju zamjeniti.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2015., 23:40   #3763