Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.06.2016., 10:30   #2911
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Atago i je myoko sa healom, brzim kupolama i boljim spreadom torpeda
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2016., 10:32   #2912
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Da, oni komentari za MK su u najmanju ruku smiješni. Brod ima OP AA, domet i topove. Stalinium FTW!

Sad kad duže vozim Indianu vidim kako je domet i concealment sve kod cruisera. Zato mi brod i toliko odlično leži a avg. dmg ide samo gore (trenutno skoro 7k iznad Pensinog).

Ono što je zanimljivo iz ove statistke koju si stavio je da je NO i dalje najgori performer. Brod ozbiljno treba ili ROF ili HP ili po meni ponajviše range buff.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.06.2016., 10:41   #2913
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
I losijim AA ratingom.

T8 Atago AA 36
T8 Mogami AA 40
T7 Myoko AA 42

T7 Pepsi AA 46
T8 NO AA 49

T7 Sckors AA 41
T8 Chapayev AA 55
T8 Mikail K. AA 63

T7 Yorck AA 44
T8 Hipper AA 58

Zamisli apsolutno najgori AA u igri za T8 krstaricu, gori i od T7 krstarica. Al zato ruska carobna papirna govna od brodova imaju bolji AA od ikoga.

@Thor

A kako vidis da rade, mozes se ssamo nadat, al jos uvijek dobijes buff prije nego se sjete pogledat Mogami.

Atago sad:

28x1 25mm
4x2 127mm


Atago sta je trebala imat:
Sad ne kazem da je trebalo nasrat toliko topova na brod, ni MK nema povjesni broj, ima ih manje, al rade monstrozan dmg. Al ovo je komedija koliko je Atago slab u AA pogledu a oni se pravdaju sa "borderline OP" glupostima.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 21.06.2016. u 10:54.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2016., 10:54   #2914
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Nemrem vjerovat da pored svih uber ruskih fantasy sranja i zadnjeg uber buffa američkih BBova oni i dalje seru po japancima i po Atagu....
Benson je u luci i kad izgrindam module idem na najbolniji grind a to je Baltimore....NO je stvarno izazov od broda..ajmo tako reći...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2016., 11:05   #2915
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
A eto vidis, MK ima reload 8 sec, Atago 16.
Domet 19.1 a Atago 15.8.
AA za MK je 63 a Atago je 36.

I Atago je OP...kako jebote? Jer ima heal? Je, ima 4 heala, al treba dozivit da ih iskoristis, a MK posere dim i roka iz njega a ti pridji u domet...daj flank da pucas sa 3 a ne 5 tureta i gotov si, sa 5 necu ni govorit, na noz gubis radi MK 3x2 turete sa duplo dpsa od Ataga 2x2. Stoka jedna ruska.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2016., 11:08   #2916
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Nemrem vjerovat da pored svih uber ruskih fantasy sranja i zadnjeg uber buffa američkih BBova oni i dalje seru po japancima i po Atagu....
Benson je u luci i kad izgrindam module idem na najbolniji grind a to je Baltimore....NO je stvarno izazov od broda..ajmo tako reći...
Yup. NO je brod koji stvarno traži 100% da bi bio dobar s njime. Ali Baltimore ne vjeruj niti riječ o onome što pričaju o njemu. Meni i Smokiju odličan CA. - Moj najuspješniji CA sa 70% WR. Pravo osvježenje nakon NO - probaj CE isfurat na njegovom kapetanu što prije da spojiš domet radara s concealmentom. To omogućava da se ti približiš svakome, a nitko tebi.

I oklop mu je fenomenalan. Bolji od Des po meni. Okretnost isto jako dobra. Na nos skoro neprobojan.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2016., 11:24   #2917
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Yup. NO je brod koji stvarno traži 100% da bi bio dobar s njime. Ali Baltimore ne vjeruj niti riječ o onome što pričaju o njemu. Meni i Smokiju odličan CA. - Moj najuspješniji CA sa 70% WR. Pravo osvježenje nakon NO - probaj CE isfurat na njegovom kapetanu što prije da spojiš domet radara s concealmentom. To omogućava da se ti približiš svakome, a nitko tebi.

I oklop mu je fenomenalan. Bolji od Des po meni. Okretnost isto jako dobra. Na nos skoro neprobojan.
Vjerovao sam ti kod Pense pa ću sad i kod Baltija .
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2016., 12:50   #2918
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Vjerovao sam ti kod Pense pa ću sad i kod Baltija .
S obzirom da je oduševljenje brodom djelio s nama i Flamu (potraži na njegovoj YT stranici video), mislim da su visoke šanse da nećeš požaliti.

Što se tiče cijele USN CA linije, mišljenja sam da je Indianapolis najbolji brod u svom tieru. Ima sve ono što Pensacoli nedostaje a to je odličan domet i jako dobar concealment. Samo što je premium.

Čak sam više guštao s Baltimore-om nego sa Des jer možeš uletit kao top tier protiv sedmica i osmica koje nemaju Heal. A to je onda s ovim oklopom i healom seal clubbing samo takav.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 21.06.2016. u 12:55.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2016., 17:26   #2919
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Problem svih T9 krstarica je MM. Ok je ako si top tier, i imas T7-8 na kojima se izivljavas. Al kad je sa druge strane T10 tipa Yama koji ne jebe tvoj angle 2%, il Zao palikuca, Hindy sa Ap, DM sa AP i reloadom il Moskva sa railgunovima i odjednom je situacija puno drukcija.

Za T9-10 borbe je glavna stvar kamuflaza i sto manji detection rating i najvaznije, znat kad disengageat.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2016., 19:49   #2920
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Problem svih T9 krstarica je MM. Ok je ako si top tier, i imas T7-8 na kojima se izivljavas. Al kad je sa druge strane T10 tipa Yama koji ne jebe tvoj angle 2%, il Zao palikuca, Hindy sa Ap, DM sa AP i reloadom il Moskva sa railgunovima i odjednom je situacija puno drukcija.

Za T9-10 borbe je glavna stvar kamuflaza i sto manji detection rating i najvaznije, znat kad disengageat.
Mislim da t8 krstarice imaju puno gori MM....meni skoro u svakoj partiji bar 4 t9 i t10 brodova a znam biti često i najniži tier dok oko mene sve t9 i t10. A to je puno gore nego biti t6 brod u t7-8 partiji...


EDIT: maloprije u ranked u Bljeski...rokam tako s daljine po svemu i onda naletim na drugu bljesku....skinem joj 70% hp a....lik upali dim a ja nastavim za njim..dodgam torpeda i opet mi se pojavi opalim novu salvu i ostane na sasvim malo HPa...i onda skužim opet salvu torpeda ali iz nekog razloga nisam krenuo na vrijeme dodgat..i rokne me...a nisam ni upalio dim iz isto nepoznatog razloga...i onda skužim da je to bio Flamu...

hehehe

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 21.06.2016. u 20:40.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.06.2016., 20:44   #2921
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Pa da, problem krece sa +/- 2 tier spreadom i kad se nadjes u grupi kojoj nemozes defacto nista. Nemas domet ko drugi, ako pridjes gotov si, ako te BB skine ode 50/100% hpa, uglavnom tesko je za igrat.

T8 Mogami mi je jos bio igriv sa AFTom, tj, nisi imao osjecaj da si totalno beskoristan i da pridjes na ispod 15km da nekoga gadjas. Nakon nerfa igranje je katastrofa.
Al T9 Ibuki sa range upgradeom je bila puno, puno laksa za igranje, 19km domet pa pali BBove a i ok reload i sve pa i CA brawl nije tezak. Al cim te BB uzme na zub, adio.

Kad vidis sta T10 krstarice rade, sve drugo je stepping stone do njih. T8 je rub isplativosti, T9 je samo korak do T10 i tesko da ces brod zadrzat osim iz kolekcionarskih/sentimentalnih razloga.
U odnosu na MM gdje imas puno vise shansi da dobijes T9-10 runde nego da dobijes T7-8, a troskovi nisu zanemarivi.

Da nemam Ataga igrao bi Myoko kao "low tier" cruisera, Mogami se ne isplati vise nakon nerfova, Ibuki radi MMa i troskova isto tako iako je dobar brod, a Zao napravis 100k+ dmga i zavrsis u minusu
Svaki brod sta sa MMom zavrsi protiv T10 brodova prestaje bit zabavan, na stranu premiume, jer jednostavno je pretesko za igranje, manje se greske prastaju, timovi su idioti i nema ni t od teamworka il taktike.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2016., 10:09   #2922
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Ja sam sa Balmerom redovito odbijao BB granate - anglan. T9 CA je drastično bolji od T8 u istom MM-u radi Heala i treće nadogradnje (uvijek uzmi range, range je sve pa i na USN CA). Balmer po meni ima najbolji oklop od svih T9 CA. Tako da se puno lakše živi u istom MM-u.

Najveća prednost T9 je što povremeno vidiš T7 gdje je razlika drastična. Dok je za T10 najniže T8.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2016., 17:26   #2923
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Odustajem od Des dok joj ne poprave kupole. Zao mi pokaže bok, ja loadam AP kad stigne salva i prvo onesposobljavanje, slijedeća GG:



- Imate problema s Des na malom dometu? Ništa, samo stavi AP i uživaj.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2016., 19:00   #2924
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Rage quit sa DMom? Cekaj da novi patch, mozda se sta promjeni iako ja bas nisam osjetio na PT serveru. A znajuc WG, nebi se cudio da povecaju unistenje tureta i detonacije da ljude natjeraju na druge module.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2016., 20:45   #2925
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
strašno što radim sa Bensonom....koja je to zver od DDa...da sam znao pljesku nikad kupio nebih...s Hindenburgom do sad odigrao nekih 15 ak partija i samo jednom potopljen...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2016., 23:32   #2926
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Rage quit sa DMom? Cekaj da novi patch, mozda se sta promjeni iako ja bas nisam osjetio na PT serveru. A znajuc WG, nebi se cudio da povecaju unistenje tureta i detonacije da ljude natjeraju na druge module.
Za sada. Gubi kupolu skoro svaku partiju. I nisam jedini koji tako misli:

http://forum.worldofwarships.eu/inde...nes-turret-hp/

Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
strašno što radim sa Bensonom....koja je to zver od DDa...da sam znao pljesku nikad kupio nebih...s Hindenburgom do sad odigrao nekih 15 ak partija i samo jednom potopljen...
Yup. OP samo takav.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2016., 00:06   #2927
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Za sada. Gubi kupolu skoro svaku partiju. I nisam jedini koji tako misli:

http://forum.worldofwarships.eu/inde...nes-turret-hp/



Yup. OP samo takav.
Borderline OP...nije to rus hehe...ROF je brutala
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2016., 09:41   #2928
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Novi patch je legao, sad da vidimo rage na forumu.

@Thor

U 20ak rundi na PT serveru su mi se dogadjala sranja koja se nisu dogodila u 2200 na liveu. Sad neka oni seru o sreci/necreci i statistici, al svak sa imalo mozga primjeti kad oni nesto promjene u pozadini i gameplay postane osjetno drukciji da ga golim okom primjetis u par rundi.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2016., 10:28   #2929
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Zao ima 4 kupole. Izgubiš jednu i ostao si na 75% vatrene moći. S Des ako izgubim jednu ostao sam na 66%. U svakom slučaju dok to ne poprave ne ispeljavam brod iz luke.

Patch se skida pa ćemo vidjeti. Prebacio sam kapetana s Hakuryu-a na Hiryu-a kojeg sam ponovo kupio samo za Ranked.

- Razlog:



- Rezultat 4 pobjede za redom u Ranked.

Tako da nadalje igram samo T7 i T8.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2016., 10:53   #2930
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Malo promjenjen NY port....



I barem nisu module unequipali.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2016., 11:00   #2931
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Kakvo je to sranje gore??
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2016., 11:11   #2932
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Mozda reklama za Independance Day 2. Fuck if i know.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2016., 11:17   #2933
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Dobro govoriš, ID 2 će uskoro u kina, vjerovatno su im ovi platili da dižu hype na ovaj način.
Money money money...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2016., 11:39   #2934
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
koja debilana
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2016., 13:24   #2935
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Tek se sad sjetio rotirat kameru...





Po onom drugome brodu, to su modeli iz Master of Orion igre, daklem reklamiraju sami svoj drugi proizvod i ako ga vec ne igars, nemas pojma odakle je. Marketing 101...FML.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2016., 15:01   #2936
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Independence day 2, kad sam mislio da sam sve vidio u ovoj igri. Srećom tu je Black Sea luka - najljepša po meni.

---

Ranked & Hiryu s kapetanom od 15 bodova je brutala. 7/7 pobjeda. Evo jedne partije, prve od danas:

http://wowreplays.com/Replay/10148

Napokon probio 100k dmg s Indianom u partiji:

http://wowreplays.com/Replay/10146

- jučer me reportalo nakon što sam bio prvi u timu s Indianom
- avg dmg 47k i dalje raste

---

Komenar o Zao, od najboljeg igrača cruisera u svijetu (barem što se tiče avg dmg):

Citiraj:
Autor Sander93
And personally I would definitely use the range upgrade in favor of the ROF. I always target high tier BB since they usually have the biggest carry potential and it's much less risky to shoot at them from 16-18km. Unless a DD is spotting you, you can usually engage them while remaining invisible. This is especially handy when it's the end of the battle and it's just you versus a battleship. If you learn to use the stealth/range, you can dominate fights which is IMO the most useful trait this ship has.

And the best tip I can give anyone, even myself, is to run away instead of going down fighting. You should always have the initiative and if you don't, you should run away and only re-engage once you get the initiative back. The main strength of the Zao is it's ability to keep fighting when others can't. If a Hindenburg, Moskva or even Des Moines get caught in a bad spot it's pretty much game over and all they can do is doing as much damage before going down (which usually isn't a lot). The Zao however can use its superior stealth and speed to run away to 'fight another day'. It's hard to remember this option in the heat of battle and even I sometimes make the mistake of wanting to keep fighting when I really shouldn't. Always consider: is it worth it to try to do some damage in a high-risk situation (CQC combat, overwelming number of foes, etc.) or will it be more rewarding in the long run to run away and deal more damage elsewhere? The Zao is a good brawler, but in the end it has so much more potential in long range engagements. Prolonging your ability to fight is essential to winning battles.

I've seen a lot of matches where Zaos almost got destroyed early on but managed to run away and in the end still managed to do so much damage later that they won the match.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2016., 15:15   #2937
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Na kraju priče "its the man not the ship". Što sam iskusniji u ovoj igri to više shvaćam koliko je to točno. Sad u Atagu ne završim partiju bez da sam roknuo bar dvojicu i napravio hrpu damagea...prije jedva da sam nešto napravio u većini mečeva...učim svakom partijom...s Hindijem sam jednom zaginuo...jučer sam i s NO roknuo Ibukija i Baltija...
Sad ak sam u gunboatu (đubre Benson) ili Atagu odmah fokusiram BBove koji su (ako nisu potato) nosioci partije...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2016., 15:54   #2938
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Sve 5. Ali ako gledamo objektivno - ako imaš brod s dobrim dometom i concealmentom ti si taj koji diktiraš borbu. Upravo zato je i Indianapolis toliko jak u svom tieru. Ima domet, ok oklop kad je na nos i dobar concealment sa visokim kapetanom.

Sad sam potopljen u Des od Hindenburga. Lik mi je 4 vatre napravio, ne sjećam se kad sam zadnji put imao 4 vatre lol. Očito taj HE buff radi svoje koji su njemci dobili. I nisam izgubio kupolu, ali sam igrao tako da ne izgubim.

Vidjet ćemo. Ranije u duelu s drugim Fubukijem, ja sam stavio onaj anti detonation modul, on očito nije jer je detonirao.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2016., 16:12   #2939
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Sve 5. Ali ako gledamo objektivno - ako imaš brod s dobrim dometom i concealmentom ti si taj koji diktiraš borbu.
Ti si taj. A koliko je takvih igrača koji će iskoristiti tu prednost?...pa meni redovno debili u Baltiju i DM dolaze na 5km broadside...ja frontalno u NO derem s APom i ne vjerujem kako mi se naguziše...Omdah skužim po stilu igre ko koristi prednosti broda odn. ko nije potato ali to je fakat rijetko...Isto tako ne zaboravi da su tu i DDi koji spotaju dok ih ti ne vidiš..ta prednost s concealmentom kod nekih krstarica je vrlo uvjetna i situaciono ovisna...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2016., 18:28   #2940
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
I kao i uvijek, mali patch i replayi od prije vise ne rade. Stvarno idiotski, jos to smece nisu sredili. Sta ce mi replay kad radi 2 mjeseca i onda ga nitko nikad vise nece moc pokrenit i vidit.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na