Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.01.2005., 23:33   #1
MasterRejdon
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: aaaaaa
Postovi: 24
Fallout 2

Jel se može kod te igre promjenit rezolucija i kako,i kojeg je lika dobro za izabrat za pocetak!
MasterRejdon je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2005., 23:47   #2
Air_Mike
Premium
Moj komp
 
Air_Mike's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 83
...ne vjerujem da se može promijeniti rezolucija igrice, a što se likova tiče, preporučio bih ti da pomoću googla nađeš bilo koji walktrought, jer u njemu ćeš naći preporuku kako složiti lik ovisno o tome kakav želiš da on bude i na koji način želiš igrati i završiti igru... uživaj...
__________________
ABIT IC7-G @ 1:1 FSB 255 MHz
P4 2.4C @ 3.06 GHz vcore 1.52V
Zalman 7000Al-Cu
G.E.I.L Ultra X 3200 @ 255 (2.5-3-3-5) - Samsung TCCD Brainpower
Sapphire Radeon 9600 Pro @ 475/325
Seagate SATA 120 GB, Chieftec 360W
LG 19'' F900P @ 1280x1024 100Hz
Air_Mike je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.01.2005., 23:49   #3
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
stvarno proslo je gotovo 7-8 godina i ti samo bubnes takvo pitanje . za pocetak napravi sam svoga lika, sto vise mu stavi na inteligenciju, sto manje na srecu ostatak manje vise... stari ja sam tu igru magistrirao mogao bih o tome pisati dva dana samo cu ti reci sretno da sam bar na tvome mjestu ponovno. i ne nemozes promijeniti rezoluciju
__________________
Konane, koja je najbolja stvar u životu? Skršiti svoje neprijatelje, gledati ih pod sobom poražene i slušati naricanja njihovih žena!
gospar je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2005., 01:20   #4
MentalHarikiri
Premium
Moj komp
 
MentalHarikiri's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,560
Citiraj:
Originally posted by gospar
stvarno proslo je gotovo 7-8 godina i ti samo bubnes takvo pitanje . za pocetak napravi sam svoga lika, sto vise mu stavi na inteligenciju, sto manje na srecu ostatak manje vise... stari ja sam tu igru magistrirao mogao bih o tome pisati dva dana samo cu ti reci sretno da sam bar na tvome mjestu ponovno. i ne nemozes promijeniti rezoluciju
IMO perception je JAKO bitan

ali nebih se štel preveć mješati....po avataru mi je sve jasno
MentalHarikiri je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2005., 01:46   #5
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Isuse... tu igru sam prošao jedno 10 puta...zašto danas više nama takvih igara...idem je opet instalirati...
E, da, Bozar rulez!!!
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2005., 01:58   #6
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Rezolucija je takva kakva je, i ima dosta bugova pa cesto snimaj. Inace to mi je najdraza igra i prosao sam je vise puta sa razlicitim likovima. Najzabavnije mi je bilo kad sam kreirao brusera sa nabrijanim strenght-om pa onda postao prvak u box-u i "kickbox-u". Takoder jednom sam slucajno naisao na duha tamo u nesjecam se kojem gradu gdje je onaj sanduk s mrtvacem a dotad sam tri put presao igru i nisam to vidio. Uglavnom svaki put nesto novo otkrijes tako da mi je to najbolja igra ikad!(Svaka cast Baldurs gate-u koji je isto odlican no Fallout je IMHO bolji)
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2005., 03:39   #7
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,273
ne pretjeruj ni sa snagom jer ces ju tokom igre povecat za barem 4, pogledaj si skilled i gifted skillove....... percepcija je mucho vazna a ni endurance ne skodi
Chuby je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2005., 10:54   #8
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Za sve koji vole varati, ima jedan programčić falche2 ... kod trećeg ili četvrtog prelaska sam napravio lik sa svim statsovima 10 čisto zajebancije radi...ostao sam paf koliko questova/fora/načina prelaska se otvori...
BTW, onaj duh je u Denu, kad trebaš uvjerit jednog taf gaja da ti vrati njen locket, još ako imaš dobar speech skill...pišao sam od smijeha kad vidiš kako se tipu tresu gaće, LOL
E, da, savjet, stavi na big guns, speech i science poseban naglasak, igra kasnije postaje luda ako znaš spiku, a ako sve ostalo propadne, uvijek imaš Bozara aka otvarač konzervi ...kad se sjetim...sa sniper perkom jednom je big bossu odnio preko polovice HP-ova...strava.
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2005., 03:41   #9
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Citiraj:
Originally posted by Sky
... kod trećeg ili četvrtog prelaska sam napravio lik sa svim statsovima 10 čisto zajebancije radi...ostao sam paf koliko questova/fora/načina prelaska se otvori...
BTW, onaj duh je u Denu, kad trebaš uvjerit jednog taf gaja da ti vrati njen locket, još ako imaš dobar speech skill...pišao sam od smijeha kad vidiš kako se tipu tresu gaće, LOL
E, da, savjet, stavi na big guns, speech i science poseban naglasak, igra kasnije postaje luda ako znaš spiku, a ako sve ostalo propadne, uvijek imaš Bozara aka otvarač konzervi
Istina u Den-u...ipak je proslo godinu-dvije od kad sam zadnji put igrao.
Ja svaki RPG pocnem jedno 10 tak puta i svaki lik kreiram jedno sat vremena igram 10-tak sati da vidim razlike pa onda s jednim zavrsim igru pa ponovno pocnem s nekim suprotnim(prvi nabrijani strenght i bruser-drugi charisma i sex appeal )
@Chuby
U biti sve je bitno i ovisi kako ces igrati dalje no sa svakim mozes zavrsiti(lakse ili teze).
Mene su najvise mucili Military base i onaj rudnik koji kupis pa ga moras ocistit od vanzemaljaca...
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2005., 17:18   #10
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Citiraj:
Originally posted by E.T.
...Mene su najvise mucili Military base i onaj rudnik koji kupis pa ga moras ocistit od vanzemaljaca...
Zašto misliš da sam spomenuo Bozara...otvara bilo koji oklop u igri, uključujući onaj alienski (onaj sivi alien je posebno opak), a da ne govorim što radi neoklopljenim mutantima u Military Base-u...dovoljno je reći da je Bloody mess sa Bozarom + 100+ bodova na big gunsu nepotreban
Sky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.01.2005., 21:48   #11
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Citiraj:
Originally posted by Sky
Zašto misliš da sam spomenuo Bozara...otvara bilo koji oklop u igri, uključujući onaj alienski (onaj sivi alien je posebno opak), a da ne govorim što radi neoklopljenim mutantima u Military Base-u...dovoljno je reći da je Bloody mess sa Bozarom + 100+ bodova na big gunsu nepotreban
Hebiga ja sam bio sentimetalno vezan za male puske s burst-om aka burstalice
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2005., 22:06   #12
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Pa Bozar i je puška samo sa burstom, nema single...sniper sa burstom, 15 komada u jednom burstu, 30 komada spremnik, FMJ streljivo kao za hunting rifle...efekt je u najmanju ruku zastrašujući.
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2005., 00:12   #13
LightForce1308
cmiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 
LightForce1308's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 452
Igru sam kreto igrat jedno 4 puta, i svaki put doso skoro pred kraj, i zbogf neceg sam odusto, zaboravio an nju, formatiro, pa onda ponovno kreto. nijednom ju nisam preso.
LightForce1308 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2005., 00:41   #14
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Citiraj:
Originally posted by LightForce1308
Igru sam kreto igrat jedno 4 puta, i svaki put doso skoro pred kraj, i zbogf neceg sam odusto, zaboravio an nju, formatiro, pa onda ponovno kreto. nijednom ju nisam preso.
Ne znaš što si fulao...završnica je uber cool
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2005., 00:43   #15
Madrfakr
Balkanac
 
Madrfakr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Os
Postovi: 77
Jebote, ta igra je zaakon .. Al ima i dosta bugova. Ima jedna stvar koju sam skužio u igri, a nisam ju pronašao nigdje na netu u raznim walkthroughovima i cheatovima: onaj holodisk koji daješ liku u NCR (kao dokaz da imaju špijuna u svojim redovima) možeš beskonačno mnogo puta od njega ukrasti i onda mu ga ponovno vratit i svaki puta dobiješ 4000$ i 4000xp . Al ne znam, možda je to bilo samo kod mene (nek proba netko ko' ima instalirano, pa nek javi, baš me zanima).. Ali sve u svemu, igra je jebeno dobra, nasmiješ se do suza X puta dok ju igraš..:clap:
__________________
Athlon XP 2500+ BOX
Epox 8RDA3+
512MB DDR
Maxtor S-ATA 80GB, 7200rpm
Gigabyte Radeon 9200, 128MB
Codegen 400W
CD 34X + CD-RW/DVD 48X16X48X
Win XP Pro + SP2
Madrfakr je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2005., 01:10   #16
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,532
Citiraj:
Originally posted by Madrfakr
Ali sve u svemu, igra je jebeno dobra, nasmiješ se do suza X puta dok ju igraš..:clap:
Ne sjecam se tocno gdje, ali postoji lik koji se zove Deputy Kenny (F1, Hub, IIRC). Uglavnom, u status baru, nakon eventualnog obracuna s Kennyjem i ekipom, osvane nesto u stilu:

"OMG, you've killed Kenny. You bastards!"

Ehehehe, ili onaj legendarni:

"Mooo, i say!"
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2005., 11:06   #17
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
"There is something weird about these cows..."
"Moo, I say"... besmrtno :clap:
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2005., 23:12   #18
damir1
Ancient
Moj komp
 
damir1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Đakovo-097 7881186
Postovi: 867
možeš beskonačno mnogo puta od njega ukrasti i onda mu ga ponovno vratit i svaki puta dobiješ 4000$ i 4000xp . Al ne znam, možda je to bilo samo kod mene


ma to je kod svih,jedno od par varanja
__________________



Asus Z97-A-i5 4690K-xfx 470 -Kingston DDR3 1866 SDRAM 2x4GB -dvd ladice-asus 450W-sve to u chenbro gaming bomb, jedinici + Dell U2412HM



damir1 je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2011., 15:10   #19
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
sorry na uskrsavanju teme , igram prvi put polako , istražujem i onaj mi se lik od ledera pojavljuje s vremena na vrijeme "da požurim"..jel ima vremensko ograničenje u ovoj igri? Ili da zanemarim to?
  Reply With Quote
Staro 10.02.2011., 16:45   #20
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Nema ograničenja, ne trebaš se žuriti...ma neću ti ništa govoriti, vidjeti ćeš i sam.

BTW, čestitam na izboru igre...ta igra ima više duše od kompletne produkcije igara u 2010. godini (dobro, uz par izuzetaka)
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2011., 02:12   #21
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
Nedavno sam odigrao Fallout 2 sa Killap-ovim Addon-om i Patchom...
toplo preporučam svim ljubiteljima koji nisu prošli igru s ovim dodatkom da se još jednom oduševe...

nije klasičan dodatak ili expanzion vec si je jedan Fan uzeo vremena i u igru ukomponirao sve ono sto je izdavač izbacio jer je bilo nedovršeno ili izbačeno iz nekog razloga! Nove lokacije (podmornica u SF-u, Sulikovo selo i druge), novi questovi, novi događaji, prošireni questovi, novi perksovi, ispravljeni skoro svi bugovi, ispravljene greške (npr. zamjenjene sound sheme Bozara i M60, pa onda greška da se na NPC-ovima u vašoj družini ne vide oklopi i stotine takvih stvari)... itd

uglavnom preporuka. addon je besplatan naravno.

Edit:
zove se "Fallout 2 Restoration Project"
Ne znam dal smijem staviti link, ali pretpostavljam da nije problem pošto je besplatan dodatak... ispravite me ako griješim...

Zadnje izmijenjeno od: Franf. 11.02.2011. u 02:33.
Franf je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2011., 19:38   #22
Moshus
Premium
Moj komp
 
Moshus's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 140
Kad smo već kod Fallouta 2, jel probao itko FOnline 2238?
Radi se o modiranom Falloutu 2 za online igru. Ubačena sva područja iz oba Fallouta i još gro toga. Još nisam probao, ali namjeravam uskoro
FOnline 2238
How to get started
FOnline 2238 Wiki
Moshus je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2011., 19:58   #23
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
Uf ne znam dal se želim navuč na to... bojim se da bi mi društveni život i fax otišli u Honduras
Franf je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2011., 21:25   #24
Darac24
Premium
Moj komp
 
Darac24's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 31
Nisi igrao Fallout, kakav si ti to muskarac!?? Igra je fenomenalna, fantasticna atmosfera, humor, igrivost...ima sve. Isplati se odigrati.
Darac24 je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2011., 19:50   #25
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
Pretpostavljam da je ovo pitanje za mene...?..?
Igro sam jedinicu i dvojiku i trojiku i to previšeeee...
kažem da se bojim navuč na ovu online. baš zbog toga jer znam kako je Fallout zarazan
__________________
Franf je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2011., 22:37   #26
Darac24
Premium
Moj komp
 
Darac24's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 31
Aha, sorry nisam odmah vidio. Javi o dojmovima ako odlucis zaigrati ovu online verziju.
Darac24 je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2011., 11:55   #27
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
Ma kud puklo puklo, probat treba.... javim kako mi se sviđa
__________________
Franf je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2011., 11:56   #28
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
imate na netu za skinut mod za grafiku..mislim da digne sa 800x600 na 1024


bar nesto
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2011., 12:48   #29
gmax
Tuco “the Rat” Ramirez
Moj komp
 
gmax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 423
Fallout2 High Resolution Patch

Ja sam ga probao prije dvije godine i nisam ga uspio natjerati da radi, vidim da je od tada pa do danas izaslo deset novih verzija. Pa ak se nekome da igrati s tim, nek proba i nek javi ak sljaka.
gmax je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2011., 12:56   #30
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Meni je i prije 2 godine delao normalno!

Fallout 2 na 1920x1200 :P hehe

Ali, patch aside. Restoration pack/patch mi je vrh! Zakon!
To je igra, ne ovo govno od trojke, new vegasas oblivion smecha!
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na