Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.04.2016., 04:55   #1
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,313
Subnautica (Early Access)



"Subnautica is an open world survival game in development by Unknown Worlds Entertainment. Subnautica allows the player to explore an aquatic alien planet by scuba diving and traveling in submersibles, while collecting resources and food to survive. It was released on Steam Early Access on December 16, 2014, and is currently in development for Xbox One. Full V1.0 release is planned for August 2016.


Ukratko da ne duljim... igra je survival tipa. Igra ima 4 moda sa kojima možete započeti new game: 1. survival (uključena potrošnja kisika, zdravlje, hrana, voda) - kako bi se igra trebala igrati, Freedom (uključeni samo kisik i zdravlje bez potrebe za hranom i vodom), Hardcore (isto kao Survival samo kao što većina vas zna, ako jednom umrete to je kraj igre tj. tog savea), i zadnji mod je Creative (možete izgraditi odmah na početku bez ikakvih materijala, isključeni su: potrošnja kisika, zdravlje, hrana, voda) - to bi bio kao neki developer mode.

Možete graditi svoju bazu pod vodom, možete graditi podmornice, filtracijske sustave za vodu itd, itd, možete i ugraditi akvarij u bazu u koji ćete stavljati razna bića koja su vam npr. potrebne za prehrambene ili hidracijske resurse. Maksimalna dubina do koje se može ići je 3000 metara.

Igru sam tek jučer počeo igrati i oduševljen sam. Praktično je to već full verzija igre. Ima masu stvari za raditi i ful je zanimljivo. Nekima bi moglo smetati što trenutno nema co-op, ali vjerujem da će i to ubaciti kasnije. Igra na steamu košta 20€ i vrijedi svake kune.

Možete ju isprobati na neki drugi način, pa onda kupiti ako vam se svidi. Ako kome treba pomoć oko toga neka se javi

Da napomenem, na Steamu je igru recenziralo/glasalo 13000 ljudi te igra ima 92% pozitivnih recenzija. Mislim da to dovoljno govori o kakvoj se igri radi.

Link za steam

Zadnje izmijenjeno od: Mogy. 22.04.2016. u 05:15.
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2016., 09:34   #2
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Moram priznati da ne izgleda uopće loše, mogao bi probati.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.04.2016., 09:42   #3
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,313
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Moram priznati da ne izgleda uopće loše, mogao bi probati.
Vrijedi probati svakako Nece ti biti zao sigurno.
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2016., 16:09   #4
vcendaki
Premium
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: u svemiru :)
Postovi: 197
interesantno zvuči nadam se da cijena neće biti prevelika
vcendaki je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2016., 12:42   #5
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Pa cijena je već vani, 20 EUR.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na