Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.02.2017., 19:31   #31
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
a da ti sjediš kraj nekog dok igra i gledaš, možda je to za tebe?
igra je jendostavna, što težinom, igram na normal, nit fali metaka nit je teško naći iteme i preći. Sve te igra sama gura.
A moldede gađaj u nogu, oko njih obavi što trebaš i zatvori im vrata, 3-5 metaka svakog i nemaš beda. Oni ne znaju otvorit vrata. Neke od njih samo protrčiš.
Ostalo idi okolo, otvaraj sve i gledaj sve, igra ti daje miljardu hintova i gura te tako da razmisli jel uopće taj tip igre za osobu kao ti.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2017., 20:04   #32
ivosimec
Premium
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Pojatno
Postovi: 599
Imam 20 godina igraceg iskustva a ti tako. Nisam rekao da je igra teska u smislu da je tipa igara gdje moram igrat jednog bosa 30 puta dok ne nadem taktiku kako ga proci.

Nego je teska u smislu gdje trebam npr naci 3 glave da bi otvorio vrata, nadem 2 i trcu za isus Boga nikako a trazim je vec par sati.

I tada gubim volju za igrom.
__________________
*********************
ivosimec je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 00:18   #33
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908



prva ti je u satu, dobio si onaj utag, loigčno je da ide u uru di fali uteg
druga je kad staviš onog jasterba i okreneš pa odeš dolje i jebeš se za scorpion key, otvaraš prvo tamara pa onaj lijes sa rukom, a treća je u kjnizi

ne vidim da je tu neka težina, igra te gura do ključeva stalno, a boss fightovi su lagani.
moldedi su glupi, kažem, igra je na normal, laka ovalko,a intelgiencije ne treba ništa jer je sve skupi ovo za ovo itd...




čudno da 20 godina iskustva, pa neke stvari bi trebale tek onda ić bez razmišljanja
moraš sve čitati i otvarati, tako ti igra sve kaže, sve je na slikama i papirima
-->
20 godina staža i teško ti je pratiti kud te igra gura?



prva ti je u satu, dobio si onaj utag, loigčno je da ide u uru di fali uteg
druga je kad staviš onog jasterba i okreneš pa odeš dolje i jebeš se za scorpion key, otvaraš prvo tamara pa onaj lijes sa rukom, a treća je u kjnizi

ne vidim da je tu neka težina, igra te gura do ključeva stalno, a boss fightovi su lagani.
moldedi su glupi, kažem, igra je na normal, laka ovalko,a intelgiencije ne treba ništa jer je sve skupi ovo za ovo itd...




čudno da 20 godina iskustva, pa neke stvari bi trebale tek onda ić bez razmišljanja
moraš sve čitati i otvarati, tako ti igra sve kaže, sve je na slikama i papirima
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Doktor O. 06.02.2017. u 13:39.
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 00:28   #34
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,455
Ajde nam sve napisi, citavu igru u detalje, nemoj da sami nesto otkrivamo
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 13:39   #35
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Ajde nam sve napisi, citavu igru u detalje, nemoj da sami nesto otkrivamo
Pa očito da nekima treba kad im je igra tako teška.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 13:45   #36
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,320
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
Pa očito da nekima treba kad im je igra tako teška.
Kolega je govorio da igra ima nelogičnosti kod gameplaya ako sam ga ja dobro shvatio
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 14:53   #37
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908



Pa nelogično je što moraš neke iteme stavit u vrata da se ista vrata otvore?
to je video igra, da je logično glavni lik ne bi mogao ostat bez ruke da mu ista bude klamaricom zaklamana i radi, a svaka ozljeda se sanira polijevanjem bivacinu u tekućini.




Kolega je govorio o težini pronalska itema bitnih za prelazak u drugi dio kuće.
-->
Citiraj:
Autor gin.tonic Pregled postova
Kolega je govorio da igra ima nelogičnosti kod gameplaya ako sam ga ja dobro shvatio



Pa nelogično je što moraš neke iteme stavit u vrata da se ista vrata otvore?
to je video igra, da je logično glavni lik ne bi mogao ostat bez ruke da mu ista bude klamaricom zaklamana i radi, a svaka ozljeda se sanira polijevanjem bivacinu u tekućini.




Kolega je govorio o težini pronalska itema bitnih za prelazak u drugi dio kuće.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 18:38   #38
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
WTF?!

Pa zar nisu takve 'teske' stvari i obiljezile RE fransizu? Jebo te, pa sjecam se da nisam RE igrao samo zato sto je bila creepy atmosfera s dosta elemenata iznenadenja na prepad, vec i zato sto je trebalo mozgat kako bi se odgonetnule zagonetke.Mozdane vijuge su bile napete cijelo vrijeme kao struna.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 18:55   #39
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
To se može reći za RE 1,2 i 3 dok sve novije IMHO se ne mogu nazvati pravim RE nastavcima. Nikako mi nisu sjeli novi "3D" nastavci i doslovno neograničena količina metaka bez previše zagonetki. Trojka je imala stari štih samo je bila pre lagana naspram 1 i 2 zato bi rekao da su 1. i 2. jedini pravi RE naslovi. Sjećam se da sam dvojku prešao za 57 min (Scenario A Leon) bez ijednog ispaljenog metka osim kod bosova gdje se drugačije ne može. Ah ta vremena

Bez obzira na sve to ovaj RE7 mi se čini puno kvalitetnijim naslovom nego 4,5 i 6 i svakako ću mu dati priliku kad pojeftini.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 19:11   #40
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Previše zagonetki? Sjećam se da se u RE4 i RE5 moglo na prste jedne ruke nabrojati zagonetke
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 19:17   #41
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Ako i toliko
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 19:21   #42
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
To se može reći za RE 1,2 i 3 dok sve novije IMHO se ne mogu nazvati pravim RE nastavcima. Nikako mi nisu sjeli novi "3D" nastavci i doslovno neograničena količina metaka bez previše zagonetki. Trojka je imala stari štih samo je bila pre lagana naspram 1 i 2 zato bi rekao da su 1. i 2. jedini pravi RE naslovi. Sjećam se da sam dvojku prešao za 57 min (Scenario A Leon) bez ijednog ispaljenog metka osim kod bosova gdje se drugačije ne može. Ah ta vremena

Bez obzira na sve to ovaj RE7 mi se čini puno kvalitetnijim naslovom nego 4,5 i 6 i svakako ću mu dati priliku kad pojeftini.
Mislim da se zna na koje dijelove RE fransize mislim.Zlatno doba.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 19:29   #43
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640


Ovaj remake jedinice je isto odličan. S guštom sam ga odigrao. Ali već duže vrijeme najavljuju a navodno je i službeno potvrđen remake dvojke. Jedva čekam
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 19:42   #44
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
odigra nije ni strašna ni nesto napeta , ok za odigrat kraj je malo neocekivan i dobro povezan.
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 22:15   #45
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908



Pobjedio sam jacka, koji je easy af. I spasio miu, u brodu sam, ima još puno do kraja?




Igra mi se malo zasapunala pred kraj, nije baš više toliko niti strašna nit napeta...bitno da na internetu prikjazuju kad da je scary af tako jako
-->
Cijela franšiza je otišla previše na akciju, a malo zagonetke.
One sheme su mi bile fora kad ti uzmu oružja, to mi je bilo simpatično.
Prije toga, nigdje neke muke. Imaš fotku i nađi skirveni kamen, vau.




Pobjedio sam jacka, koji je easy af. I spasio miu, u brodu sam, ima još puno do kraja?




Igra mi se malo zasapunala pred kraj, nije baš više toliko niti strašna nit napeta...bitno da na internetu prikjazuju kad da je scary af tako jako
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 22:38   #46
Chikagule
Premium
Moj komp
 
Chikagule's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 72
Na VR-u je dosta zahebano.... NAjezen sam cijelo vrijeme :-D
__________________
Chikagule je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2017., 01:38   #47
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
Prešao. Fora kraj, simpa twist. Ne mogu reć da sam odmah skužio, ali čituajući one sve dokumente, ima dosta toga.

Na normal, oko 9 sati igre, igrao relativno detaljno, na par djelova sam monstere ostavio bez noge pa brzo skupio što se da.

Svakako morate bit temeljit jer možete ostat bez dobrih oružja tipa shotgun, machine gun, grenade launcher...

ugl. dobra igra, u re stilu na kraju, sviđa mi se jako fps pristup.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2017., 18:27   #48
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Evo,odigrao je i ja.Nije loša, samo mi se sad ne da na neku "Uber" težinu ,jer za razliku od 4,5,6 ,ova je više survival nego action.Kad jednom riješiš sve zagonetke,sada ići ponovno nema smisla.
Inaće,igra mi je ok horrorac dok nemaš oružja.Kad ga dobiješ ,nije više tako zahtjevna.Bossevi ništa posebno teški.Dobro,kad mi je etalon "deathstroke" iz Batman origins!
I da,oni molderi su mi kopija inih iz "revelationsa",tako da,ajmo nešto novo.
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2017., 07:29   #49
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
Po meni s obzirom na RE serijal igra je definitivno poboljšanje naspram zadnjih par dijelova ali nemože se mjerit sa prvim RE nastavcima. Da nije iz RE serijala bi mi vjerovatno bila bolja, mozda sam ja imao prevelika ocekivanja od igre... Igram za sada nekih 3 sata, luda familija mi nije neki stos, fale mi oni bedasti zombiji iz prvih dijelova. Atmosfera ja dobra, definitivno mi nije bilo svejedno igrati u mraku i sa slusalicama =) Jos imam dosta do kraja, nedam se da me jos ceka par poslastica. =)

EDIT

Prošao igru, iskreno nije mi baš nešto. S obzirom na ocjene i komentare sam mislio sam da će na kraju biti spektakl al ostao sam PAF. Ostaje mi gorak okus u ustima i mišljenje da nakon RE3 nije izašao dobar nastavak - moje odobno mišljenje. Veselim se RE2 Remake, nadam se da ga neće previše izmjeniti. Igra sa ludom familijom i 3 vrste monstera cijelu igru mi nije baš vrijedno spomena.

Zadnje izmijenjeno od: chare. 20.02.2017. u 08:30.
chare je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 14:36   #50
MadManBD
Premium
Moj komp
 
MadManBD's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 888
Ja tek sad to igram, i ne znam jesam li postao pič.. s godinama ili jednostavno nisam dugo igrao neku scary igru al ovo je meni poprilicno scary i stvara paniku, igrao 2 sata s slušalicama u mraku
MadManBD je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 14:59   #51
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor MadManBD Pregled postova
Ja tek sad to igram, i ne znam jesam li postao pič.. s godinama ili jednostavno nisam dugo igrao neku scary igru al ovo je meni poprilicno scary i stvara paniku, igrao 2 sata s slušalicama u mraku

Ne brini, kod mene je isti slučaj jer sam u početku pod dojmom, ali nakon 3-4 sata igre taj osjećaj jako splasne jer shvatiš na koji način stvaraju horor atmosferu i postat će ti monotono i predvidljivo.

Da ti sad ne spojlam, igra je više uznemiravajuća, nego strašna jer ima dosta bolesnih scena, dok sam kod npr. Silent hill serijala (barem onih dijelova koji valjaju) imao kontinuirano osjećaj da sam i prestrašen i uznemiren kroz čitavu igru. Razlika između tih dviju igara je što Silent hill čak nije trebao niti napetu glazbu, dernjavu i slično kojom bi te uznemirio, već je u većini slučajeva bilo dovoljno da čuješ vlastite korake i kako nešto puže u blizini u gustoj magli. Nažalost, meni osobno RE7 nije postigao takav efekt, ali velim....da ne spojlam, neću u detalje što mi se nije svidjelo. RE 1,2,3 i Code Veronica su mi i dalje epski

Kad sam već spomenuo stare dijelove - nekako mi fali ona prekrasna umirujuća glazba kada bih ušao u sobu sa pisaćom mašinom, nakon potjere zombija ili Nemessisa, nakon što sam potrošio sve biljke za health, sa 5 metaka u džepu i predmetom kojeg sam dobio nakon teške mozgalice i napokon sam uspio živ stići do nove Save sobe kako bih upotrijebio Ink ribbon i sačuvao taj novi nađeni predmet, opustio se malo, prošao kroz inventorij, duboko udahnuo............. i zatim ponovno otvorio vrata u novi horor ispred sebe. To je po meni ono što je bilo prekrasno u starim Resident evil igrama. U RE7 jednostavno nisam imao taj osjećaj u nijednom trenutku.
__________________
Free your mind and open your eyes

Zadnje izmijenjeno od: Morpheous. 14.03.2018. u 15:05.
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 15:22   #52
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Da ti sad ne spojlam, igra je više uznemiravajuća, nego strašna jer ima dosta bolesnih scena, dok sam kod npr. Silent hill serijala (barem onih dijelova koji valjaju) imao kontinuirano osjećaj da sam i prestrašen i uznemiren kroz čitavu igru. Razlika između tih dviju igara je što Silent hill čak nije trebao niti napetu glazbu, dernjavu i slično kojom bi te uznemirio, već je u većini slučajeva bilo dovoljno da čuješ vlastite korake i kako nešto puže u blizini u gustoj magli. Nažalost, meni osobno RE7 nije postigao takav efekt, ali velim....da ne spojlam, neću u detalje što mi se nije svidjelo. RE 1,2,3 i Code Veronica su mi i dalje epski
Japanski SH su remek djela, pogotovo dvojka. Objektivno i subjektivno SH2 spada u sam vrh najboljih igara ikada. Nažalost bojim se da joj nijedna igra više neće prismrditi.

Ovaj RE7 mi djeluje OK za RE standarde (pogotovo naspram par prijašnjih igara), budem jednom odigrao
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 17:14   #53
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 390
onaj radio iz jedinice. jos uvijek ga se sjetim.
tuna3 je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 17:25   #54
max111
Premium
Moj komp
 
max111's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 542
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Japanski SH su remek djela, pogotovo dvojka. Objektivno i subjektivno SH2 spada u sam vrh najboljih igara ikada. Nažalost bojim se da joj nijedna igra više neće prismrditi.

Ovaj RE7 mi djeluje OK za RE standarde (pogotovo naspram par prijašnjih igara), budem jednom odigrao
Da Silent Hill 2 je kao što su rekli na Digital Foundry "Horror perfected", odlična i vjerojatno najbolja horror igra za sva vremena. RE7 je dobar za odigrati ali nije ništa meni posebno u vezi strašne atmosfere, možda je ima u tragovima u nekim dijelovima ali bila mi je više odvratna nego strašna iskreno.
__________________

CPU Intel i7 6700K
MBO ASRock Z270 Extreme4
RAM Kingston HyperX (2x8GB)
VGA MSI GTX970 4G TF5
HDD (1TB Samsung F3, Samsung 960 EVO, WD Caviar Green 3TB)
PSU Corsair AX750W
Windows 10 x64
max111 je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 19:30   #55
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Jbga kad se današnji horrori (bilo film ili igre) ne temelje na psihološkom strahu (bilo iščekivanje, priča, glazba, zvuk općenito), nego na prepadu, nasilju i sl. kad se nema ideje
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 19:51   #56
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
RE7 je vjerojatno najbolji u serijalu, brijem da sam ih odigrao sve.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 22:07   #57
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
7-ica je drukčija od ostalih.Više ide na neki horror nego akciju.Mali odmak od franšize po meni.Ali definitivno ne u krivom smjeru!Odigrao sam ju na medium ,sad bi mogao na većoj težini ,jer se Jack i ovi creeperi spawnaju puno češće nego na manjim težinama .Tako da je jako teško za proći!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 23:04   #58
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Ja sam odgledao samo par videa ostalih RE; ovaj se čini sasvim ok. Odigrao, zadovoljan, malo čak prebrzo prešao.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2019., 04:52   #59
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Da dignem malo temu iz mrtvih u susret novom Rezident Evilu.Evo koga zanima pogledati Resident Evil 2 One Shot Demo na PCu odigrano sa mišem i tipkovicom na max settings u DX12 modu (koji se u demo verziji inače ruši preporucuje se DX11 samo) u dosta boljoj video kvaliteti (stavio sam do 1440p video) nego što ih je većina gaming kanala stavila sve nešto mutno i loše snimljeno, vrte se pogubljeni po Police stationu ko njubare, a i igra je dosta mračna i nezahvalna za snimati. Pa evo koga veseli uživajte u malo boljoj demo prezentaciji, trudio sam se u tih pol sata što je dozvoljeno proletiti kroz sve mehanike i settingse igre koje demo nudi


Ima li fanova orginala triologije iz 90tih ili sam izumirući dinosaur? :P





https://www.youtube.com/watch?v=LY163yb1glE
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2019., 07:15   #60
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Naravno da ih ima Čekam ovaj remaster već godinama i napokon su ga napravili. Znao sam raditi record runove u dvojci koliko sam bio lud za tom igrom, mislim da mi je u chapter A record 57 minuta i bez korištenja spreja.

Da li je policijska stanica ista kao u originalu?
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na