Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.01.2011., 21:13   #1591
wireless_os
Premium
Moj komp
 
wireless_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 613
Takodjer u zadnje vrijeme u vecernjim satima internet brzina je uzas....evo sad oko 1 Mb od 16..... no neda mi ih se zvati. Bio sam 2 puta gubio zivce na pozive,mailove i ostalo tako da sad necu namjerno...nek je kak je. Jedino ak se ne popravi kroz koji tjedan onda budem...do tada chill...
__________________
*************************************





Intel Celeron G1820
ASRock H81M-HDS
8 GB Kingmax
23'' LG Flatron W2361V
NVIDIA GeForce GTX 960
Samsung Spinpoint F1 @ 1 TB
INTEL SSD - 120 GB
LC POWER LC6650GP3 V2.3
Antec Sonata Elite
MX 518
Logi tipkovnica neka..
NuForce usb DAC


wireless_os je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2011., 21:45   #1592
Gism
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 92
Da li je moguće dobiti 2D paket na probni rok (kao što je moguće sa Max TV-om), pa ak mi se usluga ne sviđa da im se lijepo zahvalim?
Gism je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.01.2011., 18:02   #1593
someoneCRO
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Prešao na B.net,došli ljudi i postavili mi sve.

Prvi dan internet super,brzine,ping milina.

Drugi,treći dan sve šteka,stranice se ne otvaraju,sporo...imam dva računala-jedan bežično a drugi žično i isto sranje na oba računala.

U čemu je stvar?
someoneCRO je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2011., 19:00   #1594
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor someoneCRO Pregled postova
Prešao na B.net,došli ljudi i postavili mi sve.

Prvi dan internet super,brzine,ping milina.

Drugi,treći dan sve šteka,stranice se ne otvaraju,sporo...imam dva računala-jedan bežično a drugi žično i isto sranje na oba računala.

U čemu je stvar?
A zovi tehničku podršku i reci im.
Ja sam se naviko već da mi bude par dana super i onda krš nakon tog i onda odjednom nakon opet par dana dobro i tako u krug, nikad mi nije bilo od kako imam b.net internet da je bila brzina dobra konstantno,nikad.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2011., 20:47   #1595
Gism
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 92
Ama baš sa svakim korisnikom sa područja Zagreba s kojim sam razgovarao mi je rekao da im brzina (upload i download) padne od 50% - 90%!!! u popodnevnim / večernjim satima. Ja bih volio da mi netko dokaže suprotno...
Gism je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2011., 10:22   #1596
Mrmak
Registered User
Moj komp
 
Mrmak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 10
Planirao sam uzeti Xcarnet - internet uslugu samo , koliko se u principu čeka da se realzira zahtjev , tj da mi dodju u stan sa routerom ?!
Mrmak je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2011., 10:33   #1597
sNNooPY
Premium
Moj komp
 
sNNooPY's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: ZG
Postovi: 1,860
Citiraj:
Autor Gism Pregled postova
Ama baš sa svakim korisnikom sa područja Zagreba s kojim sam razgovarao mi je rekao da im brzina (upload i download) padne od 50% - 90%!!! u popodnevnim / večernjim satima. Ja bih volio da mi netko dokaže suprotno...
Meni je brzina pocela drasticno padati tokom vecernjih sati zadnjih tjedan dana... inace imam 16Mbit 2D paket (tel+internet) i navecer zna past na 4-7Mbit sto je nedopustivo s obzirom da placam za 16 Mbit/s. Da mi navecer padne na 12-13, aj..ne bi se bunio, al ovo je previse... ak se ne sredi ovaj tjedan, zovem SZK.
sNNooPY je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2011., 11:31   #1598
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor sNNooPY Pregled postova
Meni je brzina pocela drasticno padati tokom vecernjih sati zadnjih tjedan dana... inace imam 16Mbit 2D paket (tel+internet) i navecer zna past na 4-7Mbit sto je nedopustivo s obzirom da placam za 16 Mbit/s. Da mi navecer padne na 12-13, aj..ne bi se bunio, al ovo je previse... ak se ne sredi ovaj tjedan, zovem SZK.
Eto potpuno isto mi se dešava ko i kod tebe zvao SZK tehničare na twitteru se žalio ma neznam šta nisam probo jedino mi ostaje u Siget otić i tamo porazgovarat sa nekim nadležnim i objasnit mu stvari.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2011., 12:27   #1599
damiramida
Premium
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 53
Treba zvati SZK i slati mailove jer od pisanja po forumima bas i nema koristi.
Umjesto kaj ulazu lovu u reklame, bolje im je da uloze u infrastrukturu jer se sve veci broj korisnika zali na brzinu neta u vecernjim satima.Prvo ih treba maltretirati pozivima i mail-ovima i sluzbenom zalbom a ako nema promjene, preostaje nam HAKOM!
Prevelika su odstupanja od placene brzine do one koje oni isporucuju u vecernjim satima a pogotovo vikendom.
Jucer imao 5mbit-a od 16....
damiramida je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2011., 12:42   #1600
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor damiramida Pregled postova
Treba zvati SZK i slati mailove jer od pisanja po forumima bas i nema koristi.
Umjesto kaj ulazu lovu u reklame, bolje im je da uloze u infrastrukturu jer se sve veci broj korisnika zali na brzinu neta u vecernjim satima.Prvo ih treba maltretirati pozivima i mail-ovima i sluzbenom zalbom a ako nema promjene, preostaje nam HAKOM!
Prevelika su odstupanja od placene brzine do one koje oni isporucuju u vecernjim satima a pogotovo vikendom.
Jucer imao 5mbit-a od 16....
Ma čoeče nema koristi ja sam 100 puta zvao 100 mejlova poslo čak me i jednom frajer nazad zvao pa smo pričali i to je bio čovjek koji kolko sam skužio tamo vodi taj dio il neš nije administrator,al sam primjetio da se razumije i to sve šta mu pričam i kaže na kraju kao proslijedit će on administratorima na promatranje neznam jel proslijedio il nije,al meni je i dalje isto nema koristi jednostavno od zvanja ni slanja mejlova.

Citiraj:
Autor damiramida Pregled postova
Umjesto kaj ulazu lovu u reklame, bolje im je da uloze u infrastrukturu jer se sve veci broj korisnika zali na brzinu neta u vecernjim satima...
Prevelika su odstupanja od placene brzine do one koje oni isporucuju u vecernjim satima a pogotovo vikendom.
Jucer imao 5mbit-a od 16....
Ovo se skroz slažem sa tobom.
Potpuno isto i kod mene čak mi i po danu zna se zblesirat poludim na to isto imam 16Mbps.Ja čekam taj DOCSIS3 su rekli da bi kao trebali pustit pa čekam (izlgeda da ću se načekat) jel to bi to trebalo riješilo taj problem sa brzinom.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 30.01.2011. u 13:11.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.01.2011., 14:26   #1601
Gism
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 92
Veoma obeshrabrujuće vijesti, htio ih zvati za 20 / 1 paket ali izgleda da ne bu niš od toga do daljnjega. Joj...jedva čekam da mi Vladimir opet dođe na vrata pa da mu kažem da prestane prodavat muda pod bubrege.

BTW, HAKOM bi trebao uvesti regulativu o maksimalnom dozvoljenom odstupanju od ugovorene brzine, samo ne znam kad.

@Thermaltake - Imaš li ikakavih saznanja o tome kad bi ovi prešli na DOCSIS3. Malo mi ta revizija standarda zvuči predobro da bi ovi to uveli tako brzo.
Gism je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2011., 14:29   #1602
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Nemam nikakvu informaciju samo znam da su dobili neke ciscove rutere sa DOCSIS3 podrškom i da valjda to testiraju sad kad će pustit to nemam pojma.
Thermaltake je offline