Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.10.2022., 12:03   #64111
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor riceburner Pregled postova
jos veci kretnluk da ako oces to upalit gubis garanciju...
u pokusaju sam realizacije jedne ideje glede tih straznjih drla, pa se nadam da ce proci...
Upalio sam i nitko mi nije rekao ni A ni B. Lako ugasim ako će biti problema.
Hamm je online   Reply With Quote
Staro 28.10.2022., 12:25   #64112
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Upalio sam i nitko mi nije rekao ni A ni B. Lako ugasim ako će biti problema.

ma na MIB3 platformi sve ide online direkt u centralni komp sve se vidi kaj je autom radjeno, kolko si se vozio, dal si postivao razradu...


prijatelj koji radi u leasingu mi pricao da su imali problema s nekoliconom flotnih octavia i scala gdje se ekipa nije pridzavala razrade, nakon sto su vraceni skoda odbila garanciju za daljnju prodaju, jer su predmetni auti bili gonjani full gas od prvog dana...


tako da vi kaj imate MIB2 i MIB2.5 ste sretni nemate pojma, mozete gasit start/stop, mozete ubacivat svoje POI (radare) u navigacije em vas ne prate tako kao nas koji imamo MIB3...
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2022., 12:43   #64113
dart_tom
Premium
Moj komp
 
dart_tom's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 427
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Na mom Suzukiju ne postoji mogućnost da se isprogramira da mi se upale i zadnje lampe kod dnevnih svjetla. Pitao u servisu i rekli ne može.

Kad vidim da mi je magla il kiša, a da senzor za automatsko paljenje svijetla ne reagira onda ih ja upalim ručno.

Al masu ekipe to ne dira očito jer gledaju ko konji naprijed i ne obaziru se na ništa drugo.
Najbolji primjer toga je kad ekipa ima sklopljene retrovizore u gradu i opće to ne kuži.

Ja valjda svakih 5s pogledam u retrovizore i pratim kaj se zbiva iza mene dok vozim.
takodjer meni na kadjaru ako automatska ne pale svijetla upalim ih rucno i kresem maglenke jer kontam da bi mi mogao netko uci nosom u gepek
dart_tom je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2022., 12:53   #64114
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,794
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Pa bas zato sta ih ne koristis i nece bit upaljene osim u 3% kad ti trebaju si trebao ostavit zute jer bijele maglenke su zakurac. Ali tvoj izbor. Crno znakovlje je top, dobro izgleda.
Meni su halogeni bijeli nightbreakeri kao kratka svjetla zakurac kada nocu pada kisa, a kamoli bijele maglenke po magli. Uzas, bijeli zid i bok. Dosta mi je da jednom to dozivim, ne zelim i drugi put. A palim maglenke 3 puta godisnje (0,3%?)

Sve ima svoje zasto:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Selective_yellow
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2022., 13:12   #64115
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Mene fascinira kad ekipa u gradu ima upaljene maglenke...

Il oni koji na zagrebačkoj obilaznici kad je magla u sivim/bijelim autima imaju upaljena samo dnevna svijetla pa ga vidiš tek kad mu dođeš na 10m
Po Zg, zadnjih par dana kako je magla, negdje po dijelovima grada i okolice sam naletio da se skoro ništa ne vidi makar je dan, likovi ladno nemaju ništa upaljeno osim onog što im se automatski malo upale dvije sitne žaruljice. A srebreni auto ne vidiš dok se ili ti njemu ne nabiješ na guzicu ili on tebi.

Kad takve vidim najrađe bi im dok prelazim preko ležećeg blicnuo ksenonkama da kad vide farove u retrovizoru da pomisle da se rađa novo sunce iza njih
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2022., 13:45   #64116
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2022., 21:23   #64117
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,101
Sličan Wulingu koji nije zaživio kako se očekivalo

https://nikrob.uk/

Uz poticaje bi bio cca 60 000kn

Znači iGo 15000eura s PDVom plus još neke dadžbine dok dođe u RH
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2022., 21:48   #64118
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Jel tko u njegovom susjedstvu poznaje Alena lika, koji ima dobar ukus za modele: Alen Oldy

I dok svako vozilo ima smisla, u onome sto on pokriva, recentnost ML-a, nije mi jasna, ni pod razno?

I jos veli nikad vozen, te da jos gumi koncesionara za najskuplji model u njihovoj gami. Ocigledno nesto ne znam o poslovanju ili hobijima doticnoga. Pa zato se pitam, tko ga pozna, ili zna koju reci vise?


...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2022., 21:52   #64119
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Kaj nije da taj lik gleda ebay i druge oglase i to kopira ovdje i pokušava prodat?
tak sam čitao negdje, više ne znam gdje.

Lik lovi u mutnome jer prati aukcije preko bare.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2022., 22:01   #64120
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Ne znam, zato pitam u temi. Po oglasima sto sam preletio navodi da su auti u Rijeci dostupni za probu, ili posjet za karoserije koje cekaju za naredne projekte i renovacije.

Da se radi o Louisu iz Monte Carla, ili Singenu iz DE, njihove financije dopustaju i trideset ovakvih modela u salonu. Ali kod nas, da netko mirno spava, da mu stoji Speedtail i da jos glumi koncesionara? Jako neobicno.

...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2022., 00:57   #64121
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 650
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Po oglasima sto sam preletio navodi da su auti u Rijeci dostupni za probu...
A po fotkama se vidi da ni jedan auto nije u hr, čak ni na europskom kontinentu
Lik "prodaje" te imaginarne aute već godinama, očito je materijal za vrapče... postoje već teme o njemu po drugim forumima.
__________________
...

Zadnje izmijenjeno od: nepalac. 29.10.2022. u 01:06.
nepalac je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2022., 01:31   #64122
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Po HR se najvise moze vidjeti zaletavanje, te nacelno pricanje, u tome smo prvaci svijeta. Zato pitam tko zna iz prve ruke, "prica se" kategorija je epitaf svake rubrike HR komentara. Zato, postovani kolega Nepalac, tezi da budes precizan i nemoj doprinositi vojsci od milijun nogometnih selektora u dezeli

Citiraj:
Autor nepalac Pregled postova
A po fotkama se vidi da ni jedan auto nije u hr, čak ni na europskom kontinentu
Lako je vidjeti da neke slike preuzima s weba, no, to rade i drugi u sto kategorija oglasavanja. No, itekako ima slika iz HR, svakih nekoliko u nizu, imaju HR registraciju na slikama, te navodi da su regani i dostupni za gledanje.

Slika 1, Slika 2 , Slika 3, Slika 4 i tako dalje.

Za neke navodi i da "vise nisu u preko bare" za druge da su upravo stigli u HR, na dvije se vidi sleper iz SLO. Neku kanal nabave ocigledno ima.


...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2022., 08:15   #64123
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb