Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.12.2015., 16:03   #18811
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Kao što rekoh, mora se i lažnim dušobrižnicima dati da se zabave, i to sam vam dao, na PC Ekspertu, dakle na domaćem terenu. Idemo se društvo i ja dalje zajebavati, ovi moji krepavaju od smijeha čitajući neke od komentara.
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 16:07   #18812
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor ozren Pregled postova
Kao što rekoh, mora se i lažnim dušobrižnicima dati da se zabave, i to sam vam dao, na PC Ekspertu, dakle na domaćem terenu. Idemo se društvo i ja dalje zajebavati, ovi moji krepavaju od smijeha čitajući neke od komentara.
E i to je tužno.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 16:08   #18813
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,850
Citiraj:
Autor ozren Pregled postova
Kao što rekoh, mora se i lažnim dušobrižnicima dati da se zabave, i to sam vam dao, na PC Ekspertu, dakle na domaćem terenu. Idemo se društvo i ja dalje zajebavati, ovi moji krepavaju od smijeha čitajući neke od komentara.
dusebriznici bi bili da smo se pitali odakle ti auto ili sl, a to mene ne zanima uopce, ja samo komentiram debilnost tvojih uradaka kao i mnogi ovdje. A ti si skaci u usta i dalje i uvjeravaj samog sebe da ti i tvoji imaginarni frendovi umirete na nase izjave
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 16:16   #18814
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Jel trebam spomenut nekog VW Golfa?
Ili zimske vs. ljetne gume?
Ili dizel vs benzin?

Da se vratimo na prave, stare teme.


Ozren, evo ideja.



Super mi je dole disclaimer: "Do not try to tow or pull anything with this vehicle."
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 16:44   #18815
nex
Premium
 
nex's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: .
Postovi: 526
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Ili dizel vs benzin?
Dizel je gorivo za traktore i kamione. Ljudi koji voze dizelase vjerojatno takodjer imaju i AMD CPU i GPU. Mozda cak i ponekad voze bicikl i sjede dok pisaju.

nex je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 17:22   #18816
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Svima želim Sretan Božić i Novu Godinu!

Tradicionalno svake godine grupa prijatelja održava "igre" u kojima svaki od nas dobije zadatak koji treba pokušati ispuniti. Tko ispuni je izuzet plaćanja svog dijela tradicionalnog prvog gableca u Novoj godini. Ukoliko svi ispune onda se trošak dijeli normalno.

Stručni žiri me je upravo obavijestio, oko 18 sati prije roka, da sam uspješno ispunio zadatak za ovu godinu, koji je glasio:

"Ozren:
Zadatak je u Božićno vrijeme raspizditi veći broj ljudi od kojih su neki znani, a neki ne. Bijes mora biti direktno usmjeren na Ozrena ili bližnje, ali pri tome ne smije biti vezan uz politiku ili navijanje za neki klub. Ne postoji propisani način na koji to treba izvesti, ali na neki način mora biti vezan uz susjedstvo, kvart prebivališta, radno okruženje i sl., te nikako ne smije namjerno uključiti "publiku" van Hrvatske."

Obrazloženje žirija:
"Postoje neupitni i javni dokazi da je sudionik na sebe navukao zavidnu količinu bijesa, pizditisa i netrepeljivosti. Način u sebi ne sadrži ništa vezano uz sportske klubove te politiku i političku pripadnost, te je time taj uvjet u potpunosti zadovoljen. Vrlo kreativno i hrabro ispunjen uvjet o vezanosti uz mjesto cijele stvari. PC Ekspert se može smatrati vlastitim kvartom ili radnim mjestom, s obzirom da se radi o jednom od osnivača.

Oslobođen sudjelovanja u troškovima Prvog Gableca."

Hvala svima! Očekivano rješenje je bilo neka varijanta stvaranja buke ili slično u susjedstvu i da se to onda snimi mobitelom ili skrivenom kamerom.
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 18:40   #18817
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor ozren Pregled postova
Svima želim Sretan Božić i Novu Godinu!

Tradicionalno svake godine grupa prijatelja održava "igre" u kojima svaki od nas dobije zadatak koji treba pokušati ispuniti. Tko ispuni je izuzet plaćanja svog dijela tradicionalnog prvog gableca u Novoj godini. Ukoliko svi ispune onda se trošak dijeli normalno.

Stručni žiri me je upravo obavijestio, oko 18 sati prije roka, da sam uspješno ispunio zadatak za ovu godinu, koji je glasio:

"Ozren:
Zadatak je u Božićno vrijeme raspizditi veći broj ljudi od kojih su neki znani, a neki ne. Bijes mora biti direktno usmjeren na Ozrena ili bližnje, ali pri tome ne smije biti vezan uz politiku ili navijanje za neki klub. Ne postoji propisani način na koji to treba izvesti, ali na neki način mora biti vezan uz susjedstvo, kvart prebivališta, radno okruženje i sl., te nikako ne smije namjerno uključiti "publiku" van Hrvatske."

Obrazloženje žirija:
"Postoje neupitni i javni dokazi da je sudionik na sebe navukao zavidnu količinu bijesa, pizditisa i netrepeljivosti. Način u sebi ne sadrži ništa vezano uz sportske klubove te politiku i političku pripadnost, te je time taj uvjet u potpunosti zadovoljen. Vrlo kreativno i hrabro ispunjen uvjet o vezanosti uz mjesto cijele stvari. PC Ekspert se može smatrati vlastitim kvartom ili radnim mjestom, s obzirom da se radi o jednom od osnivača.

Oslobođen sudjelovanja u troškovima Prvog Gableca."

Hvala svima! Očekivano rješenje je bilo neka varijanta stvaranja buke ili slično u susjedstvu i da se to onda snimi mobitelom ili skrivenom kamerom.
tebi isto sve najbolje...
to je sa robertom onda sve izrežirano ili? dakle robert je isto bio vaš igrač?
esc je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 18:43   #18818
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ne, robert ti igra za lokomotivu, a vikendima belu s dečkima.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 18:48   #18819
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ne, robert ti igra za lokomotivu, a vikendima belu s dečkima.
...

Zadnje izmijenjeno od: esc. 30.12.2015. u 20:40.
esc je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 21:55   #18820
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Autor esc Pregled postova
tebi isto sve najbolje...
to je sa robertom onda sve izrežirano ili? dakle robert je isto bio vaš igrač?
Ne, moram priznati da nije. Igrom slučaja se to snimilo, i stajalo je na kompu... ha jedno godinu i pol, s hrpom drugih razno-raznih snimki, od životinja na cesti, oluja i uhvaćenih dobrih auta do snimki klinaca i kaj ti ja znam čega sve ne - i ja sam na to skroz zaboravil. I onda sam gledal nekaj na YT-u i vidjel žučnu raspravu ispod i dobil inspiraciju.

Onda sam napravil test i vidjel da sama snimka nema željeni efekt. Onda sam složil captionse prek YT-a, pa je to palo u vodu kad sam skužio da se dotični ne pojavljuju neg samo na kompu... Tak da sam njih moral izeditirat u samu snimku, no srećom sam do tad razradio tekst hihi. No ni to se nije pokazalo dovoljnim, no nažalost (ili srećom haha) svi znamo da sukobi i forumi nekako idu ruku pod ruku.

Zadnje izmijenjeno od: ozren. 30.12.2015. u 23:46.
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 23:36   #18821
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,850
hahaha kakva bujna masta, pokusaji izvlacenja iz govana neuspjesni, sretna nova i adio. Edit, burna->bujna ,autocorrect...

Zadnje izmijenjeno od: buljaka. 31.12.2015. u 10:22.
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 23:45   #18822
ozren
PC Ekspert