Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.03.2007., 01:00   #31
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,121
Citiraj:
Autor Vejita Pregled postova
Ja sam na pretplati i cekam da mi istekne da zdrobim karticu nikada losiju mrezu nisam imao , ono mrdnem iz zagreba nema signala ja u brckovljanima nekada nemam signala , a kod mene imam 5/5 crtica signala ono cudno
Nadam se da si stavio automatski odabir mreže, tj. ručno odabrao vip mrežu ako je štekalo. A ako ni vip nema signala tamo onda ti nema spasa.
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2007., 01:11   #32
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Ja pošto sam na Smbu moram stavit manualno jer mi gad počne hvatati prek granice u susjedne mreže Nedam svoj moj mob u Janezke vode
Matth€w je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.03.2007., 01:19   #33
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Kaj, u Zagrebu imaju svoju mrežu, a ostatak Rvacke VIP-ovu infrastrukturu koriste ?
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2007., 01:32   #34
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,121
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Kaj, u Zagrebu imaju svoju mrežu, a ostatak Rvacke VIP-ovu infrastrukturu koriste ?
Tako je. Imaju svoje bazne stanice i u dosta drugih gradova, ali samo u zagrebu možeš koristiti isključivo tele2 mrežu.
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2007., 01:34   #35
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Zato i stalno moram prebacivat kad dodjem u Zg na Tele2 mrežu
Dobro, nije to takav bed
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2007., 01:46   #36
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,121
Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova
Zato i stalno moram prebacivat kad dodjem u Zg na Tele2 mrežu
Dobro, nije to takav bed
Ne kužim, zašto ti se prebacuje na slovensku mrežu? Kaj nema tele2 signala pa ti se umjesto na vip prebaci na si mobitel?
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2007., 06:00   #37
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
ako se nevaram ako zelis koristiti nehrvatku mrezu (ta u sloveniji recimo) roaming dakle, mora se ukucati neki broj pa pin, a kada si u hrvatskoj samo pin. Bila je tako neka sema, znam da si nisam mogao ugasiti zahtjev za pinom prilikom pokretanja moba.

Al evo i ja bjezim na teletinu skup sa curom na vrucu tarifu
Nosim nase vip brojeve i vjerojatno cu jos i starce natjerat da prebace svoje brojeve.

Inace ova tarifa je super za pracenje stanja na racunu, ono koliko pricas toliko si kuna oduzmes (ajme al je ovo blesavo zvucalo). Ono sto sam htio reci kada poklopis i pise ti da si pricao 1.04 odmah znas da si platio 1.25kn, a ne kao kod vipa i t-mobila raditi neke aproksimacije...
raf je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2007., 07:26   #38
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor ojpi Pregled postova
Ne kužim, zašto ti se prebacuje na slovensku mrežu? Kaj nema tele2 signala pa ti se umjesto na vip prebaci na si mobitel?
Ma ima, ali ja sam furt blizu granice, kojih 1km zračne linije, i onda si on ponekad dozvoli da uhvati slučajno signal od slovenske mreže jerbo dosta često se zna desit da mi je signal vrlo slab, tj. nema ga jer sam gore na bregima, pa počne hvatat signal preko granice.

Citiraj:
Autor raf Pregled postova
ako se nevaram ako zelis koristiti nehrvatku mrezu (ta u sloveniji recimo) roaming dakle, mora se ukucati neki broj pa pin, a kada si u hrvatskoj samo pin. Bila je tako neka sema, znam da si nisam mogao ugasiti zahtjev za pinom prilikom pokretanja moba.
Kod Teleta to nemoraš Jedino ak je baš potrebno ugasit i upalit mob ponovno, ali ni to čak nisam radio i dalje mi je radilo normalno u drugim zemljama
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2007., 12:36   #39
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,021
joj moram ja sad malo...

znaci otkad je pocelo to da prebacis broj na TELE2 i ostaje ti i predznak i sve, muci me to. Sad Vuco nece vise bit simpa i postane TELE I ja njega zovem sa svoje simpa kartice misleci kako je on simpa, jer je 098 predznak, ali menu fino skida 2.75 po minuti jer je to druga mreza? Ovo mi je totalno jadno

Ako slucajno ima neka caka, prosvjetlite me Iako sumnjam da ima, jer mi cesto novci ispare sa kartice
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2007., 13:11   #40
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,121
Citiraj:
Autor SPLiFF Pregled postova
joj moram ja sad malo...

znaci otkad je pocelo to da prebacis broj na TELE2 i ostaje ti i predznak i sve, muci me to. Sad Vuco nece vise bit simpa i postane TELE I ja njega zovem sa svoje simpa kartice misleci kako je on simpa, jer je 098 predznak, ali menu fino skida 2.75 po minuti jer je to druga mreza? Ovo mi je totalno jadno

Ako slucajno ima neka caka, prosvjetlite me Iako sumnjam da ima, jer mi cesto novci ispare sa kartice
Dobiješ obavijest kod pozivanja da je broj prenesen u tele2 mrežu tak da nema visokih računa ako ti to ne želiš. Isto tako, tu obavijest na t-mobileu možeš isključiti. I da odma odgovorim ovo za roaming. U nekim zemljama treba ugasiti mobitel i ponovno ga upaliti sa jedinicom ispred pina, a u nekima ne. U ovim okolnim zemljama ne treba sigurno, a cijeli popis je na tele2 stranici.
ojpi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.03.2007., 14:57   #41
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Moram izvjestit da je siganl sve bolj istvarno , na mjestima gdje prije sam jedva lovio dvije crtice sad je pun signal ..

nego imam i ja pitanje , ovo da se vaki put PIN mora ukucavat , jel se to moze zgasit?

+ koja je logika da ono ušpzorenje da je lkorisnik prebacio broj u drugu mrezu bude SAMO na engleskom ? dozivio svojim usima , upetak bas prosli..
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2007., 15:20   #42
snermin
Premium
Moj komp
 
snermin's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Pula
Postovi: 273
Ja sam na tele 2 na preplati od prvog dana kad je u Puli otvorena poslovnica mislim oko ,god i 3 mjeseca .
Na početku su imali bedova ,sad je solidno ima signala ,i ako nema negdje automatski prelazi u roaming od Vipa.
a račun prema T-Lopov se prepolovio na više od pola.
Ja sam na tarifi prvoj koje sad nema ,neka akcija je bila ,prema svim mrežama 0,88 lipa poziv i 0,29 lipa sms .
Par puat sam izgubio račun ,pored silnih računa ,i susretljivost im je na visini ,nikad me nisu ni min ugasili ,ili zabranili nešto ,a znalo se nekad i kasnit kad sam bio na putovanju.
snermin je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2007., 15:50   #43
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,078
Na Tele2 sim karticama pin se nemože isključiti, baš zbog toga što na nekim mrežama u inozemstvu (sa kojima nemaju još ugovor nego idu preko švedskog tele2) treba isključit mobitel i ukucati 1xxxx (gdje je xxxx=PIN) da bi se spojio u roaming.

Inače čitajte Uvjete korištenja kad potpisujete pretplatu. Dosta ljudi su ljuti kad im se dogodi, a nisu ih čitali. Novi korisnici (pretplate) imaju kreditni limit 300kn, što bi značilo ako dođete do 300kn isključuju vam se odlazni pozivi dok se račun ne podmiri. Rečun se može i prije reda podmiriti općom uplatnicom kako bi se to izbjeglo. Tek nakon 3 mjeseca urednog plaćanja računa možete tražiti povećanje kreditnog limita.

Stari korisnici imaju kreditni limit oko 1500kn tako da to njih nedira previše.

Neko je spominjao probleme od 9. mjeseca 2006. Tele2 je tada zamjenio programe za upravljanje korisničkim podacima, prešlo se sa starog koji više nije mogao podnjeti tolko korisnika na novi. To je bilo svakakvih sranja.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2007., 15:59   #44
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,941
za oni koji imaju slab signal.

Stavite si biranje mreze na RUCNO ne AUTOMATSKI i izaberite VIP mrezu. Ni u Zagrebu ni drugdje ne morate koristiti TELE2 mrezu. (ima i u Puli ali ja ne koristim nego VIP-ovu mrezu). Necet vise imati problema. Dokle god je tele2 jeftiniji od drugih,ostajem.

Racuni su mi 150-250 kn mjesecno. A na vipu i na t-mobile-u sam imao minimum 350 kn.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2007., 16:02   #45
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,078
U Zagrebu se mora koristiti Tele2. Nema VIP opcije.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2007., 16:13   #46
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
Citiraj:
Autor Mikeyy Pregled postova
Neko je spominjao probleme od 9. mjeseca 2006. Tele2 je tada zamjenio programe za upravljanje korisničkim podacima, prešlo se sa starog koji više nije mogao podnjeti tolko korisnika na novi. To je bilo svakakvih sranja.
Vidi, ok, imali su problema i sve to, ali jako bezobrazno od njih je to što oni i sad, 5 mjeseci kasnije još uvijek tvrde da je sve ok vezano za pozive i da sam ja napravio stvari koje je teoretski nemoguće izvesti. I ja više s njima, osim preko suda, nemam šta razgovarati, mislim da je 3 i pol mjeseca koliko sam se natezao s njima bilo i previše.
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2007., 16:21   #47
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,078
Ne branim ja njih, samo kažem šta je bilo. Samo ti njih tuži ako oni neće da priznaju.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2007., 16:27   #48
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
imao sam prepaid 2 puta , krajem 2005. pa do ljeta 2006. i od 9. 2006. do 12. 2006. i vise ga ne mislim uzimati - previse problema , posebice sa signalom sam imao , pa onda uzalud cijene ako ne mogu dobiti nikog , onda sam prezivio neke padove mreze , pa su ljudi dobivali moj sms sa par sati do koji dan kasnjenja , uglavnom nisam znao jer bolje plakati ili smijati se . isto tako bilo je i perioda kad sam bio zadovoljan , ali sveukupno bi dao ocjenu 2/5 sto je pozitivno ali.... ipak T i V lopovi kartice koristim .
Router je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2007., 16:28   #49
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
A najgora stvar mi je ta što sam ja praktički nudio sve živo i neživo da to rješimo i da nastavim koristiti njihovu mrežu jer sam 10 mjeseci, koliko sam prije svih tih gluposti bio na pretplati, bio itekako zadovoljan, ali su oni svaki moj pokušaj da to rješimo normalno odbili i inzistirali na gluposti. Grrrrr, a imao sam super broj i definitivno najjeftinije pozive.
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2007., 16:33   #50
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Valjda budes javio kak bude sud prosao , jer parnicu sa t-com i vipom nisam cuo da je itko dobio u cjelosti , pa valjda budes sa tele2 bolje srece .
Router je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2007., 17:02   #51
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Valjda budes javio kak bude sud prosao , jer parnicu sa t-com i vipom nisam cuo da je itko dobio u cjelosti , pa valjda budes sa tele2 bolje srece .
Nadam se i ja da ću bolje proći, skupljam već sve živo što mi šalju, a i našao sam još ajme ljudi koji su imali problema u to vrijeme pa ćemo vidjeti hoće li na našim "nepristranim" sudovima sve to proć

E da, ako uopće dođe do suda. Jer prijavio sam Tele2 inspektoratu (samo jednom jer stvarno ne vidim smisao inspektorata) i nakon te prijave sam dobio odgovor iz Tele2 vezano za moju prijavu da je sve s njihovim sustavom ok i da sve naplaćeno je stvarno i upućeno s mog broja. I onda sam se pomirio s sudom i čekam njihov potez slijedeći (ne tužim ih jer stvarno nemam novaca naganjivat se s njima, onako će biti jeftinije ). I onda mi iznenada dođe prije 2 tjedna od njih pošiljka jedna iz SZK. I kaže, vezano za prijavu inspektoratu (wtf, pa samo jednom sam ih prijavio i to su "rješili") uočili smo greške na računu te i te (one za koje sam im ja 4 i pol mjeseca neprestano tupio, a oni me svaki put odje... I ajd reko lijepo, nešt ide na bolje i gledam cifru koju su priznali koja je 5.51 kn na dug od preko 2000 kn.

Kontao sam im poslat pritužbu na rješenje i napisati samo veliko HA HA
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2007., 18:48   #52
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,413
Na pretplati sam već cca4mj i sa moje strane sve 5
Ne mogu se požalit na kvalitetu usluge. Sve radi OK bilo na potezu Zagreb-Ploče ili Zagreb-Vukovar.

Računi su mi oko 80kn jer s curom pričam džabe

Također još nisam imao loša iskustva sa naplatom usluga.

Što se tiče GPRS-a, MMS-a i ostalih điđa - ne fale mi jer ih nit ranije nisam koristio.
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2007., 19:05   #53
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,153
Jedino sto sam ja cuo vezano uz negativne strane telea je ovo vec spomenuto, da imaju problema sa charganjem. Koji puta sendaju dva raccuna odjednom, pa kasne pa zure... Tu su izgleda dosta ubananizirani. Sada sam bas bio na roamingu u italiji i malo zna prisrati ali sve u svemu za SMS i telefoniranje for now can't be better...
mann je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2007., 20:04   #54
Yaxyo
Dok je nama nas :)
Moj komp
 
Yaxyo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 369
Kako mi se čini i ja ću prijeći za koji tjedan na tele2. Ovdje sve puno pohvala a vruća tarifa mi se čini primamljiva. SMSi .29 kn a i pozivi su dosta jeftini. .99kn. Kikiriki mi se čini neisplativa jer nije toliko puno ljudi prešlo na tele2...ili mi se čini samo?
__________________


Yaxyo je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2007., 20:21   #55
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor Yaxyo Pregled postova
Kako mi se čini i ja ću prijeći za koji tjedan na tele2. Ovdje sve puno pohvala a vruća tarifa mi se čini primamljiva. SMSi .29 kn a i pozivi su dosta jeftini. .99kn. Kikiriki mi se čini neisplativa jer nije toliko puno ljudi prešlo na tele2...ili mi se čini samo?
To je istina, po meni je puno bolja opcija biti na vrućoj tarifi, jer od mojih frendova znam JEDNOG koji ima Tele2 i to moj best frend

Dop*** nam T-Mobile, pa rekli ajmo mi fino na Tele2
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2007., 20:42   #56
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
ja sam isto na teletu tamo od petprosle nove godine, i stvarno nikakvih problema, u zg tu i tamo nema signala po nekim zgradama i tako ali inace sve ok,inace u zg se nemozes prebacit na vip ako ima t2 odasiljaca

kad sam ga tek uzeo trebalo mi je malo da skuzim da se mogu nakacit na vip kad nema t2 signala

inace prva liga, trosim oko 150kn mjesecno s tim da zovem kad ocu, kog ocu i na koju mrezu ocu , takodjer sam na vrucoj tarifi

i jedino sam cuo da ima hrpu problema sa overcharganjem na pretplati, isto kao sto je netko gore rekao, 10mj sve super i onda odjednom neki suludi racun tako da pretplatu nikako ne preporucujem, sa prepaidom nisam imao nikakvih problema

uostalom sad mi nije jasno kako je netko mogao dobit racun 2k kn kad je max 1.5k kn kako Mikeyy kaze? pitaj za to u t2 szk Zvijerko
hash je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2007., 09:08   #57
Willy@206
Car Audio Fanatic
Moj komp
 
Willy@206's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Rijeka - Zagreb
Postovi: 179
Ja sam isto vrlo zadovoljan sa tele2... Pretplatnik sam od 11.2005. one famozne 85kn tarife koja vise nije dostupna sa 85lp razgovorima prema svim mrezama!
Signala mi je rijetko kad prifalilo na potezu Ri-Dbk kao i na Ri-Zg. Nikad nisam imao problema sa naplatom racuna, uvijek mi dolazi od 100-150kn (jednom 200kn ali taj mjesec sam i sam primjetio da sam vise razgovarao). Svako toliko provjerim trenutnu potrosnju (poruka tpo na 880) i bok...

Mms, gprs i ostale pizdarije mi nisu bitne!
Willy@206 je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2007., 14:34   #58
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,121
Citiraj:
Autor Willy@206 Pregled postova
Ja sam isto vrlo zadovoljan sa tele2... Pretplatnik sam od 11.2005. one famozne 85kn tarife koja vise nije dostupna sa 85lp razgovorima prema svim mrezama!
Trenutno je opet dostupna, ali pod nazivom švalerska tarifa 85.
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2007., 15:26   #59
Yaxyo
Dok je nama nas :)
Moj komp
 
Yaxyo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 369
E da, zanima me jel' postoji sms@mail usluga. To mi je dosta važno jer dobivam obavještaj smsom kad mi netko pošalje email na poslovni mail.
__________________


Yaxyo je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2007., 17:07   #60
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,121
Citiraj:
Autor Yaxyo Pregled postova
E da, zanima me jel' postoji sms@mail usluga. To mi je dosta važno jer dobivam obavještaj smsom kad mi netko pošalje email na poslovni mail.
Ne postoji.
ojpi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na