Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.12.2007., 02:35   #1
Ante3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ST
Postovi: 31
Toshiba HDD??? problem

Vecer....Evo veceras mi je toshiba poludila
Desava se sljedece,hard disk non stop nesto loada,iako je citav PC doslovno ko iz tvornice,jedino je maknut Norton Antivirus.No ono sto mene puno vise zabrinjava je zvuk koji pri tome dolazi. Cuje se sa desne strane laptopa,zvuci kao kad ubacite cd u cdrom,pa ga ne moze ocitati.I taj zvuk se non stop cuje.A koliko sam mogao primjetiti,kada se cuje taj zvuk,u isto vrijeme se upali i led za HDD,ali ne zasvijetli nego samo kao blicne.
Jel ovo moguce da je nesto sa HDD otislo kvragu ? Jel postoji kakav program da skenira HDD?
Radi se o Toshibi A 210-11C,Vista home premium .

unaprijed hvala
Ante3 je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2007., 15:46   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Vista ima funkciju indexiranja koja stalno 'čačka' po disku. To se može isključiti, ali ne znam gdje jer nemam i ne namjeravam koristiti Vistu.
Za skeniranje diska imaš HD Tune ili specijalne alate od proizvođača diska (sve alate možeš naći na Hiren's Boot CD-u).
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.12.2007., 16:57   #3
Ante3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ST
Postovi: 31
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Vista ima funkciju indexiranja koja stalno 'čačka' po disku. To se može isključiti, ali ne znam gdje jer nemam i ne namjeravam koristiti Vistu.
Za skeniranje diska imaš HD Tune ili specijalne alate od proizvođača diska (sve alate možeš naći na Hiren's Boot CD-u).
a stvar je u tome da ja prije nisam cuo ovaj zvuk...nista,isprobat cu ove programe,pa javim kako je proslo...puno hvala na pomoci
Ante3 je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2007., 10:43   #4
ivan-dj
Premium
Moj komp
 
ivan-dj's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: djakovo
Postovi: 76
e nećeš vjerovat ali i meni se to dogodilo.

što je najgore dogodi se navečer oko 12h. mir i tišina, ja nešt čitam kad odjednom počne cvilit i nakon pol sekunde prekine. i tako par dana. malo je reć 'presro sam se'

nadam se da hdd neće umrijet nakon matične....
__________________
c2y|accident

ivan-dj je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na