Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.11.2011., 18:01   #2941
azure
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 157
Citiraj:
Autor Hackerivs Pregled postova
trebali su me danas prebaciti kod optime.
to se nije dogodilo, navodno je t-com kriv.
je li se to još nekome dogodilo. koliko treba da se to riješi?
Za portiranje broja treba par sati , papirologija je uvijek oduzima puno vremena. Nekada tehničari t-coma ne stignu sve odraditi u istom danu pa se portiranje prolongira na drugi dan no nikad ne potraje duže. Što je kolega forumaš iznad napisao je isto točno neobilježeno,nepropušteno etc..ali to samo spada ako se dogodi poteškoća a nije baš da se događa često ako se pogleda u odnosu na broj portiranja.

Zadnje izmijenjeno od: azure. 30.11.2011. u 18:08.
azure je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2011., 21:04   #2942
Hackerivs
Premium
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Middle of nowhere
Postovi: 451
evo prebacili su me danas.
malo sam gledao i vidim da mi je kvaliteta linije znatno opala.
noise margin mi je na zabrinjavajućih 5,5 dB.
dali se to može nekako popraviti i kome da se obratim a da nisu oni nesposobni iz SZK?
Hackerivs je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2011., 15:09   #2943
azure
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 157
Citiraj:
Autor Hackerivs Pregled postova
evo prebacili su me danas.
malo sam gledao i vidim da mi je kvaliteta linije znatno opala.
noise margin mi je na zabrinjavajućih 5,5 dB.
dali se to može nekako popraviti i kome da se obratim a da nisu oni nesposobni iz SZK?
Pošalji mail na podrska@optinet.hr sa telefonom budu oni pogledali to.
azure je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2011., 19:20   #2944
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
mene danas prebacili na o2surf.
Posto nisam gamer vec mi je samo bitna brzina mogu reci da sam zadovoljan. Probao skidat torrent i max brzina mi je bila 506kb/s, dok je neki average bio 460.
Uglavnom, ono sta sam ocekivao to sam i dobio.

Sad jos samo cekam da mi dođe novi modem koji sam dobio
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2011., 12:03   #2945
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
Prešao na optimu, O2+ (znači preko tcom centrale).
Brzina je okej, sad ćemo vidjet kako će se veza držat dalje.

Jel zna netko kako preko jdownloader reconnectat router koji sam dobio uz optimu sad, a u pitanju je TP Link W8901GB. U postavkama routera nema reconnect, vec samo restart routera komplet.

http://www.speedtest.net/result/1625146876.png



Downstream Upstream


SNR Margin
:
31.7 11.8db


Line Attenuation
:
23.4 12.5 db


Data Rate
:
4704 314 kbps


Max Rate
:
22856 1611 kbps


POWER
:
18.8 -11.6 dbm


CRC
:
0 0
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2011., 14:22   #2946
azure
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 157
Citiraj:
Autor kasko Pregled postova
Prešao na optimu, O2+ (znači preko tcom centrale).
Brzina je okej, sad ćemo vidjet kako će se veza držat dalje.

Jel zna netko kako preko jdownloader reconnectat router koji sam dobio uz optimu sad, a u pitanju je TP Link W8901GB. U postavkama routera nema reconnect, vec samo restart routera komplet.

http://www.speedtest.net/result/1625146876.png



Downstream Upstream


SNR Margin
:
31.7 11.8db


Line Attenuation
:
23.4 12.5 db


Data Rate
:
4704 314 kbps


Max Rate
:
22856 1611 kbps


POWER
:
18.8 -11.6 dbm


CRC
:
0 0
TP link nema gumbić u postavkama za povezivanje ili prekidanje.
azure je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2011., 09:14   #2947
Berax0r
Registered User
 
Berax0r's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 623
Preselio sam se u novi stan i tu imam Optimu. Prvo nisam mogao spojiti iPhone, pa sam nekako uspio. Sada svako jutro moram ručno palit i gasit modem kako bih mogao na internet. Zvao sam SZK kaže da je to normalno, da se svaka 24 sata resetira. Pa normalno je meni da se resetira, ali ne i da ja to moram ručno radit. I samo stranice mi ne želi otvarat, dok Skype, Torrenti, Steam... to sve uredno radi.

Ima li tko kakav savjet?

EDIT: Stavio sam DNS, sad ćemo vidjeti kako se ponaša.

Pošto se DNS ne može postaviti na iPhoneu, imate li neki fix?

Zadnje izmijenjeno od: Berax0r. 03.12.2011. u 15:06.
Berax0r je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2011., 10:24   #2948
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,007
Koji modem? Sagem mozda...
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2011., 15:05   #2949
Berax0r
Registered User
 
Berax0r's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 623
Tako je.
Berax0r je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2011., 20:21   #2950
Hackerivs
Premium
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Middle of nowhere
Postovi: 451
ja sam jučer, kako bih otklonio sumnju da se radi o smetnji u mojoj instalaciji, testirao ADSL vezu direktno na parici, i sa i bez splitera.
rezultati nisu bili bajni, brzina i ping također - upola manje od deklariranih 4096/384.
zvao sam optimu, profil su prilagodili i sad do mene stiže normalna brzina, ali ping i SNR od adsl-a nisu kako bi trebali biti. moramo još uzet u obzir kako liniju isključivo mogu koristit sa ADSL standardom (SNR 16.2 dB, gušenje 30 dB), a kod ADSL 2+ standarda linija često puca (SNR 10,5 dB, gušenje 35 dB).
nakon svega sam zaključio da mi je uvaljena lošija parica od strane t-coma, jer je linija prije prelaska na optimu bila izuzetno kvalitetna i bez ikakvih smetnji.
tražio sam od strane optime detaljnu provjeru i sad se nadam da će oni potvrditi ovo što ja govorim i popraviti liniju na način da će staviti kvalitetniju paricu koja će popraviti ping od 150 ms te omogućiti da linija normalno radi na ADSL2+, što ja osobno smatram preduvjetom za IPTV kojeg mislim uzeti u budućnosti.
Hackerivs je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2011., 15:00   #2951
Berax0r
Registered User
 
Berax0r's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 623
Danas radi sve normalno, osim iPhonea. Ima tko kakav savjet kako postaviti da i iPhone radi nakon reseta?
Berax0r je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2011., 19:02   #2952
Sony1
Premium
 
Sony1's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Slavonija
Postovi: 290
Citiraj:
Autor Berax0r Pregled postova
Danas radi sve normalno, osim iPhonea. Ima tko kakav savjet kako postaviti da i iPhone radi nakon reseta?
Predpostavljam da imaš password tj. zaključanu mrežu.

Jesi probao napraviti Hard Reset na iPhone-u ili samo reset network settings?
Sony1 je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 17:11   #2953
azure
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 157
Citiraj:
Autor Berax0r Pregled postova
Danas radi sve normalno, osim iPhonea. Ima tko kakav savjet kako postaviti da i iPhone radi nakon reseta?
Točno riješenje teško je reći iz tako malo informacija ali eto probat ću sa par savjeta.
1. Možeš pokušati da promjeniš postavku bežičnog moda 54g AUTO na 802.11b only. Ovo se nalazi u modemu pod wireless->Advanced (smanjit će brzinu na max 11 Mbita). Kod nekiš uređaja pomoglo je navedeno.
2. Drugo što sam probao i radi je da promjeniš kanal bežičnog signala recimo staviš kanal 1 zatim testiraš.
Promjena kanala u biti znači na kojoj frekvenciji će se signal slati , možda iphone koji imaš bolje radi na nekoj drugoj.
kanal 1= 2,312 GHz
....
kanal 14= 2.484 GHz
3. moguće i problem DHCP-a na ruteru pa probaj smanjiti lease time.

Nemam sagem router pa ne mogu u detalje gdje se što nalazi no ako bude potrebe nabavim na bzak
azure je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 17:20   #2954
azure
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 157
Citiraj:
Autor Hackerivs Pregled postova
ja sam jučer, kako bih otklonio sumnju da se radi o smetnji u mojoj instalaciji, testirao ADSL vezu direktno na parici, i sa i bez splitera.
rezultati nisu bili bajni, brzina i ping također - upola manje od deklariranih 4096/384.
zvao sam optimu, profil su prilagodili i sad do mene stiže normalna brzina, ali ping i SNR od adsl-a nisu kako bi trebali biti. moramo još uzet u obzir kako liniju isključivo mogu koristit sa ADSL standardom (SNR 16.2 dB, gušenje 30 dB), a kod ADSL 2+ standarda linija često puca (SNR 10,5 dB, gušenje 35 dB).
nakon svega sam zaključio da mi je uvaljena lošija parica od strane t-coma, jer je linija prije prelaska na optimu bila izuzetno kvalitetna i bez ikakvih smetnji.
tražio sam od strane optime detaljnu provjeru i sad se nadam da će oni potvrditi ovo što ja govorim i popraviti liniju na način da će staviti kvalitetniju paricu koja će popraviti ping od 150 ms te omogućiti da linija normalno radi na ADSL2+, što ja osobno smatram preduvjetom za IPTV kojeg mislim uzeti u budućnosti.
Testiranje kućne instalacije samo izuzumanjem splitera nije točno no pretpostavljam da je sve ok ako su prethodna mjerenja dok si bio kod ht-a bila u redu.
Prema dosadašnjem iskustvu izmjena parice neće biti napravljena sa strane HT-a skroz dok ne budeš uzeo ili podnio zahtjev za IPTV. Za trenutni paket ako brzina bude ugovorene vrijednosti i latencija opadne znači imaš tehničke karakteristike prema ugovorenim uslugama.
Što se tiče latencije ...ona ima malo veze sa paricom (kvaliteta parice utječe na gubitke paketa a dužina parice na latenciju te koliko "hop-ova" ili uređaja imaš do željene destinacije)...pokušaj napraviti traceroute na željenu destinaciju da vidiš gdje najviše raste ne vjerujem da do lokalne petlje(lokalne centrale) ili servera optime gubiš 150 ms.

Zadnje izmijenjeno od: azure. 05.12.2011. u 20:42.
azure je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2011., 11:49   #2955
Hackerivs
Premium
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Middle of nowhere
Postovi: 451
imao sam jako velik broj prekida veze, sve dok nisam smanjio na adsl obični, i onda su parametri tu negdje na rubu.
iz optime su rekli da rezultati zaista nisu dobri te da će oni to još bolje pogledat.
a sad ako t-com bude pravio probleme, neće biti prvi put da sam im hakom zakačio za vrat...
Hackerivs je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2011., 14:28   #2956
Abon
Premium
Moj komp
 
Abon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zadar
Postovi: 62
Ja imam definitivno najgori problem, meni adsl uopče neradi već 8 dana, a telefon šumi nemože se razgovarat.Telefon šumi odkad sam prešo na optimu prije nekih cca 4 gog. neznam sad točno al otkad postoji optima,neko je već spominjao isti problem.
Zovem prijavu kvara i podršku svaki dan, al nema tu pomoći, samo pitaju dali ste možda krivo spoili spiter i takve gluposti i da se izlazak "tekhničara" plača 300kn ako sam ja kriv.
Jedan dan mi j bio "tehničar" i očistio parice da nisu možda korodirale, ništa, druga provala je da treba mjenjat kabel, pa su mi promjenili nekih 10m kabela do razvodne kutije do kabela u zidu što isto nema veze sa mozgom i naravno ništa se nije promijenilo.
Kad je problem negdje u centrali.
Ja sam pravna osoba i treba mi internet za posao a mene optima ostavi bez neta 8 dana. Zovem ko budala svaki dan podršku koja kaže prosljedit če mo kvar i sl, i još me nitko iz optime nije zvao i pitao jel se problem riješio. Podrška im je ono +0 .
Do sad mi je Optima bila super, nekad ima pinga nekad puca veza često i takve gluposti al za cijenu koju platiš ja sam bio zadovoljan, al sada kada mi treba pouzdanost definitivno se vračam na t-com.
Na t-comu sam bio okdad je uveden adsl u hr, i nikad nisam imamo problema sa t-comom.
Uglavnom takvo je stanje kod mene u Zadru možda je U ZG priča drugačija, ovde uopće nema optima tehničara nego zovu t-com tehičare na teren.
__________________
Dyslexic!
Abon je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2011., 17:31   #2957
azure
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 157
Citiraj:
Autor Abon Pregled postova
Ja imam definitivno najgori problem, meni adsl uopče neradi već 8 dana, a telefon šumi nemože se razgovarat.Telefon šumi odkad sam prešo na optimu prije nekih cca 4 gog. neznam sad točno al otkad postoji optima,neko je već spominjao isti problem.
Zovem prijavu kvara i podršku svaki dan, al nema tu pomoći, samo pitaju dali ste možda krivo spoili spiter i takve gluposti i da se izlazak "tekhničara" plača 300kn ako sam ja kriv.
Jedan dan mi j bio "tehničar" i očistio parice da nisu možda korodirale, ništa, druga provala je da treba mjenjat kabel, pa su mi promjenili nekih 10m kabela do razvodne kutije do kabela u zidu što isto nema veze sa mozgom i naravno ništa se nije promijenilo.
Kad je problem negdje u centrali.
Ja sam pravna osoba i treba mi internet za posao a mene optima ostavi bez neta 8 dana. Zovem ko budala svaki dan podršku koja kaže prosljedit če mo kvar i sl, i još me nitko iz optime nije zvao i pitao jel se problem riješio. Podrška im je ono +0 .
Do sad mi je Optima bila super, nekad ima pinga nekad puca veza često i takve gluposti al za cijenu koju platiš ja sam bio zadovoljan, al sada kada mi treba pouzdanost definitivno se vračam na t-com.
Na t-comu sam bio okdad je uveden adsl u hr, i nikad nisam imamo problema sa t-comom.
Uglavnom takvo je stanje kod mene u Zadru možda je U ZG priča drugačija, ovde uopće nema optima tehničara nego zovu t-com tehičare na teren.
Poslao sam ti privatnu poruku, pokušaj prema naputku pomoglo je često
azure je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2011., 21:35   #2958
Hackerivs
Premium
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Middle of nowhere
Postovi: 451
mene je danas u dva navrata nazvao ljubazni optimin terenski djelatnik te smo popričali o problemima na mom priključku (on je bio ispred kuće ali mene nije bilo)
gospodin je izmjerio paricu u razvodnom ormariću ispred kuće i utvrdio da zaista postoje neki fizički problemi u parici (curenje napona i mogući kratki spoj koliko sam razumio)
predmet je proslijeđen na provjeru i daljnje rješavanje t-comu.
Hackerivs je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2011., 01:45   #2959
Berax0r
Registered User
 
Berax0r's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 623
Hvala dečki na savjetima, no evo točno mojeg problema.

Resetiram sada ruter, i iPhone se normalno spaja bez ikakvih problema. Nakon 24h, ide automatski reset rutera, i nakon toga iPhone se jednostavno ne može spojit dok opet ja sam ne resetiram ruter. Isto je bilo i sa PC-em dok nisam postavio DNS-ove. Može li se na iPhoneu to nekako postaviti, ili postoji neki drugi način?

Hvala!
Berax0r je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2011., 10:35   #2960
Abon
Premium
Moj komp
 
Abon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zadar
Postovi: 62
Probaj umjesto da resetiraš router jednostavno na iphone-u ugasit pa upalit wlan, da se ponovo spoji,to ti je sekund posla. Meni se tablet iz sleep moda neće nanovo spoji na router nego moram ugasit pa upalit wlan na njemu. Kako to riješit nemam pojma, vjerojatno ima veze sa wpa-psk enkripciom, ako uređaj nije bio aktivan neko vrijeme dođe do neke zbrke.
__________________
Dyslexic!
Abon je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2011., 16:29   #2961
azure
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 157
Citiraj:
Autor Berax0r Pregled postova
Hvala dečki na savjetima, no evo točno mojeg problema.

Resetiram sada ruter, i iPhone se normalno spaja bez ikakvih problema. Nakon 24h, ide automatski reset rutera, i nakon toga iPhone se jednostavno ne može spojit dok opet ja sam ne resetiram ruter. Isto je bilo i sa PC-em dok nisam postavio DNS-ove. Može li se na iPhoneu to nekako postaviti, ili postoji neki drugi način?

Hvala!
Hmmmm unos DNS-a bi bio najpametniji ali obavezno stavi javne DNS servere kako ne bi bilo problema kad se spajaš na tuđu mrežu.
Pogledaj ovaj link pa pokušaj:
http://techinch.com/2011/02/04/chang...ouch-and-ipad/

Savjetujem openDNS jer ima zaštitu i blokira loše stranice i skripte
ps: javi povratno jel radi !!
azure je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2011., 21:23   #2962
Night
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Dbk
Postovi: 988
Citiraj:
Autor Berax0r Pregled postova
Hvala dečki na savjetima, no evo točno mojeg problema.

Resetiram sada ruter, i iPhone se normalno spaja bez ikakvih problema. Nakon 24h, ide automatski reset rutera, i nakon toga iPhone se jednostavno ne može spojit dok opet ja sam ne resetiram ruter. Isto je bilo i sa PC-em dok nisam postavio DNS-ove. Može li se na iPhoneu to nekako postaviti, ili postoji neki drugi način?

Hvala!
Taj Sagem jednostavno nekad blesira kad se u mreži nađe Appleov uređaj, vjerojatno Apple po običaju proizvoljno tumači protokole. No problem rješava noviji firmware za Sagem gdje su se pozabavili baš tim problemom. Probati ću ti nabaviti taj firmware pa ćemo se čuti na private da ti objasnim kako to riješiti.


Citiraj:
Autor kasko Pregled postova
Prešao na optimu, O2+ (znači preko tcom centrale).
Brzina je okej, sad ćemo vidjet kako će se veza držat dalje.

Jel zna netko kako preko jdownloader reconnectat router koji sam dobio uz optimu sad, a u pitanju je TP Link W8901GB. U postavkama routera nema reconnect, vec samo restart routera komplet.
Probaj u postavkama od internet veze (onaj dio gdje upisuješ user i pass) stisnuti "save", obično to primjeni podatke i automatski rekonekta vezu.

Zadnje izmijenjeno od: Night. 13.12.2011. u 21:29.
Night je online   Reply With Quote
Staro 13.12.2011., 23:41   #2963
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
jel još netko imao problema sa onim blastom da nije radio ?!
i, vidim da se ljudi žale na krčanje u slušalici... zg- zapad... krči ponekad
Željac je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2011., 09:49   #2964
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
ovako
jucer sam dobio racun za 11mj i neznam na koju fintu mi je vec po o2surf tarifi doslo, a ugovor mi je tek stigao krajem 11mj, a brzina povecana 1.12.

No uglavnom, racun je 180kn, dok sam do sad dobivao oko 290kn.
Ak ce dalje biti tak, sve 5.

Velim, samo mi nije jasno kak su mi vec sad obracunali tu novu tarifu
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2011., 09:56   #2965
hardflat
Premium
Moj komp
 
hardflat's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 250
Ako je tako kako ti kažeš, onda si trebao dobiti 169kn ili tako nešto?!.
hardflat je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2011., 10:08   #2966
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Citiraj:
Autor hardflat Pregled postova
Ako je tako kako ti kažeš, onda si trebao dobiti 169kn ili tako nešto?!.
pa kaj vam nije jasno ljudi. Ta tarifa nije 169 neg 169 + minute po 0,06kn. Ak spucate sve minute po toj cifri racun vam se penje na 199,00kn (sad neznam kaj je s uspostavom poziva, al ak se i ona zaracunava na to to vam je jos par kuna gore). Vec sam pisao prije da sam zvao SZK i da su mi objasnili kak to ide.
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2011., 22:21   #2967
stephan
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Sesvete
Postovi: 47
Ja se namjeravam prebaciti na optimu na ovaj O2+ paket samo kaj imam ugovor za flat kod t -coma do 6 mj. a za telefon nemam nikakav ugovor...pa sad neznam kak da to riješim.Neznam jel da kod optime uzmem start paket i koristim samo telefon do 6 mj.znam da se kod t-coma nije plačao internet ako si na start paketu i nisi imao nijedno spajanje..
stephan je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2011., 22:23   #2968
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
nakon sto sam ih odjebao, momci mi uredno poslali jos i racun za prosli mjesec

da ne pricam da sam nazvao i onu simpaticnu damu poslao u tri picke materine, strasno kako su nesposobni...
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2011., 00:49   #2969
Godfather0501
Tata
Moj komp
 
Godfather0501's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 127
Može mi netko reć šta točno dolazi u O3 TVsurf instalacijskom paketu (mislim koji router itd...) ?
Momentalno sam na t-com-u. Kakava je procedura kad prekidaš s njima (nisam više pod ugovorom) a telefon mi je već neko vrijeme na optimi,ako neko ima takvoga iskustva molim pomoć!

Godfather0501 je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2011., 12:10   #2970
Tihomir111
ZeNgE_Tiho_Cro
Moj komp
 
Tihomir111's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 465
pitanje

zatrazio sam uslugu 8/0,512 i download je okej ali je upload 0,200 a i u routeru stoji slicna upload brzina. Da li je tu doslo do greške buduci da sam na t-comu imao moguci upload 1,400? Ako je download 20mbit u routeru, što ne bi mogli dignit traženi upload? Ili da smanjujem tarifu? Hvala
Tihomir111 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na