Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.10.2010., 14:11   #1
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad

Pa jos jedna pucacina u nizu no natrag na WW2 (konacno dosta mi je ovih modernih spreyera sa automatima) uglavnom meni se svida videno, nema crosshaira, puno recoila, dodali su bullet penetration, recimo pri leanu na prozoru puska moze zapet od zid sa strane, pa od prvoga nastavka se u igri nalazi balistika (bullet drop itd) ect. ect....

Par videa gameplaya:
http://www.gametrailers.com/video/me...chestra/703584
http://www.gametrailers.com/video/me...chestra/703582
http://www.gametrailers.com/video/me...chestra/703580
http://www.gametrailers.com/video/pa...chestra/704272

Igra izlazi 13.10.2010, multy koliko sam cuo iz interview-a 32x32, bit ce i vozila, uglavnome veselim se ovoj igri, konacno se opet docepati Kar98 puskice

Interview od pola sata:
http://www.markeedragon.com/forums/u...ep#Post3260909


Malo vise o timu (zanimljivo) poceli su kao moderi za Unreal pobijedili na natjecanju i dobili licence za igru te poceli raditi na Red Orchestra serijalu: http://www.tripwireinteractive.com/i...p?categoryid=2
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 14:19   #2
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
grafika je na razini Soldier of Fortune 1 i CoD 1 jel ima to čudo SinglePlayer ili je to samo MP?
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.10.2010., 14:21   #3
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
To ove godine izlazi, mislio da da 2011.
O pa to kupujem, konacno neka poštena MP igra
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 14:26   #4
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
grafika je na razini Soldier of Fortune 1 i CoD 1 jel ima to čudo SinglePlayer ili je to samo MP?
E jesi spamer brate, unreal 3 engine a on prica o codu1 ujedno kaj nevidis tj necujes sto lik prica ujedno i pola sata igra sp mape
Neka neka sto stariji engine to bolje barem znam da bu mi vrtilo kak spada da nemoram zdrobiti soma do dva da bi ucvrstio kuciste
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 14:44   #5
georgy
Premium
 
georgy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 406
Igra nešto i MP, ali sa botovima- tako sam barem ja shvatio.
Ali, kaže da izlazi 2011 (i u filmiću)... ili sam i to krivo shvatio

Izgleda super, još kada vidiš da su developeri ok (organiziranje "mod natjecanja" isl.)...
georgy je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 23:10   #6
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
A moguce da konji nisu updejtali na gametrailersima, nadam se da su u pravu
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 23:23   #7
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Zanimljivo, mozda bude opet online makljaza kao u COD2
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 23:33   #8
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Napokon nova pucačina WW II tematike, grafika izgleda prilično dobro.
Svakako ću kupiti i zaigrati
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2010., 10:44   #9
ddoxy
Banned
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: home
Postovi: 236
Grafika je odlična...gameplay ko u jedinici...savršena kombinacija. Vjerujem da igra neće biti iznad 20 eura.
ddoxy je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2010., 10:50   #10
Gumby
Premium
Moj komp
 
Gumby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 499
Citiraj:
Autor zippo Pregled postova
Zanimljivo, mozda bude opet online makljaza kao u COD2

Pa ne baš kao u COD2 ovo je ipak malo drugačija igra, barem je prvi dio bio.
__________________
Doctor!!!...
Doctor!!!...
MY BRAIN HURTS...
Gumby je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.10.2010., 11:15   #11
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor Gumby Pregled postova
Pa ne baš kao u COD2 ovo je ipak malo drugačija igra, barem je prvi dio bio.
Nema to nikakve veze sa CoD igrom, kao što ni npr. OFP2 nema nikakve veze sa OFP1. FPS su oba dvije al gameplay drugaciji
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2010., 15:50   #12
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Ajde super, prava stvar u pravo vrijeme što se mojeg ukusa tiče.
Nadam se samo da će podržavati CF, i da neće biti fixnih puteva, nego sloboda koliko toliko veća nego u Cod2 ajmo reć.

Super

edit: Odlično, gledam baš link, fora zgleda - brdo sitnica.
http://www.youtube.com/watch?v=ONG4PKMDfws

Nemogu nać minimum specs infoe, anyone?

Zadnje izmijenjeno od: Halos. 08.10.2010. u 16:01.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2010., 16:28   #13
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor Halos Pregled postova
Ajde super, prava stvar u pravo vrijeme što se mojeg ukusa tiče.
Nadam se samo da će podržavati CF, i da neće biti fixnih puteva, nego sloboda koliko toliko veća nego u Cod2 ajmo reć.

Super

edit: Odlično, gledam baš link, fora zgleda - brdo sitnica.
http://www.youtube.com/watch?v=ONG4PKMDfws

Nemogu nać minimum specs infoe, anyone?


Kako dobro izgleda sve, pogotovo cover sistem, tako bi morao izgledat, a ne one gluposti da te u trece lice prebaci
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2010., 21:28   #14
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Nema to nikakve veze sa CoD igrom, kao što ni npr. OFP2 nema nikakve veze sa OFP1. FPS su oba dvije al gameplay drugaciji
Kakve veze ima FPS ili ovo ili ono. Bitan je stimung, atmosfera igre pogotovo online. To je ONO po cemu se COD2 isticao od drugih. Dio ali samo dio toga je naslijedio COD4, a ostali nastavci su bljaaaah (moje osobno misljenje, ne ocekujem da se ostali sloze sa tim) Sve zavisi od toga kako ga "publika" prihvati i uzivi se
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2010., 01:43   #15
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
zanimljivo, FPS koji 2011. izlazi i, kako izgleda, nema 45 poruka o bodovima i ovom/onom challengeu koji pokriju 95% ekrana kad upucaš nekoga. nisam primijetio ni famozne R FOR RELOAD ili PRESS SPACE FOR JUMP retard-hintove, niti se igdje spominje optimizacija za multiplatformsko igranje (tj. joypad). jel to moguće, ili mi se samo čini?
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2010., 02:30   #16
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Moguče je,igra je ekskluziva za PC
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2010., 11:57   #17
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
Predsjednik Tripwire-a John "RammJaeger" Gibson govori o vozilima u Red Orchestra: Heroes of Stalingrad: Vehicles

Čitajte stare i nove vijesti preko RO2 Steam Official Group.


Koliko vidim, RO2 će imati nekoliko ustupaka "modenom" gameplayu, npr. radar sa lokacijama ostalih igrača i zoom kod Iron Sight nišanjenja, koji IMHO ne pripadaju u igru iz domene realizma. No, tim "nedostacima" mogu progledati kroz prste, s obzirom na sve novitete i poboljšanja: engine (zid od metra visine više ne predstavlja prepreku koju treba obilaziti, artiljerija može razoriti građevine), cover system, realističniji sniper, mjesto ranjavanja će odrediti trenutnu ili sporu smrt, strojnica sa puno fleksibilnijim sistemom montiranja, itd. itd. kao i zadržane feature iz RO:O (pad u putanji metka, damage system s obzirom na kalibar i udaljenost, HUD bez prikaza broja metaka u clipu, itd)

Za sada, prije nego odigram demo i igru, vidim puno više prednosti nego nedostataka. I koliko god me interesira kako će se igrati prva kampanja u ulozi njemačkog WW2 vojnika, puno više se veselim multiplayeru.

Usput, RO:O je dao odlične modove, pa se nadam da će tako i RO2.
Vragoder je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2010., 12:42   #18
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
wow konacno prilika da uskrsnem malo CoD:United Offensive iskustava iz mladosti koja jos uvijek pamtim kao nenadvazidjeno zlatno doba gaminga

Svidja mi se kako ovo zgledi i vrti se, a najvise od svega filozofija geekova koji stoje iza toga

kupujem cim izadje !
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2010., 13:34   #19
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,266
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova

Igra izlazi 13.10.2010,
Jesi me nabrijao , a ono izlazi 2011, no nevidim datum :S
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2010., 18:27   #20
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor Zmaj000 Pregled postova
Jesi me nabrijao , a ono izlazi 2011, no nevidim datum :S
Također i ja skuzio nekidan, stalno nesto cekam kad ce netko rec da ju ima i sl., počeo ja treziti okolo..kad mi 2011 uleti pod oko

Zato ima gameplay-erčina na youtube masa, stvarno dobro izgleda igračina.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2010., 11:52   #21
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2010., 12:30   #22
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
Otvorena je Steam stranica: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad Steam Page

Vrijeme izlaska: Q1 2011, ali uz disclaimer:
Citiraj:
As a heads up, the release date and system requirements are not yet final and are subject to change.

Zadnje izmijenjeno od: Vragoder. 19.11.2010. u 15:33.
Vragoder je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2010., 21:17   #23
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
baš me zanima kolko će koštat?
a kad krenu modovi jaoo funas
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2010., 13:15   #24
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
Dobro pitanje. Prva Red Orchestra je bila relativno jeftina jer nije bilo SP kampanje, a igra je bila malo ispoliraniji mod, pa je za dvojku realno očekivati veću cijenu. Ma, koliko košta da košta kad je - must have!


Evo info o prvom modu:
In Country: Vietnam
In Country: Vietnam - Steam Group
Citiraj:
In Country is an upcoming Vietnam era war modification for Tripwire Interactive's eagerly awaited Red Orchestra: Heroes of Stalingrad. In Country: Vietnam is under development by Pop Smoke and will extend the existing World War 2 setting of Red Orchestra into the second half of the 20th century to include the intensity of the small-unit infantry-centric combat that was common during the Vietnam Conflict.
Mod će vjerojatno bit ownage. To je tek prvi, bilo bi super kad bi idući bio WW2 tematike.

Zadnje izmijenjeno od: Vragoder. 22.11.2010. u 13:22.
Vragoder je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2010., 10:43   #25
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
Prvi video za In Country: Vietnam - Environment & Weapon Teaser Trailer


I još dva moda za RO2:HOS

Rising Storm
Citiraj:
Rising Storm will cover the famous island-hopping campaigns in the Pacific from 1942 to 1945 as the US Army and Marine Corps fight it out with the Imperial Japanese army and Special Naval Landing Forces. Featuring some of the most brutal fighting in the Pacific theater, players will be able to experience beach assaults, jungle fighting, close quarters cave fighting and more across Corregidor, Guadalcanal, Iwo Jima and many other historic locations. The player will be able to take the part of either side – American or Japanese –playing through the Campaign Mode alone or with friends, or battle it out online in full player versus player multi-player.
Iron Europe - 1914 - 1916
Citiraj:
Iron Europe is world war one modification for the unreal 3 engine. It combines intense action with historical realism and cinematic gameplay. The mod has been in development for over a year now, focusing on research first and foremost. The first public release of the game will include German forces against the British expeditionary forces.
Vragoder je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2010., 05:03   #26
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
to te pitam burazzz
unreal 3 engine jel to dobro ili loše.meni izgleda ok. a modovi cuj volim isprobat, ali ww2 njemci i ameri se rokaju po francuskoj, belgiji... nema bolje.
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2011., 12:48   #27
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Well, let me try and pick up on a few points...

1. Silencers: very unlikely - this is "realistic" 1940s-era combat. Pretty much zero use of silencers in the front lines. One might creep in as something like a very specific add-on. But why would people want them anyway?

2. Weapons "perks": very delicate/subtle improvements going on. Definitely not "Borderlands"

3. Knives - well, you've got a bayo on the end of (most) rifles...

4. Scopes will indeed be historical scopes - with all their plus and minus points.

5. Yes you can re-map control keys.

6. We've never done the "free-for-all" gametype. While it can be a blast, not much call for it from the "serious"/"clan" players. Who knows - maybe one day?!

7. Well, the graphical quality will be as good as UE3 can manage. Just keep in mind that we aren't spending $50m to build the game... but if you look at the screenshots and trailer, you'll get the idea that it can look damn good!

8. Accesibility is one of the key areas we've worked on in RO2. We want the realism (ballistics, weapon performance and so on) without making the controls clunky. Really focusing on the concept that anything that a trained soldier of the period could do, should be easy to do in game. Mantling, taking cover etc shouldn't take a bizarre key-combo to execute. And information that was readily available to a soldier on the battlefield should also be available to the plaer. No articifial constraints.

9. Grenades - well, just take one out and throw it. Can't really make it much simpler

The graphcis you've seen in the main menu have all been placeholder so far. But we don't take (many) tips from COD-anything on how to do graphics or music. We do all that stuff - and the gameplay - the way it suits OUR game. We just happen to think (as do PC Gamer, now) that our way is better now.

And you'll need your shooting skills, don't worry - and, more importantly, those skills will count for something. No "kill-streak-power-UPPPP" nonsense. But you'll also need to work on your small-unit tac skills as well. A fire-team/squad/platoon working smart will chew up an unco-ordinated opposition every time. This is kinda why clans like the game - a wide range of skills matter. You need a suitable combo of bolt-action guys, those who want to get in-your-face as assault troops with SMGs, machine-gunners who know how to make use of their firepower - and when. Add to that squad and platoon leaders who know their job, how to make use of precious support assets and can make smart assessments of the battlefield. Engineers and the (rare) snipers. Preferably snipers who also understand the importance of their role...

But welcome to the fold! As was said earlier: RO2 is not a CoD-clone; it is its own game and has been for over 7 years. If people just want a WWII-CoD-clone, produced by someone who isn't IW/Treyarch/Activision, then they won't get it. What you WILL get is a shooter, built for the PC, heavily based in reality/realism, with a healthy dose of team tactics, all made intelligently accessible. With tanks
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2011., 20:32   #28
Moshus
Premium
Moj komp
 
Moshus's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 141
Prvi nastavak je bio jedna od boljih simulacija. ovo će se definitivno isprobat
Moshus je online   Reply With Quote
Staro 15.01.2011., 14:32   #29
gmax
Tuco “the Rat” Ramirez
Moj komp
 
gmax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 428
http://www.pcgamer.com/2011/01/11/re...ngrad-preview/

Citiraj:
In cover behind some steel rails and debris, I check the magazine on my Russian SVT-40 semi-automatic rifle. There’s no on-screen counter for bullets; you hold the R key to swipe the clip from your weapon, and a message reports if the clip feels heavy or light. This might sound like realism for realism’s sake, but in practice, it simply means that reloading is a tactical decision. Gibson chimes in over my shoulder when I ask about the design.

“You never know exactly how much ammo you have in your gun, so you end up having those ‘oh crap’ moments where you run around the corner to shoot at enemies, pull the trigger, and nothing happens. It gives the player a brief moment of panic.”

The mechanic is in place, Gibson says, to generate tension. “Little moments of panic are the why we enjoy being scared by movies or amusement park rides. For too long I feel that multiplayer shooter designers have only been trying to give players joy. Now is the time to stop feeding FPS players only cotton candy, and give them some steak and potatoes along with the sweet stuff.”
gmax je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2011., 19:58   #30
Pixidar
Premium
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 30
Mrzim te "oh crap" trenutke U takvim igrama uvijek reloadam nakon svega par ispaljenih metaka, makar ih ima jos 25 unutra. Cisto iz navike i da ne ponestane kad najvise treba...
Pixidar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na