Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.04.2008., 21:17   #121
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
neka kabelska
Gle-da je bilo koja mora na bar jednom kanalu bit info
Svi to imaju pa možeš pogledat...

Ako imaš optičku vidljivost do Croatelovog odašiljača onda je velika vjerovatnost da budeš i sa običnom sobnom ulovio signal.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2008., 00:57   #122
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Leadtek DTV-1800 H

Kupio sam prije 3 dana hibridnu karticu, Leadtek DTV-1800H. Iskreno, ciljao sam na Avermediu Avertv hibridnu, ali u Vemila (gdje sam bio) je nisu imali, pa mi je prodavač toplo preporučio dotičnu karticu (kao, on je ima i svi njegovi prijatelji i super su zadovoljni s njom) koja košta 315-ak kn. Učinila mi se ok, pa sam je kupio. Uz nju nisam dobio dvb-t antenicu, pa sam i nju morao kupit (dodatnih 150kn troška, uzeo sam u Robota neku malu aktivnu antenicu).
Lijepo sam došao kući, ugradio je u PCI slot, sve instalirao, zavalio se u fotelju i.... od tada ništa ne funkcionira

1. Uopće ne hvata dvb-t kanale. Ni jedan. Niti da prepoznaje nekakve smetnje, ništa. Probao stavljat antenu na balkon, u sobu, ovamo-onamo, ništa. Čak sam instalirao i neke druge programe osim njenog tvorničkog (Winfast PVR2) i manualno namještao frekvenciju mog odašiljača (Labištica, 730mhz), no ništa. Dead.

2. OK, kažem, možda im je nešto crklo, amo mi probat spojiti običnu antenu i kabelsku. Spojio, skenirao programe, našao ih, slika odlična. No - zvuka nema! Tek onda primjetih da, da bi zvuk radio (koji LOL ), treba kupiti poseban kabel koji spaja tv-karticu i zvučnu karticu. PA JEL BIO PROBLEM STAVIT TAJ JE*ENI KABEL U BUNDLE?!?!

3. OK, kažem, usrana kartica, usrana firma, kupit ću i taj jebeni kabel sutra. Gasim komp, odoh leć. Sutra dan palim svemoćni Winfast PVR2 program da pogledam šta ima na programu kad gle čuda (pazite, ovo je zaista "čudno") - nema nijednog programa! Samo snijeg...
Ništa, kliknem tamo da ponovo skenira sve... nije ništa pronašao...
NEMA VIŠE NI JEDNOG PROGRAMA. Izgubio živce, ugasio kompjuter i poslao sve u tri p.m. (revoltiran još jučerašnjim crkavanjem Raptora) do sutradan kada sam otkrio da, iz nekog razloga, treba reinstalirat drivere od tv-kartice i onda ponovo može pronaći programe koje prije, iz nekog razloga, nije mogla. Također, daljnim istraživanjem, sam otkrio da samo promjena sourcea dovodi do dotične greške koja sve s*ebe: znači, gledam HRT1 preko obične antene, kliknem da promijeni source u DVB-T (da vidim jel slučajno šta oživjelo), vidim da ništa nije oživjelo, kliknem ponovo na promjenu sourcea u analognu antenu i - nema više programa...sve izbrisano... i onda ajmo ponovo, reinstall drivera, skeniranje, itd.

4. Teletext uopće ne radi na ijednom programu (dok su radili i dok su se dobro vidjeli), samo se upali ekran od teletexta i dolje stoji P100, a sve ostalo je crno. I to je to

Predivno iskustvo, predivna kartica, predivan software...

Sve testirano na Visti i XP-u.

U ponedjeljak im idem vratiti karticu i tražiti povrat novca jer ovo je smeće. Imate li neku dobru za preporuku??

Šta je s ovom?

Hvala

Zadnje izmijenjeno od: Neo-ST. 19.04.2008. u 01:22.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 19.04.2008., 11:03   #123
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
No - zvuka nema! Tek onda primjetih da, da bi zvuk radio (koji LOL ), treba kupiti poseban kabel koji spaja tv-karticu i zvučnu karticu

Mislim da si morao to dobiti sa karticom, prvi put čujem da se prodaje katica bez tog kabla
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2008., 11:24   #124
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Mislim da si morao to dobiti sa karticom, prvi put čujem da se prodaje katica bez tog kabla
Evo, sa Leadtek.com:

Citiraj:
Package Contents DTV1800 H PCI Card x1
High sensitivity remote control (with batteries & sensor cable) x1
FM antenna cable x1
1 9-pin MiniDin cable
User's manual x1
Driver and utility CD x1
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2008., 11:38   #125
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Evo, sa Leadtek.com:
To je već malo žešće guzičarenje
Nevjerovatno...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2008., 13:06   #126
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Ja sam iz Dugog Sela, i hvatam OiV, a croatel nikako, tj. nemam slike, a imam zvuk. I slika mi se nekad s OiV anako digitalno zmulja, valjda zato što je signal slab. A croatel odašiljač mi je navodno 1.5km od kuče, a ja ga nemrem hvatat
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2008., 14:23   #127
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Čim imaš zvuk, a nemaš slike, nisi dobre video codece postavio.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2008., 19:34   #128
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699

Zadnje izmijenjeno od: srale7. 19.04.2008. u 21:29.
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2008., 23:34   #129
Darude
DJ_Darude kicks ass...
Moj komp
 
Darude's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Virovitica
Postovi: 213
Preporuka TV kartice.....

namjeravam se rješiti televizora pa kupit tv karticu...

nemora biti hybridna, samo analogna more...

i ako more da ide u onaj stari PCI utor... jer mi je PCI-E utor preblizu grafulji a namjeravam čopit S1 pa neče biti mjesta...

jedino imam jedan PCI-E iznad grafe pa jedino tam ak stane... taman će ići do cpu coolera... pa onda i to uzmite u obzir

vidim da dosta ima sranja s tim karticama, nekima neradi prijem... ovo ono...

važno je da ima onaj veliki daljinac, teletext, HW MPEG2, i po mogućnosti da ima iza utor za audio kabel a ne onaj koji ide u matičnu direktno u onaj neki utor...

cijena do kojih 600kn....

preferiram LeadTek, al vidim da dosta ljudi uzima GigaByte neke tam...
__________________
..:: Vlak je uvijek brži ::..
Darude je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2008., 11:43   #130
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
mislim što reći, imaš sve samo par postova niže
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=83867
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.04.2008., 21:56   #131
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
TV-kartica, koja ? da mogu gledat 3 programa i da ima teletekst

Trebam što jednostavniju TV-karticu da mogu gledat 3 osnovna programa (HRT1, HRT2 i RTL)....i jel može da ima teletext ?
Na tu TV-karticu bih prispojio sobnu antenu i to je to.
Nadam se da ne tražim previše jer je jedan od uslova ŠTO MANJA CIJENA.
thx

edit: kakva mi treba kartica da mogu gledat više programa i tak to.....?
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2008., 22:16   #132
Barba
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Cro
Postovi: 2
Tv kartica

Planiram si uzeti karticu za snimanje programa na TV-u (imam običnu ,na ovom sam području,za razliku od ostalih hardwerskih ili softwareskim stvari,na kliskom terenu pa bih molio iskusnije da mi odgovore na ovo pitanje,neke informacije imam pošto sam se raspitivao ali ne i ono najvažnije,koju preporučate,koja daju najbolju kvalitetu na izlazu,znači da recimo odmah pretvara u najpopularnije formate (.avi) znači da se mogu gledati na većinu kompjutera bez dodatnih instalacija,naravno da ima snimanje i u DVD formatu znači najbolja kvaliteta,i ukoliko za tu istu imate neki video koji je snimljen preko nje vrlo bih mi pomogao.Hvala [pretvaranje u .avi format ide odmah kod kolege koji ima tv karticu ali snima preko power cinema programa,na izlazu je slika u divx-u,a slika je malo lošija jer ima rižu,znači nije kristalno čista]


Znači Imam TV,slabiju grafičku Nvidia geforce 5200,na drugi komp koji je dosta jači nemam trenutno prostora za iš pa ide tv kartica na ovaj slabiji komp.
Barba je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2008., 23:26   #133
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor Z-man
Trebam što jednostavniju TV-karticu da mogu gledat 3 osnovna programa (HRT1, HRT2 i RTL)....i jel može da ima teletext ?
Na tu TV-karticu bih prispojio sobnu antenu i to je to.
Nadam se da ne tražim previše jer je jedan od uslova ŠTO MANJA CIJENA.
thx
edit: kakva mi treba kartica da mogu gledat više programa i tak to.....?
Ne znam koliki je signal digitalne televizije u Bjelovaru (tj. ima li koji odašiljač blizu vas). Ako ga nema, onda ti treba ili hibridna ili samo analogna TV kartica. HRT1/2 i RTL ima i na digitalnoj i na analognoj televiziji.

Raspored programa:
digitalna televizija:
  • HRT1
  • HRT2
  • RTL
  • Nova TV
  • HD Promo (HRT Dom -> isto otpada za tvoj slučaj)
  • HRT Plus i Discovery HD (na Croatelu koji ima odašiljač jedino u ZG-u mislim)
  • Eventualno neka lokalna postaja

analogna televizija:
  • HRT1
  • HRT2
  • RTL
  • Nova TV
  • Z1
  • OTV
  • eventualno neka lokalna televizija

No gledajući tvoju poziciju i mogućnosti (nemreš uhvatiti Croatel vjerojatno), analogna televizija all the way. Stoga, hibridna kartica (zalog za budućnost, a i cijene nisu velike) ili analogna.

Od proizvođača ćeš morat sam birati, ali nadam se da gledaš malo koliko s kojim ljudi imaju probleme
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"

Zadnje izmijenjeno od: Vuco. 24.04.2008. u 12:41. Razlog: Mod je mergao topike pa da se zna kome odgovaram na što :)
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2008., 23:35   #134
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor Barba
Planiram si uzeti karticu za snimanje programa na TV-u (imam običnu ,na ovom sam području,za razliku od ostalih hardwerskih ili softwareskim stvari,na kliskom terenu pa bih molio iskusnije da mi odgovore na ovo pitanje,neke informacije imam pošto sam se raspitivao ali ne i ono najvažnije,koju preporučate,koja daju najbolju kvalitetu na izlazu,znači da recimo odmah pretvara u najpopularnije formate (.avi) znači da se mogu gledati na većinu kompjutera bez dodatnih instalacija,naravno da ima snimanje i u DVD formatu znači najbolja kvaliteta,i ukoliko za tu istu imate neki video koji je snimljen preko nje vrlo bih mi pomogao.Hvala [pretvaranje u .avi format ide odmah kod kolege koji ima tv karticu ali snima preko power cinema programa,na izlazu je slika u divx-u,a slika je malo lošija jer ima rižu,znači nije kristalno čista]


Znači Imam TV,slabiju grafičku Nvidia geforce 5200,na drugi komp koji je dosta jači nemam trenutno prostora za iš pa ide tv kartica na ovaj slabiji komp.
Čuj, mislim da si fulal podforum, pa sam ti tu preselil temu.

Pročitaj si glavne threadove o TV karticama (DVB-T tutorial, preporuke etc.), sigurno ćeš naći nešta što ti paše.

S obzirom da si napisao da ti treba kartica koja odma baca u *.avi, trebat će ti snažniji komp ako to misliš raditi on the fly. Ili kartica sa hardverskim enkoderom. Gdje živiš ? Da znamo kakav signal bi eventualno mogao uhvatiti...
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"

Zadnje izmijenjeno od: Vuco. 21.04.2008. u 00:50.
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2008., 01:15   #135
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
jel mi moze netko odgovorit: jel postoji neka manja Dvb-t antena za Croatel ili se za to koristi ovo
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2008., 01:41   #136
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Meni se puno bolje pokazala sobna bez pojačala.
Ona sa pojačalom nije vrijedila ku**a....
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2008., 19:07   #137
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
znaci ova gore na slici je s pojacalom? i ta ne valja..
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2008., 19:51   #138
Barba
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Cro
Postovi: 2
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Čuj, mislim da si fulal podforum, pa sam ti tu preselil temu.

Pročitaj si glavne threadove o TV karticama (DVB-T tutorial, preporuke etc.), sigurno ćeš naći nešta što ti paše.

S obzirom da si napisao da ti treba kartica koja odma baca u *.avi, trebat će ti snažniji komp ako to misliš raditi on the fly. Ili kartica sa hardverskim enkoderom. Gdje živiš ? Da znamo kakav signal bi eventualno mogao uhvatiti...
Još gledam di mi je nestala tema.
Možeš li postati sve linkove za koje misliš da bih mi pomogli jer sam novi na ovom forumu a čitanjem cijelog mislim da opet ne bih sve obuhvatio.

Kolega koji ima karticu (slika je rižasta,odnosno nije čista i odlična kao što bih trebala biti) njemu preko programa power cinema snima ODMAH u .divx format a kompjuter mu je znatno lošiji po specifikacijama od mojeg ovog starijeg kompjutera.
Barba je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2008., 22:05   #139
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Čuj, imaš ovu temu, a imaš i ovu -> DVB-T tutorial

Morat ćeš malo čitati. Kada si nađeš karticu koja te zanima, probaj i search na forumu za taj pojedini model. Većinom što kod nas ima za kupiti se spominjalo ovdje.

Tvoj kolega ima karticu koja ima hardverski encoder, inače nema šanse da bi mogao MPEG2 u divx u real-time-u napraviti. To ti trebaš tražiti. No imaj na umu da ovi tuneri za komp, nisu baš kao oni koji dolaze u telki, te da će ti slika biti ipak lošija nego npr. na nekom televizoru. Eventualno digitalna zemaljska neće.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2008., 09:09   #140
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Raspored programa:
digitalna televizija:
  • HRT1
  • HRT2
  • RTL
  • Nova TV
  • HD Promo (HRT Dom -> isto otpada za tvoj slučaj)
  • HRT Plus i Discovery HD (na Croatelu koji ima odašiljač jedino u ZG-u mislim)
Jos neke lokalne televizije emitiraju signal u DVB-T, recimo u Istri emitir NIT
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2008., 12:41   #141
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Jos neke lokalne televizije emitiraju signal u DVB-T, recimo u Istri emitir NIT
Evo, editirao post . Fala
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2008., 13:54   #142
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
znaci ova gore na slici je s pojacalom? i ta ne valja..
Ja sam probao dvije sa pojačalom i ne vrijede ništa, obična bez pojačala radi ok

Da, ona sa slike je sa pojačalom...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 18:34   #143
Klokan
Premium
Moj komp
 
Klokan's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 118
imam pitanje... dali sve hibridne tj. digitalne kartice mogu prikazati hd programe( recimo naše hrthd i onaj discovery), isto tako i za satelitsku??(recimo koja je razlika između skystar2 i skystar 2 HD??? dali ima neka dobra kartica koja prima digitalno i zemaljski i satelit ali s hd podrškom??
Klokan je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 21:07   #144
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Klokan Pregled postova
imam pitanje... dali sve hibridne tj. digitalne kartice mogu prikazati hd programe( recimo naše hrthd i onaj discovery)
Mogu, trebaš imati samo odgovarajući soft.
Za satelitske nemam pojma
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2008., 16:59   #145
markisha
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Croatia
Postovi: 5
ja sam kupio gigabyte u7000 i nista mi ne radi,to je toliko komplicirano,nadje karticu ali od programa ni p
markisha je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2008., 21:52   #146
B-Link
Premium
Moj komp
 
B-Link's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Popovača
Postovi: 479
Da li ovo šta valja? Avermedia
B-Link je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2008., 02:56   #147
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
ja sam cuo da je ova jako dobra http://www.avermedia.com/avertv/Prod...il.aspx?Id=425 i ta je bas u PCI-E izvedbi a to bas i trebam zbog rasporeda na maticnoj, a trebala bi biti teoretski brža


I valjda cu ju sad uzet za par dana pa nabacim neki kratki review.
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2008., 11:12   #148
damiramida
Premium
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 53
Imate tu nesto informacija o pci-e Avermedia tv kartici :

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=102003
damiramida je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2008., 09:16   #149
Boris_ri
Premium
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: rijeka
Postovi: 70
Pitanje glede Gigabyte U8000 kartice

Da li ima mogućnost podrške mpeg4 formata ili se na njoj neće moći pratiti Euro preko HRT-ovog HD signala koji bi trebao ići u mpeg4?
Boris_ri je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2008., 09:33   #150
DeadMan+
LateralusX
Moj komp
 
DeadMan+'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,788
Citiraj:
Autor Boris_ri Pregled postova
Pitanje glede Gigabyte U8000 kartice

Da li ima mogućnost podrške mpeg4 formata ili se na njoj neće moći pratiti Euro preko HRT-ovog HD signala koji bi trebao ići u mpeg4?
ima, ako imas codece

a dal' ces moci pratiti Euro je druga stvar, prvo, buduci da su zabranili Croatelu emitiranje do daljnjeg (koji je emitirao i SDTV u MPEG4), ostaje samo OiV, a njihov HDTV signal hvata valjda 8 ljudi ukupno...
__________________
DeadMan+ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na