Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.02.2003., 17:23   #1
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
tv out u tv

drugovi imam na kartici pise ispod koja je tv out znaci imam nekakav zuti i kraj njega nekakav crni sa puno malih dijametricnih rupica u sebi. dobio sam dva kablea jedan je sa zutim vrhovima vrh je kao igla i drugi je sa crnim vrhovima vrh je da ude u onaj na kartici ali je isti s obje strane. ja lijepo okrenem svoj televizor i izada imam samo jednu rupu za antenu sta mi je cinit
__________________
Konane, koja je najbolja stvar u životu? Skršiti svoje neprijatelje, gledati ih pod sobom poražene i slušati naricanja njihovih žena!
gospar je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2003., 19:39   #2
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Re: tv out u tv

Citiraj:
Originally posted by gospar
drugovi imam na kartici pise ispod koja je tv out znaci imam nekakav zuti i kraj njega nekakav crni sa puno malih dijametricnih rupica u sebi. dobio sam dva kablea jedan je sa zutim vrhovima vrh je kao igla i drugi je sa crnim vrhovima vrh je da ude u onaj na kartici ali je isti s obje strane. ja lijepo okrenem svoj televizor i izada imam samo jednu rupu za antenu sta mi je cinit
Nemaš ni scart na Tv-u?
Ake je tvoj konačni odgovor NE-sljedeće. Kupi novi TV. Ako ne ide onda ovako.
Priključi ili preko staelitskog recivera ili preko videa koji imaju ili scart priključak ili video (žuti) chinc. Ako ne možeš izvesti ni jedno ni drugo ondak se jebi....
tor je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 17.02.2003., 19:59   #3
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
tor mogo si covjeku i objasniti...taj zuti ide u scart konvertor (konektor) koji moras kupiti..on ima s jedne strane taj scart (izgleda kao ribarska mreza ali od lima) a s druge strane 3 cinch izlaza...jedan je taj za tv-out a druga dva su audio...jos trebas i dva audio kabla i na kraju staviti na njih neku vrstu "T" prikljucka tako da njega spojis na izlaz za zvucnike od zvucne kartice....kak se taj T stvarno zove neznam a prik punji scart konvertora (konektora) moras paziti da sluzi za sliku na tv-u a ne za sliku s tv-a (pricali su mi frendovi da su dvije varijante ja nisam ziher pa pazi..navodno ima i konektor koji ima na sebi switch za van ili unutra)...

to sve ti je nekih 50kn (ja sam se davno igrao s tim i kostalo me tak nesto....)
msvrtan je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2003., 20:01   #4
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
sad cu iskopati VCR iz prasine supe i vidjeti sto izada ima pa cu ti napisati i malo cu prokopati tv-ove po stanu ono Gorenje staro 17 godina onaj FLYING star 15 i ovaj JVC star 12 godina mozda cak i ima nesto ili.... nema imaju samo jednu rupu svi izada mater, iskopo sam ovaj VCR izada ima VIDEO in out ali je ulaz cudan nemoze da ude nista imam audio in and out i u njega moze uci ovaj zuti , imam 3 televzije svaka ima desetljece star pivski trbuh od ekrana. sranje nepreostaje mi nista nego ukljuciti ovu S3 TRIO unutra i spojiti drugi monitor kojem cesto slika pozuti nema veze barem je suncano u filmu
__________________
Konane, koja je najbolja stvar u životu? Skršiti svoje neprijatelje, gledati ih pod sobom poražene i slušati naricanja njihovih žena!
gospar je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2003., 11:48   #5
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
jebemu pa i moj stari gorenje tv od nekih 15 godina je imao jedan scart, mora imati i tvoj.........
ako nema onda je stvarno vrijeme za kupnju novog TVa jer svaki ima barem dva scarta a vecina i video/audio chinch ulaze
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2003., 15:50   #6
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
iza svake moje televizije ima jedna rupa i u tu rupu ide antena
__________________
Konane, koja je najbolja stvar u životu? Skršiti svoje neprijatelje, gledati ih pod sobom poražene i slušati naricanja njihovih žena!
gospar je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2003., 19:33   #7
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Pa bušilicu u ruke i drilaj. Bušim kakv hočeš ulaz, dvokrilini, okrugli, žuti bjeli...
A msvrtanu-postoji itekako. Ja nisam pazia pa kupia taj glupi scart pa mi sad kupi prašinu doma...
Najbolja stvar za rješavanje raznoraznih priključaka je satelitski reciver. Ja kupio neku jeftinjaru i na njega spojio: Tv, liniju, komp. I s svega na sve imam line in i line out (video i audio) bez ikakvih prekapčanja kablova. Samo elegantno gumb na daljincu-Tv, SAT, VIDEO i ludilo...
tor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na