Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.03.2012., 14:33   #331
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor chare Pregled postova
Oi ljudi pitanje ^^ uskoro bi kupio Steelseries Syberia v2 sluske. E do sad sam mislio uzet model sa Usb zvucnom na njima al sam dosao do dileme. Zna mi mozda netko odgovorit koja je bolja solucija. SS Sv2 usb zvuk ili SS Sv2 sa Asus Xonar DG ?

http://steelseries.com/products/audi...-usb-soundcard Evo link za zvucnu.

p.s. omjer koristenja slusalica i zvucnika na kompu mi je recimo 80/20 u korist slusalica. Za sada imam Sennheiser HD202 al mozda umjesto Syberie uzmem neke bolje Sennheiserice. Trebam odluciti jos ako mi je mic tako potreban ili ne =)

Po meni, izbjegavaj USB+headset integrirana rješenja.

Što se tiče mikrofona i headseta, za istu cirfu se daleko su bolje slušalice bez od onih sa mikrofonom.

Ja koristim Zalmanov clip-on ZM-MIC 1 mikrofon već nekoliko mjeseci i radi jednako dobro kao i headset. Spojen mi je na kabel od HD 595 nekih 3 cm ispod lijeve "školjke".
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2012., 14:44   #332
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
E vidis mislio sam i na soluciju da kupim odvojen mic jer ipak vise preferiram npr slusat mjuzu nego igrat. Gdje si kupio taj mic uopce ?
chare je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.03.2012., 14:54   #333
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
eBay jer ga u linksu nisu imali u dom trenutku. Inače dođe oko 50kn ako se ne varam.

Vrijedi svake kune, jer i ja isto više slušam muziku i preko 50% vremena sa slušalicama.

Da ne velim kako je dodatni bonus imat takav mikrofon kad se igraš i prehlađen si i moraš stalno brisat nos hehe.

Asus Xonar DG - moja preporuka.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2012., 15:07   #334
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
A gledam vec neko vrijeme neke zvucne kartice. Bad je to da sam pri kraju faksa a jos ne radim pa mi budet za sada jos nizak =) Ali kako citam okolo vidim da je ta Asusica poprilicno dobra za te novce koliko kosta i vise manje sam odlucio da cu nju za pocetak uzet vec drugi tjedan. A mic sam gledao ako ga ima u hr pa nisam nasao. Ovo na sta sam naletio mi se bas i ne svida. Morat cu onda preko ebaya kupit ocito. 50kn mi savrseno odgovara hehe =) A uskoro cu se prebacit na neke jace slucke a u buducnosti ako bog da na HD800 haha =) sve u svemu fala na info.
chare je online   Reply With Quote
Staro 16.03.2012., 15:15   #335
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Pardon, 50kn je kod nas bila cijena zadnji put kad sam gledao. S eBaya računaj i na poštarinu dakle malo ispod 100 kn prema današnjim cijenama (odokativno).

Pričekaj da dođe kod nas, svako malo ga ima u prodaji.

NP.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2012., 17:44   #336
OMG Al bundy
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: sl
Postovi: 7
Planiram si kupiti neku zvucnu karticu 5.1 (a ne razumijem se uopće u zvučne ), pa me zanima koja je najbolja od ovih:

-Creative Labs Audigy SE model SB 0570
-Creative Labs Sound Blaster Audigy 2 Platinum SB0240
-Creative Sound Blaster X-Fi

Ili mi možete preporučiti neku drugu, ali isto neku jeftiniju.
Treba mi za filmove i muziku, ali ništa posebno...
Hvala

OMG Al bundy je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2012., 17:52   #337
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
Asus Xonar DG puno ljudi preporucuju.
chare je online   Reply With Quote
Staro 16.03.2012., 18:57   #338
OMG Al bundy
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: sl
Postovi: 7
Citiraj:
Autor chare Pregled postova
Asus Xonar DG puno ljudi preporucuju.
Hvala! Evo naručio sam si ju, stiže idući tjedan!
OMG Al bundy je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2012., 00:59   #339
Markom X
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Slunj
Postovi: 20
Evo me nakon nekog vremena i malih poteškoća...prvo se zahvaljujem svima na pomoći i zatraženim odgovorima Mogu reći da mi nije žao ni kune potrošene za Xonar Essence ST,kartica je prehebena....da ne duljim zvuk je koliko mi zvučnici dozvoljavaju kristalno kristalnooooo čist,dinamičan,detaljan....jednostavno pregršt zvukova koje je integruša zanemarila....ma milina
Markom X je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2012., 01:52   #340
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Markom X Pregled postova
Evo me nakon nekog vremena i malih poteškoća...prvo se zahvaljujem svima na pomoći i zatraženim odgovorima Mogu reći da mi nije žao ni kune potrošene za Xonar Essence ST,kartica je prehebena....da ne duljim zvuk je koliko mi zvučnici dozvoljavaju kristalno kristalnooooo čist,dinamičan,detaljan....jednostavno pregršt zvukova koje je integruša zanemarila....ma milina
Potpis.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.03.2012., 01:05   #341
Tajmahal26
Premium
Moj komp
 
Tajmahal26's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 71
Citiraj:
Autor Markom X Pregled postova
Evo me nakon nekog vremena i malih poteškoća...prvo se zahvaljujem svima na pomoći i zatraženim odgovorima Mogu reći da mi nije žao ni kune potrošene za Xonar Essence ST,kartica je prehebena....da ne duljim zvuk je koliko mi zvučnici dozvoljavaju kristalno kristalnooooo čist,dinamičan,detaljan....jednostavno pregršt zvukova koje je integruša zanemarila....ma milina
Nemaš probleme s latencijama? Koje drivere koristiš? Koristiš za slušanje Wasapi ili ASIO?

Lp
__________________


Tajmahal26 je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2012., 04:27   #342
noob23
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2010
Postovi: 51
Poštovanje, posjedujem logitech z623 2.1 THX zvučnike koji su spojeni na onboard zvučnu karticu (realtekov neki shit). uložio bih sada u kvalitetnu zvučnu karticu ali izgubljen sam u silnim oznakama.. neki govore da nema smisla uzimati ništa ispod xonara DX, drugi vele da je dobar i DG. e sad, meni treba za igre, glazbu i filmove (bez slušalica) , dakle izričito za gore navedene zvučnike. što mi preporučate? budžet je rastezljiv i do DX ali me zanima koliko je isplativo obzirom na zvučnike koje imam. prijedlozi? mišljenja? što bi vi experti napravili? hvala
noob23 je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2012., 00:15   #343
noob23
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2010
Postovi: 51
nitko nije stručan po ovom pitanju? onda ću napamet, pa kako bude.. pozdrav eksperti
noob23 je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2012., 00:31   #344
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
Iskreno nakon trazenja i informiranja mislim da nemozes pogrijesiti s bilo kojom koju si naveo. Po meni ako mozes neces pogrijesiti ni s DX pa kada ce doci vrijeme kupis bolje zvucnike =)
chare je online   Reply With Quote
Staro 20.03.2012., 08:12   #345
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor chare Pregled postova
Iskreno nakon trazenja i informiranja mislim da nemozes pogrijesiti s bilo kojom koju si naveo. Po meni ako mozes neces pogrijesiti ni s DX pa kada ce doci vrijeme kupis bolje zvucnike =)
Tako nekako.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2012., 23:21   #346
Markom X
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Slunj
Postovi: 20
Citiraj:
Autor Tajmahal26 Pregled postova
Nemaš probleme s latencijama? Koje drivere koristiš? Koristiš za slušanje Wasapi ili ASIO?

Lp
Jedini je problem što sam nepažnjom skurio pojačalo ,wasapi za foobar....i za karticu zadnje od asusa i to je to.
Markom X je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2012., 00:20   #347
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
Jos jedno pitanje ^^ koja bi kartica bila "bolja", Audigy 2 zs ili Xonar DG? ja ciljam na xonara al evo moze se reci da imam i Audigy na raspolaganju pa da pitam. Gore se u postovima vidi cemu bi mi sluzila.
chare je online   Reply With Quote
Staro 21.03.2012., 01:04   #348
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Citiraj:
Autor chare Pregled postova
Jos jedno pitanje ^^ koja bi kartica bila "bolja", Audigy 2 zs ili Xonar DG? ja ciljam na xonara al evo moze se reci da imam i Audigy na raspolaganju pa da pitam. Gore se u postovima vidi cemu bi mi sluzila.
Iako je zs super kartica, dg je bolji izbor...
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2012., 01:36   #349
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
=) Hvala Alene po ko zna koji put vec =)
chare je online   Reply With Quote
Staro 22.03.2012., 13:30   #350
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Post

Citiraj:
Autor Tajmahal26 Pregled postova
Nemaš probleme s latencijama? Koje drivere koristiš? Koristiš za slušanje Wasapi ili ASIO?

Lp
Moja preporuka ASIO, i to zadnja verzija za Foobar 2.1.1, released on 2012-02-04...

Upute za instaliravanje (nemojte samo kopirat u components folder):

Citiraj:
How do I install additional components?

To install components from the foobar2000 installer that you did not choose to install during the initial installation, just rerun the installer and select them; your settings will be kept intact. Please read on to learn about installing other components.

Note that this content applies to foobar2000 versions 1.1 and newer. If you're using an older version, please upgrade now to utilize the new interface.
  1. Open the foobar2000 preferences dialog.
  2. Go to the Components page.
  3. Click the “Install…” button and select the component archive, or simply drag it to the list.
  4. Press “OK”, you will be prompted to restart foobar2000 in order to load the newly installed component.
Nema problema s šaltanjem bit rate-a i frekvencije prema pjesmi, jedino win volume kontrole ne rade pa je dobro porihtat si globalni shortcut u samom foobaru (ja sam stavio Ctrl + +&-).

Što se tiče latencija, napracio sam si posebni output u foobaru.

Odeš pod output/ASIO i "Add New" - stavi da su ti 2 kanala 24-bita i klikom na "configure" dobit ćeš postavke Asus Xonar ASIO panela koje vrijede samo za taj output - stavi najmanju vrijednost (10ms) i to je to.

Nakon toga stavi kvačicu na x64 ako imaš x64 win, i vratis se na Output . Odaberi "ASIO: ASUS Xonar ASIO driver (64) - my channel mapping", restartaj Foobar i vozi!

Od svega kaj sam probao ovo je definitivno najbolji zvuk kaj Essence daje van, bez ikakvih problema s latencijama i zafrkavanja oko bit ratea / podešavanja pravih frekvencija i slično. Koliko vidim po onome kaj piše u dokumentima uz drivere, Xonar driveri su i pisani za ASIO.

Koristim UniXonar drivere jer se ne mogu vratit na stare (mana UniXonar-a), "normal" tako da mi uz ovo radi sve ko i sa zadnjim službenim driverima.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2012., 20:11   #351
Markom X
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Slunj
Postovi: 20
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Moja preporuka ASIO, i to zadnja verzija za Foobar 2.1.1, released on 2012-02-04...

Upute za instaliravanje (nemojte samo kopirat u components folder):



Nema problema s šaltanjem bit rate-a i frekvencije prema pjesmi, jedino win volume kontrole ne rade pa je dobro porihtat si globalni shortcut u samom foobaru (ja sam stavio Ctrl + +&-).

Što se tiče latencija, napracio sam si posebni output u foobaru.

Odeš pod output/ASIO i "Add New" - stavi da su ti 2 kanala 24-bita i klikom na "configure" dobit ćeš postavke Asus Xonar ASIO panela koje vrijede samo za taj output - stavi najmanju vrijednost (10ms) i to je to.

Nakon toga stavi kvačicu na x64 ako imaš x64 win, i vratis se na Output . Odaberi "ASIO: ASUS Xonar ASIO driver (64) - my channel mapping", restartaj Foobar i vozi!

Od svega kaj sam probao ovo je definitivno najbolji zvuk kaj Essence daje van, bez ikakvih problema s latencijama i zafrkavanja oko bit ratea / podešavanja pravih frekvencija i slično. Koliko vidim po onome kaj piše u dokumentima uz drivere, Xonar driveri su i pisani za ASIO.

Koristim UniXonar drivere jer se ne mogu vratit na stare (mana UniXonar-a), "normal" tako da mi uz ovo radi sve ko i sa zadnjim službenim driverima.
Evo stavio sam si asio po tvojim uputama,samo što nisam naletio na ovo gdje si naveo da se može staviti kvačica za 32 ili 64 bit win, i lijepo zvuči ali eto neznam do čega je ali konstantno se čuje krckanje i štekanje pjesme ako koristim komp paralelno dok slušam muziku,većinom se odražava na korištenje web browsera,...to mi nije baš po volji,ima li kakvo riješenje?
Markom X je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2012., 20:58   #352
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,299
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 01:53   #353
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Markom X Pregled postova
Evo stavio sam si asio po tvojim uputama,samo što nisam naletio na ovo gdje si naveo da se može staviti kvačica za 32 ili 64 bit win, i lijepo zvuči ali eto neznam do čega je ali konstantno se čuje krckanje i štekanje pjesme ako koristim komp paralelno dok slušam muziku,većinom se odražava na korištenje web browsera,...to mi nije baš po volji,ima li kakvo riješenje?
Ako nemaš Win x64 onda vjerojatno nemaš ni tu kvačicu.

Jedino probat s UniXonar driverima ili nekom ranijom verzijom službenih. No onda nemaš natrag, bez zafrkancije. Meni su se ti problemi javili nakon de-instalacije UniXonara i ponovog korištenja zadnje službene verzije drivera. Onda sam se vratio na UniXonar i sve dela kak spada.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 22:08   #354
Markom X
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Slunj
Postovi: 20
otavljam za sad ovako kako je...ko ga hebe
Markom X je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2012., 21:28   #355
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
Citiraj:
Autor Verbum Pregled postova
Prilikom traganja za rješenjem svojeg problema sa drajverima naletio sam na sljiedeće: Unified Driver. Preporučam ih svima na korištenje, podržavaju većinu Asus Xonar kartica.
Evo sutra ujutro mi dolazii Xonar DG pa da pitam ljude koji imaju vise iskustva s xonarima koje na kraju drivere stavit ? Citao sam malo o ovima sta kolega preporucuje i cine se ok al svakako da pitam.
chare je online   Reply With Quote
Staro 30.03.2012., 22:18   #356
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
Unixonar definitivno
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2012., 03:16   #357
zvone07
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 129
Pozdrav! Evo ovako, napokon sam odlučio kupiti zvučnu, najviše bih je koristio za muziku i igre. Preko slušalica (Sennheiser HD201) i zvučnika (Logitech X-530). Napikirao sam se na Asus Xonar DG.

Sad me zanima koliko bi profitirao u usporedbi s integriranom? I naravno ako imate koji savjet da nesto druge uzmem?

Hvala!
zvone07 je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2012., 10:03   #358
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Citiraj:
Autor zvone07 Pregled postova
Pozdrav! Evo ovako, napokon sam odlučio kupiti zvučnu, najviše bih je koristio za muziku i igre. Preko slušalica (Sennheiser HD201) i zvučnika (Logitech X-530). Napikirao sam se na Asus Xonar DG.

Sad me zanima koliko bi profitirao u usporedbi s integriranom? I naravno ako imate koji savjet da nesto druge uzmem?

Hvala!
Vrlo tesko i nezahvalno pitanje. Profitirao bi nesto, ali koliko, to ovisi od tebe, tvojih ocekivanja i zelja. Bolja zvucna ce biti definitivno od onboardice i u paru s tim sluskama ce biti odlicna kombinacija. Podrskaza Win7 je odlicna, tako da s njom neces fulati.
Sto se tice alternative za tu zvucnu, nje bas i nemas, eventualno neka rabljena X-Fi extreme music, ali mislim da je Xonarica ipak malo bolje rijesenje, novija je i mislim da bi ti u toj kombinaciji ipak bila malo bolja opcija.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2012., 17:47   #359
zvone07
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 129
Hvala na odgovoru i objasnjenju!
zvone07 je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2012., 14:37   #360
feedmatekill
Premium
Moj komp
 
feedmatekill's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 74
pitanje za heftinu zvučnu s 4 ulaza za snimanje vokala/instrumenata

sestra bi počela snimati poneki uradak njenog srednjoškolskog benda pa je pitanje kakva im zvučna kartica treba.

napominjem da je bitno da ta zabava bude jeftina ali da mogu snimiti nešto.
mislim da je nekih 500kn limit

puno hvala na odgovoru
feedmatekill je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na