Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.08.2019., 12:10   #5161
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Šta to tebe briga što netko i kako koristi svoj mobitel? Šta ti fotkaš pa ti treba 5x optički zoom na mobitelu? Zašto si kupio Huaweijev flagship a mogo si Mi8 tada? Itd itd...

Jelda da malo bezveze i bezobrazno zvuče ova moja pitanje i malo grubo. E vidiš, takvo je i tvoje, nikako drugačije.

Razlike postoje. Kako god velike bile. Onima kojima su neke stvari bitne, platit će više ono sto žele. Onima kojima nisu, hvala bogu ima mobitela ko dreka.

Forum ti ne paše zbog nekih mišljenja? Samo reci riječi i riješimo te muka ovog foruma kao i mnoge prije tebe

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Iz istog razloga iz kojeg sam i curi uzeo p30p i braticu mi 9t zato kaj imam para, a samsungovo smece nije bilo vrijedno mojih para.

Eto zanima, zanimaju me konstantne filozofije recikliranje i pljuvanje po odredenim modelima kroz god da na kraju ti neki ili barem vecina nebi kupila niti jedan od svih silnih koje su pronalazili uvijek je bilo neko "opravdanje" zasto da odredeni telefon ne kupe umjesto svoh silnih filozofija zasto da ga ne kupe mogli su jednostavno iskreno napisati nemam para.

Ako ti mene brko hoces trajno maknuti sa foruma, mozes slobodno. Neces me puno ostetiti u zivotu sa time.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 12:16   #5162
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
@devaa - zvuk je ocajan u videu. Dakle nije ni za prosjecnog korisnika imho. Tanak, jako tih i pun suma i distorzije naocigled. Cak po meni mi9t se jedino i isplati kupit jer je kamera ko i kod mi9 s tim da je prednja i losija al je mob pino jeftiniji. Ak dajem + 3tkn hocu da je kamera top u svemu. S10 i P30pro su mi preskupi pa se nadam nac s9+. Batkica mu je ok nije top al je bolja dosta neg na s7 kojeg imam tako da....
renc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.08.2019., 12:20   #5163
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
@deva

Pitanja su bila retorička jer me odgovor na njih ne zanima. Stvarno me ne zanima zašto si to kupio taj mobitel i u koju svrhu ga korstiš.

Ali isto tako nemaš pravo se preseravati izjavama "Na ovom forumu sve neki national geographic fotografi i hollywoodski redatelji."
Zamaraš se glupostima i bezveze natežeš raspravu u smjeru svađe.

I sam si izuzetan primjer. Samsung je smeće, a Huawei je vrijedan tvojih para. A pizdiš i grčiš se kad netko kaže obrnuto. I žalosno je da to ne vidiš.

Ne pita se mene oću ja tebe banat ili neću. Pita se tebe. Dao si do znanja da ti je forum bezveze. Stoga je moje pitanje, ako TI ŽELIŠ odlazak sa istog da se ne zamaraš redateljima i ostalima, da ti se pomogne. Zato sam ti i napisao da samo reci "želim" i želja će biti ispunjena.
Osobno se ne uključujem u rasprave koje me ne zanimaju ili me živciraju, ali ovdje moram jer vidim i znam kamo to bude vodilo.

Tako da, rasprave sa konkretnim dokazima i činjenicama su svakako dobro došle. Nadjebavanja "to je tako jer to ja tako kažem" nisu.


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 12:21   #5164
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Ma nije se moj komentar odnosio.na tebe nego opcenito generalno. Kroz godine citanja ovdje smijesne su mi vise stvari i stavke koje druge privlace i odbijaju.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 12:21   #5165
Slavke1976
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: Subotica
Postovi: 6
Citiraj:
Autor renc Pregled postova
Ma daj molim te. Pogledao sam milijon recenzija i usporednih testova, detaljnih i manje detaljnih. Kamera na Mi9 je dobra ali nije bolja od S9+. Pogotovo ne u low lightu. Prednja je solidna. O videu da ne pišem. Zvuk je koma. Iako stabilizacija na videu mu je bolja i od top Huaweijevih modela. Gcam pomaže ali ne drastično i često je hit and miss.
Jest da nije mi9, ali je mi8 vs note9.
note 9 ima istu kameru kao s9+

https://www.flickr.com/photos/djilko...7703469884434/

Video ne znam, svakako ne snimam mnogo, pa cak i da koristim samsung, iphone, jako retko snimam video.
sto se tice fotografija to da.

Pored toga veci kapacitet ima senzor na mi9 od senzora na samsung 9+ pa cak i od s10/s10+ jer je senzor na mi9 veci, dok samsung ima iste male senzore jos od s6/7 modela.
Slavke1976 je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 12:25   #5166
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Ma nije se moj komentar odnosio.na tebe nego opcenito generalno. Kroz godine citanja ovdje smijesne su mi vise stvari i stavke koje druge privlace i odbijaju.
I zato je potrebno autore tih izjava uvjeriti u stavke koje ti smatraš da su jedine ispravne? a gle, nije to baš fer.

Nema savršenog mobitela. Svaki flagship će imati nešto što drugi nema. Zato se i "filozofira" jer svi bo htjeli savršen fon za svoje pare a na kraju uzmeš onaj kod kojeg te najmanje bole nedostaci koji god oni bili.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 12:27   #5167
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Pa znam brko ali kazem evo kazu video na p30p los. Kad to kazu ja to gledam objektivno ne subjektivno ( koncert, priroda, itd )

https://streamable.com/vw5b8

Pa neka mi netko kaze sta tocno je lose u zvuku videa. Jer jos nisam vidio komentar los je kad snimam ovo, los je kad se snima nesto trece. Pa eto neka mi netko konstruktivno objasni sta je to tocno lose u zvuku ovog smijesnog videa sta sam snimio.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 12:31   #5168
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
A gle... nemoj se sekirat oko toga. Imao sam Xperiju Z 2013 godine. Ovdje su toliko srali po njoj i po ekranu pa svejedno sam ga imao godinu i pol. Meni je bio bomba taj mobitel i 5x bolji od tadašnjeg flagshipa SGS4 na kojeg se masovno flaksalo

Bog ti je dao 2 uha: jedno unutra, drugo van i BTK

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 12:34   #5169
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Xperia Z je bio jedan od najboljih telefona ikad napravljenih. U ono vrijeme i jedini koji sam tada htio i za koji nisam imao para. Da je sony nastavio tim putem sad bi vjerojatno tipkao sa xperie da ti budem iskren.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 12:37   #5170
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
E da, pa svejedno je bilo rokanje po njemu kao da je gori od nekog tamo Cubota koji su u isto vrijeme bili jako popularni ovdje

XZ je u jednom momentu bio 1198 kn za keš uz 190 kn pretplatu. Bez dodarnih rata. Danas nezamislivo za midranger u T-comu a kamoli trenutni flagahip čiji god da je.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.08.2019., 12:52   #5171
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
E da, pa svejedno je bilo rokanje po njemu kao da je gori od nekog tamo Cubota koji su u isto vrijeme bili jako popularni ovdje

XZ je u jednom momentu bio 1198 kn za keš uz 190 kn pretplatu. Bez dodarnih rata. Danas nezamislivo za midranger u T-comu a kamoli trenutni flagahip čiji god da je.
vidis tog se ne sjecam, ja sam si kasnije tocnije godinu kasnije uzeo z1 compact.

to su bili telefoni, mali slatki, a danas mini verzija flagshipa je 6".
sony sam najvise volio zbog tih compact verzija z modela.
nikad nisam prezalio sto si nisam mogao uzet izvorni Z.

kad se sjetim tada su pocinjali ip certifikati, FHD ekran, dizajn, kamera.
ma mob je imao sve.

u ovaj video sam znao zuriti dok sam tada u ruci imao samsung corby.
i zamisljat da konacno imam pravi telefon. ahhh
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 13:02   #5172
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor Slavke1976 Pregled postova
Jest da nije mi9, ali je mi8 vs note9.
note 9 ima istu kameru kao s9+

https://www.flickr.com/photos/djilko...7703469884434/

Video ne znam, svakako ne snimam mnogo, pa cak i da koristim samsung, iphone, jako retko snimam video.
sto se tice fotografija to da.

Pored toga veci kapacitet ima senzor na mi9 od senzora na samsung 9+ pa cak i od s10/s10+ jer je senzor na mi9 veci, dok samsung ima iste male senzore jos od s6/7 modela.
Ti jedan link ja ti mogu dati 30 drugih di se vidi da Mi9 ipak zaostaje malo na dnevnom svjetlu a nocu itekako, nema OIS...nikakav diogitalni bullshit to ne moze nadoknaditi (iznimka je P30 koji ima ogroman senzor, isti kao P30 pro i kudikamo veći od onog na Mi9). Probčlem xiaomija je softver. Senzor je super, zato mu gmcam toliko i pomazea li nije to opet to. Video ako ne snimas onda ti svejedno. I redmi 7 radi dobre fotke po danu.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 14:12   #5173
Slavke1976
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: Subotica
Postovi: 6
Da, na samsungu je to to
pogotovo na s9+ LOL i to nocu ajoojj
Slavke1976 je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 14:18   #5174
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,680
Citiraj:
Autor Slavke1976 Pregled postova
Da, na samsungu je to to
pogotovo na s9+ LOL i to nocu ajoojj
Nitko ne govori da je savrsenstvo, no sa novim updateom za night mode s9/+ radi sasvim uredne slike po noci. Prvo isprobati pa se onda rugati...
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 14:19   #5175
AbAdd0n
Premium
Moj komp
 
AbAdd0n's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 246
__________________


test konfa
AbAdd0n je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 14:32   #5176
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor Slavke1976 Pregled postova
Da, na samsungu je to to
pogotovo na s9+ LOL i to nocu ajoojj
Mi9 sa tim jadnim softverom od kamere i solidnim chipom ali bez OISa tek ima losije fotke po noći. U usporedbi sa S9+. S9+ ima ok fotke i po noći a koliko znam sad ima i night mode. Gcam ne može napraviti čuda na Mi9 kameri koja nema ni OIS.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 15:07   #5177
elance
Banned
 
elance's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: cro
Postovi: 299
Citiraj:
Autor Slavke1976 Pregled postova
Pored toga veci kapacitet ima senzor na mi9 od senzora na samsung 9+ pa cak i od s10/s10+ jer je senzor na mi9 veci, dok samsung ima iste male senzore jos od s6/7 modela.
Tako je, imao sam prilike malo gledat fotke na mi9 i s9+ i za moje pojmove bolje su na mi9, možda je stvar ukusa.
elance je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 15:14   #5178
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor renc Pregled postova
Mi9 sa tim jadnim softverom od kamere i solidnim chipom ali bez OISa tek ima losije fotke po noći. U usporedbi sa S9+. S9+ ima ok fotke i po noći a koliko znam sad ima i night mode. Gcam ne može napraviti čuda na Mi9 kameri koja nema ni OIS.
Koji čip? S855? Mi 9 je dobar mob, fotke mi se čine ok, više me brine baterija na njemu.

Pa ni P30 nema OIS na glavnoj kameri, pa su fotke ok.
Ni Huawei 6P nema OIS a fotke su odlične kao i Nexus 5X.

E da, što se tiče video snimanja i zvuka, kod kineza to nije jača strana, al mislim da će bit samo pitanje vremena kad će to sredit kak spada, evo Huawei se napuhava sa nadolazećim M30 da će imat posebnu kameru za video, vidit ćemo kak će to na kraju ispast, uglavnom, kod kineza se non stop nekaj događa i rade iznenađenja na sveprisutno oduševljenje potencijalnih kupaca.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 15:18   #5179
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Citiraj:
Autor renc Pregled postova
Mi9 sa tim jadnim softverom od kamere i solidnim chipom ali bez OISa tek ima losije fotke po noći. U usporedbi sa S9+. S9+ ima ok fotke i po noći a koliko znam sad ima i night mode. Gcam ne može napraviti čuda na Mi9 kameri koja nema ni OIS.
Pa ja sigurno Mi9 ne bi kupio zbog kamere.Tu nije u klasi S9+,a ni drugih velikih igrača...

Kupio bih ga zbog performansi jer su dvije klase ispred bilo kojeg Samsunga....
Muka mi je kad na S10E odem u postavke,kliknem aplikacije,a on otvara 5 sekundi i kad konačno otvori kod skrolanja trza.wipe cache nije pomogao.Znači neoptimziranost...😬
Kod Xiaomija ne živcira samo loš video nego što svaki njihov flagship pati od nekih kompromisa.Jednu godinu stave OIS i stereo zvučnike,a drugoj generaciji nešto izbace.
MI5 je imao OIS,a Mi6 ne,ali je imao stereo zvučnike.
Mi9 nema ništa od toga 🤭
locks je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 15:22   #5180
zalosnasova
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: bvk
Postovi: 227
Racite mi da sam lud ali od svih gore navedenih ja naručio HTC U12+
zalosnasova je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 15:26   #5181
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor zalosnasova Pregled postova
Racite mi da sam lud ali od svih gore navedenih ja naručio HTC U12+
Nisi lud
Kod HTCa znaš na čem si, kod njega je skoro pa sve odlično, eventualno IPS ekran, al to kak ko voli, a za bateriju isto vele da je mixed bag.

Stereo zvučnici bi trebali bit još bolji neg na U11 kao i fotić odnosno video a zvuk odličan, o samom softveru tj fluidnosti ne treba trošit riječi
I mene je neko vrijeme držalo da nabavim U12+, al je cijena bezobrazno previsoka.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 15:37   #5182
Slavke1976
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: Subotica
Postovi: 6
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Koji čip? S855? Mi 9 je dobar mob, fotke mi se čine ok, više me brine baterija na njemu.
Sve zavisi kako se koristi ali SoT treba da bude oko 6h -7h
SD855 je bas stedljiv sto se tice baterije.

Naravno da su fotke odlicna na mi9

a evo i video mi9 4K https://www.youtube.com/watch?v=p26Gz--IHtY
Slavke1976 je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 16:46   #5183
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Koji čip? S855? Mi 9 je dobar mob, fotke mi se čine ok, više me brine baterija na njemu.

Pa ni P30 nema OIS na glavnoj kameri, pa su fotke ok.
Ni Huawei 6P nema OIS a fotke su odlične kao i Nexus 5X.

E da, što se tiče video snimanja i zvuka, kod kineza to nije jača strana, al mislim da će bit samo pitanje vremena kad će to sredit kak spada, evo Huawei se napuhava sa nadolazećim M30 da će imat posebnu kameru za video, vidit ćemo kak će to na kraju ispast, uglavnom, kod kineza se non stop nekaj događa i rade iznenađenja na sveprisutno oduševljenje potencijalnih kupaca.
Chip odn. senzor kamere...na to sam mislio. Za proc znamo da je dobar. Kamera je tema. Da se nisam navikao na dobru kameru uzeo bi mi9t xa 1800kn na aliju i cao djaci. Mi9 ima dobar senzor ali softverski ocaj a jos fali ois a dig. stab. je li-la. Ali kazem, ko je spreman na te manjkavosti mob je super kupnja.
Mi9 fali dinamicki raspon, boje su po danu precizne a mi smo navikli na nabrijanije boje kod samya i huaweija. Medjutim indoor fotke nikako na zelenu granu kod saomija. Zvuk u videu je ispod prosjeka, 4k bolje ne snimat a fhd je ok. Kod 4k se kuzi da nema stab. kako treba. A ja kuzim i tih 30fpsa, sry.
Rekao bih, generalno, samy najbolji allrounder sa brutalnim videom, huawei foto mag a saomi performer i bang for buck.

Ako zazivi mi9 sa 5g 2k rezom i oisom na kameri te jacom baterijom to ce bit odlican izbor. Ako ne pretjeraju s cijenom i ako ostane ovaj proc i amoled.

HTC U12+ ima jako losu autonomiju baterije (goru dosta i od samya) i taj lcd ekran. Sry cim pogledam u mob koji nema amoled odma skuzim "koliko je sati".

Zadnje izmijenjeno od: renc. 08.08.2019. u 19:23.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 19:47   #5184
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Isao u harvey norman po nekaj a kad tamo imaju hrpu mobaca svi upaljeni. Uvjeti fotkanja indoor plus umjetno svjetlo. Mi9 dao bolje fotke od mog S7 pa cak i P30. S9+ i S10 su dali bolje fotke ne samo detalji nego i wb. Video kod P30 je bio ok kao i kod Mi9 koji ipak nema tak kriminalan audio na zadnjoj kameri. To pisem za fhd. 4k nije bio "smooth", iako je bolje kod mi9 neg kod p30. Samsunzi su tu razvalili...pa i S7 to bolje odradi od ona dva. P30 pro je jedini uz samsunge davao dobre rezultate za fotke iako je slike malo pre exponirao (u pro modu bi se to dalo postelat). Video nisam probao sa p30pro, zaboravil...eto to je moj dojam iz prve ruke.

EDIT:
Na godišnjem sam pa sam otišao još jednom (znam, bolesnik sam). Mi9 u indooru nije ni do koljena S9+ ali bolji od mog S7 (indoor je odličan test za kvalitetu kamere, noćne snimke brijem da ne snima puno ljudi). P30 je lošiji definitivno od njega nešto ga j...nema OIS ali nema ni Mi9. FHD je ok kod Mi9 ok. Da nemam devizu "nedam više od 3500 kn za mob" uzeo bi S10+ jer taj ima odličnu kameru, bateriju, ekran, sve....P30pro bi bila kao neka alternativa ekipi koja svršava na veliki zoom (iako je po meni wide angle kamera kudikamo korisnija).

Zadnje izmijenjeno od: renc. 09.08.2019. u 16:49.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2019., 13:22   #5185
sYsT3m
Premium
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Ankum
Postovi: 161
poz, trebam preporuku za mobitel do 200-250e

andrioid
da nije vece od 5.8 incha
da je dual sim
da ima dosta interne memorije
kamera najmanje bitna stvar

hvala
sYsT3m je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2019., 13:31   #5186
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nakon lijepe preporuke za G7 Power, sad mi treba slično nešto, ista cijena 1500-1600 kn ali ne smije biti veći ekran od 5-5.2 inča.

5.2" max maximuma jer drug ne voli tacne. Naravno, dućan i novo obavezno jer idu rate.

Fala.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2019., 13:58   #5187
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Nakon lijepe preporuke za G7 Power, sad mi treba slično nešto, ista cijena 1500-1600 kn ali ne smije biti veći ekran od 5-5.2 inča.

5.2" max maximuma jer drug ne voli tacne. Naravno, dućan i novo obavezno jer idu rate.

Fala.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
probaj po finderu naći telefon prema zadanim uvjetima i onda na nabavi kaj je dostupno.
https://www.gsmarena.com/search.php3?

Tipa Xperia XA2 ili Galaxy J3, Nokia 3.1?

Nažalost sve su rijeđi takvi mali telefoni
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2019., 14:21   #5188
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
5,2 maksimum maksimuma? to bu teško išlo da je novo i da valja. Da ga ima, već bi kupio takav

ok, ne znam kakve zahtjeve ima potencijalni kupac...

ja sam najbliži tome da si uzmem p20 lite. 5,8" nije prestrašno u odnosu na 5,2", a odličan mi je mob.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2019., 14:42   #5189
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 755
Ma vise se ni to ne moze tak gledati jer imas npr. moto g5+ od 5,2" koja je siroka 74mm, a imas sad saomi a3 od 6" sirine 72mm.
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2019., 14:47   #5190
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Baš sam to htio dodati
Svakako treba gledati ukupne dimenzije.

J3 je 70,1,a P20 lite 71,2. Znači 1,1 mm razlike u širini. Jest, veća je razlika u visini, nekih 6 mm, al meni dimenzijama i dalje prihvatljivo.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na