Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Overclocking > Hlađenje
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.05.2015., 08:52   #331
Zika21
Premium
Moj komp
 
Zika21's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 101
Cryorig ima IMHO jako lijepe coolere, a i performanse su im među boljima u klasi. Šteta što ih kod nas nema pa cijena odmah raste zbog dostave iz druge zemlje :/

Limitirane edicije su isto predivne
Zika21 je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2015., 08:55   #332
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
U klasi od tristotinjak kuna ninja 3 je nenadmasna po meni.
Hawker je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.05.2015., 09:09   #333
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Ja sam stara škola pa glasam za predpotopni Corator (Noctua) DS (Oprić informatika i Futura)
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2015., 09:41   #334
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Jel itko od vas polirao bazu na ninji, ima li uopce potrebe uz uvjet da je ravna?
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2015., 10:44   #335
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Citiraj:
Autor čuks Pregled postova
Jel itko od vas polirao bazu na ninji, ima li uopce potrebe uz uvjet da je ravna?
Meni je izgledala perfektno ravna.
Hawker je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2015., 11:06   #336
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Ali, budući da je to ipak toranj smrti s priko 1kg "gvožđa" odyeba si je, i priselija na akvarij
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2015., 11:35   #337
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Upravo to.
Ali nije jedini razlog,nema zracnog hladjenja koje moze drzat procove na 5+ GHz.
Hawker je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2015., 12:52   #338
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
Realno ni AIO ti nece drzat stable 24/7 5ghz osim ak kuciste ne drzis u frizideru. To ovako za izvrtit test i to na pol sata je ok. A i nema smisla drzat proc na 5ghz. A vecina ljudi roka i amd i intel proceve izmedu 3-4.4ghz a za to je zracni cooler ko metak i vise isplativ nego AIO.
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2015., 13:09   #339
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Obrnuo sam ventove od Neptona na usis.
Sad drzim 5ghz 24/7.
Cisto da vidim kako ide.
Temp su vise nego dobre kad je rad usis.
Sa zracnim to nema sanse.
Hawker je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2015., 14:39   #340
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Perestrojka Pregled postova
Cini mi se ili H5 ima bolje izvedenu montazu ?

Kod H7 bi trebalo skidat plocu ukoliko zelis promjeniti CPU ili termalnu pastu ?
Otkud ti to da moraš skidat ploču? Pogledaj linkove. Kažu jedna od lakših montaža uopće:

Citiraj:
The cooler is almost ready to go right out of the box; all you have to do is set up the back plate, and screw the cooler down. Total installation takes about four minutes, and that is from the time you open the box if the motherboard is already prepped and ready to go. The hardware is simple, yet strong and sturdy, and using all the same gear for the compatible AMD and Intel sockets eliminates the need for guesswork, hardware orientation, and the possibility of stripping things out.
https://youtu.be/KrROVq0cdCY?t=5m53s

Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Svaka čast neka konkurencije, ali teško će nadmašit LC-CC-120, barem šta se tiče cijene (151kn za cash trenutno u nas).

Ne sumnjam da je kvaliteta izrade, malo niža buka i nešto bolje temp. na strani Cryoriga, ali to će garant bit 250-300kn cijena (a dobavljivost na zahtjev u Uzija - možda).
Recenzije coolera su zajebane. Nađi recimo 4-5 recenzija nekog coolera, uzmi jednog coolera za referencu (najčešći je cm 212) pa ćeš vidjeti da se rezultati često jako razlikuju. U jednoj ćeš naći da je dosta bolji od referentnog coolera (load samo gledam), u nekoj da je podjednak, u nekoj lošiji...

Bez obzira na to - uopće ne sumnjam da je za 150kn LC-CC-120 best buy price/performance. Ako eliminiramo cijenu, glede samih performansi treba naći još vjerodostojnih recenzija (van tih njemačkih domaćih koje su se istovremeno ili čak prije izlaska pojavile ), da se provjeri head to head sa CM 212 - kažu da je LC-CC-120 samo mrvicu lošiji, ali opet ovaj H7 je u jednom testu razvalio 212 u loadu 6C što je ogromna razlika za coolere sličnog cjenovnog ranga (doduše taj site mi je najsumnjiviji). Ali u svakoj kažu da je malo jači od 212 i tiši.

Plus mu je i visina od 145mm (H7) - tko ima mali case za njega je taj cooler pobjeda, i što kažu kvaliteta + izgled tj. budžet cooler koji ima "premium" feel (cryorig do sad nije pravio value coolere). Dobre perfomanse tako malog coolera izgleda dolaze zbog tih šema sa aluminijskim rebrima tj. način na koji zrak prolazi i ubrzava kroz njih + naravno dobar vent

Oko 300kn corator je vjerojatno nenadjebiv, ali to je stari cooler - jako glasan vent za današnje pojmove + potencijalni clearence ram issues. Recimo odličan mi se čini i ona Thermalright Macho rev A (B)- jest da je mrcina ali njegov 14mm vent je nenadjebiv što se tiče tišine i efikasnosti sa malim brojem okretaja. Thermaright baš ubija sa ventovima

212 evo nije legendaran samo zbog prijašnje odličnog price/pefromance omjera nego je uvijek bio i tiši od konkurencije u tom cjenovnom rangu + dimenzije, da bi cooler bio iole bolji od 212 morao je uvijek biti deblji i/ili glasniji - a kada napokon "sredi" hypera odljepi se i cijenom poprilično pa to onda opet nije to, tj. nije mu konkurencija
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.05.2015., 15:12   #341
suedamA obmaR
Game, PC ,motobikes, bike
Moj komp
 
suedamA obmaR's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Sibenik
Postovi: 776
Gledam po netu te kulere izgleda da je ovaj be quiet! Pure Rock puno bolji od CM 212 Evo, slićno ladi ali je puno tiši, ne smeta ramovima i visok je samo 155 cm, a cijena u uziju slićna.
Ali mene privlači Grand Kama Cross 2 zato jer je top down i imam visoke vengenance ramove, ima li itko iskustva kakva s njom.
suedamA obmaR je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2015., 15:25   #342
Laszlo
Premium
Moj komp
 
Laszlo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 321
Citiraj:
Autor suedamA obmaR Pregled postova
Gledam po netu te kulere izgleda da je ovaj be quiet! Pure Rock puno bolji od CM 212 Evo, slićno ladi ali je puno tiši, ne smeta ramovima i visok je samo 155 cm, a cijena u uziju slićna.

Ali mene privlači Grand Kama Cross 2 zato jer je top down i imam visoke vengenance ramove, ima li itko iskustva kakva s njom.

Moze koji link testiranja di se vidi kako hlade? Imam CM 212 evo i smetao bi mi ramima da nisam stock ventilatore zamijenio scytheovim slip stream slim, medutim oni imaju manji protok zraka od klasicnih ventova zbog svoje tankoće
Laszlo je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2015., 15:44   #343
suedamA obmaR
Game, PC ,motobikes, bike
Moj komp
 
suedamA obmaR's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Sibenik
Postovi: 776
Citiraj:
Autor Laszlo Pregled postova
Moze koji link testiranja di se vidi kako hlade? Imam CM 212 evo i smetao bi mi ramima da nisam stock ventilatore zamijenio scytheovim slip stream slim, medutim oni imaju manji protok zraka od klasicnih ventova zbog svoje tankoće
Klik na ime coolera je link.
suedamA obmaR je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2015., 15:45   #344
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Da vam prenesem, bio sam pitao ninu iz uzishopa koliko bi koštali cryorig cooleri

Cijenik prema tečaju 19.5 kad mi je odgovorio:

Citiraj:
Cryorig H5 Universal, CPU-Kühler = 368,00kn
H7 - dolazi za 45 dana - (dakle sad 37 dana)
Cryorig R1 Ultimate, CPU-Kühler = 620,00kn
Cryorig C1, CPU-Kühler = 526,00kn
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2015., 15:50   #345
Laszlo
Premium
Moj komp
 
Laszlo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 321
Citiraj:
Autor suedamA obmaR Pregled postova
Klik na ime coolera je link.

Taj sam procitao, mislio sam dal imas jos pokoji link testiranja jer ipak ne volim vjerovati odmah na prvu i volim vidjeti vise nezavisnih testiranja
Isprike, krivo sam se izrazio u prijasnjem postu pa naravno nisi mogao iz njega niti shvatiti na sta mislim
Laszlo je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2015., 16:25   #346
suedamA obmaR
Game, PC ,motobikes, bike
Moj komp
 
suedamA obmaR's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Sibenik
Postovi: 776
I Scythe Ashura podržava visoku memoriju a ima 140 vent i košta malo više od 300 kuna, to bi bija dobar izbor za FXa.
suedamA obmaR je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2015., 22:41   #347
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor suedamA obmaR Pregled postova
..Ali mene privlači Grand Kama Cross 2 zato jer je top down i imam visoke vengenance ramove, ima li itko iskustva kakva s njom.
Ako ne zazireš od Njuške ima stariji model za 120kn (mislim da i sam možeš stavit neki 120mm vent ako imaš viška, umisto 100mm originalnog).
http://www.njuskalo.hr/procesori/scy...oglas-13644052
ili noviji za 200kn
http://www.njuskalo.hr/procesori/coo...oglas-15443132

Stvarno ima hrpetina testova na netu, pa pogledaj dok čekaš tuđa iskustva (ako već nisi).
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2015., 23:43   #348
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Laszlo Pregled postova
Taj sam procitao, mislio sam dal imas jos pokoji link testiranja jer ipak ne volim vjerovati odmah na prvu i volim vidjeti vise nezavisnih testiranja
Isprike, krivo sam se izrazio u prijasnjem postu pa naravno nisi mogao iz njega niti shvatiti na sta mislim
Pa baš navedeni cryorig H7 i H5 o kojima sam pisao na prošloj stranici nemaju nikakvih ram clearence problema, a bolji su od hypera, čak malo i H7 koji je samo 145mm visok
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2015., 23:58   #349
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Pitanje, trebam neki low profile zracni hladnjak koji ce mi hladiti VRM-ove na MBO.
Klasa do cca 500 kn te bi mi oj zamijenio H50 (makar se tesko odvajam od njega zbog bracketa kojega sam dobio od Corsaira za am2/3 i posto H50 radi predivno kao i prvoga dana no igrom slucaja trebam low profile hladnjak koji ce lijepo hladiti VRM-ove na MBO).
Ne trazim neka jeftina smeca vec ok ulozeno/dobiveno do cca 500 kn pa cu ili kupiti novi ili ganjati rabljeni kada uleti.
Osobno sam htio ici opet na TRUE Blac Rev. C posto imam s njime super iskustva i odlicno me sluzio, ali treba mi neki ok low profile hladnjak koji ok hladi i nije bucan (najvaznija stvar u cijeloj ovoj prici).
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2015., 00:11   #350
Laszlo
Premium
Moj komp
 
Laszlo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 321
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Pa baš navedeni cryorig H7 i H5 o kojima sam pisao na prošloj stranici nemaju nikakvih ram clearence problema, a bolji su od hypera, čak malo i H7 koji je samo 145mm visok

Da ali H7 je tu negdje u rangu cm212, a sad da dajem 250-300kn za nesto s cim bi dobio razliku od mozda 1-2 stupnja mi nije privlacno.
H5 bi bio recimo dobar upgrade, ali je ipak i skuplji, a opet ne toliko hladniji da bi opravdao tu razliku cijeni.
Zato sam pitao ako ima jos kojih linkova testiranja jer po ovima mi se ne isplati bas uzimati :/
Laszlo je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2015., 00:12   #351
boy005
Premium
Moj komp
 
boy005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 597
@win32 - noctua c12 se14
__________________
boy005 je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2015., 02:26   #352
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Laszlo Pregled postova
Da ali H7 je tu negdje u rangu cm212, a sad da dajem 250-300kn za nesto s cim bi dobio razliku od mozda 1-2 stupnja mi nije privlacno.
H5 bi bio recimo dobar upgrade, ali je ipak i skuplji, a opet ne toliko hladniji da bi opravdao tu razliku cijeni.
Zato sam pitao ako ima jos kojih linkova testiranja jer po ovima mi se ne isplati bas uzimati :/
a gle, ako želiš nešto bitno jače od hypera onda nemaš što ni gledati kama cross ni pure rocka i sl. kad je sve to tu negdje, neku puno veću lovu bi morao iskrcati za bitan pomak
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2015., 13:06   #353
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor boy005 Pregled postova
@win32 - noctua c12 se14
Hvala lijepo na odgovoru.

Probati cu sacekati neki mozda izleti na Trznici (u suprotnome cu uzeti novi).

Nego, kakavi su ovi modeli posto su dosta povoljni:

http://www.futura-it.hr/katalog/komp...ocesor/nh-l9a/

http://www.portio.hr/index.php?route...ct_id=50903300

http://www.links.hr/?option=artikl&i...kl=050.903.293

Isplati li se sta od toga uzeti?
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2015., 15:29   #354
iggi
Premium
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: qǝɹƃɐz
Postovi: 434
Noctua NH-L9a je prilicno slab hladnjak koji ne opravdava svoju cijenu

XIGMATEK Praeton sa svojih 200g sumljam da moze puno potegnuti

RAIJINTEK Pallas od svih navedenih moj izbor, recenzija:

http://www.pcekspert.com/clanak/raij...s-pallas/?pg=3
iggi je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2015., 09:11   #355
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
@win32

Kod ovih gabaritnijih low profile kulera (šta dolaze 12/14cm ventovima) svakako provjeri visinu s donje strane kulera, zbog tog Corsair Vengeance pasivnog zubala

Možda pomogne primištanje RAM-a u druge utore, ili drugačija orijentacija kulera (ako je moguća na AM3+ sck.), s obzirom da top-down cooler ionako neće gubit na učinkovitosti kako god da ga okreneš (pričam samo o heatsinku, ne o ventovima).
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2015., 22:26   #356
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
@win32

Kod ovih gabaritnijih low profile kulera (šta dolaze 12/14cm ventovima) svakako provjeri visinu s donje strane kulera, zbog tog Corsair Vengeance pasivnog zubala

Možda pomogne primištanje RAM-a u druge utore, ili drugačija orijentacija kulera (ako je moguća na AM3+ sck.), s obzirom da top-down cooler ionako neće gubit na učinkovitosti kako god da ga okreneš (pričam samo o heatsinku, ne o ventovima).
Hmmm....ovi Corsair su low profile RAM-ovi pa ne bi trebalo biti problema no svakako cu pogledati (vazno mi je da veci dio venta bude iznad VRM-ova).
Ako u bilo kojoj opciji smeta RAM-u, onda mi ti hladnjaci ne dolaze u obzir posto mi ovih 8GB RAM-a postaje malo (pogotovo u npr. GTA V gdje mi ode skoro svih 8GB) te je skora kupovina jos memorije gotovo ne izbjezna stvar (na zalost).

Nego, kakvi su jos oni hladnjaci koje sam linkao?
Je li neki od njih ok?

Ako ce biti toliko kemijanja i ako ce mi svaki od njih smetati RAM-u, onda mi je uistinu jednostavnije napraviti zamjenu MBO s boljom i kvalitetnijom faznom regulacijom (u biti, odmah bi je zamijenio da netko hoce tu ASRock uz moju doplatu pa sam i stavio oglas...nekome fazna ne znaci nista, kao ni npr. smestaj USB 3.0 te jos neke sitnice, a meni znaci puno pa bi je zamijenio da mogu) i ostati na hladnjaku kojega imam ili uzeti neki koji mi se vec svidi (99% da bi ostao na vodi, ali vidim da neki imaju problema s istom pa sam ocito sretnik koji je dobio odlican primjerak H50 i jos predobar Corsair bracket za am2/3).
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2015., 09:47   #357
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Idem probat step by step:

1. ako ti je memorija s ovakvim ispod hladnjakom onda nema vrućine (tj. problema sa zračnim coolerima)




2. vidim da si odusta od DIY grunf ugradnje 80/92mm venta da hladi VRM?! (to bi ti bila najjeftinija metoda i zadržiš vodeno, nema problema s budućom nadogradnjom RAM-a...)

BTW kad već radiš "dramu" oko buke, tj. npr sitnih cca 2000rpm - nije isto imat 120mm i 80/92mm vent.
Ima sam i jedne i druge, na toj brzini protok zraka je ono najglasnije, a ne ležaj - pa 120mm vent zvuči poput turbine, a ovi manji se jedva i čuju (tek na jako visokim okretajima se čuje zapravo ležaj).

3. Za performanse ovih hladnjaka šta si linka ti ne mogu reć ništa pametno, osim eventualno se složit s kolegom gore, i da sam pogledaš testove na netu ili sačekaš tuđa iskustva s dotičnima.

Ja samo mogu reć više je bolje (uglavnom) - dakle šta masivniji cooler, veći broj pajpova, veći vent = bolje performanse.

4. A sad moj ultimativni savjet....bubnjevi u pozadini - prodaj taj H50 i kupi Scythe Kama Cross 2 dok ga još ima za kupit
http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=10481

ili rabljeni

Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Ako ne zazireš od Njuške ima stariji model za 120kn (mislim da i sam možeš stavit neki 120mm vent ako imaš viška, umisto 100mm originalnog).
http://www.njuskalo.hr/procesori/scy...oglas-13644052
ili noviji za 200kn
http://www.njuskalo.hr/procesori/coo...oglas-15443132

Stvarno ima hrpetina testova na netu, pa pogledaj dok čekaš tuđa iskustva (ako već nisi).
Tebi zapravo ni ne treba toliko niski hladnjak (imaš Fractalovu mrcinu, a ne nekakav HTPC isprdak), a Scythe Kama je idealna (relativno jeftina, top-down, nećeš sigurno imat problema s memorijom, ne treba ti dodatni vent na naponskom sklopu, ne moraš se brinit da će nešto krepat na njoj ikad - osim venta )

Drago mi je da te H50 dugo služi, ali pumpa mu neće trajat vječno, i dobit ćeš mrtvi kapital.
I ja sam posjedova istog, i bija je jedva bolji od CM Hypera 212+ - temperature budu super a onda se nakon cca. 10tak min. samo počnu penjat i skoro bi dostiga Hypera 212+ po temp.
Vodeno je bilo okrenuto intake otraga u kejsu, a odmah na vrhu kejsa 2x12cm exaust ventovi na cca 1200rpm.

Kupija za ga 250kn i proda ga nakon 1 god. za toliko - dakle ako ikad ponovo budem iša na neko vodeno bit će to neka mrcina s dobrom zapremninom, odličnom pumpom i min. 2x12cm radijatorom - a ne ova precijenjena AIO gofna s jednom 12cm turbinom, malenom pumpicom i zapremninom bićerina za rakiju.

__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2015., 11:14   #358
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Nista ispod 2x140mm aio.
Hawker je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2015., 12:22   #359
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Čak bi osobno ima cojonesa ić na neko yebachko custom made, čisto da poderem CPU i GPU odjednom, ko Kerum čitulju (šteta šta fali love)
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2015., 12:29   #360
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Čak bi osobno ima cojonesa ić na neko yebachko custom made, čisto da poderem CPU i GPU odjednom, ko Kerum čitulju (šteta šta fali love)
U EK mozes solidno slozit za 1500kn vec.
Hawker je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na