Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.02.2013., 21:35   #1891
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Pogledaj laptope 2 posta iznad.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2013., 22:43   #1892
besnizec
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: split
Postovi: 3
pa napisao sam vec da sam pogledao. ali ne znam u cemu je razlika. a i veliki su mi 17"
pa ako mozes preporuci 2-3 kvalitetna 15" do 4500 kn bilo bi super
besnizec je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2013., 00:48   #1893
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Oba ovdje navedena su 15.6", a pišu i razlike.

Za 4500kn možeš dobiti i ovu Toshibu s i5 procesorom. Za tvoje potrebe i prejak.
http://www.svijet-medija.hr/p/Satell...1500RY4/43805/
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2013., 10:04   #1894
iandic
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zadar
Postovi: 2
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Razlika u procesorima je neznatna, isto vrijedi i za grafičke. Za Samsungovo jamstvo nisam siguran je li zapravo 2g. jer u svim drugim trgovinama je 1g. Znam da je već netko govorio o tome pa bi bilo dobro da kaže kako je to završilo.

Ukoliko Samsungovo jamstvo vrijedi 2g., onda bih njega, ako ne, onda Lenova i nadoplatio jamstvo tokom prve godine (manje od 200kn).
Hvala na savjetu.

Kažu da je to standardno Samsungovo jamstvo u ovlaštenom servisu koje ne vrijedi samo na bateriju i punjač.

Zadnje izmijenjeno od: iandic. 04.02.2013. u 16:00.
iandic je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2013., 14:38   #1895
besnizec
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: split
Postovi: 3
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Oba ovdje navedena su 15.6", a pišu i razlike.

Za 4500kn možeš dobiti i ovu Toshibu s i5 procesorom. Za tvoje potrebe i prejak.
http://www.svijet-medija.hr/p/Satell...1500RY4/43805/
svidja mi se toshibica, hvala na savjetu
besnizec je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2013., 20:01   #1896
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor besnizec Pregled postova
svidja mi se toshibica, hvala na savjetu
Imam skoro identicnu Toshibu samo sa prethodnom generacijom procesora ( i5 2450m 2.5ghz,prakticki sve isto,samo bolje hladjenje kod tvoga ) i ako ti smetaju packe,prasina i ostalo bjezi od te Toshibe.
Tipkovnica je losije kvalitete pa se uvija prilikom jaceg stiska,hladjenje je losije rijeseno tako da se donja plastika skoro ne otopi koliko zagrijano bude,imam problema sa baterijom ( nagli drain baterije sa 2% wear na 9% ) itd.
ako ti ne smeta i hoces najbolje za te pare komponente uz ustedu na kvaliteti izrade i nabrojanome,samo daj
blava je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2013., 09:17   #1897
tomislav1967
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 81
ja iman toshibu L850-1f0 laptop jenzvijer bijela je nevide se packe prasina nista, hladjenje super, tiha, negrije se, baterija s eco modom, nekog normalnog koristenja ide preko 4.30h. dizajn preljep jedino mala zamjerka je sto se malo tipkovnica uvija al se navikne covjek kroz dan dva. na dell racunalim duplo skupljim je jos gora situacija. tako da to nije neka stavka da covjek nekupi.... uglavnom te konfiguracije nemoze naci racunalo ni priblizno tim novcima.
tomislav1967 je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2013., 12:29   #1898
VoodooRain
Premium
Moj komp
 
VoodooRain's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 705
pitanje imam lenovo g580 sa gf635m i igrao sam igre do neki dan sasvim dobro i sada otkada sam disk od 1tb napunio sa 240gb igre su mi pocele stekati igram samo dirt i bt3 na netu jeli moguce da je do diska da mi steka ili je problem u necemu drugome ???

Zadnje izmijenjeno od: VoodooRain. 08.02.2013. u 13:26.
VoodooRain je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2013., 13:05   #1899
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Nemoguće da štekaju zbog toga. Da je disk ispunjen 90%, onda bi rekao da je moguće, ali tvoj je samo 25% ispunjen. Vidi ima li kakvih pozadinskih procesa koji dave proc.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2013., 13:21   #1900
VoodooRain
Premium
Moj komp
 
VoodooRain's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 705
pa nema najvise sto vuce je explorer i opera drugo nista znacajno i proc je na 1% zauzece do nekih tjedan dana je bilo sve dobro dirt letio sve na max a sad onako ide i onda na djelic zasteka sek dvije ko dok ucita i onda ide min dobro onda opet zasteka i tak stalno tako isto i bet3 a bet je bilo na 1366 rezi i bilo nesto detalja na mid a sad sam smanji i rezu i detalje i isto steka tak da nekuzim sta mu je? virusa nema preskenirano 2 puta nista nije nađeno

nista evo probao sam i nove drajvere za graficku i pobrisao sam nesto gb sa diska i opet isto probao sam i smanjiti detanje na dirtu 1 dio i isto radi ide dobro onda se kao uspori onda 3-4 s ide dobro onda 1-2 opet uspori i tako stalno da da treba da ucita podatke nekuzim do cega bi moglo biti win su od polovice 11mj mislim da nebi smjelo biti do njih je je novi lap i nova instalacija nikakvih virusa i slicno nije bilo na kompu???

Zadnje izmijenjeno od: VoodooRain. 08.02.2013. u 15:12.
VoodooRain je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2013., 18:20   #1901
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
pozdrav,
pošto mi se trenutni laptop pomalo kreće prema vječnom lovištu (nadam se što kasnije),pregledavao sam laptope
do cca 4000 kn da budem spreman kad se to i desi...

nakon prolistavanja tema i malo amaterskog samoistraživanja sveo sam to na 3 laptopa, s time da su naravno svaki prijedlozi
van tih laptopa i više nego dobrodošli..

laptop potreban za:
office,surf,HD filmove,sitno Photoshopa,za igrice potpuno nepotreban...

ono što bi volio (koliko je moguće u ovoj klasi) :
-kvaliteta izrade (koliko sam vidio Toshibe u ovom rangu cijene ,
sve su mi preplastične)
-koliko toliko nečujan rad (niži asus je navodno vrlo tih)
-donekle veću autonomiju (deklarirano je dosta njih po 4 sata al sad, koliko to vrijedi)

Veličina ekrana 15,6 ali moguće i 14, čak mi je to i simpatično obzirom da bi koristio na kauču a gore navedeno
korištenje Photoshopa je stvarno revijalno...
predinstalirani Winsi, nepotrebni


A laptopi su:

http://www.links.hr/?naziv=prijenosn...kl=014.620.030 uz ovaj bi naravno produžio jamstvo



http://www.svijet-medija.hr/p/Prijen...-orange/39194/

http://www.mikronis.hr/detalji_proiz...6ca-wx028.aspx (muči me da li je procesor slabašan inače favorit)

Dell malo prekoračuje cijenu, ali ako se vrijedi ispružiti, hajd,premda kod njega me možda brine autonomija...

btw,pogledao sam usporedbe procesora na notebookcheck al to mi je neko polušpansko selo, vidim da je od Asusa slabiji ali koliko to meni znači za gornji rad

edit:sad sam vidio da dell 5521 kosta 4500, znam da je van teme ali da ne pisem bzvz po raznim..ugl, ista fora,ako se vrijedi rastegnut, rate ce podnijet..http://www.magazinrs.hr/dell-noteboo...-6-500V7670-09

Hvala unaprijed

Zadnje izmijenjeno od: schetz. 09.02.2013. u 18:47. Razlog: dodan jos 1 lap
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2013., 19:02   #1902
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
300kn preko 4000, ali se isplati - veliki ekran, dobra kvaliteta izrade, dobre komponente, W8 uključen u cijenu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2013., 19:32   #1903
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
300kn preko 4000, ali se isplati - veliki ekran, dobra kvaliteta izrade, dobre komponente, W8 uključen u cijenu.
thnx na prijedlogu, sve štima osim ekrana,preveliko za tramakat po kući, al potražim malo ako ima ekvivalent od 15,6..
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2013., 11:09   #1904
Tarjan
Premium
Moj komp
 
Tarjan's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 94
Meni je isto zanimljiv ASUS K46CA, djevojci treba nesto manje i lagano sto bi mogla nosati okolo a da joj ne slomi kicmu. Na mikronisovoj stranici su mu dodijelili cak nesto vecu masu nego sto zasluzuje. Zapravo je 2kg ravno. Svidja mi se sto su u toliko tanko kuciste uspjeli ugurati i optiku posto je povremeno potrebna i ne bi morala nositi i eksternu. Meni bi interesantniji bio model sa slabijim procesorom (Pentium 987M), zbog nesto nize cijene.
Koliko je on zapravo slabiji od modela s i3 procesorom (i3 2365M) s obzirom da ce se laptop vecinom koristiti za office, surfanje, pokoji hd video na eksternom monitoru/plazmi, eventualno neke starije/nezahtjevne igre za ubijanje vremena?
__________________
baaaa baaaa ba ba
Tarjan je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 09:54   #1905
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Našao sam recimo još jedan koji bi odgovarao al mi je malo sumnjiva cijena (sigurno postoji dobar razlog koji ja ne kužim, procesor etc.)

http://eurotrade.hr/eurotrade/prikaz...hp?sifra=37147


Da li je to stvarno loš procesor ili je to ok konfiguracija..

S tim je ostala dvojba između z500 i ranije spomenutog Asus K46CA..

lp
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 10:24   #1906
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Proc nije loš
http://ark.intel.com/products/71142/...40-GHz?q=2020M

Jedini problem je kratko jamstvo pa ubaci u cijenu i produženje istog. Asus, po defaultu, ima 2g. gare.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 10:30   #1907
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Procesor nije loš, nema benchmarka za njega, ali se može reći da je nešto slabiji od IB, a i SB i3 procesora. Ovom Lenovu značajno cijenu diže grafička, koju ne trebaš. Svakako bih zaobilazio ULV procesore poput onog u Asusu.

Ja bih ti preporučio ovu Toshibu. R serija je sigurno najkvalitetnije što možeš dobiti do 4k. Kućište je kao kod Tecre R850, ekran je bez odsjaja, a dobiješ i Windows. Mana je očito premalo RAMa, no to se lako nadogradi. Možeš odmah njima u Eurotradeu reći da ti ugrade. Disk je također mali, no s tim bi morao živjeti.

Ako ga nemaju odmah u Rijeci, povući će ti ga iz druge poslovnice bez obveze da ga kupiš.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 10:35   #1908
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
hvala obojici,

odluka će past na ili Asusa K46 ili ovu Toshibu koja mi se def čini dobro izrađena...

disk od 320 je ok, ionako mi je sve na vanjskom disku koji je spojen na wdtv (sad imam 160 gb na unutarnjem i pola je free)

samo kratko:ASUS koji sam ja gledao ima i3 2365m procesor, taj je ok pretpostavljam
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 10:58   #1909
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Procesor u Asusu je prilično slab. Po brzini se može usporediti s Celeronima B8xx serije. Potrošnja je vrlo mala, što je svakako prednost. Za surfanje, filmove i Office bi taj ULV procesor bio dovoljan.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 19:56   #1910
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Procesor u Asusu je prilično slab. Po brzini se može usporediti s Celeronima B8xx serije. Potrošnja je vrlo mala, što je svakako prednost. Za surfanje, filmove i Office bi taj ULV procesor bio dovoljan.
thnx..iskreno,sigurno necu davati tu lovu za taj procesor samo jer mi se lap dopada...

jos samo jedno pitanje,bar se nadam,isplati li se dati 200injak kn vise (uz -5% na online kupovinu) za ovaj laptop
http://www.links.hr/?naziv=prijenosn...kl=014.640.028


vuce me trogodisnja garancija,i sitno bolji procesor,bar mi se cini..



edit:no need, ne sviđa mi se kako se tipkovnica brutalno uvija,idem još jedan đir po asusima napravit(sa full i3 procesorima) ako ne nađem ništa, bit će toshiba thnx



thnx

Zadnje izmijenjeno od: schetz. 11.02.2013. u 22:47.
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2013., 09:38   #1911
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
sorry što opet bumpam..

nakon valjda 4 sata kopanja ostala mi je samo dvojba između predložene toshibe i asusa K53 ili K55..

konkretno , obzirom da mi ne trebaju wins našao sam niži laptop:

http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=12688


razlika u korist asusa je 600 kn pa me samo zanima da li je isplativo, odnosno da li je kod tih asusa dobra izrada za ovaj rang cijene..

to je to I promise
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2013., 10:41   #1912
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Asus K53 je solidno izrađen za klasu u koju spada. Pošto ti ne treba Win, mislim da se ne isplati za Toshibu dati razliku u cijeni.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2013., 20:58   #1913
Raccoony
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Rijeka
Postovi: 17
Citiraj:
Autor VoodooRain Pregled postova
pa nema najvise sto vuce je explorer i opera drugo nista znacajno i proc je na 1% zauzece do nekih tjedan dana je bilo sve dobro dirt letio sve na max a sad onako ide i onda na djelic zasteka sek dvije ko dok ucita i onda ide min dobro onda opet zasteka i tak stalno tako isto i bet3 a bet je bilo na 1366 rezi i bilo nesto detalja na mid a sad sam smanji i rezu i detalje i isto steka tak da nekuzim sta mu je? virusa nema preskenirano 2 puta nista nije nađeno

nista evo probao sam i nove drajvere za graficku i pobrisao sam nesto gb sa diska i opet isto probao sam i smanjiti detanje na dirtu 1 dio i isto radi ide dobro onda se kao uspori onda 3-4 s ide dobro onda 1-2 opet uspori i tako stalno da da treba da ucita podatke nekuzim do cega bi moglo biti win su od polovice 11mj mislim da nebi smjelo biti do njih je je novi lap i nova instalacija nikakvih virusa i slicno nije bilo na kompu???
Postoji slična tema na forumu od Lenovo-a.Pročitaj cijelu temu pa pokušaj nešto napraviti,rješenje problema je na zadnjoj stranici.Tražio sam rješenje tvog problema jer bih i sam htio kupiti taj Lenovo.Pa napiši je li uspjelo.
Raccoony je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2013., 21:46   #1914
VoodooRain
Premium
Moj komp
 
VoodooRain's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 705
Citiraj:
Autor Raccoony Pregled postova
Postoji slična tema na forumu od Lenovo-a.Pročitaj cijelu temu pa pokušaj nešto napraviti,rješenje problema je na zadnjoj stranici.Tražio sam rješenje tvog problema jer bih i sam htio kupiti taj Lenovo.Pa napiši je li uspjelo.
moglo bi biti da jer rusio sam win i isto je bilo i onda sam otisao kod kolege jucer bas i idem mu pokazat kak zapinje i kod njega je radilo dobro a bilo mu je hladno u kuci tako da bi moglo biti do zagrijavanja kod mene je u sobi dosta toplo
budem vidio sutra ujutro kada se probudim probati cu otvoriti doljnju stranicu da dobiva sto vise zraka i igrati da vidim kako ce se ponasati pa javim
VoodooRain je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2013., 23:24   #1915
Raccoony
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Rijeka
Postovi: 17
Ma nisam mislio da otvaraš laptop ili nešto slično nego da pogledaš na ovom forumu rješenje tvog problema:http://forums.lenovo.com/t5/Lenovo-3...AH/td-p/803645.Na četvrtoj(zadnjoj)stranici te teme jedan je čovjek predložio skidanje programa koji regulira rad procesora i njemu je uspjelo.Evo stranice:http://forums.lenovo.com/t5/Lenovo-3000-and-Essential/Problem-with-Lenovo-G-580-AH/td-p/803645/page/4
Raccoony je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2013., 16:35   #1916
VoodooRain
Premium
Moj komp
 
VoodooRain's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 705
je da to je to problem je do zagrijavanja procesora malo vidim da se nakupilo prasine i mozda je pasta na procu vec popustila jer kad sam smanjio proc na 80% nije bilo stekanja znaci ili nabaviti hlađenje ili nesto sam smisliti kada mi se igra nesto jace hehehe

a temperatura je kad je na 100% mi se stalno vrti oko 79-82 stupnja inace program pise da je max 82 tako da je to najvjerojatnije do toga samo kada je proc na 80% ond nekada dolazi do stekanja jel nemre progutat sve u bet3 ali dobro pa znam do cega je sad pa cu rijesiti neko hlađenje kad budem za igru kakvu

Zadnje izmijenjeno od: VoodooRain. 14.02.2013. u 16:49.
VoodooRain je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2013., 17:29   #1917
slish480
Yeeepiyaye
Moj komp
 
slish480's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Graz, Austria
Postovi: 293
Pozdrav trebam preporuku između ova 4 laptopa:

Link 1 Link 2 Link 3 Link 4

Hvala!
slish480 je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2013., 19:47   #1918
Raccoony
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Rijeka
Postovi: 17
Citiraj:
Autor VoodooRain Pregled postova
je da to je to problem je do zagrijavanja procesora malo vidim da se nakupilo prasine i mozda je pasta na procu vec popustila jer kad sam smanjio proc na 80% nije bilo stekanja znaci ili nabaviti hlađenje ili nesto sam smisliti kada mi se igra nesto jace hehehe

a temperatura je kad je na 100% mi se stalno vrti oko 79-82 stupnja inace program pise da je max 82 tako da je to najvjerojatnije do toga samo kada je proc na 80% ond nekada dolazi do stekanja jel nemre progutat sve u bet3 ali dobro pa znam do cega je sad pa cu rijesiti neko hlađenje kad budem za igru kakvu
Da,Battlefield 3 je ipak prezahtjevan za laptop.Jesi li pokušao igrati neku drugu stariju,nezahtjevnu igru?I još me zanima kakav je wireless,jer sam pročitao da se puno ljudi,koji su kupili Lenovo G580,žali na jačinu signala kad im laptop nije kraj routera,a neki se čak bežično i ne mogu spojiti.
Raccoony je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2013., 21:43   #1919
VoodooRain
Premium
Moj komp
 
VoodooRain's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 705
Citiraj:
Autor Raccoony Pregled postova
Da,Battlefield 3 je ipak prezahtjevan za laptop.Jesi li pokušao igrati neku drugu stariju,nezahtjevnu igru?I još me zanima kakav je wireless,jer sam pročitao da se puno ljudi,koji su kupili Lenovo G580,žali na jačinu signala kad im laptop nije kraj routera,a neki se čak bežično i ne mogu spojiti.
pa da ti kazem nemam nikakvih zamjerki na laptop zvuk je fenomenalan bas smo uspoređivali sa kolegom koji ima pavilion dv6 6006sm sa onim nekim beams audio ili kako vec i lenovo se pravo dobro cuje a sto se wlana tice modem mi stoji u na jednom kraju kuce i surfao sam u dnevnome boravku koji je na skroz drugome dijelu i hvata pravo dobro nikakve razlike ono za te pare nevjerujem da mozes dobiti nesto bolje
ja sam si jos razmisljao da si nabavim i5 proc pa savim unutra ali trenutno se nema para sutra dolazi ssd pa ce on malo poboljsati performanse sistema ali inace sve 5 za lap
VoodooRain je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2013., 06:47   #1920
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Citiraj:
Autor slish480 Pregled postova
Pozdrav trebam preporuku između ova 4 laptopa:

Link 1 Link 2 Link 3 Link 4

Hvala!
Samsung
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na