Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.09.2008., 15:28   #1
designeR
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 2
Kupovina laptopa

Ovako imam jedno 2 500(sto je negjde oko 8,5-9k KUNA) KM i zelio bih da mi neko slozi "dobar" laptop za istu cjenu. Volio bih da mi laptop bude malo jaci, brzi, jel cu ga koristiti za graficki dizajn (photoshop, ilustrator...) znaci puno rama i brz procesor.. a nemora nesh posebno biti jak igrica sto se tice. Takodjer u cijenu uracunati brz i precizan mis. PO mogucnosti veci moitor.

Takodjer, mozel mi neko objesniti kako da se prikljucim na internet pomoci laptopa ako u kuci imam kablovsku internet konekciju na desktop racunaru.
designeR je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2008., 20:03   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Rado bi ti pomogao, ali stvarno ne znam kako se kreću cijene kod vas u Bosni.

Kabel koji ide u desktop računalo od kabelskog modema prebaci tj. priključi na laptop. Ako se ne misliš zahebavati sa prebacivanjem tog kabela, nabavi switch. Switch ubodeš na kabel koji sada ide prema desktop računalu, a u switch ubodeš LAN kabele za laptop i za računalo. Switch ti ima jedan ulaz i više izlaza (obično bar 4). Bilo bi dobro da kažeš koji kabelski modem imaš jer se možda takav koristi i ovdje. U tom slučaju, tvoj problem je sigurno ovdje negdje već obrađen.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na