Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.09.2008., 11:09   #1
bpodnar
Stari član
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Slatina
Postovi: 164
Asus f5n - bluetooth problem

Neznam kako da osposobim bluetooth na tom laptopu? Imam driver za XP, instalirao sam wireless console, tipka za wlan je na "on". Prilikom instalacije drivera izbaci mi poruku "plug in bluetooth device...", ali ako ja kliknem "ok" ništa se ne događa već ponovo zatraži uključivanje bt-a. Ako kliknem "cancel", instalacija drivera se dovrši, ali u device manageru nema bluetooth na onom popisu. Jednostavno ga ne prepoznaje. U biosu nema opcije za podešavanje bluetootha, a flešanje biosa mi se ne radi jer je to moguće jedino iz DOS-a i vrlo lako je moguće da dođe do nekih komplikacija, a laptop nije moj.
bpodnar je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2008., 11:58   #2
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor bpodnar Pregled postova
Neznam kako da osposobim bluetooth na tom laptopu? Imam driver za XP, instalirao sam wireless console, tipka za wlan je na "on". Prilikom instalacije drivera izbaci mi poruku "plug in bluetooth device...", ali ako ja kliknem "ok" ništa se ne događa već ponovo zatraži uključivanje bt-a. Ako kliknem "cancel", instalacija drivera se dovrši, ali u device manageru nema bluetooth na onom popisu. Jednostavno ga ne prepoznaje. U biosu nema opcije za podešavanje bluetootha, a flešanje biosa mi se ne radi jer je to moguće jedino iz DOS-a i vrlo lako je moguće da dođe do nekih komplikacija, a laptop nije moj.
Koji tocno model Asusa F5n imas. Postoje modeli bez bluetooth-a. Ispod procitaj tocan model.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.09.2008., 12:46   #3
zupaan
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 11
vjerojatno uopce nema bluetooth... ja sam si kupio isto taj f5n na onoj akciji za 3200, i taj nema bluetooth
zupaan je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2008., 12:54   #4
bpodnar
Stari član
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Slatina
Postovi: 164
Model je ap074
bpodnar je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2008., 13:14   #5
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Iz karakteristika:

"56K S/W modem (MDC type) Azalia Compliant MDM
10/100 Mbps LAN built-in
Support Wake-On-LAN on S3/S4 AC-In Mode only
Integrated 802.11b/g
Bluetooth V2.0+EDR (Optional)"

Tako da vjerojatno nemas ugrađen, a vjerojatno te zbunjuje i ledica sa bluetooth ikonom koja postoji na svima.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2008., 13:36   #6
bpodnar
Stari član
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Slatina
Postovi: 164
Pa je, da, zbunjuje me faking bt led, koga vraga su je natandrčili tamo kad ga nema. Sad bi se s tim zezo 2 dana dok nebi i sam došo do tog zaključka.
bpodnar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na