Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.07.2019., 09:03   #1171
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ja sam Bip platio 300kn

Nađi mi S3 za tu lovu, uzmem 2
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2019., 09:30   #1172
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
A jel ti ikome mozes na ovome forumu odg normalno bez cinizma ? Brate mili kao da si dopodne ljut na sebe a popodne na cijeli svijet. Daj se saberi i pocni odg normalno.
Odgovorio sam mu najnormalnije na šta on meni kontrira da nema šanse da je tako, a ja evo već par tjedana nosim mi band 4.
Ako ti se ne sviđaju moji postovi onda stavi na ignore, a ne da mi soliš pamet.

Citiraj:
Autor santos Pregled postova
panasonic koje ti budalastine pises.
Evo, ovo je valjda normalan odgovor?
Ja ne znam zašto tebi broji u autu, ne skidam mi band 4 s ruke i ne broji mi korake dok vozim auto.
Ne znam zašto ti mene uvjeravaš u suprotno?
Tvoj primjerak očito nije ispravan.


Logično da senzor u bilo kojem gadgetu ne može biti 100% točan i da će tu i tamo dodati neki korak, ali to je možda 1-2% odstupanja, ne možeš ti reći da si napravio 1500 koraka, a on je zabilježio 4000.
To znači da je uređaj neispravan.
panasonic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.07.2019., 09:41   #1173
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Odgovorio sam mu najnormalnije na šta on meni kontrira da nema šanse da je tako, a ja evo već par tjedana nosim mi band 4.
Ako ti se ne sviđaju moji postovi onda stavi na ignore, a ne da mi soliš .
Calm your titties, nisi mu odg najnormalnije i ne odgovaras nikome najnormalnije. Nitko ne kaze da ti postovi nisu konstruktivni i korisni, dapače, ali ton kojim odgovaras svisoka svakome ide na qrac, stoga te molim da se saberes
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2019., 11:13   #1174
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Odgovorio sam mu najnormalnije na šta on meni kontrira da nema šanse da je tako, a ja evo već par tjedana nosim mi band 4.
Ako ti se ne sviđaju moji postovi onda stavi na ignore, a ne da mi soliš pamet.


Evo, ovo je valjda normalan odgovor?
Ja ne znam zašto tebi broji u autu, ne skidam mi band 4 s ruke i ne broji mi korake dok vozim auto.
Ne znam zašto ti mene uvjeravaš u suprotno?
Tvoj primjerak očito nije ispravan.


Logično da senzor u bilo kojem gadgetu ne može biti 100% točan i da će tu i tamo dodati neki korak, ali to je možda 1-2% odstupanja, ne možeš ti reći da si napravio 1500 koraka, a on je zabilježio 4000.
To znači da je uređaj neispravan.
imam jos jedan primjerak koji je zapakiran koji sam uzeo frendu, sad je pitanje dal se mogu dva upariti paralelno pa ih testirati jedan kraj drugog.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2019., 13:20   #1175
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ja sam Bip platio 300kn

Nađi mi S3 za tu lovu, uzmem 2
Imam i BIP, platio ga prije godinu dana 55€. Jedina prednost nad S3 je sto mu baterija po 2 mjeseca traje. U svemu ostalom se ne moze mjeriti niti sa jednim smartwatchem jer to u stvari i nije smartwatch nego fitness narukvica koja eto lagano lici na Apple Watch i ima malo veci ekran nego standardni fitness trackeri.
Uglavnom, htjedoh reci da ja ovome Gear S3 jos nisam nasao zamjerku, a trenutno kosta 166€ nov a rabljenih ima i po 120€, a jos uvijek redovno dobija update.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2019., 14:05   #1176
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
@Gabre

normalno mozes citati sve notifikacije, pise 5 messages, i listas, scrollas. isprobao kratke i duge poruke, sve normalno. ma da mislim da ima jos nekih sitnica za popeglati softverski u tom meniju...
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2019., 16:30   #1177
hakija
Premium
Moj komp
 
hakija's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 323
Citiraj:
Autor santos Pregled postova
nema opciju 2 sata. sat koji ti je na mobu ti je i na bandu... to sam skuzio dok nisam mogo nac di se slaze dal hoces 24h ili am/pm. i onda skuzio da jednostavno kopira od mobitela kak je na njemu slozeno.

notificationa nisam imao dosad vise od 3 odjednom...

EDIT: evo ide i 11 odjednom, al su sve npr od whatsappa. al vjerujem da moze i od vise aplikacija odjednom.
ok, thnx!

Ja sam jos uvijek na svom Sony SW3 preko 3g i nemogu nac zamjenu....batt je 1.5d ali se napuni za 20min tako da mi to nije prob + puni se prek obicnog micro USB

cekamo dalje....
hakija je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2019., 20:17   #1178
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,005
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Imam i BIP, platio ga prije godinu dana 55€. Jedina prednost nad S3 je sto mu baterija po 2 mjeseca traje. U svemu ostalom se ne moze mjeriti niti sa jednim smartwatchem jer to u stvari i nije smartwatch nego fitness narukvica koja eto lagano lici na Apple Watch i ima malo veci ekran nego standardni fitness trackeri.
Uglavnom, htjedoh reci da ja ovome Gear S3 jos nisam nasao zamjerku, a trenutno kosta 166€ nov a rabljenih ima i po 120€, a jos uvijek redovno dobija update.
zamjerka gearu ogromna je baterija, jebo sat koji svaku vecer mora na punjac. dosta mi racunanja na bateriju sa mobitelom, neda mi se jos i na sat mislit. Kad bude takav neki sat izdrzao bar 2 tj na bateriji onda cu se mozda vratit na njega(imao gear sport i mi band 2 prije bipa), do onda bip je i vise nego dostojna zamjena za mene
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2019., 20:47   #1179
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
zamjerka gearu ogromna je baterija, jebo sat koji svaku vecer mora na punjac. dosta mi racunanja na bateriju sa mobitelom, neda mi se jos i na sat mislit. Kad bude takav neki sat izdrzao bar 2 tj na bateriji onda cu se mozda vratit na njega(imao gear sport i mi band 2 prije bipa), do onda bip je i vise nego dostojna zamjena za mene
Meni izdrzi 2.5 dana bez problema, ali ionako mi nije na ruci dok spavam pa mi ga nije problem ni odloziti na punjac.

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2019., 21:42   #1180
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
To za Mi Bandove da nikak ne mjere korake vam nije ništ novog.
Pratite na MiFit appu pa ćete vidjet kak vam svaku vožnju autom klasificira kao hodanje/trčanje i XYZ koraka od toga
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.07.2019., 22:15   #1181
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
&n