Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.06.2012., 11:37   #1
orhet
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: čakovec
Postovi: 8
HP Compaq 6735s - wireless tipka ne radi

Pozdrav! ne radi mi tipka za wireless, stalno svijetli naranđasto i kad stisnem tipku trebalo bi svijetlit plavo i uopce neradi. Nemogu se spojit na net, niti nista. Hvala unaprijed na odgovorima!
orhet je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2012., 11:44   #2
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=47660

Znaci, navedi sve sto je potrebno, koji Os imas, sto si do sada napravio, driveri, device id.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.06.2012., 11:50   #3
orhet
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: čakovec
Postovi: 8
wireless tipka

Citiraj:
Autor nino Pregled postova
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=47660

Znaci, navedi sve sto je potrebno, koji Os imas, sto si do sada napravio, driveri, device id.
windows 7 ultimate 64 bit, imam sve potrebne drivere, problem je sto je prije radilo sve i ja sam laptop isao rastavio da ga ocistim i zamijenim termalnu pastu i stvarno sam pazio i od onda to ne radi, kasnije sam ga opet rastavio da provjerim dali sam sve dobro spojio i sve je bilo dobro spojeno, prvi put dok sam ga rastavio je sve radilo, moram napomenut da sam slucajno izbrisao driver 802.11 za bezicno povezivanje i onda sam ga instalirao i u device manageru nema tog drivera da ga enajblam. u biosu je sve enajblano.
orhet je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2012., 11:56   #4
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Tipka na lapu služi za HW uključivanje/isključivanje bežične mreže i nema veze s driverom,... neš si sjeb* kod rastavljanja/sastavljanja
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2012., 12:00   #5
orhet
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: čakovec
Postovi: 8
wireless tipka

Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Tipka na lapu služi za HW uključivanje/isključivanje bežične mreže i nema veze s driverom,... neš si sjeb* kod rastavljanja/sastavljanja
stvarno sam pazio, nevidim ostecenja, dali moze biti softverski problem?
orhet je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2012., 12:05   #6
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor orhet Pregled postova
.... u device manageru nema tog drivera da ga enajblam...
Ovo mi bas i nije jasno, daj nam screenshot device managera sa otvorenim tabom network.

Btw, ubuduce, nemoj uletavat sa jednim te istim offtopic pitanjem na vise podforuma.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online   Reply With Quote
Staro 10.06.2012., 12:05   #7
vercetti
Premium
Moj komp
 
vercetti's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,224
Prvo probaj ovo, vjerojatno longshot, ali vrijedi pokusati...
Ugasi laptop, izvadi bateriju, stisni power button par puta da se isprazni, vrati bateriju i upali laptop.

Ako to ne upali, skini HP wireless assistant, odi u properties i settings i ukljuci "independent control" opciju.
vercetti je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2012., 12:13   #8
orhet
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: čakovec
Postovi: 8
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Ovo mi bas i nije jasno, daj nam screenshot device managera sa otvorenim tabom network.

Btw, ubuduce, nemoj uletavat sa jednim te istim offtopic pitanjem na vise podforuma.
Mrežni prilagodnici:
Marvell Yukon 88E8042 PCI-E Fast Enthernet Controller

sry al neznam kak poslikat

Citiraj:
Autor vercetti Pregled postova
Prvo probaj ovo, vjerojatno longshot, ali vrijedi pokusati...
Ugasi laptop, izvadi bateriju, stisni power button par puta da se isprazni, vrati bateriju i upali laptop.

Ako to ne upali, skini HP wireless assistant, odi u properties i settings i ukljuci "independent control" opciju.
sve sam probao, imam hp wireless assistant i imam ukljuceno independent control .

Zadnje izmijenjeno od: nino. 10.06.2012. u 12:19.
orhet je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2012., 12:20   #9
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Ne,... tipka iznad tipkovnice služi isključivo za mehaničko uključivanje/isključivanje bežične kartice i nema veze s programom tj driverom,... ti je tim prekidačem nemreš uključiti, da možeš, a da imaš neispravni driver ili da ga uopće nemaš to bi bilo vidljivo u sistemu, odnosno imao bi žuti uskličnik pored komponente koju imaš, a za nju nemaš ispravni ili nemaš uopće driver,...

U tvom drugom postu o pregrijavanju sam ti postao manual za tvoj model laptopa, prođi ponovno korak po korak kompletno sve dijelove koji se odnose na bežičnu mrežu i tu je negdje greška,... naravno uvijek postoji mogućnost da je doista sve dobro spojeno i posloženo i da ti je jednostavno krapala komponenta,...
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2012., 12:23   #10
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor orhet Pregled postova
Mrežni prilagodnici:
Marvell Yukon 88E8042 PCI-E Fast Enthernet Controller

sry al neznam kak poslikat
Nemas wireless adapter instaliran ili je hardverski iskljucen. Dali imas nekakav unknown device u device manageru?

Citiraj:
Kako napraviti screenshot - Izrada screenshota

Zanima vas kako napraviti screenshot pozadine? Donosimo vam jednostavan vodič koji će vam objasniti kako tren oka napraviti screenshot pozadine.

Nakon što ste odabrali željenu pozadinu koju želite sačuvati pritisnite tipku Prnt Scr (nalazi se u gornjoj desnoj strani tipkovnice). Otvorite Paint (dolazi predinstalirani sa svim verzijama Windowsa, a do njega dolazite tako da stisnete Start > All Programs > Accessories > Paint.

Nakon što ste otvorili Paint pritisnite istovremeno tipke CTRL i tipku V. U programu će se pojaviti kopirana slika pozadine koju ste prethodno odabrali. Ukoliko ne želite raditi nikakve intervencije na fotografiji pritisnite File > Save As i odaberite putanju i format u kojem želite sačuvati fotografiju.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.06.2012., 12:30   #11
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Ako nisi skidao wlan modul kod čišćenja (iskreno za to i nije bilo potrebe ako jesi) i ako je uštekan u utor kako treba, za početak skini samo onu plastiku koja ti dolazi iznad tipkovnice i do lcd monitora i probaj upaliti lap i čačkalicom ili nekim plastičnim štapićem stisnuti (uključiti) prekidač jer moguće je da ti nakon rastavljanja gumb nije dobro sjeo i ne doseže do samog tipkala kod pritiska
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2012., 12:32   #12
orhet
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: čakovec
Postovi: 8
wireless tipka

Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Nemas wireless adapter instaliran ili je hardverski iskljucen. Dali imas nekakav unknown device u device manageru?
nemam unknown device, thx na postu za slikanje
orhet je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na