Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.03.2012., 01:53   #5821
thesekiman
Pr0d1gy
Moj komp
 
thesekiman's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 288
Većina je čula da Battlefield Community HR trenutno priprema domaću ligu za naše BF klanove, sajt je u izradi, kockice se pomalo slažu. Sastavljena su neka pravila, većinom preuzeta sa ESL-a, a budući da to nije finalno i da ćemo moći nešto prilagođavati, bilo bi lijepo kad bi malo pogledali ta pravila te dali svoja mišljenja i ideje na BCHR forumu.


http://www.battlefieldhr.com/forums/...hp?f=77&t=1018



__________________
thesekiman je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2012., 08:58   #5822
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova


Neki dan sam se u heliću vozao i kako je počela padati antena reko idem ispod nje sa Viperom
Pretpostavljao sam da će me zakucati u pod no antena je prošla kroz moj Viper i udarila u tlo.
Samo sam nastavio letjeti tih zadnjih 10 ticketa.
Ja nisam ni pokušavao preletjeti ispod nje, nego sam natjeravao protivnički jet. On je preletio, a meni piše "Bad luck".
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2012., 13:39   #5823
Dr43eN
Premium
Moj komp
 
Dr43eN's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: požega
Postovi: 82
Jet vs tenk

Igrao maloprije i ne mogu vjerovati koliko je Jet sa GUIDED MISSILE inferioran protiv Tenka...
Naime što je bilo... Na mapi large Caspian nas jedva 10.. Natjerujem se s jednim tenkom.. Označim ga, ispalim raketu- pogodak registriran.. hmm, ali ništa od disebla...
Idem opet.. Uglavnom TRI direktna pogotka u njega, i ni jedan čak ni da ga disebla
Razljutio me i odlučih ga uništiti po svaku cijenu... Okrenem se, označim ga- ispalim raketu i sad gledam kako leti na njega, pratim do kraja..Tenk stao između dva kamena i ne miče, super rekoh, raznijet će ga.. Raketa eksplodira- njemu ništa!!! Kao da sam bacio jaje na njega.. E, i sad što je najbolje čak ni pogodak nije registriran...
Idem sad napad "s leđa", mislim možda kamen smeta raketi...
Okrenem se, napadnem, i opet sve isto, rezultat= nula..
I opet i opet i tako 7-8 puta... I rezultat NULA!? NIŠTA!!! Tenk čitav!

Što su to uradili sa tom igrom? Koji je to vrag? Kako je to moguće?
Dr43eN je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2012., 14:08   #5824
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Dr43eN Pregled postova
Igrao maloprije i ne mogu vjerovati koliko je Jet sa GUIDED MISSILE inferioran protiv Tenka...
Naime što je bilo... Na mapi large Caspian nas jedva 10.. Natjerujem se s jednim tenkom.. Označim ga, ispalim raketu- pogodak registriran.. hmm, ali ništa od disebla...
Idem opet.. Uglavnom TRI direktna pogotka u njega, i ni jedan čak ni da ga disebla
Razljutio me i odlučih ga uništiti po svaku cijenu... Okrenem se, označim ga- ispalim raketu i sad gledam kako leti na njega, pratim do kraja..Tenk stao između dva kamena i ne miče, super rekoh, raznijet će ga.. Raketa eksplodira- njemu ništa!!! Kao da sam bacio jaje na njega.. E, i sad što je najbolje čak ni pogodak nije registriran...
Idem sad napad "s leđa", mislim možda kamen smeta raketi...
Okrenem se, napadnem, i opet sve isto, rezultat= nula..
I opet i opet i tako 7-8 puta... I rezultat NULA!? NIŠTA!!! Tenk čitav!

Što su to uradili sa tom igrom? Koji je to vrag? Kako je to moguće?
Smoke na tenku, maybe?
Ili stoji odmah iza stijene pa raketa pogodi u stijenu ispred njega. Engi koji izlazi odmah van popravljat dok se ti vrtiš po nebu za idući udar, tj dva engija, pošto su tri mjesta u tenku, i iole sposoban i pametan tim u tenku tako radi. Itd. Rješenja je ono, nekoliko.
Druga stvar, guided missile je fail za imat samo takav na jetu. Uzmi rocketpodse i udri; 14 raketa radi disable tenka bez obzira udaraju li ga sprijeda, straga ili s boka. I samo ga dovršiš sa maingunom do kraja i amen.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2012., 14:14   #5825
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,177
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Smoke na tenku, maybe?
Ili stoji odmah iza stijene pa raketa pogodi u stijenu ispred njega. Engi koji izlazi odmah van popravljat dok se ti vrtiš po nebu za idući udar, tj dva engija, pošto su tri mjesta u tenku, i iole sposoban i pametan tim u tenku tako radi. Itd. Rješenja je ono, nekoliko.
Druga stvar, guided missile je fail za imat samo takav na jetu. Uzmi rocketpodse i udri; 14 raketa radi disable tenka bez obzira udaraju li ga sprijeda, straga ili s boka. I samo ga dovršiš sa maingunom do kraja i amen.
HOOOAAAHH!!!
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2012., 20:28   #5826
Delpiero
Premium
Moj komp
 
Delpiero's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split, Croatia
Postovi: 380
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Smoke na tenku, maybe?
Ili stoji odmah iza stijene pa raketa pogodi u stijenu ispred njega. Engi koji izlazi odmah van popravljat dok se ti vrtiš po nebu za idući udar, tj dva engija, pošto su tri mjesta u tenku, i iole sposoban i pametan tim u tenku tako radi. Itd. Rješenja je ono, nekoliko.
Druga stvar, guided missile je fail za imat samo takav na jetu. Uzmi rocketpodse i udri; 14 raketa radi disable tenka bez obzira udaraju li ga sprijeda, straga ili s boka. I samo ga dovršiš sa maingunom do kraja i amen.
MRZIM JET-ove...
__________________
Delpiero je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2012., 20:29   #5827
Dr43eN
Premium
Moj komp
 
Dr43eN's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: požega
Postovi: 82
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Smoke na tenku, maybe?
ne, nije imao smoke...gledao sam kako raketa udara u njega.. kad se baci smoke više nema locka, a ovaj je bio do pogotka...

Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Ili stoji odmah iza stijene pa raketa pogodi u stijenu ispred njega.
da stajao je između dvije, s bokova su mu bile, jedna velika (veća od njega) sa te strane ga i ne vidim pa nisam napadao i jedne manje s koje sam išao (onako do pola visine tenka) ali rekao sam da sam ga napao i odzada! Pa opet ništa, a tu nije bilo nikakve stijene..

Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Engi koji izlazi odmah van popravljat dok se ti vrtiš po nebu za idući udar, tj dva engija, pošto su tri mjesta u tenku, i iole sposoban i pametan tim u tenku tako radi.
Ne kažem da ga uništi s jednim pogotkom, ali direktan pogodak bi ga trebao diseblati, pogotovo jer je stajao na mjestu..a onda neka oni izlaze i popravljaju, to je jasno...Kako kad mene JET s GM pogodi, iako imam recimo dodatni armor i iako me pogodi s prednje strane, moram obavezno izaći i popravljati jer me ošteti više od pola!

Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Druga stvar, guided missile je fail za imat samo takav na jetu. Uzmi rocketpodse i udri; 14 raketa radi disable tenka bez obzira udaraju li ga sprijeda, straga ili s boka. I samo ga dovršiš sa maingunom do kraja i amen.
Ma ok su rakete.. pogodio sam s njima kojeg tu i tamo...Al želio sam baš sa GM i jedva sam dočekao da ih otključam.. u ovom slučaju volim sofisticirano napucavanje tenka..lockam, bacim i baš me briga,a onda dalje i tražim JET-ove...
Osim toga nisam tako dobar pilot..
Hvala ti na odgovorima ali nije mi svejedno jasno. 3 hit markera sa GM, pa onda još 7 koje pogađaju ali bez HM i nula bodova..
Dr43eN je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2012., 20:36   #5828
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Koja je treća pozicija u tenku?
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2012., 20:39   #5829
Dr43eN
Premium
Moj komp
 
Dr43eN's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: požega
Postovi: 82
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Koja je treća pozicija u tenku?
CITV STATION
Dr43eN je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2012., 20:45   #