Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.01.2024., 13:49   #71581
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 333
Ali su ga pregledali, to ipak vrijedi ... sve za ekologiju.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 13:54   #71582
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
To je ta cijena jeftinijeg troska odrzavanja ele'tricnog vozila. Nema promjene ulja, trosak deponiranja istog, nema filtera ulja, zraka, goriva, nema dpf-a, dizni ni turba, gumenih ovih i onih cijevi...

Ali filter kabine s ukljucenih 0,3 radnih sati je zato 140 crnih eura. Moraju i mehanicari jesti.
Upravo to. Dajte si sad zamislite nakon isteka garancije, kad ce trebati nesto popraviti...mislim da ce biti jeftinija opcija odvoz na otpad
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 14:10   #71583
Tumor
prof.dr. gospodar svemira
Moj komp
 
Tumor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 382
Citiraj:
Autor vga killer Pregled postova
Otpeljam danas el Twinga na prvi servis, zove lik da je sve ok s autom i da samo treba filter kabine promijeniti.
Filter, pregleda auta i rad - 140 EUR....boga ti dragoga
Zena se prije nekih mjesec-dva zalila da joj smrdi u kabini po cikovima. I fakat je smrdilo, kao da si prosuo pepeljaru u autu. Mazda 2.
Odvezla u servis, zamjenili filter kabine (fakat je bio jako prljav), k'o fol ocistili sustav ventilacije i puf - 160€.

A najbolja fora je da je krajem 5. mjeseca auto bio na redovnom servisu i izmedju ostalog je mijenjan - filter kabine
__________________
If you are not paranoid you don't have enough information
Tumor je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 14:12   #71584
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Meni je fascinatno što su prije skupi auti imali skupe servise, a sad neovisno o tome jel auto skupo ili je neko malo prdekalo ne mozes izaći iz ovlaštenog servisa ispod 150-200 eura po servisu, ako je sve bilo ispravno.


Colop je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 14:14   #71585
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Znam da je auto pod garancijom i da treba napraviti neki pregled da bi i dalje vrijedila ta garancija ali jebemu zar ne postoji taj filter zraka u Tokiću (ili sličnom dućanu) za bar 2-3 puta nižu cijenu?
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 14:15   #71586
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,773
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 14:27   #71587
Tumor
prof.dr. gospodar svemira
Moj komp
 
Tumor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 382
Citiraj:
Autor mamikulcic Pregled postova
Znam da je auto pod garancijom i da treba napraviti neki pregled da bi i dalje vrijedila ta garancija ali jebemu zar ne postoji taj filter zraka u Tokiću (ili sličnom dućanu) za bar 2-3 puta nižu cijenu?
Nije sam filter tako bijesno skup, mislim da je nekih 20-30€.
Ali ruke, eeee...
__________________
If you are not paranoid you don't have enough information
Tumor je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 15:25   #71588
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Na radiju cuo prije sat vremena, vele da je brzina bila preko 200 :

https://www.index.hr/vijesti/clanak/...c/2529966.aspx

Jos 2015. je prognozirao propast Tesle.

https://www.youtube.com/watch?v=4CLXmC2mr3k

https://www.youtube.com/watch?v=rp3QS5oiPm4

Samo AI dio u prici zvuci neobecavajuce, ovisno o stanju dokolice u kojoj ce ga sadasnji sustav koristiti. Pola kamera ne radi po gradu, u centru je receno da radi znacajan broj invalidnih osoba koja ima ogranicenu pokretljivost, pa policija kad dolazi po snimke, dobije frisku figu.

Pa zamisljam za 10 godina, kad i ako, ne dokoni AI pocne detektirati sve prekrsaje, te administrirati ih humnoidima za naplatu, ili jos gore, sam predavati na izvrsenje.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 15:55   #71589
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Za e-ficeka smo nedavno prvi redovni servis platili 187€. Isto tako, samo filter kabine zamjenjen, a sve ostalo prekontrolirano. Jos sam dobro prosao pa sam dan prije dolio tekucinu za pranje sajbe da mi jos i to ne naplate. Bilo bi vjerojatno 250€ da je i to jos bilo na racunu. Inace, drugi ovlateni servis mi je htio naplatiti 270€ bez da su i pogledali auto. Navodno imaju puuuuno vise posla na E autima nego na ICE.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 15:58   #71590
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,444
Citiraj:
Autor vga killer Pregled postova
Otpeljam danas el Twinga na prvi servis, zove lik da je sve ok s autom i da samo treba filter kabine promijeniti.
Filter, pregleda auta i rad - 140 EUR....boga ti dragoga

Za Cupru s 300 konja me manje kostalo u Zubaku ulje, svi filteri, rad i inspekcija za garanciju.
Da ti bude lakse, ja sam nedavno na romobilu platio 195€ za zamjenu diskova, plocica i straznjeg amortizera. I to sa mojim dijelovima. Znaci samo ruke 😀
Skupo doslo sve ajme.
Zamijenio bi bio sam, ali nisam imao mali izvlakac za stražnji amortizer.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote