Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 09.01.2016., 10:05   #1981
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Mozemo mi i na kraju sezone prokomentirat ucinak, sad gledamo trenutno stanje na terenu.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 09.01.2016., 10:06   #1982
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Baš me zanima što bi bilo kada bi Ronaldo utrpao Bayernu, Barci, Atleticu i svim jakima po 3 komada recimo a ostalima ništa
Imao bi recimo 20 golova po sezoni pa bi ekipa orgijala kako čovjek od 100 milja zabija kao Mandžukić.
Uostalom, na ekipu koja mjeri polusezone, periode ljetnog solsticija, od 12.03. 1999.- 14.05. 2002... itd se ne obazirem...
A istina,Messi je igrao finale svjetskog i cope,pa nije napravio ništa.I što sada,ne valja?
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline  
Staro 09.01.2016., 10:15   #1983
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Meni osobno je Ronaldo najbolji statisticar na svijetu. A sve sto si nabrojao samo to lijepo pokazuje. No da se ne vrtimo samo na ovu sezonu, pogledaj realov skor protiv 5 najjacih ekipa prosle sezone u Primeri. Zbroji im bodove samo iz tih utakmica. I zbroji ronaldove golove u tim utakmicama.
paa sitno, možda 0,2 gola po susretu a Real od ukupnog broja bodova otprilike isto, vjerojatno 20-30%...to ti je ono, zabije u 10 utakmica 11 golova, a u 7 tekmi ne da gol...

No opet, nije ni najbolji statističar jer Messi u karijeri ima više golova po susretu, puno manje golova iz penala, daleko je bolji i u asistencijama i u kreiranju igre, a o igri 1 na 1 da ne pričam.

A tek kad pogledaš statistiku individualnih nagrada i osvojenih naslova...Ronaldo je daleko od najboljeg statističara.
listerstorm je offline  
Staro 09.01.2016., 10:36   #1984
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
paa sitno, možda 0,2 gola po susretu a Real od ukupnog broja bodova otprilike isto, vjerojatno 20-30%...to ti je ono, zabije u 10 utakmica 11 golova, a u 7 tekmi ne da gol...

No opet, nije ni najbolji statističar jer Messi u karijeri ima više golova po susretu, puno manje golova iz penala, daleko je bolji i u asistencijama i u kreiranju igre, a o igri 1 na 1 da ne pričam.

A tek kad pogledaš statistiku individualnih nagrada i osvojenih naslova...Ronaldo je daleko od najboljeg statističara.
Dobio je Messi neki puta individualne nagrade ,a nije ih zaslužio.Kao ni Barca neke lige prvaka,ako ćemo pošteno!Kao što si rekao ,statistika je k....!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline  
Staro 09.01.2016., 12:07   #1985
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
paa sitno, možda 0,2 gola po susretu a Real od ukupnog broja bodova otprilike isto, vjerojatno 20-30%...to ti je ono, zabije u 10 utakmica 11 golova, a u 7 tekmi ne da gol...

No opet, nije ni najbolji statističar jer Messi u karijeri ima više golova po susretu, puno manje golova iz penala, daleko je bolji i u asistencijama i u kreiranju igre, a o igri 1 na 1 da ne pričam.

A tek kad pogledaš statistiku individualnih nagrada i osvojenih naslova...Ronaldo je daleko od najboljeg statističara.
Pod najbolji statisticar mislio sam da lik igra samo za svoju statistiku. On ne igra radi Reala, niti za Real. Real je tu radi njega.

A ova ekipa koja spominje neke polusezone neka ponovno procitaju moj post. Sve gore navedeno se bolesno lako izgugla, a nisam spominjao samo ovu polusezonu.

I neki se kao mala djeca stalno vracaju na te fore 'nisi realan, pa ti mrzis ronalda'. Nije da mi je drag, ali sam realan. Jer gore nabrojano su samo ciste brojke. Nisam spominjao neke njegove osobine koje su mi mrske, vec samo utakmice koje isti igra, ali i utakmice u kojima isti statira.

Niti sam ikad tvrdio da Ronaldo ne valja. Toliko lud/glup nisam, jer lik je fantastican igrac. No ono sto tvrdim i pri cemu stojim - on igra za sebe. A ne za klub. Klub igra za njega i njegovu statistiku.

Ponovno cu se vratiti i napomenuti izjednacujuci gol protiv Atletica u finalu LP, kao i na njegov gol za 4:1 iz penala u istoj utakmici. Prvi gol je trebao slaviti ko lud, ali ga uopce nije proslavio. Za cetvrti gol, onaj kojeg je on zabio, svi znamo kako je slavlje i urlikanje islo.

Ovakvih primjera ima jedno 100 kad je on u pitanju. Zato i tvrdim da je najbolji statisticar na svijetu.

Za ekipu koja spominje njegov period u ManUtd... Pa taj ronaldo i ovaj danas nisu dva ista igraca. Onaj je probijao, nabacivao, udarao, grizao, driblao, klizao, ma sve. Ukratko - borio je se. Za ManU. Ovaj danas zabija kud i kamo vise, no sve gore nabrojano vise nema.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline  
Staro 09.01.2016., 15:06   #1986
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Klub igra za njega lol jedan Real Madrid da igra za jednog igrača pa makar on bio i Ronaldo, kakve su to nebuloze.
Mirkopoter je online  
Staro 09.01.2016., 18:07   #1987
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Klub igra za njega lol jedan Real Madrid da igra za jednog igrača pa makar on bio i Ronaldo, kakve su to nebuloze.

Pa igra je podredena njemu, sve se vrti oko njega. Daj Ronaldu loptu, nabaci mu na glavu, pa na skarice, daj mu neka puca penal, slobodnjak, namjesta lik frizuru igra staje

Nikad u jednom klubu nisam vidio toliko oslanjanje na jednog igraca i forsiranje istog.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline  
Staro 09.01.2016., 18:14   #1988
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Cuj ga, polusezona, a koliko traje ova sezona zasad? Kaj da gledam kaj je bilo prije 5 godina kad je bio strah i trepet kad je pucao slobodnjak?
Zabio je 2X golova, protiv velikih ekipa nije zabio ili mozda neki.
Real protiv slabijih rastura, i ronaldo isto a cim dodje neki da im parira di je onda on? Nek zabije psgu 4-5 komada, nek atleticu zabije par komada.
Osim toga kad podvucemo crtu, svake godine zabija ko na traci, a zasto otkad je u realu ima koliko ono lp? Koliko prvenstava?
NIsi mi odgovorio na prvo pitanje,pa ću ga ponoviti...koliko igrača na svijetu u prvoj lizi ima do polusezone prosjek veći od gola po utakmici? Koliko igrača na svijetu ima u zadnjih 5 godina prosijek veći od gola na tekmi? Pa ne razgovaram s čimpanzom jebomubog da te bananama mitim za odgovor. Potom mi možeš reć kolko takvih znaš u najačoj ligi na svijetu.

Ova sezona traje malo više od 4 mjeseca. NIje došlo ni do pola.
Kad dođe neko da im parira Ronaldo je u prvih 11. Nekad i naštanca Bayerna u polufinalu pa uvede momčad u finale koje dobije,nekad i ne. Ne znam dal si primjetio,no nogomet je momčadski sport.
Ima jednu ligu prvaka i jedan naslov u Realu do sada.

Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Pod najbolji statisticar mislio sam da lik igra samo za svoju statistiku. On ne igra radi Reala, niti za Real. Real je tu radi njega.
Ček samo sekundu,možda sam omašio sport...kad kažemo da lik igra samo za svoju statistiku....tu mislimo da su mu golovi dragi...čisto da demistificiramo o čemu ti govoriš i o čemu ja govorim. Pusti ti to kaj farba nokte,kaj se i ne veseli baš kad drugi neko ga gol,kaj zabija protiv Espanyola....to su floskule za forumske neznalice kojima pokušavaju raspravu odvuć negdje u nebitne vode.

Čisto prije nego što krenemo u bilokakav oblik rasprave da znate činjenicu da je lik najbolji asistent kluba od kad je tamo....da nebude spinanja poslje

Jer postoji razlog zašto je bio nedodirljiv kod svih trenera kod kojih je igrao(a popis imena je impozantan) a postoji razlog zašto mi kenjamo gluposti iza monitora a nismo ti treneri tamo.

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 09.01.2016. u 18:34.
trouble je offline  
Staro 09.01.2016., 18:16   #1989
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Messi zabio hat-trick Granadi, 33. u karijeri. It was a good day
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline  
Staro 09.01.2016., 18:38   #1990
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Messi zabio hat-trick Granadi, 33. u karijeri. It was a good day
Da je bilo ko drugi,sad bi forumski genijalci rekli da al to je granada,to je kurac...vidi vraga,ROnaldo toj granadi isto 5 dao

Zapravo trebaju oduzimati sve golove i asiste protiv svakog ko se ne zove Barca i Real.

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 09.01.2016. u 18:55.
trouble je offline  
Staro 09.01.2016., 18:45   #1991
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
NIsi mi odgovorio na prvo pitanje,pa ću ga ponoviti...koliko igrača na svijetu u prvoj lizi ima do polusezone prosjek veći od gola po utakmici? Koliko igrača na svijetu ima u zadnjih 5 godina prosijek veći od gola na tekmi?

Ova sezona traje malo više od 4 mjeseca. NIje došlo ni do pola.
Kad dođe neko da im parira Ronaldo je u prvih 11. Nekad i naštanca Bayerna u polufinalu pa uvede momčad u finale koje dobije,nekad i ne. Ne znam dal si primjetio,no nogomet je momčadski sport.
Ima jednu ligu prvaka i jedan naslov u Realu do sada.



Ček samo sekundu,možda sam omašio sport...kad kažemo da lik igra samo za svoju statistiku....tu mislimo da su mu golovi dragi...čisto da demistificiramo o čemu ti govoriš i o čemu ja govorim. Pusti ti to kaj farba nokte,kaj se i ne veseli baš kad drugi neko ga gol,kaj zabija protiv Espanyola....to su floskule za forumske neznalice kojima pokušavaju raspravu odvuć negdje u nebitne vode.

Čisto prije nego što krenemo u bilokakav oblik rasprave da znate činjenicu da je lik najbolji asistent kluba od kad je tamo....da nebude spinanja poslje

Jer postoji razlog zašto je bio nedodirljiv kod svih trenera kod kojih je igrao(a popis imena je impozantan) a postoji razlog zašto mi kenjamo gluposti iza monitora a nismo ti treneri tamo.
Pusti ,trouble,nema svrhe.90% njih ovdje uopce ne gleda tekme,a ovdje prodaje pamet.
Ronaldo uvijek doda ako je netko u boljoj poziciji,zato i je najbolji asistent.Ako danas zabije 3 komada,naravno ,onda to bude samo Deportivo.
__________________
Phil of the future!

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 09.01.2016. u 19:11. Razlog: Izmjenjen divan vokabular Troubleta... :D
emilblomsky je offline  
Staro 09.01.2016., 18:46   #1992
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
E zaboravio sam dodati da je u finaliu lige prvaka kojeg je donio svojoj momčadi...zabio i asistirao

Ma pusti volim proučavati spoj mozga i teški fanboyizam,tj kako sve idu spinanja kad se susretnu sa činjenicama.

Nadam se da je svima koji racionalno koriste mozak jasno da je lik jedan od dva najbolja igrača na planeti i da teorije da bi bio bivši izazivaju opća zgražanja bilokog ko je ikad igrao nogomet bilo ko nogometaš ili kao trener. Evo pored mene jednog propalog iz Viborga....kaže da niste normalni...a taj je zabijao Villarealu,zna o čem govori

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 09.01.2016. u 18:54.
trouble je offline  
Staro 09.01.2016., 18:50   #1993
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554